LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY
LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Novinky

Čáslavské béčko si vybralo nováčkovskou daň, Semicím na výhru stačila jedna branka

12. 8. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka vstoupili do I. A třídy sk. B zápasem s celkem Semic. O osudu utkání rozhodla jediná branka. Ke smůle domácích padla do branky čáslavského týmu.

Čáslavská rezerva podlehla těsně Kutné Hoře

4. 8. 2018 B tým
Kutná Hora – Fotbalisté Kutné Hory v dalším přípravném zápase na novou sezónu hostili v domácím prostředí celek čáslavské rezervy.

Čáslavská rezerva v přípravě remizovala s Uhlířskými Janovicemi

29. 7. 2018 B tým
Chotusice – Další z přípravných utkání sehráli na hřišti v Chotusicích fotbalisté čáslavské rezervy a Uhlířské Janovice.

Fotbalisté čáslavské rezervy absolvovali soustředění v Bezměrově u Kroměříže

25. 7. 2018 B tým
Bezměrov – Fotbalisté čáslavské rezervy se v rámci letní přípravy vydali na soustředění do obce Bezměrov u Kroměříže. V rámci soustředění absolvovali páteční večerní trénink a sobotni celodenní turnaj, ve kterém se postupně utkali s celky Polkovic, Ludslavic a domácího Bezměrova. 

Fotbalisté čáslavského béčka na úvod přípravy porazili Suchdol

15. 7. 2018 B tým
Suchdol – Fotbalisté čáslavského béčka sehráli první přípravný zápas na novou sezónu v I. A třídě na půdě Sokola Suchdol.

Čáslavská rezerva přejela Bečváry, hattrick zaznamenal kapitán Petr Váňa

16. 6. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v poslední kole I. B třídy sk. C na domácí půdě přivítali celek Bečvár. Domácí v utkání jasně dominovali a po zásluze se radovali ze zisku tří bodů.

Čáslavské béčko vyzve v sobotu dopoledne Bečváry, s domácím dresem se loučí kapitán Váňa

15. 6. 2018 B tým
Čáslav - Fotbalisté čáslavské rezervy v posledním kole I. B třídy sk. C nastoupí v netradičním termínu proti týmu Bečvár. Zápas se odehraje v sobotu 16. června v 10:15 hodin v čáslavských Vodrantech.  

Fotbalisté čáslavské rezervy si vyšlápli na lídra soutěže, ze Sokolče přivezli tři body!

10. 6. 2018 B tým
Sokoleč – Fotbalisté čáslavské rezervy zavítali v předposledním kole I. B třídy sk. C na hřiště doma dosud stoprocentní Sokolče. Lídr tabulky nakonec musel zkousnout první porážku na domácí půdě. Čáslavští se tak ziskem tří bodů udrželi na druhém místě tabulky.

Po prvním poločase byli hosté z Hlízova zralí na ručník!

3. 6. 2018 B tým
Čáslav - Pokud by čáslavská rezerva v souboji s Hlízovem získala tři body, mohla se v tabulce I. B třídy, skupina C bodově dotáhnout na druhé místo právě na svého nedělního soupeře:Zpočátku zahrával hostující Linhart dva trestné kopy, ovšem po pokusech o centry mohl Kovařík zůstat úplně v klidu, míče skončily za jeho bránou. To domácí v 10. min. standardní situaci proměnili, když se z trestného kopu trefil Kořínek - 1:0. Hřiště ovládli Čáslavští a soupeř jim nekladl příliš velký odpor: Ve 20. min.

Regionální derby a zároveň souboj o druhé místo slibuje parádní fotbalovou neděli

31. 5. 2018 B tým
Regionální derby s příchutí boje o druhé místo v tabulce v I. B třídě sk. C je tady! Již v neděli 3. června vyzve rezerva Čáslavi fotbalisty nedalekého Hlízova. Zápas se uskuteční v Čáslavi na hřišti Pod Hrádkem od 17 hodin.

Podolské Kobylky schytaly od čáslavského béčka tři branky

26. 5. 2018 B tým
Bílé Podolí – Fotbalisté Bílého Podolí v dalším kole I. B třídy sk. C na domácím hřišti přivítali v derby čáslavskou rezervu.

Čáslavské béčko na domácí půdě nadělilo Sadské šest branek

20. 5. 2018 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy se v dalším kole I. B třídy sk. C střetli se Sadskou. Čáslavští před utkáním okupovali třetí příčku tabulky, hosté byli čtvrtí, byť na domácí ztráceli deset bodů!

Čáslavská rezerva vyloupila Liblice, dvakrát skóroval Fuxa

12. 5. 2018 B tým
Liblice – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. B třídy sk. C zavítali do Liblice. Na hostující celek čekalo hřiště menších rozměrů a soubojový celek domácích.

Čáslavská rezerva zaváhala proti Milovicím, z utkání bere jen bod!

6. 5. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. B třídy sk. C na domácím hřišti přivítali Milovice. Domácí si sice v zápase vytvořili několik brankových příležitostí, z dvoubodového zisku se ale radovali hosté.

Čáslavský útočník Adam Ronovský sestřelil Tuchoraz pěti brankami!

29. 4. 2018 B tým
Tuchoraz – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. B třídy sk. C zavítali do Tuchoraze. Zápas vyšel zejména Adamu Ronovskému, který do domácí sítě poslal hned pět brankových zásahů.

Nejúspěšnější sportovec města Čáslavi

23. 4. 2018 B tým
Město Čáslav každoročně oceňuje a odměňuje své nejúspěšnější sportovce. Společenskou událost letos doprovodí hudebník Petr Štolba (Pekař) a dobrovolné vstupné bude věnováno nadaci Cesta životem bez bariér.

Čáslavská rezerva otočila domácím duel s týmem z dolní části tabulky

22. 4. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. B třídy sk. C na domácím hřišti přivítali Loučeň. Po nepovedeném prvním poločase dokázali domácí skóre otočit a získat další tři body!

Čáslavské béčko veze tři body z Jestřábí Lhoty!

15. 4. 2018 B tým
Jestřábí Lhota – Fotbalisté čáslavského béčka se po zaváhání obou celků ze špice tabulky mohli svým soupeřeům přiblížit na dohled. Tento fakt jakoby svazoval hráče Čáslavi, kteří svedli se soupeřem ze spodky tabuky vyrovnanou bitvu!

Hattrick kapitána Petra Váni nasměroval čáslavskou rezervu za ziskem tří bodů

8. 4. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka ve třetím jarním kole přivítali na domácím hřišti TJ Pátek. Soupeři měli Čáslavští z podzimu co vracet, na jeho půdě totiž podlehli 1:3.

Derby Tupadel s rezervou Čáslavi rozhodl jedinou brankou hostující Špičák

31. 3. 2018 B tým
Tupadly – Druhé jarní kolo I. B třídy sk. C proti sobě svedlo celky Tupadel a čáslavské rezervy. Tupadelští v zápase nedali svoji kůži lacino a rezerva Čáslavi se na tři body nadřela.Zápas rozhodla jediná branka. V nastaveném čase prvního poločasu si na přímý kop Lukáše Jirků nejvýše naskočil Špičák a přesnou hlavičkou určil osud zápasu.