ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Čáslavští fotbalisté přivezli z Horek nad Jizerou dva body!

5. 9. 2020 A tým
Horky n/J – Fotbalisté Čáslavi ve třetím kole divizní skupiny C zavítali do Horekcnad Jizerou. Ačkoliv hosté v utkání dvakrát vedli, museli v posledních vteřinách skóre dotahovat. Nakonec však Čáslavští získali dva body!

Fotbalisté Čáslavi napravili prohru z Hlinska, na domácí půdě přehráli Libiš!

30. 8. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi ve druhém divizním kole na domácí půdě přivítali celek Libiše. Utkání plné zajímavých momentů nakonec přineslo Čáslavi tři body!

Čáslavští fotbalisté odjeli z Hlinska s prázdnou

23. 8. 2020 A tým
Hlinsko – Fotbalisté Čáslavi vstoupili do nové divizní sezóny porážkou. Na půdě Hlinska inkasovali krátce po změně stran z rohového kopu. Následně své šance neproměnili a domácí je po chybě obránce potrestali v samotném závěru druhou brankou. „Porážka nás mrzí. Sehráli jsme vyrovnané utkání, ve kterém jsem si vytvořili čtyři stoprocentní šance. Bohužel bez vstřelené branky nemůžeme myslet na úspěch,“ poznamenal k zápasu trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

Čáslav generálku výsledkově zvládla, zvítězila nad Neratovicemi

15. 8. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v posledním přípravném zápase před rozjezdem nové sezóny divizní skupiny C na domácím hřišti přestříleli Neratovice 3:2. Hattrickem se znovu blýskl čáslavský útočník Adam Ronovský.

LETNÍ KINO na stadionu FK Čáslav

12. 8. 2020 A tým
Čáslav - Letošní divizní sezónu startujeme stylově! Nejprve v neděli 30. srpna od 17 hodin vyběhne áčko proti celku Libiše. Ve 21 hodin se můžete těšit na LETNÍ KINO přímo na stadionu FK Čáslav. Na sezení bude k dispozici krytá hlavní tribuna a prostor před plátnem přímo na hrací ploše! TĚŠÍME SE NA VÁS!

Fotbalisté Čáslavi se na půdě třetiligového Ústí nad Orlicí představili v kombinované sestavě

8. 8. 2020 A tým
Ústí nad Orlicí – Čáslavští fotbalisté v předposledním letním testu v rámci přípravy na novou sezónu divize C zavítali na půdu třetiligového Ústí nad Orlicí. Trenér Čáslavi Jakub Svoboda musel do utkaní donominovat hráče z béčka, jeho tým totiž potrápila řada absencí.

Čáslavští fotbalisté vedli již tři nula, Příbram ale dokázala skóre srovnat

5. 8. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí půdě přivítali ligový tým staršího dorostu 1. FK Příbram. V čáslavském dresu se poprvé představil Adam Lanc, který je v tomto týdnu v týmu na zkoušce z klubu FK Viktoria Žižkov.

Čáslavské fotbalisty potrápila marodka, do hry se tak dostali i nadějní dorostenci

1. 8. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi nastoupili k dalšímu přípravnému zápasu v sobotu dopoledne. Soupeřem jim byl celek moravskoslezské divizní skupiny – FSC Stará Říše. Domácí trenér Jakub Svoboda do zápasu nasadil i dva nadějné dorostence.  Čáslav - Stará Říše 1:1 (0:1)

Fotbalisty Čáslavi čeká další příprava, v sobotu dopoledne vyzvou soupeře z moravské divize

31. 7. 2020 A tým
Čáslav – Po středečním vítězném utkání s Kutnou Horou přivítají fotbalisté Čáslavi na domácí půdě  tým FSC Stará Říše. Zápas se uskuteční v sobotu 1. srpna od 10 hodin dopoledne na hřišti Pod Hrádkem v Čáslavi. Tým Staré Říše je účastníkem Moravskoslezské divizní skupiny D.

Derby je naše! Čáslav díky brankám Mlynky a Kurky zdolala Kutnou Horu

29. 7. 2020 A tým
Čáslav – Ve středečním přípravném utkání fotbalisté Čáslavi přivítali na domácím hřišti hráče Sparty Kutná Hora, svého nejbližšího soupeře z divize.

Změna místa utkání! Fotbalisté Čáslavi v derby vyzvou Kutnou Horu nakonec na domácím hřišti

28. 7. 2020 A tým
Čáslav – Derby v rámci letní přípravy čeká na fotbalisty Čáslavi a Kutné Hory. Zápas se uskuteční ve středu 29. července od 18 hodin. Utkání se nakonec odehraje na hřišti Pod Hrádkem v Čáslavi, oproti původně plánovanému střetnutí v Lorci.

Čáslav vyslala do přípravy gólmany z dorostu, ti se blýskli čistým kontem!

22. 7. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí půdě přivítali Heřmanův Městec. Zápas skončil jasným vítězstvím domácích borců.