Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

26. 5. 2018 U17
V neděli 27.5. odjezd autobusu do Liberce ve 12 hod. (sraz v 11.45).V úterý 29.5.2018 v 19.30 hod. hráčská schůze - po tréninku. Účast nutná. Bude zde vybírána záloha 2000 Kč na soustředění.

Odjezd na zápas do Liberce

26. 5. 2018 U19
Sraz v neděli 11:45, odjezd Čáslav 12:00. Církvice 12:07, Malín pod mostem12:10, Kolín čerpačka OMV 12:30, Oseček  12:40. Sraz  Liberec městský stadion 14:00.

Top tréninkovým střelcem Dan Švajcr

100% úspěšnost při tréninkové dovednostní soutěži přinesla Danovi titul Top střelce a pamětní fotbalovou medaili.

Program Příbram cup

24. 5. 2018 U12

Informace pro rodiče (aktualizováno 23.5.2018)

23. 5. 2018 U10
Aktuální informace pro rodiče hráčů kategorie U10

U 14 - Po úspěšném turnaji přišla prohra v Chrudimi

22. 5. 2018 U14
Nadmíru těžké utkání v Chrudimi sehrála čtrnáctka po úspěšném turnaji Amfora Cup v Chorvatsku.    Domácí vlétli do utkání jako uragán. První obrovskou šanci si připsali snad deset vteřin po úvodním hvizdu rozhodčího, a to rozehrávala Čáslav. Po šanci následovala série rohových kopů a břevno Chrudimi. Po deseti minutách se hra více méně vyrovnala a do šancí se začali prosazovat i hosté. Ty největší "zazdil" Hájek.     Druhý poločas poznamenalo nucené střídání Růžka.

Princezny ukázaly v Křeseticích bojovného ducha i lásku k fotbalu

20. 5. 2018 Žákyně
Už pět ze sedmi mistrovských turnajů odehraných na jaře vyhrály čáslavské princezny, které v okresním přeboru mladších přípravek dostaly označení Čáslav C. Naposledy se z prvenství radovaly v neděli 20. května v Křeseticích, kde jim kromě domácího týmu bylo soupeřem čáslavské béčko.

Čáslavské béčko na domácí půdě nadělilo Sadské šest branek

20. 5. 2018 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy se v dalším kole I. B třídy sk. C střetli se Sadskou. Čáslavští před utkáním okupovali třetí příčku tabulky, hosté byli čtvrtí, byť na domácí ztráceli deset bodů!

Z poločasového vedení v Turnově Čáslav nakonec vytěžila jeden bod

20. 5. 2018 A tým
Turnov - V rámci 26. kola divize C fotbalisté FK Čáslav zavítali v neděli na hřiště FK Turnov. Určitě chtěli konečně na jaře venku uspět a částečně tak nahradit domácí ztráty. Nakonec se vrátili s jedním bodem.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

V penaltovém rozstřelu Čáslav úspěšnější

20. 5. 2018 U17
V neděli 20. 5. se utkali fotbalisté U17 na čáslavské půdě s týmem FK Ústí nad Labem. Utkání bylo velmi dramatické až do posledního hvizdu rozhodčího. Následovaly penalty, kde byli všichni naši borci úspěšní. Z kabin se pak ozýval jásot a oslavný zpěv.

Dvojitá radost v Křeseticích

20. 5. 2018 U8
Utkání se našim hráčům velice podařila, kdy oba zápasy odehráli ve vysokém tempu. Soupeře předčili svojí technikou, souhrou a k těmto přednostím ještě přidali nasazení a bojovnost. Zaslouženě si mohli po zápasech zaspívat vítězný pokřik.

Páteční podvečery ve znamení výher 4:3, teď s Církvicí

18. 5. 2018 U11
Soupeře, který vzbuzoval velký respekt, přivítali v pátek 18. května čáslavští fotbalisté kategorie U11. Ve čtvrtém kole finálové části okresního přeboru mladších žáků hostili Církvici, která před týdnem dokázala porazit Vrdy 2:0, zatímco Čáslav s nimi před čtrnácti dny prohrála 0:9.

Zápas dvou rozdílných poločasů s dobrým koncem

17. 5. 2018 U10
Hráči starší přípravky začali pohárové utkání se soupeřem ze Zruče aktivně. Přesnými nahrávkami a dobrým pohybem nepouštěli protihráče do hry a vytvářeli si celou řadu šancí. Přes velký tlak padla první branka až po jedenácti minutách. Potom už ale padala jedna za druhou a do konce prvního poločasu jsme jich vstřelili sedm. V zadních řadách se nám dobře dařilo pokrýt nejnebezpečnějšího hráče soupeře M. Šice.Ve druhém poločase ale jakoby si týmy se stranami vyměnily i způsob hry. Aktivitou začala