Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Nejen sluníčko zářilo na hřišti s umělou trávou v Čáslavi

Krásu slunečné neděle 15. října znásobily fotbalové výkony čáslavských princezen. Na umělé trávě přivítaly soupeře z Potěh a Chotusic. Předposlední miniturnaj podzimní části sezóny zvládly opět v šesti a na většině hráček bylo vidět, že na hřišti nechaly úplně všechno.

O tom, jak velké pokroky dívky už udělaly, vypovídala hra a výsledek proti mladší přípravce z Potěh. Jejich první vzájemné setkání v sobotu 9. září skončilo pro dívky nelichotivě 0:20, nyní se ale princeznám podařilo zregulovat konečné skóre na 5:9 a dokonce si připsaly velký úspěch v podobě vyhraného druhého poločasu s tímto těžkým a zkušeným soupeřem.

V duelu s Chotusicemi již chyběly děvčatům síly. S prvním gólem před poločasovou pauzou čekaly princezny až na příjezd trenéra Luboše Hájka, který se vracel s mladšími žáky ze zápasu v Ledči nad Sázavou (slavili výhru 7:3 - gratulujeme). Ve druhé půli se čáslavským dívkám podařilo ještě dvakrát skórovat a upravit tak výsledek na 3:9.

Gólově se prosadily: Marie Kombercová (4x), Iveta Ondráčková (4x).

5:9 / 3:9

turnaj OFS Čáslav

Iveta Ondráčková, Marie Kombercová, Lucie Hájková, Štěpánka Kratochvílová, Nikola Hausdorová a premierově Karolína Vilímková.