KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Souboj béček dopadl lépe pro českobrodskou rezervu

Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka přivítali v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti rezervu Českého Brodu. Domácí v utkání sice dvakrát vedli, nakonec jsou ale bez bodového zisku. 

Hodnocení trenéra

„Jako v posledních zápasech, tak i tentokrát jsme zachytili úvod utkání. Hned z rozehrávky se k centru dostal Zoufalý, Plíhal svedl souboj s hostujícím brankářem a míč propadl až k Vránovi, který jej uklidil do sítě,“ popisoval trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda.

„Hosté srovnali z pokutového kopu, který sudí nařídil za hraní rukou,“ konstatoval. „Na to jsme dokázali reagovat, když přímý kop Čuchala prodloužil hlavou do sítě Ronovský. Bohužel i tentokrát jsme nevedli dlouho. Naše okénko v obraně potrestal Šťastný a bylo srovnáno. Do konce poločasu se hrál spíše jednoduchý fotbal, kdy se do hry moc nedostávala záložní řada. Šanci na skórování měli oba týmy. My jsme po signálu z rohového kopu zakončili nad,“ litoval Svoboda. 

„Hned na záčátku druhého poločasu jsme museli pro zranění střídat stopera Richarda, což byl jeden z klíčových momentů zápasu. Do obrany jsme museli stáhnout Trekovala a oslabili jsme se tak v přechodu do útočné fáze,“ uvedl Jakub Svoboda. 

„Hosté se pak dvacet minut před koncem nádherně trefili z přímého kopu a nasměrovali se tak k vítězství. My jsme se na to snažili ještě reagovat střídáním, ale výsledkem byla inkasovaná branka po další standardni situaci. V závěru jsme dokázali ještě snížit na rozdíl jedné branky, to však ale bylo pozdě,“ řekl Svoboda.  

„I tak bych chtěl kluky pochválit za bojovný výkon. Bohužel nás napříč klubem trápí zranění, což nás dost limituje. Do konce sezóny zbývají ještě tři zápasy, ve kterých budeme chtít uhrát co nejvíce bodů,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Foto a video z utkání naleznete zde!

Videosestřih z utkání je zde!

3 : 4
(2 : 2)

FK Čáslav

 

SK Český Brod

Branky

1. Vrána, 25. Ronovský, 90. Chadraba – 16. Sedláček pok. kop, 28. a 72. Šťastný, 86. Nekolný.

Sestava

Kubát – Jelínek, Pavlík, Richard (49. L. Jirků), Lebduška – Zoufalý, Trekoval, Čuchal, Vrána (78. M. Svoboda) – Ronovský, Plíhal (72. Chadraba). Trenér Jakub Svoboda.