Rozšířené filtrování
Zobrazeno 61 až 70 z celkem 119 článků.
207_20220219_223023.jpg

Fotbalisté Čáslavi remizovali s Novým Bydžovem

Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na jarní část divizní sezóny skupiny C zavítali do Nového Bydžova. Na tamní umělé trávě změřili síly s celkem RMSK Cidlina Nový Bydžov, který suverénně vede tabulku krajského přeboru Královehradeckého kraje.

206_20220218_120751.jpg

Fotbalisty Čáslavi čeká náročná sobota

Hned dvě utkání mají před sebou v sobotu 19. února fotbalisté Čáslavi. Ve 12 hodin vyběhne jedna jedenáctka fotbalistů proti rezervě Admiry Praha v rámci zimního turnaje v Brandýse nad Labem. Druhá jedenáctka hráčů se představí ve 14 hodin na umělé trávě v Novém Bydžově, kde se střetne s lídrem Královehradeckého krajského přeboru – RMSK Cidlina Nový Bydžov.

202_20220215_102722.jpg

Čáslav dostala od třetiligových Záp tvrdou lekci

Fotbalisté Čáslavi v neděli využili den volna a hned v pondělí se postavili třetiligovému celku SK Zápy. Zápas se odehrál pod umělým osvětlením v rámci zimního turnaje v Brandýse nad Labem. Čáslavští opět horko těžko skládali sestavu dohromady. Nakonec si trenér Svoboda musel vypomoci dvěma hráči z juniorky a příležitost postavit se velezkušenému soupeři dostali i dorostenci Špičák se Šejvlem.

198_20220210_082136.jpg

Nedělní zápas A-týmu opět zrušen, kombinovaný tým nastoupí v sobotu

Ani o tomto víkendu se fotbalisté Čáslavi nestřetnou s třetiligovým soupeřem. „V klubu FK Pardubice je na a-tým z rozhodnutí Krajské hygienické stanice Pardubického kraje stále vyhlášena karanténa. Jelikož jsme do nedělního utkání počítali s využitím hráčů širšího kádru áčka, kteří jsou nyní bohužel v karanténě, jsme nuceni zápas zrušit,“ uvedl Lukáš Ouředník z FK Pardubice.

195_20220204_104939.png

Sobotní zápas A-týmu s celkem SK Zápy odložen

Až do tohoto víkendu se čáslavskému áčku vyhýbalo rušení a odkládání přípravných zápasů. Sobotní duel zimního turnaje v Brandýse nad Labem proti třetiligovému celku SK Zápy je však odložen! Na vině je špatná koronavirová situace v týmu našeho soupeře.