Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Divizní utkání áčka a souboj béčka se Sokolčí se uskuteční bez diváků!

11. 3. 2020 A tým
Čáslav/Libiš – Fotbalisté Čáslavi v rámci 17. kola divizní skupiny C cestují v sobotu 14. března dopoledne do Libiše. Zápas se uskuteční bez diváků! „Vzhledem k nařízení FAČR a Bezpečnostní rady státu bude následující divizní utkání, hrané tuto sobotu 14.3. 2020 od 10:15 hodin, mezi TJ Sokol Libiš a FK Čáslav, odehráno bez diváků,“  informují zástupci libišského fotbalu.

Čáslavští fotbalisté získali dva body, na úvod jara přestříleli Hlinsko na pokutové kopy

8. 3. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi vstoupili do jarní části dvizní skupiny C soubojem s týmem Hlinska. Domácí museli dotahovat jenogólový náskok soupeře. To se jim nakonec povedlo. Bonusový bod pak týmu Čáslavi vychytal brankář Barták.

Startuje divizní jaro! Čáslav přivítá v neděli 8. března na domácím hřišti Hlinsko

6. 3. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi po dlouhé zimní přestávce zahájí jarní boje v divizní skupině C v neděli 8. března. Do Čáslavi zavítá nováček soutěže z Hlinska, který je v aktuální tabulce o bod před Čáslaví na osmém místě. Výkop utkání je v čáslavských Vodrantech naplánován na 14:30 hod.

Generálka fotbalistům Čáslavi vyšla, Havlíčkovu Brodu nastříleli sedm branek!

29. 2. 2020 A tým
Močovice – Fotbalisté Čáslavi se v sobotu dopoledne utkali na přírodně trávě v Močovicích s účastníkem divizní skupiny D – Slovanem Havlíčkův Brod. Čáslavským zápas střelecky vyšel na výbornou, hosté si odvezli sedm inkasovaných branek.

Čáslavské fotbalisty potrápila marodka, přesto zápas s Brandýsem zvládli

22. 2. 2020 A tým
Praha – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném zápase zavítali do pražských Bohnic. Na tamější umělé trávě se střetli s účastníkem divizní skupiny B – FK Brandýs nad Labem.

Fotbalisté Čáslavi zvítězili nad ligovým dorostem Příbrami

15. 2. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi mají za sebou měření sil s ligovým dorostem Příbrami. Domácí díky brankám Pary a Mráze zvítězili těsně 2:1!

Čáslavští fotbalisté v přípravném utkání nasázeli Kutné Hoře sedm branek!

8. 2. 2020 A tým
Kutná Hora – V sobotním přípravném duelu na sebe narazily divizní celky Kutné Hory a Čáslavi. Ačkoliv v prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, po změně stran hosté z Čáslavi domácí jednoznačně přehráli a zvítězili vysoko 7:2!

Čáslavští fotbalisté otočili zápas s Heřmanovým Městcem

1. 2. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi ve druhém přípravném utkání na jarní boje v divizi přivítali na domácí umělé trávě celek Heřmanova Městce. Hosté působí v krajském přeboru Pardubického kraje.

Zápas s rezervou Jihlavy zrušen! A tým vyzve Heřmanův Městec

30. 1. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi měli v sobotu dopoledne vyzvat na domácí umělé trávě rezervu druholigové Jihlavy. Soupeř však byl nucen vinou zranění, nemocí a dalších shod okolností zápas ve čtvrtek odpoledne odvolat. „Je to pro nás komplikace, na soupeře, který vede divizní skupinu D, jsme se těšili,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda.