ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Novinky

Fotbalisté Čáslavi opět obdrželi branku v závěru zápasu, z Náchoda vezou jeden bod

13. 4. 2019 A tým
Náchod – V dalším kole divizní skupiny C zavítali čáslavští fotbalisté do Náchoda. Bohužel v utkání zahodili několik šancí ke skórování a nakonec si odvážejí pouze jeden bod.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

O třech bodech pro Čáslav rozhodl v závěru zápasu útočník Jícha

7. 4. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi ve dvacátém kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali celek Českého Brodu. Domácí celek v probíhající jarní části soutěže ještě nezvítězil za tři body. To se čáslavským fotbalistům nakonec povedlo, když jedinou branku zápasu vstřelil Jan Jícha pár minut před koncem zápasu.   Čáslav – Český Brod 1:0 (1:0) Nebezpečněji si v prvním dějství počínali domácí. Hned ve čtvrté minutě vysunul Skokan do úniku Vančuru, jeho střelu ze strany ale brankář

Čáslavští fotbalisté přišli o divizní body minutu před koncem zápasu

30. 3. 2019 A tým
Velké Hamry – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavítali až na sever Čech. V sobotu dopoledne se střetli s celkem Velké Hamry. Stejně jako v minulém kole, i tentokrát Čáslavští inkasovali v samotném závěru zápasu. Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu ZDE.

Čáslavští fotbalisté přišli o vítězství v poslední vteřině zápasu!

24. 3. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím pažitu přivítali poslední celek tabulky Turnov. Čáslavští se při zisku tří bodů mohli opět dostat na špici tabulky. Bohužel o tříbodové vítězství přišli v poslední vteřině zápasu!   Čáslav – Turnov 3:3 (1:2) pok. kopy 4:2 Hostující fotbalisté začali utkání odvážně a čáslavskou obranu zaměstnávali zejména po své pravé straně. Z toho pramenily i branky. Ve dvanácté minutě se po chybné rozehrávce Čáslavi

Čáslavští fotbalisté inkasovali od Slatiňan dvě branky a jsou bez bodu

16. 3. 2019 A tým
Fotbalisté Čáslavi ve druhém jarním kole divizní skupiny C zavítali do Slatiňan. Domácí celek o svém vítězství rozhodl ve druhém poločase, kdy se dvakrát mezi střelce zapsal Slováček.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Čáslavští fotbalisté vedli již o dvě branky, nakonec zvítězili až po penaltovém rozstřelu

9. 3. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v úvodním jarním kole divizní skupiny C na domácím hřišti s umělou trávou přivítali Horky nad Jizerou. Přestože domácí v zápase vedli již o dvě branky, dokázali hostující fotbalisté skóre zápasu srovnat.  Domácí diváky v nepříliš vlídném počasí zahřál již po třinácti minutách Vančura. Ten totiž z přímého kopu ze střední vzdálenosti střelou přes bránící zeď poprvé rozvlinl síť za brankářem Durovem – 1:0. O chvíli později vybidl Jícha ke skórování Vocel,

Sparťané v generálce v Čáslavi vystřízlivěli už po jedenácti minutách!

2. 3. 2019 A tým
Čáslav - V generálce na jarní část fotbalových soutěží na sebe narazily dva celky z regionu: FK Čáslav, který za týden začne divizi domácím zápasem s Horky, a Sparta Kutná Hora. Ta k jarní premiéře zavítá do Nového Strašecí.  Ráz zápasu určilo prvních jedenáct minut, za kterých domácí dokázali třikrát potrestat chyby Kutné Hory: Nejprve se po autovém vhazování dostal Jícha za hostující obranu a předložil míč K Petrů - 1:0. O dvě minuty později Vančurův nastřelený trestný kop do šestnáctky

Čáslav zkouší nového brankáře, v domácím dresu se představil Luboš Karban z Kolína

23. 2. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí umělé trávě přivítali divizní celek Polné.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Čáslavští fotbalisté na Živanice nestačili, hosté ve druhém dějství čtyřikrát skórovali

16. 2. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí půdě přivítali třetiligové Živanice. Ačkoliv po prvních pětačtyřiceti minutách vedli domácí jedna nula. Nakonec ve druhém dějství čtyřikrát inkasovali.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa naeznete ZDE.

Čáslavští fotbalisté nasázeli Nymburku čtyři branky!

9. 2. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání přivítali na domácí umělé trávě celek Nymburka. Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Čáslavští fotbalisté v přípravném utkání nestačili na Brandýs nad Labem

2. 2. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí umělé trávě přivítali Brandýs nad Labem. Domácím fotbalistům hrubě nevyšel první poločas, z vítězství se tak radovali hosté. Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Čáslavští fotbalisté si na těžkém terénu poradili s celkem SS Ostrá

26. 1. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v prvním přátelském utkání v zimní přípravě přivítali v domácím prostředí účastnika divizní skupiny B – SS Ostrá. Hráči obou týmů se museli v sobotu dopoledne vypořádát s těžkým terénem. Hřiště s umělou trávou totiž zasypala sněhová pokrývka.   Jako první se v šanci objevili hráči hostí. Signál po rohovém kopu zakončoval ranou do břevna Bodlák, který v minulosti oblékal právě dres Čáslavi. Úvodní branku zápasu zaznamenali ovšem domácí, když Vocel napřáhl

Fotbalisté FK Čáslav vyrazili na horské soustředění do Špindlerova Mlýna

20. 1. 2019 A tým
Špindlerův Mlýn - Šestnáct fotbalistů prvního mužstva FK Čáslav ve středu nabrali směr Krkonoše, aby stejně jako v předchozích letech absolvovali horské soustředění.  Zasněženou romantiku si ale moc neužívají, trenér Radim Truksa jim přichystal "krev, pot a slzy". V rámci tréninku využijí běžecké boty i lyže a samozřejmě nechybí posilovna.O víkendu se Čáslavští vrátí zpět, jejich příprava bude pokračovat v domácích podmínkách. Další přípravné střetnutí sehrají v sobotu 26. ledna v

Zimní příprava FK Čáslav začala

7. 1. 2019 A tým
Čáslav - Fotbalisté prvního týmu FK Čáslav se v pondělí sešli k prvnímu tréninku zimní přípravy 2019. Téměř všichni - pouze bez nemocného Dastycha a Kořínka, který se vrací ze zahraničí. V kabině ale chyběl také Lukáš Vebr. "Dohodli jsme se na jeho odchodu do Kolína," uvedl trenér Čáslavi Radim Truksa, který chtěl tým udržet pohromadě. "To se nám z velké části povedlo,"uvedl.Právě vzhledem k tomu, že chtěl kouč udržet podzimní kádr, nepracoval klub nijak intenzivně

Fotbalisté Čáslavi udolali na hřišti s umělou trávou Dvůr Králové

18. 11. 2018 A tým
Hřiště menších rozměrů v úvodu zápasu více svědčilo Čáslavským. V osmé minutě napřáhl z vápna Petrů, brankář Vaníček jeho pokus jen vyrazil před sebe, kde stál pohotový Jícha – 1:0. Po dvaceti minutách hry zahrával Vančura přímý kop z hranice vápna. Jeho střelu ještě tečoval jeden z obránců hostí a ta pak zapadla do brány – 2:0.  Hosté ale reagovali bleskurychle. Když Tomeš s přehled využil pasu za obranu domácích. O další vzruch se postaral těsně před poločasovou pauzou Mlynka, jehož centr

Čáslav chtěla v Kolíně vyhrát, nakonec bere dva body

11. 11. 2018 A tým
Kolín - K prestižnímu zápasu do Kolína odcestovali fotbalisté FK Čáslav v neděli odpoledne v rámci 14. kola divize C. Zatímco domácí Kolín bojuje o každý bod ve spodní polovině tabulky, Čáslavští se mohli v případě bodového zisku vrátit na první příčku.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu ZDE.

Alespoň o bod Čáslav přišla v samotném závěru po standardní situaci

4. 11. 2018 A tým
Benátky nad Jizerou - Utkání 13. kola divize sehráli fotbalisté FK Čáslav v neděli na hřišti SK Benátky nad Jizerou.Článek ze Svoboda.info

Čáslav na domácí půdě ustředřila soupeři bůra, hostům se zranili oba brankáři!

27. 10. 2018 A tým
Čáslav – Ve dvanáctém kole divizní skupiny C zavítali do Čáslavi hosté z týmu FK Přepeře. Domácí pro utkání nemohli počítat s brankářskou jedničkou Kubátem, kterého zastoupil Stanislav Kovařík. Větší problémy s brankáři ale řešili hosté. V 18. minutě totiž gólman Hyka obdržel červenou kartu. Náhradní brankář Majer vydržel v bráně vinou zranění jen do poločasové pauzy, a tak celý druhý poločas musel odchytat hráč z pole!O první vzruch se postral v 18. minutě brankář hostí Hyka, který hasil

Čáslav přivezla ze hřiště druhých Pardubic B jeden bod, mohla ale získat více

20. 10. 2018 A tým
Pardubice - V rámci jedenáctého kola divize C zavítali fotbalisté FK Čáslav na hřiště pardubické rezervy. A šlo o šlágr kola - druhý tým tabulky hostil lídra.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Čáslav udolala Trutnov až na penalty, i tak ale drží první místo v divizní skupině!

14. 10. 2018 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím hřišti hostili celek ze spodní části tabulky – MFK Trutnov.Domácí fotbalisté v prvním poločase drželi míč na svých kopačkách. Proti houževnatému soupeři se ale do zakončení dostávali velmi těžko. Výjimkou byla 19. minuta, kdy Mlynka přesným centrem našel před bránou Hannicha, jenž ale v dobré pozici nemíříl přesně. Hosté si zavařili po půlhodině hry. Obránce Zieris sehrál velmi špatnou malou domů, kterou vystihl Vančura.