Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Gólově se prosadily: Marie Kombercová (4x), Iveta Ondráčková (4x).

Velmi sympatický dojem zanechal čáslavský dívčí tým s označením C v neděli 8. října na mistrovském turnaji mladších přípravek v Chotusicích. Princezny se nezalekly ani jednoho soupeře a s oběma odehrály velmi vyrovnanou partii.

Hned v úvodním derby s čáslavským béčkem se děvčata vzchopila k výbornému výkonu, a to především ve druhém poločase, kdy dokázala zlikvidovat čtyřbrankový náskok protivníka. Odměnou se jim stal nerozhodný výsledek 6:6. Zajímavé na tom bylo, že úplně stejnou remízou skončil už i zářijový duel těchto týmů.

Rozjeté holky nic neubraly na tempu a bojovnosti také v zápase s Chotusicemi. Za ně hrál prim narostlý S. Hudák, ale Čáslavandám strach nenahnal. Neúnavně se vrhaly do soubojů a favorizovanému domácímu celku dovolily poprvé skórovat až těsně před koncem první půle. Celková prohra 1:5 pak potvrdila výrazné zlepšení oproti vzájemnému utkání před čtrnácti dny, kdy princezny podlehly vysoko 1:11.

V dresu čáslavského céčka vynikaly skvělým výkonem I. Ondráčková a L. Hájková, v premiéře mezi tyčemi velmi dobře, až na pár výjimek při rozehrávce, obstála Š. Kratochvílová a snaha byla patrná i u zbývajících šesti dívek, především pak u A. Drážkové a B. Pánkové.

„Snad jsme udělali trenérce Stáně Šindelářové radost,“ podotkl čáslavský kouč Luboš Hájek na adresu své kolegyně, která se turnaje v Chotusicích tentokrát nemohla zúčastnit, protože běžela svůj první půlmaraton v Hradci Králové.

6:6 / 5:1

turnaj OFS Chotusice

FK Čáslav B - FK Čáslav C 6:6 (6:2)
branky a asistence Čáslavi C: I. Ondráčková (bez asistence) - 1:1, B. Pánková (I. Ondráčková) - 1:2, I. Ondráčková (bez asistence) - 6:3, vlastní (I. Ondráčková) - 6:4, B. Pánková (A. Drážková) - 6:5, B. Pánková (A. Drážková) - 6:6

FK Chotusice 1932 - FK Čáslav C 5:1 (1:0)
branka a asistence Čáslavi C: I. Ondráčková (bez asistence) - 1:1

Š. Kratochvílová - I. Ondráčková, L. Háková, B. Pánková, R. Cunningham. Průběžně střídali: A. Drážková, S. Cunningham, N. Hausdorová, A. Pánková.