Nábor

Staň se fotbalovou hvězdou! Hraj fotbal za FK Čáslav!

Chcete, aby Váš syn nebo dcera oblékali modrobílý dres FK Čáslav a stali se tak součástí největšího fotbalového klubu na okrese? Přiveďte je v pátek 3. září odpoledne na nábor nových tváří, který se uskuteční na hlavním stadionu v Čáslavi. Vaše ratolest si pod dohledem licencovaných trenérů FK Čáslav vyzkoušení zábavnou formou různé pohybové aktivity a poprvé pozná místní prostředí a případné budoucí spoluhráče a trenéry.

Akce startuje v pátek 3. září v 15:30 hodin na hlavním fotbalovém hřišti v Čáslavi. Vítání jsou chlapci i dívky ročníků 2011 - 2016. Těšit se můžete na odpoledne plné her, soutěží a sportování. Na každého pak bude čekat sladká odměna.

Veškeré informace či jakékoliv dotazy Vám s radostí poskytne sekretář klubu a trenér mládeže Radek Zoufalý na tel. čísle 723 235 812 nebo formou e-mailu na adrese info@fkcaslav.cz.

Dej nám vědět o účasti Vašeho dítěte na akci – stačí zaslat na email info@fkcaslav.cz jméno a příjmení Vašeho dítěte a ročník narození.

Těšíme se na VÁS!