Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Šestice princezen bojovala na turnaji v Chotusicích

Na turnaj do Chotusic přijelo v neděli 25. září pouze šest čáslavských princezen. Ani jedna z nich však nechtěla svým soupeřům z Malína a Chotusic dát nic zadarmo. Malé fotbalistky předvedly bojovnou hru se spoustou gólových příležitostí.

Některé z hráček zvládly oba zápasy (s Malínem prohra 4:8, s Chotusicemi prohra 1:11) bez střídání. Za svůj výkon zaslouží pochvalu.

Góly vstřelily: Iveta Ondráčková (2x), Lucie Hájková, Marie Kombercová, Štěpánka Kratochvílová.

O nadcházejícím víkendu se princezny podívají do Malína, kde jim turnaj s domácím týmem a Církvicí začne v sobotu 30. září v 9.30 hodin.

4:8 / 11:1

turnaj OFS Chotusice

Iveta Ondráčková, Lucie Hájková, Marie Kombercová, Štepánka Kratochvílová, Ruth Genevieve Cunningham a Elizabeth Samantha Cunningham.