ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Čáslavské béčko na Heřmanův Městec vůbec nestačilo

9. 2. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy ve druhém přípravném zápase hostili na domácí půdě další celek krajského přeboru Pardubicka – Heřmanův Městec.

Čáslavská rezerva přehrála celek Třemošnice

2. 2. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli první přátelské utkání zimní přípravy proti celku Třemošnice, který působí v krajském přeboru Pardubického kraje.

Čáslavskou rezervu v utkání s Mělníkem kosila zranění

17. 11. 2018 B tým
Mělník – Fotbalisté čáslavského béčka v 15. kole I. A třídy zavítali na půdu tabulkového soupeře – FK Pšovka Mělník.

Béčko vedlo po první půli o tři branky, nakonec se z vítězství raduje po infarktovém závěru

11. 11. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v poslední domácím utkání podzimní části sezóny I. A třídy sk. B přivítali celek z horní poloviny tabulky – Záryby. I když domácí tým vedl po prvním poločase o tři branky, rozhodl o jeho vítězství až čtyři minuty před koncem Fuxa.

Fotbalistům čáslavského béčka se na domácí půdě nedaří

4. 11. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Divišov. O osudu zápasu rozhodla branka hostí ze čtyřicáté minuty utkání. Čáslavští tak potvrdili fakt, že se jim výsledkově na domácím hřišti vůbec nedaří.

Čáslavské béčko vyloupilo hřiště Českého Brodu a veze tři body!

28. 10. 2018 B tým
Český Brod – Sedm zápasů v řadě se fotbalistům čáslavské rezervy nepodařilo vyhrát utkání za tři body. Dočkali se až při svém osmém pokusu na hřišti béčka Českého Brodu. Nejenom že Čáslavští získali tři body, navíc předvedli i velmi kvalitní výkon.

Čáslavské béčko doma znovu rozdávalo body

21. 10. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy na domácí půdě přivítali Luštěnice. Domácí se v zápase sice dostali do vedení, ale v závěru znovu přišli o vedení.

Čáslavské béčko odjelo z Čelákovic s prázdnou

13. 10. 2018 B tým
Čelákovice – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy zavítali do Čelákovic.

Čáslavské béčko znovu ztratilo vítězství v posledních vteřinách zápasu

7. 10. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Dolnobousovský SK. Podruhé za sebou přišli Čáslavští o zisk tří bodů v poslední minutě zápasu.

Čáslavská rezerva v infarktovém závěru přišla o vítězství

30. 9. 2018 B tým
Mnichovo Hradiště – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zajížděli do Mnichova Hradiště. Hostující celek hodlal přerušit sérii tří porážek v řadě.

Čáslavská rezerva prohrála potřetí v řadě!

23. 9. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezevy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti hostili celek Lysé nad Labem. Čáslavskému béčku zápas znovu hrubě nevyšel.

Čáslavské béčko srazily tři branky během tří minut ve druhém poločase!

15. 9. 2018 B tým
Pěčice – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na Mladoboleslavsko. Domácí Pěčice uštědřili čáslavským mladíkům lekci z produktivity.

Čáslavskému béčku se utkání s rezervou Vlašimi nevydařilo

9. 9. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalité čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácí půdě přivítali béčko Vlašimi. Domácí hráčům se utkání vůbec nepovedlo a hostující celek si z Vodrant odvezl všechny tři body!

Útočník Chadraba nasměroval hattrickem čáslavskou rezervu za ziskem tří bodů!

2. 9. 2018 B tým
Úvaly – Fotbalisté čáslavské rezervy ve čtvrtém kole I. A třídy sk. B zajížděli do Úval. Domácí sice ještě před rokem působili v diviziní skupině, nicméně po reorganizaci nově složený tým přihlásil I. A třídu.

Čáslavskou rezervu nasměroval k zisku tří bodů povedený první poločas

26. 8. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy ve třetím kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali celek Kosmonos. Hosté v prvních dvou kolech získali šest bodů, z Čáslavi však odjeli s prázdnou.

Čáslavská rezerva v Rejšicích neinkasovala, po zvládnutém penaltovém rozstřelu veze dva body

18. 8. 2018 B tým
Rejšice – Fotbalisté čáslavského béčka ve druhém kole I. A třídy zavítali na půdu dalšího celku, který ještě v loňské sezóně hrál v krajském přeboru. Domácí Rejšíce však Čáslavi branku nedaly a hosté nakonec zvítězili po pokutových kopech.

Čáslavské béčko si vybralo nováčkovskou daň, Semicím na výhru stačila jedna branka

12. 8. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka vstoupili do I. A třídy sk. B zápasem s celkem Semic. O osudu utkání rozhodla jediná branka. Ke smůle domácích padla do branky čáslavského týmu.

Čáslavská rezerva podlehla těsně Kutné Hoře

4. 8. 2018 B tým
Kutná Hora – Fotbalisté Kutné Hory v dalším přípravném zápase na novou sezónu hostili v domácím prostředí celek čáslavské rezervy.

Čáslavská rezerva v přípravě remizovala s Uhlířskými Janovicemi

29. 7. 2018 B tým
Chotusice – Další z přípravných utkání sehráli na hřišti v Chotusicích fotbalisté čáslavské rezervy a Uhlířské Janovice.

Fotbalisté čáslavské rezervy absolvovali soustředění v Bezměrově u Kroměříže

25. 7. 2018 B tým
Bezměrov – Fotbalisté čáslavské rezervy se v rámci letní přípravy vydali na soustředění do obce Bezměrov u Kroměříže. V rámci soustředění absolvovali páteční večerní trénink a sobotni celodenní turnaj, ve kterém se postupně utkali s celky Polkovic, Ludslavic a domácího Bezměrova.