CELÁ ZPRÁVA

Novinky

Informace Ondrášovka

21. 9. 2020 U10
Čáslav, 13:00 hod., sraz ve 12:30 hod.. Konec v 15:45 hod. Týmy : SK Český Brod, Sk Benešov, TFA Praha, Tatran Sedlčany, Sparta Kolín. Nominace: Šouba, Rek, Mariani, Pekhart, Klapal, Paula, Havránek, Jelínek, Babák, Kubín a Vondra. Náhradníci : T. Jeřicha, Urban

2. kolo Krajské miniligy v Čáslavi

13. 9. 2020 U10
2. kolo Krajské miniligy odehráno v Čáslavi za účasti týmů FK Čáslav, Chomutov, Petřín Plzeň, Dobřejovice, Sokol Stodůlky. Každý tým odehrál 8 zápasů v úmorném vedru, ale všichni hráči se s tím skvěle popasovali.

Nominace miniliga Čáslav

11. 9. 2020 U10
Dne 13.9.2020 od 11 hod. se uskuteční v Čáslavi na hl. hřišti 2. kolo Krajské miniligy. Sraz na hřišti v 10:30 hod. Nominace : Šouba, Rek, Mariani, Paula, Pekhart, Jelínek, Klapal, Urban, Babák. Utkání : FK - Stodůlky 11:00 hod., FK - Chomutov 11:40 hod., FK - Dobřejovice 12:00 hod., FK - Plzeň 12:20 hod., FK - Stodůlky 12:40 hod., FK - Chomutov 13:20 hod., SK- Dobřejovice 13:40 hod., FK - Plzeň 14:00 hod. Po turnaji od 16:30 hod. akce : Fandíme společně. Účast povinná.

Členské příspěvky

10. 9. 2020 U10
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

1. kolo OP st. přípravek Malín

5. 9. 2020 U10
Naši hráči se utkali v Malíně v prvním kole OP st. přípravek s celky Kavalier Sázava a Sokol Malín. I když v soupeřových mužstev bylo hodně hráčů ročníku 2010, tak naši hráči opanovali oba zápasy s přehledem vyhráli oba zápasy. V brance spolehlivě odchytal Jirka Šouba.

Nominace 29.8.2020

28. 8. 2020 U10
Nominace Praha : Babák, Havránek,  Mariani, Paula, Jelínek, Rek, Šouba, Pekhart, Klapal. Odjezd v 07:51 hod. vlakové nádraží. Sraz 07:30 hod. Příjezd - dle ukončení zápasů. Věci na zápas, ručník, mýdlo, svačina, pitný režim, drobné na občerstvení.

Přátelské utkání FK Sparta Kolín

26. 8. 2020 U10
Přátelské utkání hráno systémem 4+1 ( 2 hřiště ), 4x15 minut.

Na Krajskou miniligu vlakem do Prahy

25. 8. 2020 U10
Dne 29.8.2020 od 11 hod. se uskuteční první kolo Krajské miniligy v Praze - Stodůlky. Na první kolo se vydáme vlakem. Vlak odjíždí z nádraží v 07:51 hod. Vystoupíme v Praze na Smíchově a na místo se dopravíme metrem. S sebou klubové oblečení, kopačky, chrániče, pantofle, pořádnou svačinu, pitný režim, sprchové mýdlo, ručník. O návratu budu písemně formou sms informovat rodiče. Nominace bude vypsaná ve čtvrtek. Rodiče mohou jet s námi vlakem.

Přátelské utkání Heřmanův Městec

20. 8. 2020 U10
Zápas hrán 3x20 minut. Prvních deset minut bylo hrůzostrašných, kdy jsme vůbec nehráli, neobsazovali jsme si hráče a nebyli důslední v soubojích. Zbytek zápasu jsme však ovládli a hráli na soupeřově půlce. Soupeř se bránil odkopy a následnými brejky. V zápase jsme nevyužili nespočet šancí na vstřelení branky.

Informace k zápasům do konce srpna 2020

18. 8. 2020 U10
Dne 20.8.2020 od 17 hod. se uskuteční přátelské utkání v Heřmanově Městci s tamní Jiskrou. Sraz na místě v 16:30 hod. Na místě bude provedena schůzka s rodiči, kde budou informováni o nadcházející sezóně a požadavcích ( podpis formuláře na Covid, apod. )

Derby s krásným koncem

15. 8. 2020 U10
Hráno 2x25 minut a 1x15 minut. Naši hráči zachytili úvod zápasu a rychle jsme vedli 2:0. Hosté poté otočili zápas a od té doby to bylo jakou na horské dráze, kdy se stav zápasu neustále měnil ( o výsledek však nejde ). Je potěšující, že se do zápasu rovnoměrně zapojili všichni hráči a gratulejeme za první branku Fildovi Babákovi.

Nové informace ke kempu

24. 7. 2020 U10
Jelikož nastala v ČR nová situace ohledně COVIDu 19, náš kemp se neuskuteční v penzionu Beránek, ale v Ovčárech u Kolína. Odpadá platba za ubytování a nová cena je stanovena na 700,- Kč. Zde je zahrnuta celodenní strava a pronájem hřiště. Jelikož je to 25 km od Čáslavi, tak hráče dovezte na místo do 10:00 hod. Adresa je Ovčáry u Kolína 8 ( náves ). Hráčům na spaní zabalte spacák a polštářek.