ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Více informací

Novinky

Čáslavská rezerva neproměnila šance a zápas nakonec prohrála

6. 10. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Luštěnice. Ačkoliv byl domácí celek po celé utkání lepším týmem, tři body si odvezli hosté z Luštěnic.    

Čáslavskou rezervu srazilo vyloučení Trekovala

28. 9. 2019 B tým
 Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Jesenice. Domácí zápas rozhodli až brankami v posledních minutách zápasu.

Čáslavská rezerva oslavila první tříbodové vítězství v sezóně!

18. 9. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali celek Rejšic.

Čáslavská rezerva má za sebou divoký zápas v Pěčicích, ze kterého vydolovala první body!

13. 9. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy předehrávali v pátek 13. září šesté kolo I. A třídy sk. B na půdě Pěčic. Hosté dokázali domácím vstřelit hned pět branek. Stejně si však počínali i domácí, a tak zápas dospěl do penaltového rozstřelu. 

Čáslavská rezerva přišla o první body v samotném závěru utkání

7. 9. 2019 B tým
Pět zápasů = nula bodů. Takovou bilanci mají fotbalisté Čáslavi v úvodu sezóny v I. A třídě sk. B. V neděli proti Mnichovu Hradišti sahali dlouho po bodovém zisku. O něj fotbalisté Čáslavi přišli až v samotném závěru zápasu.

Čáslavská rezerva nadále bodově tápe, v sobotu nestačila na Pšovku Mělník

31. 8. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B nestačili na Pšovku Mělník. Od domácích inkasovali šest branek, navíc v závěru přišli o vyloučeného Plíhala.

Čáslavské béčko sestřelil hattrickem divišovský Jan Vondrák

25. 8. 2019 B tým
Fotbalisté čáslavské rezervy ve třetím kole I. A třídy sk. B přivítali celek Divišova. Domácí sice konečně prolomili střeleckou nemohoucnost, na body to však nestačilo. 

Čáslavské rezervě úvod soutěže nevychází, od Sokolče inkasovala pět branek

18. 8. 2019 B tým
Po domácí porážce od nula dva od Hlízova zavítali fotbalisté čáslavské rezervy na půdu dalšího nováčka soutěže – SK Sokoleč. 

Čáslavská rezerva rozstřílela Pečky

28. 7. 2019 B tým
Chotusice – Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli přípravné utkání s celkem AFK Pečky. Na hřišti v Chotusicích se čáslavští hráči prosadili výrazněji až o změně stran.

Čáslavská rezerva přehrála Mělník a udržela I. A třídu i pro příští rok

15. 6. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka v posledním kole I. A třídy sk. B na domácím pažitu hostili Mělník. Domácí v zápase zvítězili tři nula. Díky tomuto vítězství domácí fotbalisté v tabulce přeskočili celek Záryb, který v Divišově prohrál po pokutových kopech, a slaví tak záchranu v soutěži.

Čáslavské béčko přivezlo ze Záryb dva body

8. 6. 2019 B tým
Záryby – Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Záryb. Zápas o „šest bodů“, kdy se potkali sousedi z tabulky, nakonec rozhodli Čáslavští až v penaltovém rozstřelu.

Čáslavská rezerva na body v Divišově nedosáhla

1. 6. 2019 B tým
Divišov – Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Divišova. Ačkoliv v utkání vedli a za stavu dva dva byli blízko ke vstřeleni tětí branky, nakonec to byli právě oni, kdo inkasoval a utkání prohrál.

Souboj béček dopadl lépe pro českobrodskou rezervu

26. 5. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka přivítali v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti rezervu Českého Brodu. Domácí v utkání sice dvakrát vedli, nakonec jsou ale bez bodového zisku. 

Čáslavská rezerva v Luštěnicích nebodovala

18. 5. 2019 B tým
Luštěnice – Čáslavští mladíci zavítali v dalším kole I. A třídy sk. B do Luštěnic. Svěřenci trenéra Jakuba Svobody podlehli domácím vysoko 1:4.

Čáslavské béčko bere ze zápasu s Čelákovicemi dva body!

12. 5. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezevy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Čelákovice. Po bezbrankovém průběhu zápasu přišly na řadu pokutové kopy. 

Fotbalisté čáslavské rezervy na hřišti v Dolním Bousově branku nevstřelili

4. 5. 2019 B tým
Dolní Bousov – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Dolního Bousova. Domácímu celku podlehli Čáslavští tím nejtěsnějším rozdílem.

Čáslavská rezerva přehrála Mnichovohradišťský SK tím nejtěsnějším rozdílem

28. 4. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Mnichovo Hradiště. Domácí celek v utkání zahodil několik vyložených brankových příležitostí, což se mu mohlo v závěru utkání vymstít. Nestalo se tak a domácí si připsali důležité tři body!

Čáslavské béčko vydolovalo z utkání v Lysé nad Labem jeden bod

19. 4. 2019 B tým
Lysá nad Labem – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na půdu prvního celku tabulky.

Čáslavské béčko branku v zápase s Pěčicemi nedalo, z utkání bere jen bod

14. 4. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali celek Pěčic z Mladoboleslavska. Soupeři měli domácí co oplácet. Na podzim totiž v Pěčicích utrpěli debakl 2:6.