ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Fotbalisté Čáslavi zahájili zimní přípravu již na začátku prosince

3. 12. 2020 A tým
Čáslav – Restart fotbalové divize je naplánován na konec ledna příštího roku, kdy by se měla začít dohrávat podzimní část čtvrté nejvyšší fotbalové soutěže. „S ohledem na tuto skutečnost, jsme o měsíc posunuli termín zahájení zimní přípravy. Jedeme v totožném módu, jako kdyby soutěž startovala až v březnu, pouze kluci prosincové volno vyměnili za dřinu na fotbalovém hřišti. Soutěže ale byly přerušeny v polovině října, volna bylo dost a kluci se na hřiště těšili,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

FK Čáslav pořádá online seminář pro rodiče čáslavské mládeže

11. 11. 2020 U10
FK Čáslav pořádá v pondělí 30.11. 2020 online seminář pro rodiče čáslavské mládeže. Seminář bude probíhat formou videokonference prostřednictvím aplikace Zoom od 18 do 20 hodin. Seminář povede Daniel Franc, trenér, lekotor FAČR. Na jaká témata se můžete těšit? Seminář je primárně určen pro rodiče malých fotbalistů a fotbalistek. Rozebírat se bude vývoj dítěte – fotbalový, psychický i fyzický, životospráva, spolupráce s trenéry, motivace dětí. Prostor bude pro jakékoli dotazy a otázky

Divize C: Hodnocení nedohraného podzimu z pohledu trenéra FK Čáslav Jakuba Svobody

29. 10. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalový podzim předčasně skončil také fotbalistům Čáslavi. Ti se po osmém kole divizní skupiny C nacházejí na osmém místě se ziskem dvanácti bodů a pasivním skóre 15:18. Nedohranou podzimní část divize hodnotil hlavní trenér Čáslavi, Jakub Svoboda.

FK Čáslav přerušuje od 22. října tréninkový proces

21. 10. 2020 A tým
FK Čáslav respektuje nařízení vlády České republiky a aktualizovaná pravidla pro regionální program ze dne 21.10. 2020. Na základě vládních nařízení tak přerušujeme tréninkový proces klubu. Bližší informace podají rodičům trenéři jednotlivých kategorií.Případně sledujte web FK Čáslav a náš FB profil. Věříme, že se v brzké době opět potkáme na fotbalových hřištích v čáslavských Vodrantech!

Nová pravidla pro trénikový proces klubu

14. 10. 2020 A tým
Fotbalový klub v Čáslavi vzhledem k novému nařízení Vlády ČR, které vešlo v platnost ve středu 14. října 2020, bere na vědomí aktuální opatření vyhlášená v souvislosti se zhoršením epidemické situace. Trénikový cyklus ovšem FK Čáslav prozatím nepřerušuje!

Čáslavští fotbalisté vydolovali z utkání s Vysokým Mýtem dva body!

11. 10. 2020 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v osmém kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali celek ze špičky tabulky – Vysoké Mýto. Tým Čáslavi se musel před utkáním vypořádat s řadou absencí, i tak ale zápas zvládl a nakonec zvítězil po pokutových kopech.

Vítězství ve Vlašimi

11. 10. 2020 U14
3. Tlustý zatáhl míč po pravé straně a našel Holého, který se v zakončení nemýlil, 0:132. stejná situace - stejní hráči, 0:257. roh Resla a hlava Patáka zýšila náskok na 0:378. Krejza zatáhl míč do křídelního prostoru a našel před bránou dobře nabíhajícího Fajta, 0:4

Před koronapauzou se z těsného vítězství radovala Zruč

11. 10. 2020 Žákyně
Zřejmě na delší dobu poslední utkání odehrály čáslavské mladší žákyně v neděli 11. října ve Zruči nad Sázavou. Na vině je rychle se šířící nákaza covid-19, kvůli němuž Vláda ČR vyhlásila s platností hned od dalšího dne mimo jiné koronavirovou fotbalovou pauzu.

" Rocky " otočil zápas

11. 10. 2020 U15

Výsledky turnaje v Bratčicích

11. 10. 2020 U11
Bratčice : FK Čáslav 2:3Nové Dvory : FK Čáslav 0:13

Žáci přivezli z Trutnova 3 body

10. 10. 2020 U13
V sobotu 10.října cestovali mladší žáci za specifických podmínek na utkání do Trutnova. Jednalo se o poslední mistrovské utkání před 14 -ti denní pauzou. Z důvodu epidemiologické situace budou totiž soutěže minimálně na dva týdny pozastaveny. Cestu, kterou byli hráči nuceni absolvovat bez rodičů, zkomplikovala dopravní situace, díky které jsme byli do utkání nuceni nastoupit takřka bez rozcvičky. I přesto žáci utkání zvládli a radovali se z konečného výsledku 6:3.