Fotbalový kroužek ve školách

FK Čáslav spouští od školního roku 2021/2022 pilotní projekt fotbalového kroužku na základních školách v Čáslavi

Fotbalový klub Čáslav od nového školního roku 2021/2022 rozjíždí ve spolupráci se Základní školou Masarykova a Základní školou Náměstí v Čáslavi projekt fotbalového kroužku pro děti mladšího školního věku.

Pilotní ročník projektu je pro žáky těchto základních škol zcela zdarma! Fotbalový kroužek je na ZŠ Masarykova určen pro holky a kluky z první a druhé třídy. Na ZŠ Náměstí pak pro děti od první do třetí třídy. Kroužky budou prozatím probíhat v tělocvičnách jednotlivých škol a svoji činnost zahájí v úterý 14., resp. v pátek 17. září 2021.

Na kroužku se děti mohou těšit na zábavné lekce plné her, soutěží a pohybových aktivit. Naučíme se základní fotbalové dovednosti, týmové spolupráci. Vše bude probíhat pod dohledem licencovaných trenérů FK Čáslav.

Fotbalový kroužek – ZŠ Masarykova, každé úterý od 12:20 do 13:20 hod. (POZOR ZMĚNA). Určeno pro děti 1. a 2. třídy. Online přihlašovací formulář je zde! První lekce 14. září 2021!

Fotbalový kroužek – ZŠ Náměstí, každý pátek od 13:00 do 14:00 hod. Určeno pro děti od 1. do 3. třídy. Online přihlašovací formulář je zde! První lekce 17. září 201.

DALŠÍ INFORMACE A PŘIHLÁŠKY ROVNĚŽ NA EMAILU: INFO@FKCASLAV.CZ, TEL.: 724 349 287, Mgr. JAN SPÁČIL

ZAMĚŘENÍ FOTBALOVÉHO KROUŽKU FK ČÁSLAV
- Rozvoj pohybové gramotnosti dětí na základě všestranných
- pohybových aktivit (75%)