ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Ledová Show s Elsou

15. 1. 2020

Zábavný program pro děti i rodiče. Děti se během představení vydají společně s Elsou do ledového království, kde se setkají i s dalšími postavami z oblíbené pohádky. Díky představení se na chvilku děti i rodiče ocitnou v pohádkovém světě kouzel s hromadou dárků a splněných přání.

Společně zažijí spoustu zábavy, tancování, legrace a nebude nouze ani o mnohá překvapení. Například v průběhu programu pomocí kouzla ožije malý sněhulák a v závěru se možná podaří vykouzlit i sněhovou nadílku.

15. února v hotelu Grand v Čáslavi

Pro velký zájem jsme přidali ještě jedno představení, takže do Ledového království se s námi můžete vydat:

• dopoledne od 10:00 do 12:00 hodin

• odpoledne od 13:00 do 15:00 hodin

Vstupné:

80 Kč/dítě, dospělí vstupné neplatí

Jak a kde koupit vstupenky?

1. Na místě v den konání akce
  2. Vstupenky si můžete rezervovat a zaplatit u vstupu v den konání akce Odkaz pro rezervační formulář na Ledovou show e Elsou
  3. Předprodej vstupenek probíhá v kanceláři FK Čáslav - naše království najdete tady

Nebude chybět ani Olaf!

Znáte Olafa? Toho  sněhuláka, kterého Elsa stvořila cestou na vrcholek hory?
Tak ten  našem království přece nemůže chybět!

Sledujte událost na Facebooku

Aby vám nic důležitého neuniklo, doporučujeme sledovat událost na Facebooku