PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc
PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc

Čáslavská rezerva v Luštěnicích nebodovala

18. 5. 2019 B tým
Luštěnice – Čáslavští mladíci zavítali v dalším kole I. A třídy sk. B do Luštěnic. Svěřenci trenéra Jakuba Svobody podlehli domácím vysoko 1:4.

Čáslavské béčko bere ze zápasu s Čelákovicemi dva body!

12. 5. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezevy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Čelákovice. Po bezbrankovém průběhu zápasu přišly na řadu pokutové kopy.

Fotbalisté čáslavské rezervy na hřišti v Dolním Bousově branku nevstřelili

4. 5. 2019 B tým
Dolní Bousov – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Dolního Bousova. Domácímu celku podlehli Čáslavští tím nejtěsnějším rozdílem.

Čáslavská rezerva přehrála Mnichovohradišťský SK tím nejtěsnějším rozdílem

28. 4. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Mnichovo Hradiště. Domácí celek v utkání zahodil několik vyložených brankových příležitostí, což se mu mohlo v závěru utkání vymstít. Nestalo se tak a domácí si připsali důležité tři body!

Čáslavské béčko vydolovalo z utkání v Lysé nad Labem jeden bod

19. 4. 2019 B tým
Lysá nad Labem – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na půdu prvního celku tabulky.

Čáslavské béčko branku v zápase s Pěčicemi nedalo, z utkání bere jen bod

14. 4. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali celek Pěčic z Mladoboleslavska. Soupeři měli domácí co oplácet. Na podzim totiž v Pěčicích utrpěli debakl 2:6.

Přestřelku béček ve Vlašimi ovládli nakonec domácí fotbalisté

6. 4. 2019 B tým
Vlašim - Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na půdu rezervy Vlašimi. Domácí nakonec čáslavský b-tým přestříleli 4:3!

Čáslavské béčko bere ze zápasu s Úvaly dva body, v zápase exceloval sudí Polák

31. 3. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Úvaly. Domácí na podzim v Úvalech zvítězili 4:2. V jarní odvetě o vítězi zápasu nakonec rozhodovaly pokutové kopy!

Čáslavské béčko odehrálo většinu utkání s týmem Kosmonos v deseti!

23. 3. 2019 B tým
Mladá Boleslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třidy sk. B zavítali na půdu jednoho z předních celků tabulky. Na umělé trávě se střetli s celkem Kosmonos.

Fotbalisté čáslavského béčka nastříleli Rejšicím čtyři branky!

17. 3. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v rámci 17. kola I. A třídy přivítali na domácím hřišti s umělou trávou celek Rejšic. Domácím se povedlo zvítězit i ve druhém utkání jarní části sezóny.

Čáslavská rezerva vstoupila do jara vítězně, ze Semic veze tři body!

10. 3. 2019 B tým
Semice – Fotbalisté čáslavské rezervy v prvním jarním kole zavítali do Semic. Oba celky se před utkáním nacházely v dolní části tabulky, takže se de facto hrálo „o šest bodů“.

Čáslavská rezerva v generálce na start I. A třídy remizovala s Třemošnicí

2. 3. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavského béčka měli v posledním přípravném střetnutí přivítat Světlou nad Sázavou. Ta ale utkání v pátek odpoledne zrušila. Domácí celek se tak na poslední chvíli dohodl s Třemošnicí z krajského přeboru Pardubicka.

Čáslavská rezerva nastřílela Načešicím šest branek!

23. 2. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším přípravném zápase přivítali na domácí půdě celek z I. A třídy z Pardubického kraje.

Čáslavské béčko schytalo od rezervy Havlíčkova Brodu sedm branek

17. 2. 2019 B tým
Havlíčkův Brod - Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším přípravném střetnutí zavítali do Havlíčkova Brodu.

Čáslavské béčko na Heřmanův Městec vůbec nestačilo

9. 2. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy ve druhém přípravném zápase hostili na domácí půdě další celek krajského přeboru Pardubicka – Heřmanův Městec.

Čáslavská rezerva přehrála celek Třemošnice

2. 2. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli první přátelské utkání zimní přípravy proti celku Třemošnice, který působí v krajském přeboru Pardubického kraje.

Čáslavskou rezervu v utkání s Mělníkem kosila zranění

17. 11. 2018 B tým
Mělník – Fotbalisté čáslavského béčka v 15. kole I. A třídy zavítali na půdu tabulkového soupeře – FK Pšovka Mělník.

Béčko vedlo po první půli o tři branky, nakonec se z vítězství raduje po infarktovém závěru

11. 11. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v poslední domácím utkání podzimní části sezóny I. A třídy sk. B přivítali celek z horní poloviny tabulky – Záryby. I když domácí tým vedl po prvním poločase o tři branky, rozhodl o jeho vítězství až čtyři minuty před koncem Fuxa.

Fotbalistům čáslavského béčka se na domácí půdě nedaří

4. 11. 2018 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Divišov. O osudu zápasu rozhodla branka hostí ze čtyřicáté minuty utkání. Čáslavští tak potvrdili fakt, že se jim výsledkově na domácím hřišti vůbec nedaří.

Čáslavské béčko vyloupilo hřiště Českého Brodu a veze tři body!

28. 10. 2018 B tým
Český Brod – Sedm zápasů v řadě se fotbalistům čáslavské rezervy nepodařilo vyhrát utkání za tři body. Dočkali se až při svém osmém pokusu na hřišti béčka Českého Brodu. Nejenom že Čáslavští získali tři body, navíc předvedli i velmi kvalitní výkon.