FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Výsledky týmu

sobota 15.09.
17:00
TJ Sokol Pěčice
FK Čáslav
Pečice
neděle 09.09.
17:00
FK Čáslav
FC Sellier&Bellot Vlašim
Čáslav
neděle 02.09.
17:00
SK Úvaly
FK Čáslav
Úvaly
neděle 26.08.
17:00
FK Čáslav
SK Kosmonosy
Vodranty Čáslav
sobota 18.08.
10:30
SK Rejšice
FK Čáslav
Rejšice
neděle 12.08.
17:00
FK Čáslav
SK AFK Sokol SEMICE
Vodranty Čáslav
sobota 04.08.
10:15
Sparta Kutná Hora
FK Čáslav
Kutná Hora
neděle 29.07.
10:15
FK Čáslav
FK Uhlířské Janovice
Chotusice
neděle 15.07.
14:30
TJ Sokol Družba Suchdol
FK Čáslav
Suchdol
sobota 16.06.
10:15
FK Čáslav
SK Bečváry
Vodranty Čáslav
neděle 10.06.
17:00
SK Sokoleč
FK Čáslav
Sokoleč
neděle 03.06.
17:00
FK Čáslav
Fotbal Hlízov
Vodranty Čáslav
sobota 26.05.
17:00
FC Bílé Podolí
FK Čáslav
Bílé Podolí
neděle 20.05.
17:00
FK Čáslav
AFK Sadská
Vodranty Čáslav
sobota 12.05.
17:00
TJ Liblice
FK Čáslav
TJ Liblice
neděle 06.05.
17:00
FK Čáslav
AFK Milovice
Vodranty Čáslav
neděle 29.04.
17:00
FC Tuchoraz
FK Čáslav
Tuchoraz
neděle 22.04.
17:00
FK Čáslav
FK Loučeň
Vodranty Čáslav
neděle 15.04.
16:30
TJ Sokol Jestřábí Lhota
FK Čáslav
Jestřábí Lhota
neděle 08.04.
16:30
FK Čáslav
TJ Sokol Pátek
Vodranty Čáslav
sobota 31.03.
15:00
TJ Star Tupadly
FK Čáslav
Tupadly
neděle 25.03.
15:00
FK Čáslav
Sportovní sdružení Ostrá
Čáslav
sobota 17.03.
14:30
FK Čáslav
TJ Slavoj Vrdy
UMT Čáslav
sobota 10.03.
14:00
FK Čáslav
FK Bohemia Světlá nad Sázavou
UMT Čáslav
sobota 03.03.
14:00
FK Čáslav
SK Krakovany
UMT Čáslav
sobota 17.02.
14:00
FK Čáslav
FK Jiskra Heřmanův Městec
Čáslav - UMT
sobota 10.02.
14:00
FK Čáslav
TJ Načešice
Čáslav - UMT
neděle 04.02.
14:00
FK Čáslav
FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
UMT Čáslav
sobota 27.01.
14:00
FK Čáslav
Sparta Kutná Hora
UMT Čáslav

Celkové pořadí týmu

1.
Mnichovohradišťský SK
12:6
12 b
2.
SK Kosmonosy
12:6
12 b
3.
TJ Záryby
19:7
11 b
4.
FC Sellier&Bellot Vlašim
9:5
11 b
5.
TJ Jawa Divišov
11:6
10 b
6.
SK Rejšice
10:5
10 b
7.
SK Český Brod "B"
18:9
9 b
8.
TJ Sokol Pěčice
12:17
9 b
9.
FK Čáslav
10:12
8 b
10.
TK Slovan Lysá nad Labem
5:6
8 b
11.
Dolnobousovský SK
7:9
7 b
12.
SK Union Čelákovice
9:12
5 b
13.
SK AFK Sokol SEMICE
7:12
4 b
14.
FK Pšovka Mělník
4:12
3 b
15.
TJ Sokol Luštěnice
2:9
3 b
16.
SK Úvaly
6:20
1 b