Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Domácí derby skončilo spravedlivou remízou

V neděli 17. září 2017 měly před sebou čáslavské princezny první domácí miniturnaj. V úvodu je čekal odvetný zápas s Kutnou Horou B. Fotbalistky chtěly soupeři vrátit prohru z minulého týdne v Potěhách a průběh poloviny hrací doby tomu skutečně napovídal.

V druhé části se ale borcům ze sousedního města podařilo častěji trefit branku a dostali tak vítězství na svoji stranu. Tak snad to vyjde příště.

Druhé utkání, derby domácích celků, bylo napínavé od samého začátku. Mnohokrát sváděli souboj sourozenci, spolužáci nebo sousedé. Za vydatné podpory fanoušků padaly góly na obou stranách a k vidění byly i hezké fotbalové akce. Zápas skončil spravedlivou remízou a všichni malí aktéři si užili děkovačku přihlížejících rodičů.

Gólově se prosadily: Iveta Ondráčková (6x), Lucie Hájková (2x), Marie Kombercová (2x), Elizabeth Samantha Cunningham, Barbora Pánková.

turnaj OFS Čáslav

Štěpánka Kratochvílová, Iveta Ondráčková, Marie Kombercová, Lucie Hájková, Barbora Pánková, Nikola Hausdorová, Elizabeth Samantha Cunningham a v bráně Ruth Genevieve Cunningham.