ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Novinky

Čáslavská rezerva přehrála celek Třemošnice

2. 2. 2019 B tým
Čáslav – Fotbalisté čáslavské rezervy sehráli první přátelské utkání zimní přípravy proti celku Třemošnice, který působí v krajském přeboru Pardubického kraje.

Čáslavští fotbalisté v přípravném utkání nestačili na Brandýs nad Labem

2. 2. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v dalším přípravném utkání na domácí umělé trávě přivítali Brandýs nad Labem. Domácím fotbalistům hrubě nevyšel první poločas, z vítězství se tak radovali hosté. Článek ze Svoboda.infoVšechny fotky a videa ze zápasu naleznete ZDE.

Informace k letní přípravě

30. 1. 2019 U15
Blíží se přechod do dorostenecké kategorie.

Gólmanský trénink

30. 1. 2019 U13
Tréninky gólmanů jsou každou středu od 18:00 pod vedením Davida Čermáka ( tel. 733279154 )

30. 1. 2019 U14

Poslední čtvrthodina zkazila dojem na Tempu

27. 1. 2019 U12
Na krutém nepříznivém výsledku z pohledu čáslavských mladších žáků kategorie U12 ve druhém zimním přípravném duelu na umělé trávě FC Tempo Praha se v neděli 27. ledna podepsala velmi nevydařená závěrečná čtvrthodina, kdy hosté inkasovali pětkrát.

Pardubická šestnáctka nás totálně rozebrala

27. 1. 2019 U17
  Do duelu vstoupili domácí jako uragán. Během pár minut vstřelili tři góly, trefili dvě tyčky a jasně dominovali. Zaskočení hosté nestíhali a zaostávali ve všech herních činnostech. Za stavu 3:0 mohl skórovat Honc, v samostatné úniku obešel i gólmana, ale dostal se příliš do úhlu a akci nezakončil. Poté následovala další desetiminutovka se třemi góly v naší síti, tu první si navíc vstřelil Schovanec.  Druhá půle byla z naší strany mírně lepší. Ale nakonec jsme inkasovali stejný počet

Remíza s pardubickou sedmnáctkou

27. 1. 2019 U19
Začátek vyšel lépe hostům, ve výhodné pozici se ocitl Pytlík, ale přihrávka nebyla přesná. Postupem času se rozehráli domácí a začali si vytvářet nebezpečné situace. Beran zlikvidoval dvě velké šance, několik střel mířilo těsně mimo. Nakonec se domácí přeci jen dostali do vedení, když akci přes naši levou stranu zakončili přesnou střelou. Vyrovnat mohl ještě do poločasu Honc, opřel se do míče a nádhernou střelou trefil spojnici.  Vzápětí se ocitl sám před gólmanem Jelínek, ale bránu

Vítej jarní přípravo

27. 1. 2019 Ženy
Čáslavské fotbalistky pod vedením přísných trenérů začaly přípravu na jarní část sezony, do které půjdou ze 3. místa tabulky.

Rychle pryč ze školy, hurá na zimní soustředění

26. 1. 2019 U12
Do zátěže se po měsíční vánoční přestávce pozvolna vracejí fotbalisté čáslavského celku U12. Pro urychlení celého procesu dobře poslouží zimní soustředění od čtvrtka 31. ledna do neděle 3. února, tedy v době školních pololetních prázdnin.

Čáslavští fotbalisté si na těžkém terénu poradili s celkem SS Ostrá

26. 1. 2019 A tým
Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v prvním přátelském utkání v zimní přípravě přivítali v domácím prostředí účastnika divizní skupiny B – SS Ostrá. Hráči obou týmů se museli v sobotu dopoledne vypořádát s těžkým terénem. Hřiště s umělou trávou totiž zasypala sněhová pokrývka.   Jako první se v šanci objevili hráči hostí. Signál po rohovém kopu zakončoval ranou do břevna Bodlák, který v minulosti oblékal právě dres Čáslavi. Úvodní branku zápasu zaznamenali ovšem domácí, když Vocel napřáhl

Fotbalisté FK Čáslav vyrazili na horské soustředění do Špindlerova Mlýna

20. 1. 2019 A tým
Špindlerův Mlýn - Šestnáct fotbalistů prvního mužstva FK Čáslav ve středu nabrali směr Krkonoše, aby stejně jako v předchozích letech absolvovali horské soustředění.  Zasněženou romantiku si ale moc neužívají, trenér Radim Truksa jim přichystal "krev, pot a slzy". V rámci tréninku využijí běžecké boty i lyže a samozřejmě nechybí posilovna.O víkendu se Čáslavští vrátí zpět, jejich příprava bude pokračovat v domácích podmínkách. Další přípravné střetnutí sehrají v sobotu 26. ledna v

Vyrovnaný duel s Tempem rozhodly brejky hostů

19. 1. 2019 U19
    Tempo je hlavním aspirantem na postup z divize k nám do soutěže a tak nás čekal kvalitní soupeř. Během úvodní pětadvacetiminutovky byly k vidění 4 branky. Nejprve se trevil bombou z přímého kopu Klepal 1:0. Hosté vyrovnali po pohledné akci přes naši pravou stranu v 15. min. 1:1. Po průnikovce, která zaváněla ofsajdem, to bylo 1:2 o čtyři minuty později. A za další čtyři minuty bylo srovnáno - faul na sebe potrestal z penalty Kurka - 2:2. Po vystřídání se nám rozpadla hra a soupeř

Tak už to zase začalo. Ofenzivní jízdou v Benešově

19. 1. 2019 U12
Vánoční přestávka utekla jako voda a fotbalisté čáslavského celku U12 nastoupili po dvou tréninkových jednotkách k prvnímu přátelskému utkání v rámci zimní přípravy. V sobotu 19. ledna je přivítal Benešov, v lize hrající ve skupině C.

Nevydařený první přípravný zápas

19. 1. 2019 U13
Benešov - Čáslav 8:2 (1:0, 5:0, 2:2)Oba týmy vstoupily do zápasu velmi útočně a hra se přelévala od jedné brány k druhé a snad každý útok byl zakončen. Pět vyložených šancí hostů zůstalo bez gólové odezvy. Jediná branka v úvodní třetině padla po velmi kostrbaté rozehrávce borců z Čáslavi, kterou domácí vystihli i zúročili ke vstřelení branky. Střední část zápasu začala několika důraznými zákroky domácích hráčů, kteří si díky tomu sjednali respekt na hrací ploše. V hlavách hostujících hráčů

Přestřelka s Tempem ve prospěch hostů

19. 1. 2019 U17
    Vstup do utkání se lépe povedl domácím. Ti dobře napadali rozehrávku Tempa a nutili obranu a gólmana k chybám. A dokázali je potrestat - nejprve záložníci donutili chybovat levého obránce a jeho špatnou malou domů potrestal Mužátko. O dvě minuty později si na čáslavského utočníka dovolil kličku gólman a bylo to 2:0. Hosté Durase v bráně téměř neohrozili, jedinou šanci prvních čtyřiceti minut spálil lobem mimo z velké dálky útočník hostů. V závěrečné pětiminutovce se ovšem děli věci