ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Útočník Chadraba nasměroval hattrickem čáslavskou rezervu za ziskem tří bodů!

Úvaly – Fotbalisté čáslavské rezervy ve čtvrtém kole I. A třídy sk. B zajížděli do Úval. Domácí sice ještě před rokem působili v diviziní skupině, nicméně po reorganizaci nově složený tým přihlásil I. A třídu. 

Hodnocení trenéra

„Přijeli jsme do Úval s cílem zvítězit, a to se nám povedlo,“ oddychl si trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda a navázal: „Nicméně je třeba uznat, že se vítězství nerodilo vůbec hladce. Oproti minulým zápasům nám chyběla větší organizace hry, přesnost a z mého pohledu jsme se v některých situacích chovali laxně,“ mrzelo Jakuba Svoboda. 

„Domácí mohli jít do vedení již v první minutě, kdy nás po standardní situaci zachránil skvělým zákrokem na brankové čáře Skokan,“ popisoval Jakub Svoboda. „První půle byla z naší strany nepřesná. Domácí pak hrozili z mnoha standardních situací. My jsme měli dvě gólové šance, průniky Chadraby a Koppa ale brankou neskočily. Nakonec jsme se prosadili po brejkové situaci, kdy Chadraba našel přesným pasem za obranou P. Jirků, ten tváří v tvář domácímu brankáři uspěl a vedli jsme,“ rekapituloval Jakub Svoboda a pokračoval: „Domácí bohužel těsně před poločasovou pauzou potrestali naši nedůslednost při bránění autového vhazování. Následoval centr do vápna a nikým nehlídaný domácí útočník srovnal,“ litoval. 

Hostům se nepovedl ani vstup do druhého poločasu: „Nechytli jsme začátek druhého poločasu, kdy jsme domácím několikrát doslova darovali rohový kop. Po jednom z nich jsme nezachytili nabíhajícího hráče, který hlavičkoval přesně do sítě a domácí rázem skóre otočili,“ uvedl Svoboda. 

„Naštěstí je vidět, že tým má vítězného ducha a nedá svoji kůži lacino. Vyrovnali jsme po průniku P. Jirků, který předložil míč před prázdnou bránu a Chadraba srovnal. Do vedeni jsme se dostali poté, co Ronovského střelu domácí brankář vyrazil na nohu Chadraby, jenž míč propasoval do sítě,“ konstatoval Jakub Svoboda.

„Definitvní podobu výsledku dal znovu Chadraba, který byl v souboji s domácím brankářem znovu důraznější a míč dovedl až do prázdné brány.“ 

Čáslavští se tak radují ze zisku tří bodů: „Fotbalové krásy dnešní duel moc nepobral. Nicméně chválím tým za chuť se o výsledek poprat. Máme další tři body a těšíme se na zápas s vlašimskou rezervou,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Zdroj: www.svoboda.info

2 : 4
(1 : 1)

SK Úvaly

 

FK Čáslav

Branky

45. Bozděch, 53. Macek – 34. P. Jirků, 61., 78. a 90. Chadraba.

Sestava

Skokan – Plíhal (46. Lebduška), Pavlík, Svoboda, Hurda – Vajgl, P. Jirků (83. Zoufalý) – Kopp (90. Kurka), Ronovský, Trekoval – Chadraba. Trenér Jakub Svoboda.