Žákyně

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Vítr na hřišti v Malíně: princezny z Čáslavi si měnily posty

Sobotní fotbalové dopoledně plné změn, tak by se dal charakterizovat miniturnaj v Malíně. Přeložený nedělní dvojzápas se hrál v sobotu 30. září a o půl hodiny dřív než obvykle. Na čáslavské princezny čekali soupeři z Malína a Církvice.

Dívky měly netradičně hrát první a druhý zápas. Do poslední chvíle před úvodním hvizdem to vypadalo, že miniturnaj budou muset odehrát v pěti. Doslova za minutu dvanáct 'přiletěly' ještě dvě posily.

Největší vítr čekal na čáslavské hráčky přímo na hřišti, všechny si totiž vyzkoušely jiný post. Nervozitu a obavy z neznámého využil soupeř z Malína a udělal pořádný průvan v čáslavské brance.

Druhý poločas byl již výrazně lepší. Určitě také proto, že do brány byla poslána Iveta Ondráčková, která si svoji rozehrávkou, obrannou, ale také útočnou hrou vysloužila pochvalu i od trenéra soupeřů. (Malín - Čáslav 14:1)

S druhým soupeřem z Církvice svedly princezny podstatně vyrovnanější partii a chyběl opravdu malý krůček do vyhraného zápasu. Malé fotbalistky popadly druhý dech a v posledních osmi minutách vstřelily čtyři góly. (Církvice - Čáslav 8:6)

Třeba to vyjde už příští týden v Chotusicích.

Gólově se prosadily: Lucie Hájková (3x), Marie Kombercová (2x), Iveta Ondráčková, Barbora Pánková.

8:6 / 14:1

turnaj OFS Malín

Iveta Ondráčková, Marie Kombercová, Lucie Hájková, Barbora Pánková, Elizabeth Samantha Cunningham, Ruth Genevieve Cunningham, Agáta Drážková, Anna Pánková