Novinky

Čáslav udolala Trutnov až na penalty, i tak ale drží první místo v divizní skupině!

14. 10. 2018 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím hřišti hostili celek ze spodní části tabulky – MFK Trutnov.Domácí fotbalisté v prvním poločase drželi míč na svých kopačkách. Proti houževnatému soupeři se ale do zakončení dostávali velmi těžko. Výjimkou byla 19. minuta, kdy Mlynka přesným centrem našel před bránou Hannicha, jenž ale v dobré pozici nemíříl přesně. Hosté si zavařili po půlhodině hry. Obránce Zieris sehrál velmi špatnou malou domů, kterou vystihl Vančura.

Čáslav sahala ve Vysokém Mýtě po vítězství, nakonec odváží dva body

6. 10. 2018 A tým
Vysoké Mýto – Fotbalisté Čáslavi v 9. kole divizní skupiny C zajížděli do Vysokého Mýta. Jen čtyři minuty dělily hostující celek od zisku všech tří bodů! Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa naleznete ZDE.

Diváky i domácí hráče v nedělním zápase dokonale rozvášnili hlavně rozhodčí

30. 9. 2018 A tým
Ráz většinu prvního poločasu předurčila už 9. minuta, kdy si na trestný kop naběhl Štajner a hlavou otevřel skóre - 0:1. Domácí se pak dlouho nemohli dostat do tempa, ve 28. min. navíc příležitost Skuhravého vychytal Kubát. Teprve čtvrthodinky před přestávkou přišly příležitosti domácích: Ve 39. min. Vocel kolmou přihrávkou vysunul Kořínka, ten dlouhou kličkou obešel gólmana Zoula, jehož ale zastoupil Helm. Ve 40. min. zachytil odražený míč od vlastní brány Jíchy, do otevřené obrany vysunul Vančuru,

Souboj prvního celku s posledním dopadl lépe pro fotbalisty Čáslavi

22. 9. 2018 A tým
Kratonohy – Fotbalisté Čáslavi zavítali v sobotu dopoledne do Kratonoh. Na tamním hřišti se jim v dalším kole divizní skupiny C postavil celek Olympia HK – Kratonohy.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Vysokou výhru nad Náchodem korunovali parádními góly Petr Kunášek a Jiří Čuchal!

16. 9. 2018 A tým
Čáslav - V šestém kole divize C fotbalisté FK Čáslav hostili v neděli FK Náchod. V předchozích pěti utkáních získali vždy minimálně dva body a to je vyneslo do čela tabulky. Na tuto bilanci samozřejmě chtěli navázat i ve střetnutí s Náchodem:Čáslav - Náchod 6:0 (3:0)Čáslavští měli po celý první poločas jasně navrch, navíc už v 5. min. zůstal po rohovém kopu úplně sám J. Petrů a hlavou otevřel skóre - 1:0. Hosté se sice snažili, ovšem Kubát řešil jen slabou a špatně umístěnou ránu Hlavy, o chvíli

Čáslav zvládla penaltový rozstřel a z Českého Brodu přivezla dva body

8. 9. 2018 A tým
Český Brod - V pátém kole divize C byli fotbalisté FK Čáslav v sobotu hosty Českého Brodu. Podle předzápasového postavení v tabulce byli favoritem hosté, kteří se spolu s týmem Mšeno/Jablonec  dělili o první místo tabulky. Naopak čtrnáctý Český Brod ze čtyř kol vyhrál pouze jednou, a to v prvním kole doma s MFK Trutnov 5:1.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Kapitán Jakub Vančura odmítl třetí gól, i přesto Čáslav bere všechny body!

2. 9. 2018 A tým
Čáslav - Ve 4. kole divize C přivítali fotbalisté FK Čáslav ve Vodrantech nováčka soutěže - TJ Velké Hamry. Vítěz loňského libereckého přeboru si zatím ale vede více než zdatně, po výhrách s Pardubicemi B a na hřišti FK Přepeře přidal v posledním kole dva body za výhru na penalty nad Benátkami n. J. a v průběžné tabulce mu patřila průběžná druhá příčka.Domácí se ujali otěží zápasu, diktovali tempo hry, ovšem první gólovou šanci si připravili hosté v 7. min.: Obrana domácích nezachytila kolmici,

Z turnovského hřiště si fotbalisté Čáslavi přivezli všechny body!

26. 8. 2018 A tým
Turnov - O další divizní body jeli fotbalisté FK Čáslav bojovat v neděli na hřiště FK Turnov.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu ZDE.

Čáslav doma vstřelila tři branky, přesto brala jen dva body

19. 8. 2018 A tým
Čáslav - Ve druhém divizním utkání sezony 2018 - 2019 fotbalisté FK Čáslav přivítali v neděli na svém hřišti nováčka soutěže, SK Spartak Slatiňany. Jejich soupeř v prvním kole doma remizoval s Benátky n. J. 0:0 a následný penaltový rozstřel prohrál 3:4, Čáslavští si v prvním kole připsali dva body po bezbrankové remíze v Horkách n. J. a penaltách 1:4.Po nudném začátku dal pořádný náboj zápas hostující brankář Vostradovský, když odkop od brány odevzdal Jíchovi, Vančura napoprvé sice neuspěl,

Čáslav potrápila Vlašim, druholigový soupeř postoupil až za tmy po penaltách

15. 8. 2018 A tým
Čáslav - Fotbalisté FK Čáslav ve středu nastoupili k zápasu prvního pohárového kola, ve kterém přivítali na svém hřišti druholigového soupeře - FC Sellier & Bellot Vlašim:Herní převahu si udržovali po většinu prvního poločasu hosté, ovšem oba brankáři byli téměř bez práce. Vlašimský gólman Beník neměl problémy s ranami Vančury ani Mlynky, na druhé straně létaly míče na čáslavskou bránu hodně nepřesně. Asi největší příležitost první půle si Vlašimští připravili ve 20. min.: Ivanko pronikl

Do Čáslavi dorazí druholigová FC Vlašim

12. 8. 2018 A tým
Ve středu 15. 8. 2018 od 18:00 se v rámci předkola MOL Cupu utkáme s druholigou FC Sellier & Bellot Vlašim. Doufáme, že nás v tomto, pro nás velmi atkraktivním, utkaní přijdete podpořit v co největším počtu.

Čáslavští fotbalisté vezou z půdy divizního nováčka dva body!

11. 8. 2018 A tým
Horky nad Jizerou – Fotbalisté Čáslavi vstoupili do nové divizní sezóny utkáním na půdě nováčka divizní skupiny C – FC Horky nad Jizerou. Po bezbrankovém průběhu zápasu zvládli hosté penaltový rozstřel, když domácí dokázali brankaře Kubáta pokořit pouze jedenkrát. Čáslavští se tak radují ze zisku dvou bodů!Článek ze Svoboda.info

Čáslav zvládla předkolo MOL Cupu a v dalším kole vyzve druholigovou Vlašim!

4. 8. 2018 A tým
Libiš – Fotbalisté Čáslavi odjeli v sobotu dopoledne k prvnímu ostrému testu sezóny. V předkole MOL Cupu se jim do cesty postavili fotbalisté Libiše. Článek ze Svoboda.info

Fotbalisté Čáslavi remizovali v přípravě s třetiligovým Vyšehradem

28. 7. 2018 A tým
Krč – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném zápase narazili v sobotu odpoledne na třetiligový Slavoj Vyšehrad.Článek ze Svoboda.infoVšechy fotky a videa ze zápasu ZDE.

Peter Mráz by se mohl od podzimu vrátit do čáslavské obrany

25. 7. 2018 A tým
Vrdy - V rámci letní přípravy na nadcházející divizní sezonu fotbalisté FK Čáslav sehráli středeční přátelský zápas s nováčkem ČFL - Živanicemi. I přes těsnou prohru čáslavský trenér Radim Truksa vyjádřil spokojenost zejména s první půlhodinou utkání.Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Čáslavští třikrát skórovali do prázdné brány, trenéra Radima Truksu mrzí inkasovaná branka

18. 7. 2018 A tým
Vrdy - V přípravném utkání ve středu na stadionu ve Vrdech fotbalisté FK Čáslav vyzvali Spartu Kutná Hora. Čáslavský trenér Radim Truksa do utkání vyslal na hřiště dvě téměř kompletní jedenáctky, představil i navrátilce z angažmá v Chrudimi a Kolíně Tomáše Mlynku.V prvním poločase Čáslavští testovali systém se třemi obránci a nechávali okénka pro útoky soupeře. Kutnohorští ale v rozhodující fázi hráli nepřesně a nebo se jim nedařilo zakončit, teprve v 17. min. po nepřesné rozehrávce gólmana

Poříčany do Vrdů nedorazili.

14. 7. 2018 A tým
V sobotu jsme měli odehrát přátelské utkání s Poříčanama. Ty ale v pátek zápas zrušili, protože měli málo hráčů. Kvůli tomu jsme odehráli pouze modelové utkaní, kde nás doplnili hráči z B-týmu a dorostu.

Čáslav vyhrála derby v Kolíně, hattrickem se blýskl kapitán Jakub Vančura

13. 6. 2018 A tým
Kolín – Poslední kolo divizní skupiny C proti sobě svedlo celky Kolína a Čáslavi. Zápas, ve kterém oba týmy hrály již jen o prestiž, zvládli lépe hosté. Hned první střela Čáslavi na bránu skončila v síti. Vančura přesnou ranou z přímého kopu zaskočil brankáře Blahovce – 0:1. Domácí pak dvakrát zahrozili po centrovaných míčích. Křelina a Veselý ale jen těsně minuli branku gólmana Kubáta. Kolín se branky dočkal v šedesáté minutě. Křelina se prodral přes bránícího hráče a v pádu usměrnil

V posledním domácím zápase sezony Čáslavští porazili Brandýs nad Labem

9. 6. 2018 A tým
První poločas příliš vzruchu před brankami nepřinesl. Domácí o něco lépe a přesněji kombinovali, urostlejší hosté zase vyhrávali i něco více vzdušných soubojů. Ve 22. min. Hannichova hlavička po trestném kopu Vančury z pravé strany byla pohříchu jediným ohrožením branky. I přes poklidný průběh prvního poločasu se skóre přece jen měnilo, když ve 40. min. našel rohový Vančury na přední tyči Richarda, který hlavou umístil míč do sítě - 1:0.Hned po změně stran rozhodli o osudu utkání domácí: Ve 49.