ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Novinky

Prospaná první třetina

4. 6. 2019 U8
Za velkého vedra se odehrálo další přípravné utkání na půdě Jiskry Heřmanův Městec. Zápas byl hrán na 3x20 minut. První třetina se odehrála především na naší polovině a naši hráči se vůbec nesoustředili na zápas, tudíž jsme první třetinu " projeli " na plné čáře. Druhá a třetí třetina se odehrála v jiném duchu a konečně hráči začali předvádět svoji hru. Výsledkem bylo, že jsme dali spousty branek a předvedli několik krásných individuálních akcí zakončených brankami.

Bodensee Pokal CUP 2019 Bregenz

4. 6. 2019 U11
Termín : 7 - 9 .6.2019Odjezd : 5.30 od hotelu Grand ČáslavNávrat : z neděle na pondělí v noci, bude upřesněn dle průběhu turnaje.S sebou : pas, karimatku, spacák, klubové oblečení, fotbalové potřeby, plavky a další oblečení, kapesné ( 30 Eur ).Strava : polopenze, ostatní je možné zakoupit na hřišti ( snídaně, oběd, večeře ).Ubytování : ve škole -  1 tým = 1 třída ( více týmů tělocvična ).Pojištění :  všichni hráči budou pojištěni na sport - není třeba individuální pojištění.

Tréninky po sezóně

4. 6. 2019 U19
Nekončíme!

Zlatá medaile na Okresním finále

3. 6. 2019 U11
Na Okresním finále OFS podali hráči U11 skvělý výkon. Ve skupině a i následně obsadili první místo.Sestava : Michal Skokan, Josef Kunášek, Marek Šic, Filip Klinkáček, František Rajchman, Petr Kovář, Jan Procházka, Filip Buchl, Filip Honzíček, Jakub Vrdský.Zápasy ve skupiněFK Čáslav - TJ Sokol Malín - 15 : 0 ( 3 x M.Šic, 3 x P. Kovář, 2 x J. Vrdský, 4 x J. Procházka, 1 x F. Klinkáček, 2 x F.Rajchman )FK Čáslav - FK Uhlířské Janovice - 12 : 0 ( 1 x J. Vrdský, 4 x F. Honzíček, 2 x J. Procházka, 1 x

Premiérová divizní branka Adama Ronovského nasměrovala Čáslav za ziskem tří bodů!

2. 6. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali Benátky nad Jizerou. Domácí zápas zvládli, vyhráli tři jedna. Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Prohra se vztyčenou hlavou

2. 6. 2019 U17
První poločas, hraný v úmorném teple, si sice mírnou převahu vytvořili hosté, ale největší šanci spálil čáslavský Mužátko. Ve druhém poločasu se postupně zvyšovaly obrátky jak na tribuně, tak na hřišti. Mužátko mohl opět poslat domácí do vedení, ale v cestě mu stál gólman a posléze i tyč. Pár minut před koncem se prosadil Jablonec po křídelní akci a centru před bránu. Za dvě minuty stejná akce Jablonce, jen z druhého křídla, a míč do sítě usměrnil vracející se Válek. No a frustraci z výsledku

Potvrzení druhého místa!

2. 6. 2019 Ženy
Odehrané 4. kolo nadstavbové části o postup:FK Teplice - FK Pardubice 1:5 (1:3)SK Líšeň - FK Čáslav 1:8 (0:2) Následující 5. kolo:SO 8.6. 15:00 SK Líšeň - FK Teplice NE 9.6. 10:15 FK Čáslav - FK Pardubice Odehrané 4. kolo nadstavbové části o sestup:FC NESYT Hodonín - FK Rakovník 0:0ABC Braník - 1.FC Olomouc 1:3 Následující 5. kolo:NE 9.6. 11:00 1.FC Olomouc - FK RakovníkNE 9.6. 16:00 ABC Braník - FC NESYT Hodonín Druhá nejvyšší soutěž fotbalistek se pomalu blíží k závěru.

Konec! Konečně

2. 6. 2019 U19
Ve druhé minutě jsme dostali první gól, v desáté druhý. Pak jsme začali hrát i my. Jenže mezi 42. a 45. min. jsme inkasovali třikrát a ztratili šanci na přijatelný výsledek. Druhá půle mohla skončit tak 3:4, bohužel ale skóre bylo 1:6.

1. 6. 2019 B tým
Divišov – Fotbalisté čáslavského béčka v dalším kole I. A třídy sk. B zavítali do Divišova. Ačkoliv v utkání vedli a za stavu dva dva byli blízko ke vstřeleni tětí branky, nakonec to byli právě oni, kdo inkasoval a utkání prohrál.

'Čert' vyvolal v náchodském táboře hodně zlé krve

1. 6. 2019 U12
Jsou nepoučitelní! Tak by se mohlo hovořit o čáslavských fotbalistech kategorie U12 po jejich ligovém utkání s Náchodem. V sobotu 1. června se opět nevyvarovali výrazného herního výpadku v jedné ze třetin, což se negativně podepsalo na výsledku.

Vítězství s TJ Sokol Malín

1. 6. 2019 U11
Sestava: Josef Kunášek, Filip Honzíček, Jakub Vrdský, Jan Procházka, Petr Kovář, Filip Klinkáček, František Rajchman, Filip Buchl, Michal Skokan, Marek Šic.FK Čáslav - TJ Sokol Malín - 19 : 5 (7 x F. Rajchman, 3 x J. Vrdský, 1 x P. Kovář, 3 x M. Šic, 1 x  F. Klinkáček, 2 x F. Honzíček, 1 x J. Procházka, 1 x F. Buchl).

Informace k tréninkům a zápasu

31. 5. 2019 U8
Dne 3.6.2019 bude trénink zrušen. Dne 4.6.2019 od 17:00 hod. zajíždíme na přátelské utkání do Heřmanova Městce. Sraz na místě v 16:30 hod. Ve čtvrtek 6.6.2019 trénink dle plánu.

Pěkné přátelské utkání

30. 5. 2019 U10
Na "Sadovce" vyrovnané utkání.

Povedená odveta

30. 5. 2019 U8
V odvetě se do naší branky postavil Vojta Vondra a svými fantastickými zákroky nedal soupeři šanci, aby střílel branky. Navíc i spolehlivě rozehrával míče a ty naši hráči dokázali přetavit v branky. Celkově naše mužstvo hrálo hezký fotbal. Své první branky dal Fíla Babák a Péťa Havránek, za což jim blahopřejeme.