Žákyně

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Zprávy pro rodiče hráček, aktualizováno 27. července

Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

1. TRÉNINKY

Letní příprava začne v pondělí 2. srpna od 16.30 hodin na atletickém hřišti v Čáslavi. Druhý trénink bude ve čtvrtek 5. srpna ve stejný čas a na stejném místě. Hráčskou docházku, prosím, dávejte vždy vědět prostřednictvím klubového interního systému.

2. NÁBOR NOVÝCH HRÁČEK

Do dívčího týmu hledáme nové tváře, ročník narození nerozhoduje. Stačí přijít na jakýkoliv z tréninků, případně kontaktovat trenéra na mobilním telefonu 724 765 382. Budeme se těšit!

3. NOVÝ KLUBOVÝ SYSTÉM

Chcete mít klubové informace z první ruky, staňte se členy nového systému a interní komunikace FK Čáslav. O co se jedná a jak na to, se dočtete ZDE. Upozornění: Prosím, dávejte prostřednictvím systému vědět, jestli přijdete, nebo nepřijdete na trénink či zápas.

4. NOVINKA: KLUBOVÝ E-SHOP

FK Čáslav spustil v pondělí 5. dubna dlouho plánovaný online projekt v podobě vlastního e-shopu. Podrobnosti najdete ZDE.

5. KLUBOVÉ OBLEČENÍ

Veškeré informace ohledně klubového oblečení podá Markéta Vlčková, mobil: 605 512 059, e-mail: ZDE. Tabulku velikostí najdete ZDE.

Trenér: Luboš Hájek - 724 765 382, lubos.hajek@seznam.cz