Místo : Hřiste Kutná HoraČas :19.8.2019 17:00Sraz : 16:20Týmy : Kutná Hora

Místo : hřiště Vodranty Čas 18.9.2019 17:00Sraz : 16:30Týmy : TJ Slavoj Vrdy

18. 9. 2019 U8
Vážení rodiče, dovolte, abychom Vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu

Informace září

17. 9. 2019 U9
Dne 18.9.2019 se OP nekoná. Je normálně trténink od 16:00 hod. v ZŠ Sadová. Krajská miniliga se uskuteční v sobotu v ZŠ Sadová od 10:00 hod. Sraz 09:30 hod. Nominace : Babák, Jelínek, Malina, Mariani, Pekhart, Klapal, Paula, Zelený, Vondra. Dne 26.9.2019 ( čtvrtek ) od 13:00 hod. se uskuteční v Havlíčkově Brodu Ondrášovka Cup. Sraz a nominace bude upřesněna.

Dvojnásobně úspěšný sobotní turnaj v Tupadlech

16. 9. 2019 Žákyně
I na mistrovském turnaji v Tupadlech pokračovala letošní dívčí jízda.

Zprávy pro rodiče hráčů, aktualizováno 15. září

15. 9. 2019 U13
Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

Fotbalisté Čáslavi porazili Náchod až po pokutových kopech

15. 9. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v šestém kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali celek Náchoda. Čáslavští se sice díky brance Ronovského dostali do vedení, hosté však dokázali ve druhém poločase skóre srovnat.

Okresní přebor U10

15. 9. 2019 U9

Z Červených Janovic vezeme zasloužených 6 bodů

14. 9. 2019 U10
Čáslav - Hlízov 9:8Branky : Němec, Honzíček 2 , Kočí D. , Kočí V. , Gaspri , Suchomel 2 , MrázČáslav - Č. Janovice 7:4Branky : Suchomel 3 , Pánek 2, Mráz 2,

Ve fotbalovosti jsme zaostávali

14. 9. 2019 Ženy
Výsledky 2. kola:Sobota 14. 9. 2019 11:30 FC Baník Ostrava - FK Čáslav 2:2 (2:1)Sobota 14. 9. 2019 15:00 SK Olomouc Sigma - FC Praha 3:1 (1:1)Neděle 15. 9. 2019 14:00 FC Hradec Králové - FK Teplice 1:0 (0:0)Neděle 15. 9. 2019 14:30 ABC Braník - SK Líšeň 1:3 (0:3)Zápasy následujícího 3. kola:Sobota 21. 9. 2019 14:30 FK Čáslav - SK Olomouc SigmaNeděle 22. 9. 2019 13:00 SK Líšeň - FC Baník OstravaNeděle 22. 9. 2019 13:00 FK Teplice - ABC BraníkNeděle 22. 9. 2019 13:00 FC Praha - FC Hradec Králové S

Mistrovské utkání v Č. Janovicích

Místo : Č. JanoviceSraz : 9:30 Hřistě Č. JanoviceTýmy : Č. Janovice , Tupadly

MFK Chrudim - FK Čáslav

14. 9. 2019 U15
Dnes se nám konečně vydařil vstup do zápasu, když jsme už v 21' vedli 0:2!. Bohužel pro nás, jsme toto vedení nedokázali udržet. Nechali jsme domácí lacino vyrovnat a do kabin jsme odcházeli za stavu 2:2. V druhém poločase jsme trestuhodně neubránili dva rohové kopy a domácí tým poslali do vedení 4:2. Pak už Chrudim kontrolovala hru a zaslouženě zápas dovedla do vítězného konce.

Kvalitně obsazený turnaj 4x4 v Červených Pečkách

14. 9. 2019 U8
    Kvalitně obsazeného a perfektně zorganizovaného turnaje se zůčastnily dva týmy FK Čáslav. Každý z týmů odehrál osm dvanáctiminutových utkání v modelu 3+1. Kluci tak dostali během dopoledne pořádnou dávku minut na hřišti proti soupeřům, mezi něž patřili Dukla Praha, Slovan liberec, FK pardubice a další.    Bílý tým, kde dominovala trojice Pekhart, Jelínek a Klapal, obsadila deváté místo. Dokázal zdolat Duklu Praha 7:5, Viktorku Žižkov 4:0, remizovat s Kolínem 4:4, Jabloncem

Fandíme společně! Pojďme ukázat, jakou sílu má náš klub!

12. 9. 2019 A tým
Na nedělní domácí  utkání FK Čáslav proti Náchodu přijdou fandit všechny týmy mládeže. Připojte se k nám i vy a vytvořte s námi atmosféru na hřišti!

Vítězná premiéra pro žákyně U12

12. 9. 2019 Žákyně
Dívčí tým si v novém ročníku připsal na mistrovském turnaji v Záboří dvě vítězství.