NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Restart trénování prozatím odložen!

11. 4. 2021 A tým
Omlouváme se všem členům, trenérům a především našim mladým nadějím! Ještě v pátek 9. dubna jsme po tiskové konferenci ministra zdravotnictví pracovali s jednoznačným výkladem 20-ti sportujících osob na venkovním sportovišti bez využití šaten, sprch a plánovali opětovné zahájení našeho společného trénování na hřišti. Nakonec však musíme náš postoj přehodnotit.

FK Čáslav od pondělí 12. dubna znovu obnoví tréninkový proces!

9. 4. 2021 A tým
Doba online trénování a individuálních tréninků je doufejme nadobro pryč! FK Čáslav v pondělí 12. dubna 2021 obnovuje tréninkový proces napříč všemi věkovými kategoriemi.

FK Čáslav spustil E-SHOP s klubovým oblečením a doplňky

6. 4. 2021 A tým
FK Čáslav spustil v pondělí 5. dubna dlouho plánovaný online projekt v podobě vlastního e-shopu. Na adrese www.shop.fkcaslav.cz mohou fanoušci, hráči, členové klubu a další nakoupit fotbalové oblečení a doplňky s motivem FK Čáslav.

Další smutná zpráva pro náš klub: zemřel pan Karel Vašíček

11. 3. 2021 A tým
Čáslav – Další smutná zpráva zastihla náš klub. V této nelehké době jsme obdrželi informaci o náhlém úmrtí pana Karla Vašíčka z Čáslavi. Ten v našem klubu v minulosti dlouhá léta působil jako trenér mládeže. Během řady let trénoval v našem klubu kategorie mladších a starších žáků v žákovské lize, posléze působil u kategorie mladšího dorostu v divizi.

Pro členy FK Čáslav spouštíme nový klubový systém!

9. 3. 2021 A tým
Čáslav – FK Čáslav od března 2021 přechází na nový systém ohledně správy klubu a interní komunikace mezi členy našeho fotbalového klubu. Prosíme všechny členy FK Čáslav, aby se do nového systému zaregistrovali.

FK Čáslav vyhlašuje nejlepší hráče roku 2020 – kategorie dospělí

8. 3. 2021 A tým
Čáslav – Tradiční akt vyhlášení nejlepších hráčů jednotlivých kategorií fotbalového klubu Čáslav probíhá na únorovém plese klubu. Letos však tato akce musel být z důvodů pandemie zrušena. Avšak na vyhlášení top hráčů FK Čáslav přeci jenom dojde!

Sportovní traumatolog MUDr. Pavel Holeka navázal spolupráci s FK Čáslav

14. 1. 2021 A tým
Čáslav - Fotbalový klub v Čáslavi se v průběhu ledna tohoto roku nově dohodl na úzké spolupráci s MUDr. Pavlem Holekou, který je špičkovým odborníkem v oblasti sportovní traumatologie a artroskopie.

Smutná zpráva

11. 1. 2021 A tým