FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Sportovní kempy jsou pro všechy děti, které prázdniny nejraději tráví v pohybu. Přihlaste jim sportovní prázdninové zážitky!

Pokud přemýšlíte, jak naplánovat pázdniny, aby vaše děti neseděly doma u počítačových her, zatímco vy budete muset chodit do práce, máme pro vás plán! Během letních prázdnin připravujeme dva sportovní tábory specializované na pohyb, hry, zábavu a ty nejlepší prázdninové zážitky! Sportovní kempy proběhnou dva - v červenci a v srpnu

Sportovní kemp v červenci

Letní fotbalový kemp je určen pro všechny hráče/hráčky jakékoliv klubové příslušnosti.

Tréninkové dny pro hráče sestavují zkušení trenéři mládežnických týmů a jejich hosté

Kromě zdokonalování individuálních herních činností si mladí fotbalisté porovnají i své zápasové dovednosti v přípravných utkáních s žákovskými ligovými týmy.

Věnovat se budeme i kompenzačnímu cvičení, regeneraci a tolik nezbytné zábavě!
Nuda rozhodně zůstane za branami sportovního areálu!

Sportovní kemp se koná pod záštitou Komise mládeže Středočeského krajského fotbalového svazu.

Kdy bude kemp probíhat?

9. - 13. 7. 2018

Rekreační a sportovní středisko U Starého rybníka, ZBRASLAVICE

Ubytování v budově Sport v apartmánech (4 -6 lůžkové pokoje)

Sportovní kemp v srpnu

Sportovní kemp v srpnu doporučujeme pro ročníky 2007 a mladší, protože program kempu jim bude přizpůsoben.

Navíc nabízíme dvě formy srpnového kempu

• formu denní
  • formu s ubytováním

Kdy bude kemp probíhat?

20. - 24. 8. 2018

Sportovní areál Vodranty, ČÁSLAV
Ubytování v Městských lázních Čáslav - dvou až šesti lůžkové pokoje
Tréninkové centrum FK Čáslav
•    travnatá hřiště
•    atletický stadion
•    UMT
•    zázemí s regenerační zónou
•    klubovna
•    workout hřiště

Kde zjistím více informací?

přečtěte si více o našich sportovních kempech v sekci KEMP