20. 3. 2019 U12
Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

Informace na březen

19. 3. 2019 U8
Dne 21.3.2019 od 16:30 hod. zápas ve Vrdech. S sebou kopačky, termoprádlo a věci na vysprchování. Odjezd autama od UMT v 16:00 hod. Od 25.3.2019 se trénuje na trávě v ZŠ Sadová! Věci na ven. Trénink začíná v 16:00 hod.

Fotbalový kemp Zbraslavice 2019

V době od 15.7.2019 do 19.7.2019 se uskuteční  fotbalový kemp FK Čáslav ve Zbraslavicích, v rekreačním a sportovním středisku U starého rybníka. O hráče se postará pan Roman Masopust ( trenérská B licence ) a Radek Zoufalý ( trenérská B licence ). Všem rodičům a hráčům tento vynikající kemp doporučuji. Bližší informace a informace k přihlášce Vám sdělí Radek Zoufalý, tel.: 723235812. Po kempu začneme trénovat do konce školního roku ve Vodrantech od 29.7.2019 od 16:00 hod.

Fotbalisté čáslavského béčka nastříleli Rejšicím čtyři branky!

17. 3. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v rámci 17. kola I. A třídy přivítali na domácím hřišti s umělou trávou celek Rejšic. Domácím se povedlo zvítězit i ve druhém utkání jarní části sezóny.

Smutný rekord

17. 3. 2019 U19

Předposlední přípravné utkání výherní

16. 3. 2019 Ženy
Příprava druholigových fotbalistek Čáslavi se pomalu blíží do finiše. V předposledním přípravném utkání si poměrně hladce poradily s divizním celkem z královéhradecka - Sokolem Třebeš.

Čáslavští fotbalisté inkasovali od Slatiňan dvě branky a jsou bez bodu

16. 3. 2019 A tým
Fotbalisté Čáslavi ve druhém jarním kole divizní skupiny C zavítali do Slatiňan. Domácí celek o svém vítězství rozhodl ve druhém poločase, kdy se dvakrát mezi střelce zapsal Slováček.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Přátelské utkání ve Vlašimi

14. 3. 2019 U9
Odjezd autobusem ZŠ Sadová 15:05Odjezd autobusem FK Čáslav (nad umělkou - škvára) 15:15Prosím rodiče, aby mi dali vědět, jestli budou děti čekat v družině ZŠ Sadová a já je vyzvednu, nebo budou čekat nad umělkou. Zápas se hraje na umělé trávě, s sebou tudíž kopačky, chrániče, popřípadě termo oblečení.Návrat cca 19:00

Devatenáctka po slušném výkonu podlehla Hradci Králové

13. 3. 2019 U19
Od začátku se na umělce děly věci -hned ve druhé minutě byl faulován Chábera, výborně kopnutý "zkrácený roh" Klepala zakončoval na zadní tyči Jelínek, ale z metru minul. Na druhé straně přišla první chyba obrany a osamocený hradecký útočník nechal vyniknout Berana. Čáslavský gólman za chvíli zlikvidoval i samostatný únik. Ve 12.min. přišel první gól - krátký výkop gólmana, vyhraná hlavička hradečáků, únik, gólmanem vyražená střela a dorážka do prázdné - 0:1. Zanedlouho mohl vyrovnat opět Jelínek

Soustředění Modrá - aktualizace

12. 3. 2019 U14
Místo:    FC Jiskra ModráWeb:     http://www.jiskramodra.czDatum: 18.3. - 22.3.2019Odjezd:  10:00 sraz v 9:45Cena:     4000 Kč   - záloha 2000 Kč - pokud nemáte zaplaceno, prosím zaplatit co nejdříve                                  doplatek 2000 Kč - zaplatit nejdéle v den odjezdu ( pouze hotově ).Možno zaplatit

Čáslavská rezerva vstoupila do jara vítězně, ze Semic veze tři body!

10. 3. 2019 B tým
Semice – Fotbalisté čáslavské rezervy v prvním jarním kole zavítali do Semic. Oba celky se před utkáním nacházely v dolní části tabulky, takže se de facto hrálo „o šest bodů“.

FK Čáslav - RMSK Cidlina

10. 3. 2019 U14
 Dnes jsme doma přivítali naše tradičního soupeře tým z Bydžova . Jelikož u nás teď byli jarní prázdniny, tak jsme se sešli po týdnu až na dnešní zápas.

Čáslavští fotbalisté vedli již o dvě branky, nakonec zvítězili až po penaltovém rozstřelu

9. 3. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v úvodním jarním kole divizní skupiny C na domácím hřišti s umělou trávou přivítali Horky nad Jizerou. Přestože domácí v zápase vedli již o dvě branky, dokázali hostující fotbalisté skóre zápasu srovnat.  Domácí diváky v nepříliš vlídném počasí zahřál již po třinácti minutách Vančura. Ten totiž z přímého kopu ze střední vzdálenosti střelou přes bránící zeď poprvé rozvlinl síť za brankářem Durovem – 1:0. O chvíli později vybidl Jícha ke skórování Vocel,

Poločas 2:2, nakonec si dorostenci odvezli 5 branek

9. 3. 2019 Ženy
Na místo původně plánovaného přípravného utkání s prvoligovým celkem Liberce, který byl nucen dohrávat další kolo Poháru FAČR, sehrály čáslavské fotbalistky utkání s kombinovaným dorosteneckým celkem Sokola Nové Dvory/Chotusice.

V úvodním jarním kole bylo Ústí produktivnější

3. 3. 2019 U17
   Od začátku se hrálo nahoru dolů, šance střídala šanci. První poločas střelecky nakonec vyzněl lépe pro hosty, byť se jako první prosadili domácí. V 11.min. totiž vysunul Kmoníček do samostatného úniku Tůmu, ten si ve vápně zasekl míč na levačku a technickou střelou vymetl pavučinky v horním rohu ústecké brány. Jenže od té chvíle začala kupit chyby čáslavská obrana a  po zásluze ji dvakrát potrestali hosté - nejprve vyrovnal Matoshi a do vedení hosty poslal Joni. Tři minuty

Ústí potrestalo chyby starších dorostenců

3. 3. 2019 U19
Vstup do utkání patřil hostům. Ti se ve 4.min. zlobili na rozhodčího, který nechal bez povšimnutí zákrok Olivy. Stejně se rozčilovali i domácí, kteří reklamovali ruku ve zdi po trestném kopu Havrdy. A do třetice sporný zákrok, podruhé v hlavní roli Oliva, píšťalka mlčela. Paradoxně v době, kdy začali domácí vyrovnávat hru, přišla minela Jelínka a Jakš si tváří v tvář Beranovi poradil - 0:1. Hned po rozehrání vysunul Klepal Batelku, čáslavský rychlík byl faulován a penalta se pískala. Havrda