NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Sokoleč byla nad síly čáslavských mladíků

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na půdu Sokolče. Na hřišti jednoho z favoritů soutěže nepředvedli čáslavští mladíci špatný výkon. Na zisk bodů to ale nestačilo.

Hodnocení trenéra

„Věděli jsme, že domácí budou mít kvalitu a čeká náš velice těžké utkání. To se také potvrdilo. Sokoleč má velice silné mužstvo, které by obstálo i ve vyšší soutěži,“ uvedl trenér čáslavské rezervy Lukáš Jirků.  

„Bohužel jsme to soupeři našimi chybami příliš zjednodušili. Při první brance jsme se po hezké kombinaci domácích špatně posunuli a byl z toho gól. Další tři góly jsme dostali po standardních situacích. Nejsme schopni při těchto situacích uhlídat hráče. Nevím, zda je to mladým týmem, nebo lehkovážností či nedůrazem. Nechápu to. Poslední gól obdržíme po lehkovážné rozehrávce našeho stopera na střed velkého vápna, kdy je na nás soupeř nastoupený. Nesmyslná chyba. Soupeř vyhrál zaslouženě, ale na pět gólů to nebylo,“ řekl trenér čáslavského béčka. 

„Stejně jako nechápu naše bránění standardních situací, tak mi není jasné počínaní rozhodčích. Před zápasem nám nechají vysvléknout golmana z trika s dlouhým rukávem, protože je to hrozně důležité. Pak ale v druhém poločase udělají domácí faul nebo spíše taekwondo hmat za 100% žlutou kartu, rozhodčí přiběhne k hráči, koukne do poznámek a zjistí, že již jednu žlutou kartu obdržel, tak se stáhne a přejde to. To mi opravdu hlava nebere. Aspoň že domácí byli tak soudní a přišli se sami po utkání omluvit,“ uzavřel Jirků. 

5 : 1
(3 : 0)

SK Sokoleč

 

FK Čáslav

Branky

Branky: 23. a 60. Ramšák, 33. a 55. Šťastný, 38. Kozel - 68. Kořínek

Sestava

Sokoleč: Shokodtko - Šťastný, Fink, Hruška, Skokan (63. Kučera), Kozel, Hlavatý (55. Němec), Ramšák (72. Provazník), Svoboda, Javorek, Trumpus. Trenér Robert Jirák.

Čáslav B: Beran - Čáp (79. Svoboda), Trekoval, Šmejda, Lebduška - Konývka (46. Nykodým), Schovanec, Vocl, Fišr - Kořínek, Tůma (63. Zoufalý). Trenér Lukáš Jirků

 

Rozhodčí: Hanák - Stránský, Vyhnal. Žluté karty: Fink, L. Svoboda - Čáp, Vocl