11. 11. 2020 U10
FK Čáslav pořádá v pondělí 30.11. 2020 online seminář pro rodiče čáslavské mládeže. Seminář bude probíhat formou videokonference prostřednictvím aplikace Zoom od 18 do 20 hodin. Seminář povede Daniel Franc, trenér, lekotor FAČR. Na jaká témata se můžete těšit? Seminář je primárně určen pro rodiče malých fotbalistů a fotbalistek. Rozebírat se bude vývoj dítěte – fotbalový, psychický i fyzický, životospráva, spolupráce s trenéry, motivace dětí. Prostor bude pro jakékoli dotazy a otázky

Mistrovské a přátelské utkání v jeden den

3. 10. 2020 U10
První utkání bylo takové nemastné - neslané. Naši hráči soupeře přehrávali, ale soupeř používal metodu střela z půlky na bránu a odkopy.Druhé utkání bylo pouze přátelské, neboť Červené Janovice neuspořádali turnaj. Náš soupeř byl velmi zdatný a to naše U10. Ve hře byla patrná výšková, fyzická a technická převaha U10, ale naši kluci prvních 12 minut úspěšně vzdorovali. Dalších 8 minut zcela propadli a soupeř si zastřílel. Druhý poločas byla pozměna sestava, kdy první pětka byla ve složení Mariani,

Informace Ondrášovka

21. 9. 2020 U10
Čáslav, 13:00 hod., sraz ve 12:30 hod.. Konec v 15:45 hod. Týmy : SK Český Brod, Sk Benešov, TFA Praha, Tatran Sedlčany, Sparta Kolín. Nominace: Šouba, Rek, Mariani, Pekhart, Klapal, Paula, Havránek, Jelínek, Babák, Kubín a Vondra. Náhradníci : T. Jeřicha, Urban

2. kolo Krajské miniligy v Čáslavi

13. 9. 2020 U10
2. kolo Krajské miniligy odehráno v Čáslavi za účasti týmů FK Čáslav, Chomutov, Petřín Plzeň, Dobřejovice, Sokol Stodůlky. Každý tým odehrál 8 zápasů v úmorném vedru, ale všichni hráči se s tím skvěle popasovali.

Nominace miniliga Čáslav

11. 9. 2020 U10
Dne 13.9.2020 od 11 hod. se uskuteční v Čáslavi na hl. hřišti 2. kolo Krajské miniligy. Sraz na hřišti v 10:30 hod. Nominace : Šouba, Rek, Mariani, Paula, Pekhart, Jelínek, Klapal, Urban, Babák. Utkání : FK - Stodůlky 11:00 hod., FK - Chomutov 11:40 hod., FK - Dobřejovice 12:00 hod., FK - Plzeň 12:20 hod., FK - Stodůlky 12:40 hod., FK - Chomutov 13:20 hod., SK- Dobřejovice 13:40 hod., FK - Plzeň 14:00 hod. Po turnaji od 16:30 hod. akce : Fandíme společně. Účast povinná.

1. kolo OP st. přípravek Malín

5. 9. 2020 U10
Naši hráči se utkali v Malíně v prvním kole OP st. přípravek s celky Kavalier Sázava a Sokol Malín. I když v soupeřových mužstev bylo hodně hráčů ročníku 2010, tak naši hráči opanovali oba zápasy s přehledem vyhráli oba zápasy. V brance spolehlivě odchytal Jirka Šouba.

Nominace 29.8.2020

28. 8. 2020 U10
Nominace Praha : Babák, Havránek,  Mariani, Paula, Jelínek, Rek, Šouba, Pekhart, Klapal. Odjezd v 07:51 hod. vlakové nádraží. Sraz 07:30 hod. Příjezd - dle ukončení zápasů. Věci na zápas, ručník, mýdlo, svačina, pitný režim, drobné na občerstvení.

Přátelské utkání FK Sparta Kolín

26. 8. 2020 U10
Přátelské utkání hráno systémem 4+1 ( 2 hřiště ), 4x15 minut.

Na Krajskou miniligu vlakem do Prahy

25. 8. 2020 U10
Dne 29.8.2020 od 11 hod. se uskuteční první kolo Krajské miniligy v Praze - Stodůlky. Na první kolo se vydáme vlakem. Vlak odjíždí z nádraží v 07:51 hod. Vystoupíme v Praze na Smíchově a na místo se dopravíme metrem. S sebou klubové oblečení, kopačky, chrániče, pantofle, pořádnou svačinu, pitný režim, sprchové mýdlo, ručník. O návratu budu písemně formou sms informovat rodiče. Nominace bude vypsaná ve čtvrtek. Rodiče mohou jet s námi vlakem.

Přátelské utkání Heřmanův Městec

20. 8. 2020 U10
Zápas hrán 3x20 minut. Prvních deset minut bylo hrůzostrašných, kdy jsme vůbec nehráli, neobsazovali jsme si hráče a nebyli důslední v soubojích. Zbytek zápasu jsme však ovládli a hráli na soupeřově půlce. Soupeř se bránil odkopy a následnými brejky. V zápase jsme nevyužili nespočet šancí na vstřelení branky.

Informace k zápasům do konce srpna 2020

18. 8. 2020 U10
Dne 20.8.2020 od 17 hod. se uskuteční přátelské utkání v Heřmanově Městci s tamní Jiskrou. Sraz na místě v 16:30 hod. Na místě bude provedena schůzka s rodiči, kde budou informováni o nadcházející sezóně a požadavcích ( podpis formuláře na Covid, apod. )

Derby s krásným koncem

15. 8. 2020 U10
Hráno 2x25 minut a 1x15 minut. Naši hráči zachytili úvod zápasu a rychle jsme vedli 2:0. Hosté poté otočili zápas a od té doby to bylo jakou na horské dráze, kdy se stav zápasu neustále měnil ( o výsledek však nejde ). Je potěšující, že se do zápasu rovnoměrně zapojili všichni hráči a gratulejeme za první branku Fildovi Babákovi.