ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Novinky

Čáslavskou rezervu nasměroval za vítězstvím Váňův hattrick!!

20. 9. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B přivítali tabulkového souseda – Pěčice. Domácí tým neponechal nic náhodě a s přehledem zvítězil 4:1! 

Čáslavská rezerva nestačila na Rejšice

12. 9. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Rejšic. Domácí hostujícímu celku nasázeli šest branek.

Fotbalisté čáslavského béčka ztratili na domácí půdě všechny body

6. 9. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Slovan Poděbrady. Domací tým v utkání branku nevstřelil, a tak se radovali hosté.

Čáslavská rezerva na body v Divišově nedosáhla

29. 8. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy ve druhém kole I. A třídy sk. B zavítali do Divišova. Čáslavští mladíci nakonec odjeli s prázdnou, prohráli 0:4. 

Čáslavská rezerva porazila soupeře ze Záryb po pokutových kopech

23. 8. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavského béčka vyběhli ke svému prvnímu utkání I. A třídy sk. B v neděli 23. srpna proti celku TJ Záryby. Zápas v normální hrací době skončil 1:1. Bonusový bod si čáslavští mladíci připsali díky vítězství v penaltovém rozstřelu v poměru 3:1!

Čáslavská rezerva vedla nad soupeřem z krajského přeboru již 3:1, nakonec však o gól prohrála!

2. 8. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli další přípravné střetnutí na hřišti účastníka krajského přeboru Pardubického kraje – SK Pardubičky.

Čáslavská rezerva prohrála s Ledčí nad Sázavou

18. 7. 2020 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli úvodní přátelské utkání letní přípravy na domácím hřišti proti celku z Ledče nad Sázavou. Druhý poločas zápasu významně ovlivnila průtrž mračen. Domácí nakonec celku z krajského přeboru podlehli 1:4. 

Fotbalisté čáslavské rezervy nestačili na Světlou nad Sázavou

13. 6. 2020 B tým
Světlá nad Sázavou – Fotbalisté čáslavské rezervy odehráli přátelské utkání proti Světlé nad Sázavou. Svěřenci trenéra Lukáše Jirků podlehli domácím o jednu branku. 

Hlízov potvrdil roli favorita, čáslavské rezervě vstřelil tři branky

7. 3. 2020 B tým
Úvodní jarní kolo I. A třídy sk. B proti sobě svedlo dva celky z Kutnohorska. Hlízov na domácím hřišti přivítal čáslavskou rezervu. Utkání především v prvním poločase ovlivlnil silný vítr. Na těžkém terénu se nakonec ze tří bodů radovali domácí. 

Fotbalisté čáslavského béčka podlehli Světlé nad Sázavou

8. 2. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy za sebou mají třetí přípravné utkání. Na domácí umělé trávě podlehli Světlé nad Sázavou. 

Čáslavská rezerva na závěr sezóny přestřílela FC Mělník

17. 11. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavského béčka zakončili podzimní část sezóny I. A třídy sk. B vítězně. V zajímavém utkání, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu, přestříleli Čáslavští hosty z FC Mělník v poměru 5:4!