KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Sportovní tábor je pro všechny děti, které prázdniny nejraději tráví v pohybu. Přihlaste jim sportovní prázdninové zážitky!

8. 4. 2019

Pokud přemýšlíte, jak naplánovat pázdniny, aby vaše děti neseděly doma u počítačových her, zatímco vy budete muset chodit do práce, máme pro vás plán! Během letních prázdnin připravujeme sportovní tábor specializovaný na pohyb, hry, zábavu a ty nejlepší prázdninové zážitky! 

Červencový sportovní tábor

Sportovní tábor je určen pro akční děti, které chtějí trávit svůj volný čas sportovní aktivitou v kolektivu prima kamarádů. Je nabitý akcí, adrenalinem a radostí z pohybu.

U nás si děti vyzkouší více sportovních odvětví a mohou se pak lépe rozhodnout, který si nejvíce oblíbí a budou se mu nadále věnovat. Nezažijí nudu, stráví skvělý týden plný sportovních aktivit v bezva kolektivu a v duchu fair play.

Určitě bude čas i na klasické táborové aktivity, a tak nebudou chybět různé hry, soutěže, koupání, diskotéka, výlet, táborák a další program, který je zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou. Naši zkušení vedoucí a trenéři dokáží vysvětlit nejen základy daných sportů, ale i poradit a předat zkušenosti z praxe.
 

Kdy bude tábor probíhat?

15. - 20. 7. 2019

 

Rekreační a sportovní středisko U Starého rybníka, ZBRASLAVICE

Kde zjistím více informací?

přečtěte si více o našem Sportovním táboře v sekci KEMP