Novinky

Turnaj v Košiciach U10

14. 12. 2019 U10

„Naše předsezónní cíle se němění. Chceme soutěž zachránit,“ říká trenér FK Čáslav Jakub Svoboda

20. 11. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté FK Čáslav mají za sebou podzimní část divizní skupiny C. Tým z Čáslavi se po podzimní části sezóny usadil na desáté příčce tabulky se ziskem 21 bodů a pasivním skóre 25:30. Podzimní část sezóny hodnotí hlavní trenér Čáslavi, Jakub Svoboda.

Informace k turnaji OFS v Čáslavi

19. 11. 2019 U9
Dne 23.11.2019 od 09:00 hod. se uskuteční turnaj OFS v Čáslavi ( hala Bios SPŠ Čáslav ). Sraz v 08:30 hod. Zúčastní se 6 týmů. Obuv do haly. Předběžná nominace : Rek, Zelený, Havránek, Jelínek, Paula, Mariani, Zámečník, Babák.

V Kolíně smírně

17. 11. 2019 U14

Čáslavská rezerva na závěr sezóny přestřílela FC Mělník

17. 11. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavského béčka zakončili podzimní část sezóny I. A třídy sk. B vítězně. V zajímavém utkání, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu, přestříleli Čáslavští hosty z FC Mělník v poměru 5:4!

Turnaj v Chrudimi

17. 11. 2019 U10
Místo : Sportovní hala města Chrudim , Tyršovo náměstí 249 , Chrudim Sraz : 12:30 v Chrudimi Nominace bude určena

Fotbalisté Čáslavi otočili zápas s Velkými Hamry z 0:2 na 4:2!

17. 11. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v posledním podzimním kole divizní skupiny C na domácím hřišti hostili celek Velkých Hamrů. Ačkoliv domácí fotbalisté po dvaceti minutách prohrávali nula dva, dokázali zápas nakonec otočit a připsat si tak důležité tři body!

Zprávy pro rodiče hráčů, aktualizováno 16. listopadu

16. 11. 2019 U13
Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

Do 3. kola Poháru se probojovaly pouze 3 celky z druhé ligy žen

16. 11. 2019 Ženy
TJ Jiskra Třeboň - ABC Braník 4:3 (1:1) Pen: 5:4FK Nové Sady - SK Líšeň 6:2 (2:1)FK Gascontrol Havířov - SK Olomouc Sigma 3:0 (1:0)FC Fastav Zlín - FC Hradec Králové 1:2 (1:1)SK Sahara Vědomice - FK Teplice 3:1 (2:0)SK Loděnice - FC Baník Ostrava 0:2 (0:1)FK mládež Vysočina Jihlava - FK Čáslav 5:2 (2:0)TJ Sokol Třebeš - FC Praha 2:3 (0:2)

Čáslavská rezerva nestačila na béčko Českého Brodu

10. 11. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy na půdě českobrodské béčka nepřekvapili. Ze hřiště soupeře si odvezli hned pět inkasovaných branek.

Poslední letošní zápas body nepřinesl

10. 11. 2019 Ženy
Výsledky 10. kola:Neděle 10. 11. 2019 11:00 SK Olomouc Sigma - FK Čáslav 4:0 (1:0)Neděle 10. 11. 2019 11:00 FC Baník Ostrava - SK Líšeň 8:1 (5:1)Neděle 10. 11. 2019 14:00 ABC Braník - FK Teplice 2:2 (1:2)Neděle 10. 11. 2019 14:00 FC Hradec Králové - FC Praha 1:1 (1:0)

Tlustého majstrštyk definitivně zlomil odpor Vlašimi

10. 11. 2019 U13
V čele s úspěšným trenérem V. Petrželou, kterého však děti už moc neznají, vyrukovala Vlašim v neděli 10. listopadu na čáslavské fotbalisty kategorie U13. Pro oba týmy to byl vzhledem k umístění v ligové tabulce zápas podzimu, vždyť kdo by taky chtěl přezimovat na poslední příčce.

Zasloužená výhra

9. 11. 2019 U17

Fotbalisté Čáslavi v Kolíně prohrávali už po sedmi minutách 2:0!

9. 11. 2019 A tým
Kolín - Fotbalisté FK Čáslav se v sobotu dopoledne představili v utkání 14. kola divize C na hřišti FK Kolín. V případě tříbodového vítězství mohli svého soupeře na pátém místě tabulky dostihnout:Hosté si asi budíček na dopolední zápas natáhli o něco později, na hřišti se totiž dlouho nemohli probudit. Už ve 2. min. zalétl první rohový kop na zadní tyč a Škoda otevřel skóre - 1:0. Aby toho pro hosty nebylo málo, v 8. min. rozhodčí posoudil zákrok Richard v pokutovém území na Bareše jako nedovolený

Kvalitní přátelský zápas

6. 11. 2019 U14
Dva rozdílné poločasy byly k vidění v Čáslavi na UMT v prvním přátelském zápase proti týmu Pardubic.Aktivní vstup do zápasu patřil domácím. V 6.minutě nahrál Vejrosta Hyblerovi a domácí šli do vedení 1:0.V 32.minutě předvedl Píška "svůj" slalom z vlastní poloviny až před bránu Pardubic,kde našel Vargu a pro něj to už byla lehká záležitost poslat míč do brány 2:0.Druhý poločas začal v úplně jiném rytmu než ten první. Hráči Pardubic zrychlili hru ,zpřesnili kombinace a začali mít zjevně navrch. Jeden

Halové turnaje

4. 11. 2019 U10
Halový turnaj v Chrudimi   17.11. 2019Halový turnaj v Košiciach   14.12. 2019Halový turnaj Kutná Hora  čekáme na datumHalový turnaj v Chrudimi   18.1. 2020Halový turnaj v Chrudimi    29.2. 2020 Nominace bude vždy upřesnena !

Čáslavská rezerva dotáhla v závěru zápasu dvougólové manko

3. 11. 2019 B tým
 Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B přivítali na domácím hřišti tabulkového souseda – Čelákovice. Zápas týmů ze spodku tabulky nakonec dopadl lépe pro hostující tým, který po remíze 3:3 bere bonusový bod za lépe zvládnutý penaltový rozstřel.