ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže
ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Novinky

Fotbalisté Čáslavi zahájili zimní přípravu již na začátku prosince

3. 12. 2020 A tým
Čáslav – Restart fotbalové divize je naplánován na konec ledna příštího roku, kdy by se měla začít dohrávat podzimní část čtvrté nejvyšší fotbalové soutěže. „S ohledem na tuto skutečnost, jsme o měsíc posunuli termín zahájení zimní přípravy. Jedeme v totožném módu, jako kdyby soutěž startovala až v březnu, pouze kluci prosincové volno vyměnili za dřinu na fotbalovém hřišti. Soutěže ale byly přerušeny v polovině října, volna bylo dost a kluci se na hřiště těšili,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

Divize C: Hodnocení nedohraného podzimu z pohledu trenéra FK Čáslav Jakuba Svobody

29. 10. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalový podzim předčasně skončil také fotbalistům Čáslavi. Ti se po osmém kole divizní skupiny C nacházejí na osmém místě se ziskem dvanácti bodů a pasivním skóre 15:18. Nedohranou podzimní část divize hodnotil hlavní trenér Čáslavi, Jakub Svoboda.

FK Čáslav přerušuje od 22. října tréninkový proces

21. 10. 2020 A tým
FK Čáslav respektuje nařízení vlády České republiky a aktualizovaná pravidla pro regionální program ze dne 21.10. 2020. Na základě vládních nařízení tak přerušujeme tréninkový proces klubu. Bližší informace podají rodičům trenéři jednotlivých kategorií.Případně sledujte web FK Čáslav a náš FB profil. Věříme, že se v brzké době opět potkáme na fotbalových hřištích v čáslavských Vodrantech!

Nová pravidla pro trénikový proces klubu

14. 10. 2020 A tým
Fotbalový klub v Čáslavi vzhledem k novému nařízení Vlády ČR, které vešlo v platnost ve středu 14. října 2020, bere na vědomí aktuální opatření vyhlášená v souvislosti se zhoršením epidemické situace. Trénikový cyklus ovšem FK Čáslav prozatím nepřerušuje!

Čáslavští fotbalisté vydolovali z utkání s Vysokým Mýtem dva body!

11. 10. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v osmém kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali celek ze špičky tabulky – Vysoké Mýto. Tým Čáslavi se musel před utkáním vypořádat s řadou absencí, i tak ale zápas zvládl a nakonec zvítězil po pokutových kopech. 

Klubový manuál pro organizaci tréninků a utkání

5. 10. 2020 A tým
Vláda s účinností ode dne 5. října 2020 od 00:00 hod. do dne 18. října 2020 do 23:59 hod. omezuje sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy tak, že se jich účastní pouze sportovci a nezbytné osoby zabezpečující organizační a technické zázemí včetně rozhodčích a osob zajišťujících zpravodajství v počtu nepřevyšujícím 130 osob v rámci vnitřního i vnějšího sportoviště.Stejné omezení se vztahuje i na přípravu sportovců pro sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními

Fotbalisté Čáslavi zvládli infarktový závěr v Poříčanech a získali dva body!

4. 10. 2020 A tým
Poříčany – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavítali do Poříčan. Domácí na vlastním pažitu prohráli jen s favoritem z Vysokého Mýta, a tak hosty čekala horká půda. 

Fotbalisté Čáslavi na domácí půdě podlehli Náchodu

27. 9. 2020 A tým
Čáslav – V dalším kole divizní skupiny C přivítali fotbalisté Čáslavi celek Náchoda. Čáslavští poslední dva domácí zápasy vyhráli, tentokrát vše vyšli bodově naprázdno. Utkání bylo plné emocí, k čemuž přišpělo nepřesné rozhodování zápasu sudím Depešem. Vše vyvrcholilo červenou kartou pro domácího trenéra Jakuba Svobodu. 

Fotbalisté Čáslavi hostí v neděli Náchod, zápas startuje již v 15 hodin!

25. 9. 2020 A tým
Čáslav – Navzdory vládním opatřením amatérský fotbal stále žije! Fotbalisté Čáslavi tak v dalším kole divizní skupiny C přivítají na domácím hřišti třetí celek tabulky – FK Náchod. Zápas se odehraje již od patnácti hodin odpoledne. „Původně se mělo hrát od půl čtvrté, ale utkání by nám kolidovalo s hokejovým derby, tak jsme udělali pro fanoušky vstřícný krok, aby se mohli zajít podívat i na hokej. Výkop utkání je tak posunut o půl hodiny na pátnáctou hodinu,“ upřesnil sekretář klubu Radek Zoufalý. 

Fotbalisté Čáslavi prospali první poločas, ve druhém pak již skóre nedotáhli

19. 9. 2020 A tým
Kosmonosy – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavítali do Kosmonos. Hostům hrubě nevyšel první poločas, kdy čtyřikrát inkasovali. 

Čáslav si vyšlápla na Dvůr Králové, v zápase padly tři červené karty!

13. 9. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi potvrdili na domácí půdě dobrý vstup do nového divizního ročníku. Proti Dvoru Králové se domácí borci prosadili hned třikrát a když na druhé straně brankář Barták udržel čisté konto, bylo o třech bodech rozhodnuto!