26. 5. 2019 U12
Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

Mistrovské utkání v Č. Janovicích

26. 5. 2019 U9
Místo : Hřiště  Č. Janovice Datum : 26.5.2019Čas : 10:00Sraz : 9:30Týmy : Č. Janovice, K.Hora , Tupadly

Na domácím hřišti se starší přípravce dařilo

25. 5. 2019 U11
Sestava: Michal Skokan, David Dražinovský, Petr Kovář, Filip Klinkáček, Štěpán Urban, Marek Šic, František Rajchman, Filip Honzíček, Antonín Jeřicha, Jakub Vrdský, Josef Kunášek.FK Čáslav - Sparta Kutná Hora  - 4 : 2 ( 1 x D. Dražinovský, 1 x F. Honzíček, 1 x M. Šic, 1 x P- Kovář )FK Čáslav - FK Čáslav dívky - 7 : 4 ( 2 x P. Kovář, 3 x M. Šic, 1 x A. Jeřicha, 1 x J. Vrdský )FK Čáslav - TJ Suchdol - 19 : 1 ( 3 x M. Šic, 2 x F. Klinkáček, 2 x P. Kovář, 3 x A. Jeřicha, 2 x F. Rajchman, 3

V Kutné Hoře nejdříve proti Malínu a pak proti domácím.

23. 5. 2019 U10
Zápasy v týdnu nám zatím nevycházejí.

Nejmenší sbírali první zkušenosti

20. 5. 2019 Přípravka
Hrálo se natřech hřištích. "Zkušenější" hráči pod vedení J. Záklasníka systémem 4+1 na přípravkovské brány. A benjamínci pak systémem 3+0 na dvou hřištích na malé branky.

Vítězství se nerodilo lehce

19. 5. 2019 U13
Čáslav - Kolín 8:2 (1:0, 1:2, 6:0)Dvě třetiny naprosto vyrovnané utkání, které odpovídalo bodovému zisku a postavení obou týmů v tabulce. Šest vstřelených branek v závěrečné části udělalo velkou radost domácím hráčům.

Jednoznačné derby! Kolín nasměroval síly jinam

19. 5. 2019 U12
Usnadněnou cestu za třemi ligovými body měli proti Kolínu čáslavští mladší žáci kategorie U12. Jejich soupeř nasměroval všechny své síly na finálový turnaj Ondrášovka Cup v Šumperku a do Čáslavi přijeli v neděli 19. května hlavně hráči ročníku narození 2008.

Body za bojovnost

19. 5. 2019 U17
První poločas byl bojovný, od vápna k vápnu. Do vedení šli domácí, když Vávrovu hlavičku vyrazil gólman k Mužátkovi a ten se nemýlil. Do druhého poločasu vsoupila aktivněji Chrudim, byla pohyblivější, důraznější a zaslouženě vyrovnala. Postupem času se hra zvrhla v nakopávanou a z ní více vytežili domácí hráči. Po skrumáži trefil Vávra tyč a Kvaček dorazil míč za záda hostujícího gólmana. Chrudim mohla vyrovnat v úplném závěru, ale hlavička exčáslavského Špičáka šla nad.

Chrudim slavila záchranu

19. 5. 2019 U19
První poločas byl vyrovnaný. Do vedení mohly jít oba týmy, Chrudim hned v úvodu, Čáslav ve střední části. Bohužel pro domácí se hostům povedla pěkná akce (po našem nedohraném souboji) a Bakeš se sám před gólmanem nemýlil.Ve druhém poločasu byla Chrudim lepší, byť góly vstřelila po zbytečných chybách domácích hráčů. Skóre korigovala šibenice trefená Havrdou těsně před koncem.

Spoustu dřiny bez gólu

19. 5. 2019 Žákyně
Na turnaji v Chotusicích narazily mladší princezny na nejsilnější týmy. V prvním zápase s týmem z Červených Janovic zaslouží fotbalistky pochvalu za první poločas. Byly vyrovnaným soupeřem zkušenějšímu rivalovi, oko diváka zaujala řada pohledných fotbalových akcí a bojovnost. Ve duhém poločase bylo ale vše jinak. Hráčkám docházely síly, přidala se roztržitost a kromě rychlého gólu hned v úvodu jim soupeř už nic nedovolil. V utkání s domácím celkem vše pokračovalo. Soupeř několikrát dívky překvapil

Mistrovské utkání v Potěhách

19. 5. 2019 U9
Místo : Hřště PotěhyDatum : 19.5.2019 10:00Čas : 10:00 Sraz : 9:30Týmy : Potěhy , Uhl. Janovice

Vítězný turnaj OFS v Malešově

18. 5. 2019 U11
Na turnaji OFS v Malešově hráči FK Čáslav U11 zvítězili s velkou převahou.

Hattrick Fandy Urbana

16. 5. 2019 U8
Naši hráči odehráli utkání v Golčově Jeníkově. Za domácí nastoupili tři hráči ročníku 2010, avšak to našim borcům vůbec nevadilo a  od začátku se do domácích zakousli a napadáním donutili dělat domácí chyby a ty využívali. Zejména Fanda Urban během pěti minut nasázel domácím tři branky a sám nevěřícně koukal, jak dokáže hrát fotbal. V polovině utkání naši hráči odstoupili od napadání a také toho domácí využili a hru srovnali. Do konce utkání byla hra vyrovnaná na obou stranách.

Vodranty CUP 2019 U8

Dne 8.5.2019 se uskutečnil ve sportovním areálu ve Vodrantech první ročník přípravek s názvem Vodranty CUP pro ročník 2011 za kvalitní účasti týmů FK Čáslav, FK Kolín, MFK Chrudim a FK Pardubice. Hrálo se systémem 3 na 3, avšak na dvou hřištích, tudíž do hry bylo najednou zapojeno 12 hráčů z obou týmů. Výsledkem bylo, že padalo mnoho branek a hráči byli neustále v pernamenci. Turnaj se nehrál na body, ale na góly. Nejvíce branek vstřelilo družstvo FK Kolín. Dále byli z každého týmu vybráno nejlepší

Informace k zápasu V Golčově Jeníkově

Dne 16.5.2019 se uskzteční přátelské utkání v Golčově Jeníkově. Zápas se odehraje od 17:00 hod. Sraz na místě v 16:30 hod.

Proti o rok starším hráčům Kutné Hory se nám špatně prosazovalo.