NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FK Čáslav snižuje výši členského příspěvku

20. 4. 2021 U15
Vážení členové klubu, Vážení rodiče,v návaznosti na současnou situaci týkající se pandemie covid-19 vedení FK Čáslav v pondělí 19. dubna 2021 rozhodlo o snížení členských příspěvků o částku 500 Kč jednorázově pro všechny kategorie.

Den Země 2021 oslavíme v sobotu úklidovou akcí

20. 4. 2021 U10
FK Čáslav se v letošním roce účastní dobrovolné úklidové akce v rámci Dne Země 2021 (připadá na 22. dubna). Ukliďme svět, ukliďme Čáslav! Akce se uskuteční v sobotu 24. dubna od 9 do 12 hodin. Účast na akci je povinná pro všechny členy jednotlivých týmů.

Zprávy pro rodiče hráček, aktualizováno 18. dubna

18. 4. 2021 Žákyně
Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

Zpátky na hřiště!

13. 4. 2021 A tým
FK Čáslav v úterý 13. dubna 2021 opět obnovuje tréninkový proces! Současný ministr zdravotnictví upřesnil pravidla pro amatérský sport, když venku může na jednom sportovišti být až šest dvoučlenných skupin. Dvojice musí být nejméně 10 metrů od sebe, aby se eliminovalo šíření koronaviru. Při sportu nejsou potřeba roušky a nebude nutné ani testování pro přístup na sportoviště.

Restart trénování prozatím odložen!

11. 4. 2021 A tým
Omlouváme se všem členům, trenérům a především našim mladým nadějím! Ještě v pátek 9. dubna jsme po tiskové konferenci ministra zdravotnictví pracovali s jednoznačným výkladem 20-ti sportujících osob na venkovním sportovišti bez využití šaten, sprch a plánovali opětovné zahájení našeho společného trénování na hřišti. Nakonec však musíme náš postoj přehodnotit.

FK Čáslav od pondělí 12. dubna znovu obnoví tréninkový proces!

9. 4. 2021 A tým
Doba online trénování a individuálních tréninků je doufejme nadobro pryč! FK Čáslav v pondělí 12. dubna 2021 obnovuje tréninkový proces napříč všemi věkovými kategoriemi.

FK Čáslav spustil E-SHOP s klubovým oblečením a doplňky

6. 4. 2021 A tým
FK Čáslav spustil v pondělí 5. dubna dlouho plánovaný online projekt v podobě vlastního e-shopu. Na adrese www.shop.fkcaslav.cz mohou fanoušci, hráči, členové klubu a další nakoupit fotbalové oblečení a doplňky s motivem FK Čáslav.

Vojtěch Pavlík posiluje trenérský tým kategorie U8

6. 4. 2021 U8
Trenérský tým FK Čáslav má dalšího nového člena. Ke dvojici Jirků – Kovařík se v kategorii U8 připojí Vojtěch Pavlík. Ten v Čáslavi působí od žákovských let, kdy hrával žákovskou ligu, nyní hraje za b-tým mužů.

Další posily do trenérského týmu, U17 přebírá duo Ronovský - Lebduška

30. 3. 2021 U17
Čáslav – FK Čáslav hlásí další dvě nové tváře v trenérském štábu. Jedná se o čtyřiadvacetiletého Adama Ronovského a o rok mladšího Marka Lebdušku. Oba budou prozatím působit v roli asistenta trenéra u kategorie U17. Mladí trenéři působí v Čáslavi řadu let, když v čáslavském dresu nastupovali v mládežnických kategoriích. Navíc v současné době hráčsky aktivně působí v A-týmu a B-týmu mužů.

Další bývalý hráč Čáslavi oblékl dres reprezentace, Štěpán Míšek nyní působí v FK Pardubice

22. 3. 2021 U17
Štěpán Míšek s fotbalem začínal v Třemošnici. Následně prošel žákovskými týmy FK Čáslav. Díky spolupráci FK Čáslav s FK Pardubice se přesunul do tamní Regionální fotbalové akademie. Nyní působí v dorosteneckém týmu U17.