Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Princezny sbíraly další fotbalové zkušenosti v Potěhách

V sobotu 9. září 2017 vyjely čáslavské fotbalové princezny na hřiště do Potěh. Kromě domácí mladší přípravky je čekal také soupeř z Kutné Hory. Svoji zápasovou premiéru si tentokrát odbyly čtyři hráčky.

I takto nezkušený tým se dokázal v privním duelu s Kutnou Horou B gólově prosadit. Po vyrovnanějším prvním poločase zápas nakonec dopadl vítězně 8:4 ve prospěch soupeře z okresního města.

Druhé utkání se zkušenějšími domácími hráči byl velmi bohatý na vstřelené branky, ovšem pouze na jedné straně. Čáslavské princezny se ovšem nevzdávaly a bojovaly o každý míč až do samého konce.

V samotném závěru měly opravdu dost příležitostí k vylepšení výsledku. Trefit soupeřovu branku se jim ale nepodařilo, a proto se z vítězství 20:0 radovali chlapci z Potěh. Bojovnou hru holčiček ocenili diváci potleskem při jejich odchodu ze hřiště.

Gólově se prosadily: Lucie Hájková, Iveta Ondráčková (2x), Agáta Drážková.

8:4 / 20:0

turnaj OFS Potěhy

Marie Kombercová, Lucie Hájková, Agáta Drážková, Štěpánka Kratochvílová, Iveta Ondráčková, Nikola Hausdorová, Elizabeth Samantha Cunningham a v bráně Ruth Genevieve Cunningham.