ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

B-tým: FK Čáslav B - Sokol Hlízov, neděle 9. srpna od 17:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Čáslavští fotbalisté vedli již tři nula, Příbram ale dokázala skóre srovnat

5. 8. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí půdě přivítali ligový tým staršího dorostu 1. FK Příbram. V čáslavském dresu se poprvé představil Adam Lanc, který je v tomto týdnu v týmu na zkoušce z klubu FK Viktoria Žižkov.

Čáslavská rezerva vedla nad soupeřem z krajského přeboru již 3:1, nakonec však o gól prohrála!

2. 8. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli další přípravné střetnutí na hřišti účastníka krajského přeboru Pardubického kraje – SK Pardubičky.

Čáslavské fotbalisty potrápila marodka, do hry se tak dostali i nadějní dorostenci

1. 8. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi nastoupili k dalšímu přípravnému zápasu v sobotu dopoledne. Soupeřem jim byl celek moravskoslezské divizní skupiny – FSC Stará Říše. Domácí trenér Jakub Svoboda do zápasu nasadil i dva nadějné dorostence.  Čáslav - Stará Říše 1:1 (0:1)

Fotbalisty Čáslavi čeká další příprava, v sobotu dopoledne vyzvou soupeře z moravské divize

31. 7. 2020 A tým
Čáslav – Po středečním vítězném utkání s Kutnou Horou přivítají fotbalisté Čáslavi na domácí půdě  tým FSC Stará Říše. Zápas se uskuteční v sobotu 1. srpna od 10 hodin dopoledne na hřišti Pod Hrádkem v Čáslavi. Tým Staré Říše je účastníkem Moravskoslezské divizní skupiny D.

Derby je naše! Čáslav díky brankám Mlynky a Kurky zdolala Kutnou Horu

29. 7. 2020 A tým
Čáslav – Ve středečním přípravném utkání fotbalisté Čáslavi přivítali na domácím hřišti hráče Sparty Kutná Hora, svého nejbližšího soupeře z divize.

Změna místa utkání! Fotbalisté Čáslavi v derby vyzvou Kutnou Horu nakonec na domácím hřišti

28. 7. 2020 A tým
Čáslav – Derby v rámci letní přípravy čeká na fotbalisty Čáslavi a Kutné Hory. Zápas se uskuteční ve středu 29. července od 18 hodin. Utkání se nakonec odehraje na hřišti Pod Hrádkem v Čáslavi, oproti původně plánovanému střetnutí v Lorci.

Individuální plán

27. 7. 2020 U14

Individuální plán

27. 7. 2020 U15

Nové informace ke kempu

24. 7. 2020 U10
Jelikož nastala v ČR nová situace ohledně COVIDu 19, náš kemp se neuskuteční v penzionu Beránek, ale v Ovčárech u Kolína. Odpadá platba za ubytování a nová cena je stanovena na 700,- Kč. Zde je zahrnuta celodenní strava a pronájem hřiště. Jelikož je to 25 km od Čáslavi, tak hráče dovezte na místo do 10:00 hod. Adresa je Ovčáry u Kolína 8 ( náves ). Hráčům na spaní zabalte spacák a polštářek.

Čáslav vyslala do přípravy gólmany z dorostu, ti se blýskli čistým kontem!

22. 7. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí půdě přivítali Heřmanův Městec. Zápas skončil jasným vítězstvím domácích borců.