21. 6. 2019 U10
Aktuální informace pro rodiče hráčů kategorie U10, od července U11

Zacinkalo stříbro

15. 6. 2019 U10
Další turnaj nás čekal proti o rok starším hráčům v Golčově Jeníkově. Systém 5+1 každý s každým, hrací čas 2x12 minut, bez rozhodčíchSestava: Bednář, Strnad - Dvořák, Ozank, Vavřina, Lhoták, Vedral, Miřácký, Krejčí, Mezsároš, Tichý + Kubín za U8

DLNK CUP Dobruška 2019

8. 6. 2019 U10
Jednodenní turnaj pro hráče narozené v roce 2009 a mladší.

Finále Okresu Kutná Hora

2. 6. 2019 U10
Finále okresu se hrálo ve Vodrantech.

Pěkné přátelské utkání

30. 5. 2019 U10
Na "Sadovce" vyrovnané utkání.

V Kutné Hoře nejdříve proti Malínu a pak proti domácím.

23. 5. 2019 U10
Zápasy v týdnu nám zatím nevycházejí.

Proti o rok starším hráčům Kutné Hory se nám špatně prosazovalo.

15. 5. 2019 U10
Ve středečním deštivém počasí se kategorie U10 představila v Kutné Hoře.

U11 Letní soustředění 2019

10. 5. 2019 U10
Letní soustředění čáslavských fotbalistů (budoucí U11) proběhne od neděle 25.8.2019 do pátku 30.8.2019 v klidném prostředí areálu penzionu U Kozlů v Horním Bradle.

Členské příspěvky

17. 9. 2018 U10
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

Zápas dvou rozdílných poločasů s dobrým koncem

17. 5. 2018 U10
Hráči starší přípravky začali pohárové utkání se soupeřem ze Zruče aktivně. Přesnými nahrávkami a dobrým pohybem nepouštěli protihráče do hry a vytvářeli si celou řadu šancí. Přes velký tlak padla první branka až po jedenácti minutách. Potom už ale padala jedna za druhou a do konce prvního poločasu jsme jich vstřelili sedm. V zadních řadách se nám dobře dařilo pokrýt nejnebezpečnějšího hráče soupeře M. Šice.Ve druhém poločase ale jakoby si týmy se stranami vyměnily i způsob hry. Aktivitou začala

7. místo z turnaje O pohár starosty Kutné Hory

8. 5. 2018 U10
 V úterý 8. 5. se starší přípravka zúčastnila turnaje v Kutné Hoře, určeného pro hráče ročníku 2007 a mladší. Náš tým tvořený hráči ročníků 2008 a 2009 se herně určitě neztratil a vyjma zápasu s pozdějším vítězem z Jihlavy jsme byli všem více než vyrovnaným soupeřem. Ve skupině jsme se postupně utkali s Kutnou Horou 2008, Vlašimí, Neratovicemi – Býškovicemi a Jihlavou. zdroj foto: http://www.svoboda.info/sport/fotbal/pripravka-domaci-sparty-kutna-hora-brala-v-uternim-turnaji-stribrne-medaile/

Odstartuj s námi v neděli 13. května ve Vodrantech - orientační běh pro děti

4. 5. 2018 U10
Protože v loňském roce měl orientační běh v Čáslavi pro děti velký úspěch, letos jsme ho pro vás připravili znovu!

Nejúspěšnější sportovec města Čáslavi

23. 4. 2018 U10
Město Čáslav každoročně oceňuje a odměňuje své nejúspěšnější sportovce. Společenskou událost letos doprovodí hudebník Petr Štolba (Pekař) a dobrovolné vstupné bude věnováno nadaci Cesta životem bez bariér.

Vítězství v přátelském utkání pod drobnohledem patrona týmu Petra Kunáška

12. 4. 2018 U10
S cílem předvést lepší hru než v sobotu ve Vrdech přijela starší přípravka na přátelské utkání do Golčova Jeníkova. Ve slunečném, ale větravém počasí byla na hráčích od prvích minut vidět velká snaha a nasazení. Dařila se i kombinační hra a tak skóro postupně narůstalo. Na hráče starší přípravky se přišel podívat patron a hráč A týmu Petr Kunášek. Před začátkem zápasu přišel kluky podpořit do kabiny, kde se snima seznámil, povzbudil je a zárověn pozval na nedění utkání A týmu proti Letohradu.

Úvodní jarní turnaj OFS přinesl starší přípravce U10 první místo!

7. 4. 2018 U10
Na fotbalové hřiště do Vrdů se v sobotu dopoledne sjely týmy FK Čáslav, Záboří nad Labem, Bratčic a domácích Vrdů. Naše starší přípravka postupně všechny soupeře porazila, i když předvedená hra nebyla kdo ví jaká a navíc zápas proti domácím rozhodla jediná vstřelená branka.

Testování hráčů s Tomášem Ujfalušim

20. 3. 2018 U10
Bývalý hráč Atlético de Madrid a kapitán reprezentačního týmu Tomáš Ujfaluši do Čáslavi přiveze celosvětový program pro analýzu a zlepšení fotbalových dovedností mladých hráčů ProFútbolAnalytics

U10 - Těsné vítězství v přátelském utkání se Suchdolem

10. 3. 2018 U10
V sobotu dopoledne sehrála starší přípravka U10 přátelské utkání na umělé trávě v Suchdolu. Přívětivé počasí umožnilo naší přípravce, nastoupit po delší době k venkovnímu utkání, což v přípravě na jarní část okresní soutěže vřele uvítala. Do zápasu hraného 4x15min vstoupila velmi dobře, a brzy se uchopila dvoubrankového vedení. Na výborný vstup do utkání, ale nedokázala navázat a dovolila soupeři výsledek snadno otočit.  Po většinu hrací doby pak nepříznivý stav pouze dotahovala, a až v úplném