23. 1. 2019 U12
Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

Fotbalisté FK Čáslav vyrazili na horské soustředění do Špindlerova Mlýna

20. 1. 2019 A tým
Špindlerův Mlýn - Šestnáct fotbalistů prvního mužstva FK Čáslav ve středu nabrali směr Krkonoše, aby stejně jako v předchozích letech absolvovali horské soustředění.  Zasněženou romantiku si ale moc neužívají, trenér Radim Truksa jim přichystal "krev, pot a slzy". V rámci tréninku využijí běžecké boty i lyže a samozřejmě nechybí posilovna.O víkendu se Čáslavští vrátí zpět, jejich příprava bude pokračovat v domácích podmínkách. Další přípravné střetnutí sehrají v sobotu 26. ledna v

Vyrovnaný duel s Tempem rozhodly brejky hostů

19. 1. 2019 U19
    Tempo je hlavním aspirantem na postup z divize k nám do soutěže a tak nás čekal kvalitní soupeř. Během úvodní pětadvacetiminutovky byly k vidění 4 branky. Nejprve se trevil bombou z přímého kopu Klepal 1:0. Hosté vyrovnali po pohledné akci přes naši pravou stranu v 15. min. 1:1. Po průnikovce, která zaváněla ofsajdem, to bylo 1:2 o čtyři minuty později. A za další čtyři minuty bylo srovnáno - faul na sebe potrestal z penalty Kurka - 2:2. Po vystřídání se nám rozpadla hra a soupeř

Tak už to zase začalo. Ofenzivní jízdou v Benešově

19. 1. 2019 U12
Vánoční přestávka utekla jako voda a fotbalisté čáslavského celku U12 nastoupili po dvou tréninkových jednotkách k prvnímu přátelskému utkání v rámci zimní přípravy. V sobotu 19. ledna je přivítal Benešov, v lize hrající ve skupině C.

Nevydařený první přípravný zápas

19. 1. 2019 U13
Benešov - Čáslav 8:2 (1:0, 5:0, 2:2)Oba týmy vstoupily do zápasu velmi útočně a hra se přelévala od jedné brány k druhé a snad každý útok byl zakončen. Pět vyložených šancí hostů zůstalo bez gólové odezvy. Jediná branka v úvodní třetině padla po velmi kostrbaté rozehrávce borců z Čáslavi, kterou domácí vystihli i zúročili ke vstřelení branky. Střední část zápasu začala několika důraznými zákroky domácích hráčů, kteří si díky tomu sjednali respekt na hrací ploše. V hlavách hostujících hráčů

Přestřelka s Tempem ve prospěch hostů

19. 1. 2019 U17
    Vstup do utkání se lépe povedl domácím. Ti dobře napadali rozehrávku Tempa a nutili obranu a gólmana k chybám. A dokázali je potrestat - nejprve záložníci donutili chybovat levého obránce a jeho špatnou malou domů potrestal Mužátko. O dvě minuty později si na čáslavského utočníka dovolil kličku gólman a bylo to 2:0. Hosté Durase v bráně téměř neohrozili, jedinou šanci prvních čtyřiceti minut spálil lobem mimo z velké dálky útočník hostů. V závěrečné pětiminutovce se ovšem děli věci

Sedmnáctka vyhrála v Příbrami

12. 1. 2019 U17
Velmi slušných úvodních třicet minut, tlak příbramských (2x nastřelená tyč) v závěrečné patnáctiminutovce první půle. Ve druhém poločasu časté brejkové situace Čáslavi a střelecky vydařená poslední patnáctiminutovka. Branky stříleli Mužátko, který po rychle vhozeném autu ustál tvrdý souboj se stoperem a "koníčkem" poslal míč do sítě. Honc, který po úniku nejprve trefil tyč a poté poslal míč do sítě a Kmoníček, který trefil středlu z dálky. Domácí ihned po rozehrávce (po třetím gólu) skórovali po

Příbram si ve druhém poločasu otevřela střelnici

12. 1. 2019 U19
    V prvním poločasu se domácí prosadili jen jednou - hned v 6.min. se individuální akcí přes naši levou stranu blýskl domácí hráč a překonal Berana. Domácí si po celý první poločas udržovali mírnou převahu, ale několik zajímavých akcí předvedli i hosté.    Ve druhé půli se s brankami roztrhl pytel. Hosté udělali několik individuálních chyb, které nebyli schopni opravit. Některé góly padly i po pěkných akcích Příbrami. V závěru mohla skórovat i Čáslav, do šancí se

Zimní příprava FK Čáslav začala

7. 1. 2019 A tým
Čáslav - Fotbalisté prvního týmu FK Čáslav se v pondělí sešli k prvnímu tréninku zimní přípravy 2019. Téměř všichni - pouze bez nemocného Dastycha a Kořínka, který se vrací ze zahraničí. V kabině ale chyběl také Lukáš Vebr. "Dohodli jsme se na jeho odchodu do Kolína," uvedl trenér Čáslavi Radim Truksa, který chtěl tým udržet pohromadě. "To se nám z velké části povedlo,"uvedl.Právě vzhledem k tomu, že chtěl kouč udržet podzimní kádr, nepracoval klub nijak intenzivně

Informace pro rodiče (aktualizováno 3.1.2019)

3. 1. 2019 U11
Aktuální informace pro rodiče hráčů kategorie U11Sezóna 2018/2019

Silvestrovské veselí začalo během ve Svatém Mikuláši

31. 12. 2018 U12
Čtyřiatřicátý ročník Silvestrovského běhu ve Svatém Mikuláši si v pondělí 31. prosince v poledne nenechali ujít ani zástupci čáslavského fotbalového klubu. Osmičlenná skupina hráčů a funkcionářů dala o sobě vědět a výrazně promluvila do konečného pořadí závodníků.

Vám přejeme šťastný vstup do nového roku 2019. A co čeká nás?

29. 12. 2018 Ženy
Tímto bych Vás za celý ženský tým FK Čáslav ráda trošku seznámila s naší zimní přípravou, aneb co nás čeká a nemine.

Čáslavská esa dělala na turnaji čest svému názvu

16. 12. 2018 U12
Na pohodovou notu se před měsíční vánoční přestávkou naladili fotbalisté čáslavského týmu U12 i jejich rodiče. V neděli 16. prosince jim k tomu dobře posloužil čtyřhodinový rodinný turnaj v hale Bios. Zúčastnilo se ho jedenatřicet hráčů rozdělených do šesti týmů.