FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Fotbalisté Čáslavi zahájí přípravu ve středu 8. července

6. 7. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi zahájí přípravu na novou divizní sezónu již ve středu 8. července. Svěřenci trenéra Jakuba Svobody mají v plánu celkem deset přípravných zápasů. Podzimní část sezóny má začít o víkendu 22. - 23. srpna.

Fotbalisté Čáslavi remizovali s Kolínem, utkání ukončila strkanice mezi hráči

27. 6. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi zakončili předpřípravné období s týmem Kolína. Čáslavští v zápase třikrát prohrávali. Pokaždé dokázali ale skóre srovnat. Zápas nakonec sudí Melichar ukončil o pět minut dříve po strkani hráčů obou týmů.

Fotbalisté Čáslavi si k závěru sezóny pozvali FK Kolín

26. 6. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi uzavřou letošní sezónu přátelským zápasem s FK Kolín. Svěřencům trenéra Jakuba Svobody tak skončí přes měsíc trvající předpřípravné období. Zápas Čáslavi s Kolínem se odehraje v sobotu 27. června od 10 hodin na hlavním stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi.

Fotbalisté Čáslavi zahájí divizní sezónu 2020/2021 opět na půdě Hlinska!

25. 6. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi již znají své soupeře a pořadí zápasů v rámci nové sezóny divizni skupiny C 2020/2021. Obsazení soutěže se oproti loňskému ročniku, který byl kvůli koronavirové infekci zrušen, nedoznalo významných změn. Tým SS Ostrá se odhlásil do nižsí soutěže a byl nahrazen klubem SK Kosmonosy z Mladoboleslavska.

Čáslav v přátelském utkání prohrála v Kutné Hoře

17. 6. 2020 A tým
Kutná Hora - Fotbalisté Čáslavi nastoupili k přátelskému utkání v sousední Kutné Hoře.

TURNAJ GENERACÍ 2020 se blížÍ!

15. 6. 2020 A tým
Čáslav - V sobotu 20. června bude FK Čáslav pořádat turnaj GENERACÍ FK Čáslav. Začátek akce je ve 12:30 hod. na hlavním hřišti.

Fotbalisté Čáslavi po téměř třech měsících vyběhli k modelovému utkání

5. 6. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v pátek 5. června okusili po téměř třech měsících zápasovou zátěž. Byť se proti sobě postavil  v modelovém utkání mix hráčů A týmu a béčka, náboj zápasu to nijak neovlivnilo.

Václav Vondra končí po letech v čele FK Čáslav, klub má nové vedení

28. 5. 2020 A tým
Čáslav – Ke zvolení nového vedení fotbalového klubu v Čáslavi došlo na valné hromadě FK Čáslav z.s. ve středu 27. května. Ještě před průběhem valné hromady oznámili předseda klubu Václav Vondra a místopředsedkyně Ivana Houfková své rozhodnutí o odstoupení ze všech funkcí v rámci klubu. Valná hromada pak během svého jednání zvolila do čela klubu pětičlenný výkonný výbor ve složení Pavel Váňa, Miroslav Paták, Jan Spáčil, Radek Zoufalý a Jakub Svoboda.

Fotbalisté Čáslavi se po dvouměsíční pauze znovu vrhli do společného tréninku

12. 5. 2020 A tým
Čáslav – Dva měsíce a jeden den k tomu. Přesně tak dlouhou dobu se fotbalisté divizní Čáslavi kvůli koronavirové epidemii nepotkali na společném tréninku. Vynucená pauza skončila hráčům trenéra Jakuba Svobody v úterý 12. května. „Jsem rád, že jsme se konečně mohli společně sejít na plnohodnotném tréninku,“ uvedl Jakub Svoboda s tím, že klub respektuje všechna zvýšená hygienická opatření a fotbalisté s trenéry dbají na jejich dodržování.

Máme obrovskou radost, že vám můžeme říct "Konečně jsme do toho zase kopli!"

11. 5. 2020 A tým
V souladu s rozvolňováním epidemiologických opatření vlády naší zeměfotbalový klub v Čáslavi 11. května obnovil svoji činnost.Byť v omezeném režimu a za dodržování aktuálních hygienických podmínek.