7. 4. 2019 U17
Dorostenecké realizační týmy FK Čáslav posilují o bývalého prvoligového hráče a zkušeného trenéra, Tomáše Frejlacha.

O třech bodech pro Čáslav rozhodl v závěru zápasu útočník Jícha

7. 4. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi ve dvacátém kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali celek Českého Brodu. Domácí celek v probíhající jarní části soutěže ještě nezvítězil za tři body. To se čáslavským fotbalistům nakonec povedlo, když jedinou branku zápasu vstřelil Jan Jícha pár minut před koncem zápasu.   Čáslav – Český Brod 1:0 (1:0) Nebezpečněji si v prvním dějství počínali domácí. Hned ve čtvrté minutě vysunul Skokan do úniku Vančuru, jeho střelu ze strany ale brankář

Povinné vítězství s Náchodem

První poločas si domácí vypracovali dvougólový náskok - při prvním gólu dorážel Fišr vyraženou střelu Konyvky a při druhém trefil hlavou Nykodým střílený centr Mužátka. Úvod druhé půle chvíli vypadal, jako by měla sklapnout Czaplárova past. Hosté snížili a byli nebezpečnější. Domácí probudily až hlasité pokyny z lavičky. Začalo se více běhat a to na slabého soupeře stačilo. Třetí gól vstřelil po Konyvkově kolmici Schovanec a skóre uzavřel hráč, který ho otevřel - Tadeáš Fišr.

Když ne Náchod, tak koho?

7. 4. 2019 U19
Vodranty viděly utkání, které s dorosteneckou ligou nemá nic společného. Klukům buď svázala nohy důležitost duelu nebo jim neseděl terén, ale k vidění nebyla téměř žádná kombinace, pohledná akce, či povedená střela. Hosté zahustili svoji polovinu a snažili se vyrážet do brejků. V první poločasu si vyloženější příležitost nevytvořili, ale trefili se na začátku druhé půle. Rychlý brejk obrana nezachytila, první střelu Beran výborně zlikvidoval, ale dorážka už mířila do prázdné brány, Čáslavští

Pro zkušenosti do Vrdů

7. 4. 2019 Žákyně
První jarní turnaj by na mladších čáslavských princeznách znát. Problémy jim dělala orientace na hřišti i rychlejší soupeř. Než se hráčky rozkoukaly, lovily ze sítě čtvrtý míč. Poté ale vzaly hru do vlastních rukou, teda nohou, a ukázaly divákům, že také umí dávat góly. V druhém poločase ale opět zaspaly a z vítězství se zaslouženě radoval soupeř z Vrdů. (5:8)Po nahlášení neúčasti týmu z Kutné hory si přijeli zahrát hráči z Čáslavi. Vlétli na hřiště a princezny se nestačily divit. Čáslavští

Proti Svitavám se nám daří

6. 4. 2019 U13
Čáslav - Svitavy 9:2 (4:0, 2:1, 3:1)První jarní zápas, který se odehrál na přírodní trávě za krásného slunečného počasí.Dobrý vstup do zápasu se vydařil domácím a předznamenal celý vývoj utkání. Díky efektivnímu zakončení se postupně navyšoval počet vstřelených branek, který se zastavil stejně jako na podzim ve Svitavách na čísle devět.

Super! Svitavy nedokázaly poskvrnit čistý štít

6. 4. 2019 U12
Bojovný týmový výkon podpořený bezchybným gólmanem se v sobotu 6. dubna podepsal na výsledku ligového utkání čáslavských mladších žáků kategorie U12 se šestými Svitavy. Domácí celek vyhrál a navíc poprvé v sezoně s čistým kontem.

Z Hodonína za tři body

6. 4. 2019 Ženy
K dalšímu druholigovému utkání zajížděly čáslavské fotbalistky na Moravu, kde se utkaly s domácím celkem Hodonína. Hostující trenéři se opět museli obejít bez několika zraněných hráček základního kádru. Domácí celek, ač oslaben o střelkyni Psotkovou, která odešla do Slovácka, a svou současnou nejlepší hráčku Bláhovou, nyní v trestu, je stále kvalitním týmem, což předvedl od první minuty. Naopak Čáslavandy začaly utkání „pozvolným rozbíhacím procesem“, kdy jim chvíli trvalo, než se zahřály na

Přestřelku béček ve Vlašimi ovládli nakonec domácí fotbalisté

6. 4. 2019 B tým
Vlašim - Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali na půdu rezervy Vlašimi. Domácí nakonec čáslavský b-tým přestříleli 4:3!

FK Čáslav - FK Jablonec

6. 4. 2019 U14
V sobotu 6.4. jsme doma hostili druhý tým tabulky,FK Jablonec. Do utkání jsme nastupovali z jasným cílem, navázat na dobrý výkon z posledního domácího zápasu.V prvním poločase se hrál v celku vyrovnaný fotbal. Jablonec se snažil do naší obrany dostat kombinací, naopak my jsme se snažili o rychlý přechod do útočné fáze. Největší šanci v prvním poločase si vytvořili hosté, ale pozorného Tomáše Kubína v bráně nenachytali. I proto se do kabin šlo za stavu 0:0.V druhém poločase byla už převaha Jablonce

Vítězný otvírák jarní části

6. 4. 2019 Žákyně
Dvojnásovným vítězstvím otevřely dívky starší čáslavské přípravky jarní část sezóny 2018/2019. V úvodním utkání se soupeřem z Močovic dominovaly princezny výškou, herní aktivitou a konečně také vstřelenými góly. Za své snažení byly odměněny výhrou 11:2.S následujícím soupeřem z Bratčic sehrály fotbalistky vyrovnanější duel. Úspěšnější hrou ve druhé půli si princezny zajistily vítězství také ve druhém zápase (9:6). Gratulujeme.  více fotografií na https://fkemp.rajce.idnes.cz/6.4.2019_-_Bratcice/

Mistrovské utkání v Čáslavi

6. 4. 2019 U9
Místo : FK ČáslavČas :  14.4 2019  10:00Sraz : 9:30 Hřište Čáslav VodrantyTýmy : Vrdy , K. Hora , Červ. Janovice

Čáslavské béčko bere ze zápasu s Úvaly dva body, v zápase exceloval sudí Polák

31. 3. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy sk. B na domácím hřišti přivítali Úvaly. Domácí na podzim v Úvalech zvítězili 4:2. V jarní odvetě o vítězi zápasu nakonec rozhodovaly pokutové kopy!