Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 61 až 70 z celkem 93 článků.

Čáslav ve středu opakuje zápas s Brandýsem, diváci dostanou pivo zdarma!

Zatím nepříliš povedenu sezónu prožívají fotbalisté Čáslavi. K výsledkové mizérii se před čtrnácti dny přidala i nepřízeň počasí, když byl zápas s Brandýsem za stavu 3:0 pro průtrž mračen po hodině hry ukončen. Utkání se opakuje, a to již zítra 12. října od 16 hodin na stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi.

Fotbalisté Čáslavi přivezli z Trutnova bod za remízu 2:2

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zajížděli do Trutnova. Po čtyřech prohrách na hřištích soupeřů přivezli svěřenci trenéra Jakuba Svoboda konečně bodový zisk. V Trutnově remizovali 2:2, když obě branky Čáslavi vstřelil Karel Hejný.

Vedení Čáslavi 3:0 spláchla voda, zápas byl předčasně ukončen!

Fotbalisté Čáslavi v důležitém souboji osmého kola divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali Brandýs nad Labem. Čáslavští se výhrou nad tabulkovým soupeřem chtěli odrazit k lepším výsledkům. Domácí hráči odehráli nejlepší podzimní poločas, když se do kabin šlo za stavu tři nula! V 59. minutě ovšem přišla průtrž mračen, která hřiště změnila ve vodní plochu. Utkání tak bylo předčasně ukončeno a o jeho osudu bude rozhodovat STK.

Fotbalisté Čáslavi na ligový Hradec Králové nestačili, soupeř uštědřil domácím debakl

Fotbalisté Čáslavi ve druhém kole Mol Cupu na domácím hřišti přivítali prvoligový FC Hradec Králové. Hosté nastoupili v silné sestavě a nechtěli nic ponechat náhodě. Domácí tým držel střelce Hradce Králové jakžtakž na uzdě v prvním poločase, i tak ale skóre narostlo na 0:3. Na začátku druhé půle ovšem Votroci téměř každou útočnou akci potrestali brankou, domácím tak rychle docházeli morální i fyzické síly a skóre nakonec narostlo na hrozivých 0:11.

Informace pro fanoušky před utkáním s Hradcem Králové

V minulé sezóně dokráčel FC Hradec Králové až do semifinále domácího poháru. Ve druhém kole MOL Cup se tak proti domácí Čáslavi postaví hostující superfavorit. Jak dopadne souboj Davida s Goliášem? O tom se můžete na vlastní oči přesvědčit ve středu 21. záři od 16:30 hodin na stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi.