KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Divize je zpět, Čáslav v neděli přivítá Sokol Libiš

5. 8. 2021 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi po nekonečných 301 dnech nastoupí na domácím stadionu Pod Hrádkem k soutěžnímu utkání. V rámci druhého kola divizní skupiny C přivítají v neděli 8. srpna od 17:00 hodin TJ Sokol Libiš.

Čáslav vstoupila do sezóny vítězně, z Hlinska veze tři body!

1. 8. 2021 A tým
Hlinsko – Fotbalisté Čáslavi na startu nové divizní sezóny zajížděli potřetí v řadě na půdu FC Hlinsko. Po dvou porážkách tentokrát svěřenci trenéra Jakuba Svobody zabrali, díky brance Radka Richarda z úvodu zápasu zvítězili 1:0!

Čáslav před startem nové divizní sezóny posílila o dva hráče z FK Pardubice

29. 7. 2021 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi mají za sebou letní přípravné období a již vyhlížejí start nové divizní sezóny. Oproti loňskému nedohranému ročníku doznal kádr trenérů Jakuba Svobody a Petera Mráze řady změn. Soupiska A-týmu pro podzimní část divizní soutěže čítá čtyřiadvacet jmen, z toho na ní figuruje hned deset nových hráčů.

Fotbalisté Čáslavi nezachytili v Neratovicích úvod zápasu a prohráli

24. 7. 2021 A tým
Neratovice – Fotbalisté Čáslavi v posledním přípravném zápase před startem nové divizní sezóny podlehli domácím Neratovicím 0:3. Všechny branky domácích padly již v prvním poločase.

Fotbalisté Čáslavi nastříleli Velimi pět branek!

21. 7. 2021 A tým
Vyhnánek (60. Barták) – Kurka (46. Schovanec), Mráz (60. Kopp), K. Petrů, Mach (60. Eisner) – Vančura (70. Čuchal), Bašek (60. Havrda) – Slavík, Hejný, Hannich (60. Kulhánek) – Chábera (46. Ronovský). Trenér Jakub Svoboda.

Čáslav nestačila na Pardubice

17. 7. 2021 A tým
Fotbalisté Čáslavi v další prověrce na novou divizní sezóny změřili síly s rezervou Pardubic. Proti třetiligovému soupeři se sice svěřenci trenéra Jakuba Svobody dostali do vedení, skóre však nakonec vyznělo daleko lépe pro hosty .

Čáslav přivítá v sobotu rezervu ligových Pardubic

16. 7. 2021 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi se v letní přípravě představí naposledy na domácí půdě. V sobotu 17. července od 10:15 hod. změří síly s rezervou FK Pardubice, účastníkem třetí nejvyšší tuzemské soutěže.

Fotbalisté Čáslavi zahájí divizní sezónu opět na půdě FC Hlinsko

14. 7. 2021 A tým
Fotbalisté Čáslavi již znají kompletní harmonogram podzimní části divizní skupiny C. Jako v posledních dvou nedohraných sezónách začínají na půdě FC Hlinsko, a to v neděli 1. srpna od 17 hodin.

A-tým absolvoval herní soustředění na Kroměřížsku

12. 7. 2021 A tým
Bezměrov/Zlobice – Fotbalisté Čáslavi od čtvrtka do neděle ladili formu na novou divizní sezónu na Kroměřížsku. Základní stan rozbili Čáslavští ve Wellness penzionu Zlobice. Perfektní tréninkové zázemí připravil týmu fotbalový klub Ajax Bezměrov.

Fotbalisté Čáslavi podlehli v přípravě třetiligovým Živanicím

3. 7. 2021 A tým
Fotbalisté Čáslavi mají za sebou další prověrku třetiligovým soupeřem. Do Vodrant tentokrát zavítaly Živanice. Domácí celek sice ve druhém poločase srovnal skóre, zkušenému soupeři však nakonec podlehl 1:3.

Čáslav se chystá na sobotní duel s třetiligovými Živanicemi

2. 7. 2021 A tým
Fotbalisté Čáslavi pokračují v přípravě na novou divizní sezónu. Ve třetím přípravném utkání přivítají v sobotu 3. července na stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi třetiligový tým Sokola Živanice.

Áčko nastřílelo Brandýsu nad Labem šest branek!

26. 6. 2021 A tým
Náš A-tým ve druhém přípravném utkání na novou divizní sezónu zavítali do Brandýsa nad Labem. Domácí jsou rovněž účastníkem čtvrté nejvyšší tuzemské soutěže, navíc po celou sobotu slavili 120 let od založení klubu. Sváteční atmosféra ovšem více vybičovala hráče Čáslavi, kteří nakonec zvítězili vysoko 6:2!