KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Divize je zpět, Čáslav v neděli přivítá Sokol Libiš

5. 8. 2021 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi po nekonečných 301 dnech nastoupí na domácím stadionu Pod Hrádkem k soutěžnímu utkání. V rámci druhého kola divizní skupiny C přivítají v neděli 8. srpna od 17:00 hodin TJ Sokol Libiš.

Zprávy pro rodiče hráčů, aktualizováno 4. srpna

4. 8. 2021 U11
Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

Čáslav vstoupila do sezóny vítězně, z Hlinska veze tři body!

1. 8. 2021 A tým
Hlinsko – Fotbalisté Čáslavi na startu nové divizní sezóny zajížděli potřetí v řadě na půdu FC Hlinsko. Po dvou porážkách tentokrát svěřenci trenéra Jakuba Svobody zabrali, díky brance Radka Richarda z úvodu zápasu zvítězili 1:0!

Čáslavští mladíci doplatili v Přelouči na neproměňování šancí!

31. 7. 2021 B tým
Přelouč – Fotbalisté čáslavské juniorky poměřili v dalším přípravném zápase síly s celkem FK Přelouč, účastníkem I. A třídy Pardubického kraje.

Čáslav před startem nové divizní sezóny posílila o dva hráče z FK Pardubice

29. 7. 2021 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi mají za sebou letní přípravné období a již vyhlížejí start nové divizní sezóny. Oproti loňskému nedohranému ročníku doznal kádr trenérů Jakuba Svobody a Petera Mráze řady změn. Soupiska A-týmu pro podzimní část divizní soutěže čítá čtyřiadvacet jmen, z toho na ní figuruje hned deset nových hráčů.

Zprávy pro rodiče hráček, aktualizováno 27. července

27. 7. 2021 Žákyně

Fotbalový kemp pod hlavičkou FK Čáslav si děti v Žehušicích užily

26. 7. 2021 Přípravka
FK Čáslav uspořádal v minulém týdnu první ročník příměstyského fotbalového kempu v Žehušicích. Na třiadvacet účastníků dohlíželi čtyři licencovaní trenéři FK Čáslav. Kemp se uskutečnil v areálu místní základní školy.

Fotbalisté Čáslavi nezachytili v Neratovicích úvod zápasu a prohráli

24. 7. 2021 A tým
Neratovice – Fotbalisté Čáslavi v posledním přípravném zápase před startem nové divizní sezóny podlehli domácím Neratovicím 0:3. Všechny branky domácích padly již v prvním poločase.

Fotbalisté Čáslavi nastříleli Velimi pět branek!

21. 7. 2021 A tým
Vyhnánek (60. Barták) – Kurka (46. Schovanec), Mráz (60. Kopp), K. Petrů, Mach (60. Eisner) – Vančura (70. Čuchal), Bašek (60. Havrda) – Slavík, Hejný, Hannich (60. Kulhánek) – Chábera (46. Ronovský). Trenér Jakub Svoboda.

Čáslav nestačila na Pardubice

17. 7. 2021 A tým
Fotbalisté Čáslavi v další prověrce na novou divizní sezóny změřili síly s rezervou Pardubic. Proti třetiligovému soupeři se sice svěřenci trenéra Jakuba Svobody dostali do vedení, skóre však nakonec vyznělo daleko lépe pro hosty .

Čáslav přivítá v sobotu rezervu ligových Pardubic

16. 7. 2021 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi se v letní přípravě představí naposledy na domácí půdě. V sobotu 17. července od 10:15 hod. změří síly s rezervou FK Pardubice, účastníkem třetí nejvyšší tuzemské soutěže.

Fotbalisté Čáslavi zahájí divizní sezónu opět na půdě FC Hlinsko

14. 7. 2021 A tým
Fotbalisté Čáslavi již znají kompletní harmonogram podzimní části divizní skupiny C. Jako v posledních dvou nedohraných sezónách začínají na půdě FC Hlinsko, a to v neděli 1. srpna od 17 hodin.