Žákyně

LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Princezny slavily bronzovou premiéru na halovém turnaji

Dívky FK Čáslav si v sobotu 25. listopadu premiérově vyzkoušely halový fotbal. Spolu s dalšími šesti soupeři (Tupadly nedorazily) se zúčastnily turnaje Okresního fotbalového svazu v Kutné Hoře pro mladší přípravky.

Dívky FK Čáslav si v sobotu 25. listopadu premiérově vyzkoušely halový fotbal. Spolu s dalšími šesti soupeři (sedmý nedorazil) se zúčastnily turnaje Okresního fotbalového svazu v Kutné Hoře pro mladší přípravky.

Na palubovce kutnohorské "biosky" sváděly princezny nejprve vyrovnané souboje ve tříčlenné skupině B. Prvním soupeřem byl tým z Chotusic, kterému k velmi těsnému vítězství 1:0 pomohl nešťastný vlastní gól děvčat.

V dalším utkání se princeznám podařilo umístit míč do branky týmu ze Zruče nad Sázavou. Trefou I. Ondráčkové (asistence L. Hájková) si dívky zajistily druhé místo ve skupině a následný zápas s vítězem skupiny A - FK Čáslav A.

Divácky atraktivní souboj mezi čáslavskými celky byl skutečně velmi napínavý. O vítězi zápasu rozhodlo posledních pět minut, chlapecký celek byl úspěšnější a porazil ten dívčí 3:0.

Na čáslavské princezny čekalo poslední utkání o třetí místo. Se soupeřem z Kutné Hory děvčata bojovala z plných sil. Zápas byl napínavý do poslední chvíle a skončil opět velmi těsným rozdílem 1:0. Z výhry se nakonec, díky trefě A. Drážkové (asistence I. Ondráčková), radovaly fotbalové princezny z Čáslavi.

Bronzové medaile si zasloužily snaživostí, organizací, množstvím fotbalových akcí a předváděnou hrou.

Kompletní výsledkový servis a více fotografií z turnaje najdete ZDE.

3. místo

halový turnaj Kutná Hora

I. Ondráčková, L. Hájková, M. Kombercová, A. Drážková, E. S. Cunningham, R. G. Cunningham a Š. Kratochvílová. Všem princeznám gratulujeme!