Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 46 článků.

Honza Svoboda se poprvé představil v čáslavském dresu

Přípravný zápas ve Vlašimi se hrál ve velmi netradičním čase pro starší žáky. Neděle od 16 hodin na UMT ve Vlašimi. Domácí už nejsou v naší skupině, takže v této sezóně to byl pro nás zajímavý soupeř.

Vyrovnaný zápas s Havlíčkovým Brodem rozhodl Martin Rališ

První přípravný zápas v roce 2023 s SK Střešovice se nepodařilo sehrát, díky nečekaně velké nadílce sněhu. Takže přestávka bez zápasové praxe se protáhla na osm týdnů. Havlíčkův Brod nás přivítal s teplotou pod bodem mrazu, ale perfektně připravenou umělkou, kolem které byly bariéry sněhu.

Silvestr na ledě je za dveřmi! Přijďte si společně užít poslední den v roce

Fotbalový klub Čáslav si pro své členy, jejich rodiny a kamarády připravil na poslední den v roce sportovní akci spojenou s oslavou Silvestra. V sobotu 31. prosince se těsně po poledni sejdeme na zimním stadionu v Čáslavi. Klub si od 12:45 hod. do 14:00 hodin pronajal ledovou plochu zimního stadionu. Na zimák můžete dorazit již kolem poledne. Vstup na bruslení bude pro členy FK Čáslav, jejich rodiny a kamarády zcela zdarma! Prosím, pokud máte chvilku, registrujte se na akci prostřednictvím klubového systému EOS!

Silvestr FK Čáslav na ledě! Pojďme společně oslavit poslední den v roce

Fotbalový klub Čáslav si pro své členy, jejich rodiny a kamarády připravil na poslední den v roce sportovní akci spojenou s oslavou Silvestra. V sobotu 31. prosince se těsně po poledni sejdeme na zimním stadionu v Čáslavi. Klub si od 12:45 hod. do 14:00 hodin pronajal ledovou plochu zimního stadionu. Vstup na bruslení bude pro členy FK Čáslav, jejich rodiny a kamarády zcela zdarma!

Čáslav si poradila s Třebeší

Poslední mistrovský zápas podzimní části sezóny měl být dle předpokladů v režii týmu FK Čáslav. První poločas na UMT v Hradci Králové tomu i odpovídal (0:2). Ve druhém poločasu hráči Třebeše zvýšili otáčky a 6. minut před závěrečným hvizdem bylo vyrovnáno (2:2). Vypadalo to, že je zaděláno na pořádné drama. Překvapení se nakonec nekonalo. Střídající Lukáš Zavadil dal dvě branky a rozhodl o tom, že tři body do tabulky si připíše FK Čáslav.

Flieger jako Fliegel. Tondové o víkendu pálili ostrými

Radost v závěru podzimní části mistrovské sezony si dopřál čáslavský fotbalový mix dívek a chlapců, když v sobotu 5. listopadu na umělé trávě jednoznačně zvítězil v utkání okresního přeboru mladších žáků s Paběnicemi.

Tonda Flieger rozhodl zápas s Football Talent Academy

K našemu poslednímu mistrovskému zápasu v podzimní části sezóny na domácí půdě dorazil do Čáslavi ambiciózní tým Football Talent Academy. V krásném slunečném poledni, na těžkém terénu, byl k vidění kvalitní výkon obou týmů a 4 branky Antonína Fliegera.