Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Čáslavské béčko znovu ztratilo vítězství v posledních vteřinách zápasu

7. 10. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Dolnobousovský SK. Podruhé za sebou přišli Čáslavští o zisk tří bodů v poslední minutě zápasu.

Čáslavská rezerva v infarktovém závěru přišla o vítězství

30. 9. 2018 B tým
Mnichovo Hradiště – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zajížděli do Mnichova Hradiště. Hostující celek hodlal přerušit sérii tří porážek v řadě.

Čáslavská rezerva prohrála potřetí v řadě!

23. 9. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezevy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti hostili celek Lysé nad Labem. Čáslavskému béčku zápas znovu hrubě nevyšel.

Čáslavské béčko srazily tři branky během tří minut ve druhém poločase!

15. 9. 2018 B tým
Pěčice – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na Mladoboleslavsko. Domácí Pěčice uštědřili čáslavským mladíkům lekci z produktivity.

Čáslavskému béčku se utkání s rezervou Vlašimi nevydařilo

9. 9. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalité čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácí půdě přivítali béčko Vlašimi. Domácí hráčům se utkání vůbec nepovedlo a hostující celek si z Vodrant odvezl všechny tři body!

Útočník Chadraba nasměroval hattrickem čáslavskou rezervu za ziskem tří bodů!

2. 9. 2018 B tým
Úvaly – Fotbalisté čáslavské rezervy ve čtvrtém kole I. A třídy sk. B zajížděli do Úval. Domácí sice ještě před rokem působili v diviziní skupině, nicméně po reorganizaci nově složený tým přihlásil I. A třídu.

Čáslavskou rezervu nasměroval k zisku tří bodů povedený první poločas

26. 8. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy ve třetím kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali celek Kosmonos. Hosté v prvních dvou kolech získali šest bodů, z Čáslavi však odjeli s prázdnou.

Čáslavská rezerva v Rejšicích neinkasovala, po zvládnutém penaltovém rozstřelu veze dva body

18. 8. 2018 B tým
Rejšice – Fotbalisté čáslavského béčka ve druhém kole I. A třídy zavítali na půdu dalšího celku, který ještě v loňské sezóně hrál v krajském přeboru. Domácí Rejšíce však Čáslavi branku nedaly a hosté nakonec zvítězili po pokutových kopech.

Čáslavské béčko si vybralo nováčkovskou daň, Semicím na výhru stačila jedna branka

12. 8. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka vstoupili do I. A třídy sk. B zápasem s celkem Semic. O osudu utkání rozhodla jediná branka. Ke smůle domácích padla do branky čáslavského týmu.

Čáslavská rezerva podlehla těsně Kutné Hoře

4. 8. 2018 B tým
Kutná Hora – Fotbalisté Kutné Hory v dalším přípravném zápase na novou sezónu hostili v domácím prostředí celek čáslavské rezervy.

Čáslavská rezerva v přípravě remizovala s Uhlířskými Janovicemi

29. 7. 2018 B tým
Chotusice – Další z přípravných utkání sehráli na hřišti v Chotusicích fotbalisté čáslavské rezervy a Uhlířské Janovice.

Fotbalisté čáslavské rezervy absolvovali soustředění v Bezměrově u Kroměříže

25. 7. 2018 B tým
Bezměrov – Fotbalisté čáslavské rezervy se v rámci letní přípravy vydali na soustředění do obce Bezměrov u Kroměříže. V rámci soustředění absolvovali páteční večerní trénink a sobotni celodenní turnaj, ve kterém se postupně utkali s celky Polkovic, Ludslavic a domácího Bezměrova.

Fotbalisté čáslavského béčka na úvod přípravy porazili Suchdol

15. 7. 2018 B tým
Suchdol – Fotbalisté čáslavského béčka sehráli první přípravný zápas na novou sezónu v I. A třídě na půdě Sokola Suchdol.

Čáslavská rezerva přejela Bečváry, hattrick zaznamenal kapitán Petr Váňa

16. 6. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v poslední kole I. B třídy sk. C na domácí půdě přivítali celek Bečvár. Domácí v utkání jasně dominovali a po zásluze se radovali ze zisku tří bodů.

Čáslavské béčko vyzve v sobotu dopoledne Bečváry, s domácím dresem se loučí kapitán Váňa

15. 6. 2018 B tým
Čáslav - Fotbalisté čáslavské rezervy v posledním kole I. B třídy sk. C nastoupí v netradičním termínu proti týmu Bečvár. Zápas se odehraje v sobotu 16. června v 10:15 hodin v čáslavských Vodrantech.

Fotbalisté čáslavské rezervy si vyšlápli na lídra soutěže, ze Sokolče přivezli tři body!

10. 6. 2018 B tým
Sokoleč – Fotbalisté čáslavské rezervy zavítali v předposledním kole I. B třídy sk. C na hřiště doma dosud stoprocentní Sokolče. Lídr tabulky nakonec musel zkousnout první porážku na domácí půdě. Čáslavští se tak ziskem tří bodů udrželi na druhém místě tabulky.

Po prvním poločase byli hosté z Hlízova zralí na ručník!

3. 6. 2018 B tým
Čáslav - Pokud by čáslavská rezerva v souboji s Hlízovem získala tři body, mohla se v tabulce I. B třídy, skupina C bodově dotáhnout na druhé místo právě na svého nedělního soupeře:Zpočátku zahrával hostující Linhart dva trestné kopy, ovšem po pokusech o centry mohl Kovařík zůstat úplně v klidu, míče skončily za jeho bránou. To domácí v 10. min. standardní situaci proměnili, když se z trestného kopu trefil Kořínek - 1:0. Hřiště ovládli Čáslavští a soupeř jim nekladl příliš velký odpor: Ve 20. min.

Regionální derby a zároveň souboj o druhé místo slibuje parádní fotbalovou neděli

31. 5. 2018 B tým
Regionální derby s příchutí boje o druhé místo v tabulce v I. B třídě sk. C je tady! Již v neděli 3. června vyzve rezerva Čáslavi fotbalisty nedalekého Hlízova. Zápas se uskuteční v Čáslavi na hřišti Pod Hrádkem od 17 hodin.

Podolské Kobylky schytaly od čáslavského béčka tři branky

26. 5. 2018 B tým
Bílé Podolí – Fotbalisté Bílého Podolí v dalším kole I. B třídy sk. C na domácím hřišti přivítali v derby čáslavskou rezervu.

Čáslavské béčko na domácí půdě nadělilo Sadské šest branek

20. 5. 2018 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy se v dalším kole I. B třídy sk. C střetli se Sadskou. Čáslavští před utkáním okupovali třetí příčku tabulky, hosté byli čtvrtí, byť na domácí ztráceli deset bodů!