ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Čáslavská rezerva přehrála Mělník a udržela I. A třídu i pro příští rok

15. 6. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka v posledním kole I. A třídy sk. B na domácím pažitu hostili Mělník. Domácí v zápase zvítězili tři nula. Díky tomuto vítězství domácí fotbalisté v tabulce přeskočili celek Záryb, který v Divišově prohrál po pokutových kopech, a slaví tak záchranu v soutěži.

Čáslavské béčko přivezlo ze Záryb dva body

8. 6. 2019 B tým
Záryby – Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Záryb. Zápas o „šest bodů“, kdy se potkali sousedi z tabulky, nakonec rozhodli Čáslavští až v penaltovém rozstřelu.

Čáslavská rezerva na body v Divišově nedosáhla

1. 6. 2019 B tým
Divišov – Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Divišova. Ačkoliv v utkání vedli a za stavu dva dva byli blízko ke vstřeleni tětí branky, nakonec to byli právě oni, kdo inkasoval a utkání prohrál.

Souboj béček dopadl lépe pro českobrodskou rezervu

26. 5. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka přivítali v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti rezervu Českého Brodu. Domácí v utkání sice dvakrát vedli, nakonec jsou ale bez bodového zisku.

Čáslavská rezerva v Luštěnicích nebodovala

18. 5. 2019 B tým
Luštěnice – Čáslavští mladíci zavítali v dalším kole I. A třídy sk. B do Luštěnic. Svěřenci trenéra Jakuba Svobody podlehli domácím vysoko 1:4.

Čáslavské béčko bere ze zápasu s Čelákovicemi dva body!

12. 5. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezevy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Čelákovice. Po bezbrankovém průběhu zápasu přišly na řadu pokutové kopy.

Fotbalisté čáslavské rezervy na hřišti v Dolním Bousově branku nevstřelili

4. 5. 2019 B tým
Dolní Bousov – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Dolního Bousova. Domácímu celku podlehli Čáslavští tím nejtěsnějším rozdílem.

Čáslavská rezerva přehrála Mnichovohradišťský SK tím nejtěsnějším rozdílem

28. 4. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Mnichovo Hradiště. Domácí celek v utkání zahodil několik vyložených brankových příležitostí, což se mu mohlo v závěru utkání vymstít. Nestalo se tak a domácí si připsali důležité tři body!

Čáslavské béčko vydolovalo z utkání v Lysé nad Labem jeden bod

19. 4. 2019 B tým
Lysá nad Labem – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na půdu prvního celku tabulky.

Čáslavské béčko branku v zápase s Pěčicemi nedalo, z utkání bere jen bod

14. 4. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali celek Pěčic z Mladoboleslavska. Soupeři měli domácí co oplácet. Na podzim totiž v Pěčicích utrpěli debakl 2:6.

Přestřelku béček ve Vlašimi ovládli nakonec domácí fotbalisté

6. 4. 2019 B tým
Vlašim - Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na půdu rezervy Vlašimi. Domácí nakonec čáslavský b-tým přestříleli 4:3!

Čáslavské béčko bere ze zápasu s Úvaly dva body, v zápase exceloval sudí Polák

31. 3. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Úvaly. Domácí na podzim v Úvalech zvítězili 4:2. V jarní odvetě o vítězi zápasu nakonec rozhodovaly pokutové kopy!

Čáslavské béčko odehrálo většinu utkání s týmem Kosmonos v deseti!

23. 3. 2019 B tým
Mladá Boleslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třidy sk. B zavítali na půdu jednoho z předních celků tabulky. Na umělé trávě se střetli s celkem Kosmonos.

Fotbalisté čáslavského béčka nastříleli Rejšicím čtyři branky!

17. 3. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v rámci 17. kola I. A třídy přivítali na domácím hřišti s umělou trávou celek Rejšic. Domácím se povedlo zvítězit i ve druhém utkání jarní části sezóny.

Čáslavská rezerva vstoupila do jara vítězně, ze Semic veze tři body!

10. 3. 2019 B tým
Semice – Fotbalisté čáslavské rezervy v prvním jarním kole zavítali do Semic. Oba celky se před utkáním nacházely v dolní části tabulky, takže se de facto hrálo „o šest bodů“.

Čáslavská rezerva v generálce na start I. A třídy remizovala s Třemošnicí

2. 3. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka měli v posledním přípravném střetnutí přivítat Světlou nad Sázavou. Ta ale utkání v pátek odpoledne zrušila. Domácí celek se tak na poslední chvíli dohodl s Třemošnicí z krajského přeboru Pardubicka.

Čáslavská rezerva nastřílela Načešicím šest branek!

23. 2. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším přípravném zápase přivítali na domácí půdě celek z I. A třídy z Pardubického kraje.

Čáslavské béčko schytalo od rezervy Havlíčkova Brodu sedm branek

17. 2. 2019 B tým
Havlíčkův Brod - Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším přípravném střetnutí zavítali do Havlíčkova Brodu.

Čáslavské béčko na Heřmanův Městec vůbec nestačilo

9. 2. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy ve druhém přípravném zápase hostili na domácí půdě další celek krajského přeboru Pardubicka – Heřmanův Městec.

Čáslavská rezerva přehrála celek Třemošnice

2. 2. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli první přátelské utkání zimní přípravy proti celku Třemošnice, který působí v krajském přeboru Pardubického kraje.