Celá zpráva

Novinky

Fotbalisté čáslavské rezervy nestačili na Světlou nad Sázavou

13. 6. 2020 B tým
Světlá nad Sázavou – Fotbalisté čáslavské rezervy odehráli přátelské utkání proti Světlé nad Sázavou. Svěřenci trenéra Lukáše Jirků podlehli domácím o jednu branku.

Hlízov potvrdil roli favorita, čáslavské rezervě vstřelil tři branky

7. 3. 2020 B tým
Úvodní jarní kolo I. A třídy sk. B proti sobě svedlo dva celky z Kutnohorska. Hlízov na domácím hřišti přivítal čáslavskou rezervu. Utkání především v prvním poločase ovlivlnil silný vítr. Na těžkém terénu se nakonec ze tří bodů radovali domácí.

Fotbalisté čáslavského béčka podlehli Světlé nad Sázavou

8. 2. 2020 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy za sebou mají třetí přípravné utkání. Na domácí umělé trávě podlehli Světlé nad Sázavou.

Čáslavská rezerva na závěr sezóny přestřílela FC Mělník

17. 11. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavského béčka zakončili podzimní část sezóny I. A třídy sk. B vítězně. V zajímavém utkání, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu, přestříleli Čáslavští hosty z FC Mělník v poměru 5:4!

Čáslavská rezerva nestačila na béčko Českého Brodu

10. 11. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy na půdě českobrodské béčka nepřekvapili. Ze hřiště soupeře si odvezli hned pět inkasovaných branek.

Čáslavská rezerva dotáhla v závěru zápasu dvougólové manko

3. 11. 2019 B tým
 Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B přivítali na domácím hřišti tabulkového souseda – Čelákovice. Zápas týmů ze spodku tabulky nakonec dopadl lépe pro hostující tým, který po remíze 3:3 bere bonusový bod za lépe zvládnutý penaltový rozstřel.

Čáslavské béčko zvítězilo v Zárybech

26. 10. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Záryb. O osudu zápasu rozhodl osm minut před koncem Michal Král, který čáslavskému béčku vystřelil tři body!

Čáslavská rezerva slaví druhé vítězství v soutěži

20. 10. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali soupeře z Dolního Bousova. Domácí byli po celé utkání lepším týmem a po zásluze si připsali tři body!  Foto a video z utkání naleznete zde: https://afk1994.rajce.idnes.cz/Caslav_B_-_Bolni_Bousov_2-0/

Čáslavská rezerva na body opět nedosáhla

12. 10. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Průhonic.

Čáslavská rezerva neproměnila šance a zápas nakonec prohrála

6. 10. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Luštěnice. Ačkoliv byl domácí celek po celé utkání lepším týmem, tři body si odvezli hosté z Luštěnic.

Čáslavskou rezervu srazilo vyloučení Trekovala

28. 9. 2019 B tým
 Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Jesenice. Domácí zápas rozhodli až brankami v posledních minutách zápasu.