ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Čáslavská rezerva udržela čisté konto! Z Čelákovic přivezla dva body

10. 10. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B zajížděli do Čelákovic. Trenér Lukáš Jirků před utkáním řešil problémy se sestavou, i tak si ale Čáslavští odvezli ze hřiště soupeře dva body!

Čáslavská rezerva mocně dotahovala, na body to však nestačilo

4. 10. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali hráče Jesenice. Domácí sice vstřelili tři branky, hosté však skórovali pětkrát a nakonec si odvezli všechny tři body!

Sokoleč byla nad síly čáslavských mladíků

27. 9. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na půdu Sokolče. Na hřišti jednoho z favoritů soutěže nepředvedli čáslavští mladíci špatný výkon. Na zisk bodů to ale nestačilo.

Čáslavskou rezervu nasměroval za vítězstvím Váňův hattrick!!

20. 9. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B přivítali tabulkového souseda – Pěčice. Domácí tým neponechal nic náhodě a s přehledem zvítězil 4:1!

Čáslavská rezerva nestačila na Rejšice

12. 9. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Rejšic. Domácí hostujícímu celku nasázeli šest branek.

Fotbalisté čáslavského béčka ztratili na domácí půdě všechny body

6. 9. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Slovan Poděbrady. Domací tým v utkání branku nevstřelil, a tak se radovali hosté.

Čáslavská rezerva na body v Divišově nedosáhla

29. 8. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy ve druhém kole I. A třídy sk. B zavítali do Divišova. Čáslavští mladíci nakonec odjeli s prázdnou, prohráli 0:4.

Čáslavská rezerva porazila soupeře ze Záryb po pokutových kopech

23. 8. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavského béčka vyběhli ke svému prvnímu utkání I. A třídy sk. B v neděli 23. srpna proti celku TJ Záryby. Zápas v normální hrací době skončil 1:1. Bonusový bod si čáslavští mladíci připsali díky vítězství v penaltovém rozstřelu v poměru 3:1!

Čáslavská rezerva vedla nad soupeřem z krajského přeboru již 3:1, nakonec však o gól prohrála!

2. 8. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli další přípravné střetnutí na hřišti účastníka krajského přeboru Pardubického kraje – SK Pardubičky.

Čáslavská rezerva prohrála s Ledčí nad Sázavou

18. 7. 2020 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli úvodní přátelské utkání letní přípravy na domácím hřišti proti celku z Ledče nad Sázavou. Druhý poločas zápasu významně ovlivnila průtrž mračen. Domácí nakonec celku z krajského přeboru podlehli 1:4.

Fotbalisté čáslavské rezervy nestačili na Světlou nad Sázavou

13. 6. 2020 B tým
Světlá nad Sázavou – Fotbalisté čáslavské rezervy odehráli přátelské utkání proti Světlé nad Sázavou. Svěřenci trenéra Lukáše Jirků podlehli domácím o jednu branku.