Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 45 článků.

Juniorka vyfasovala nepopulárního bůra

Fotbalisté čáslavské rezervy neuspěli na půdě FC Mělník. Hosty znovu srazily laciné branky, na druhé straně Čáslavští nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, včetně pokutového kopu!

Mužské týmy Čáslavi čekají v neděli důležité zápasy o soutěžní body

Oba mužské týmy FK Čáslav sehrají v neděli 23. října veledůležitá střetnutí o mistrovské body! Fotbalisté A týmu zajíždějí k diviznímu zápasu do Nového Bydžova, kde se proti tabulkovému sousedovi budou chtít postarat o třetí výhru v řadě! Juniorka na domácí půdě přivítá Slavoj Stará Boleslav. V případě vítězství se mohou čáslavští mladíci katapultovat do klidnější vod tabulky I. A třídy.

Čáslavská juniorka přišla o vítězství vlastním gólem v poslední vteřině zápasu

Fotbalisté čáslavské rezervy museli v dalším kole I. A třídy sk. B znovu využít azylu v Sedleci, protože obě travnaté plochy v Čáslavi jsou po deštích a nahuštěném programu čáslavských týmů v neutěšeném stavu. Nepříliš dobrý výkon mohli čáslavští okořenit ziskem tří bodů, když v nastavení zvýšil na 3:2 Chábera. Vzápětí ovšem hosté z poslední akce utkání srovnali skóre, když si centr před bránu srazil do sítě Nykodým!

Juniorka sehraje mistrovské utkání na hřišti TJ Viktoria Sedlec

Fotbalisté čáslavské juniorky ve středu 28. září nastoupí k dalším mistrovskému utkání I. A třídy. Současný stav hracích ploch v Čáslavi ovšem není způsobilý ke hře, a tak vedení klubu muselo narychlo reagovat a zajistit náhradní hřiště. Zápas se Slovanem Poděbrady se tak odehraje na hřišti TJ Viktoria Sedlec od 16:30 hodin.

Juniorka bere první tři body! Na hřiště se po zranění kolene vrátil Radek Richard

Fotbalisté čáslavské juniorky v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Čelákovic. Hostům perfektně vyšel první poločas, když hned třikrát rozvlnili síť za domácím brankářem. Ve druhém poločase navíc brankář Vyhnánek chytil pokutový kop. Domácí pak už jen korigovali výsledek na 1:3. Po dlouhé osmiměsíční pauze zaviněné zraněním kolene se na hřiště vrátil Radek Richard.