ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - Neratovice/Byškovice, sobota 15. srpna od 10:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Členské příspěvky

17. 9. 2018 U11
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

Odměna za celoroční dřinu: sada nových fotbalových dresů

27. 6. 2018 U11
Definitivní sbohem sezoně 2017/2018 dal vyhlašovací aktiv Okresního fotbalového svazu Kutná Hora. Konal se ve středu 27. června v restauraci v Lorci, kde nechyběli ani pozvaní zástupci čáslavského kolektivu U11. Pozornosti se jim dostalo hned v úvodu slavnostního setkání.

Povedená rozlučka: duel s rodiči, kvíz a hráč kabiny

26. 6. 2018 U11
Konec fotbalové sezony 2017/2018 v čáslavském týmu U11 se v úterý 26. června nesl ve znamení tradičního zápasu dětí a rodičů a následného posezení v klubové V.I.P. místnosti. Tam se všichni občerstvili, napsali si vědomostní kvíz a zvolili si hráče kabiny.

Tečka za sezonou dostala na krajském turnaji stříbrný lesk

24. 6. 2018 U11
Radost v podobě stříbrných medailí si na závěr sezony 2017/2018 udělali čáslavští fotbalisté kategorie U11. S výpomocí spoluhráčů z U10 obsadili v neděli 24. června v krajském turnaji starších přípravek na hlavním stadionu v Čáslavi druhé místo, když nestačili jen na Kolín v rozhodující bitvě.

Po derby v Lorci mohla začít oslava vicemistra okresu

11. 6. 2018 U11
Prohra = 4. místo, remíza = 3. místo, výhra = 2. místo. Takhle to měli v úplně posledním zápase finálové skupiny okresního přeboru mladších žáků v pondělí 11. června nalajnované čáslavští fotbalisté kategorie U11. Navíc se jednalo o derby v Lorci s kutnohorským béčkem.

Experiment na konci turnaje: z hráčů se stali trenéři

9. 6. 2018 U11
Možnost zúčastnit se závěrečného okresního turnaje starších přípravek využili v sobotu 9. června čáslavští fotbalisté kategorie U11. Hřiště menších rozměrů sice už dávno opustili, ale proč se nepokusit získat nějakou medaili, když byla ta šance a ještě v domácím prostředí.

Kobylky z Bílého Podolí si nevyskakovaly ani minutu

3. 6. 2018 U11
Utkání, které snad ani nebylo hodno finálové skupiny okresního přeboru mladších žáků, odehráli čáslavští fotbalisté kategorie U11 v neděli 3. června. Tým z Bílého Podolí se zelenou kobylkou ve znaku se totiž nezmohl vůbec na nic a míče se de facto zmocnil jen po každém inkasovaném gólu.

Noví benjamínci patřili ve Zbraslavicích k nejlepším hráčům

27. 5. 2018 U11
Výbornou výchozí pozici pro finiš ve finálové části okresního přeboru mladších žáků si mohli vítězstvím ve Zbraslavicích zajistit čáslavští fotbalisté kategorie U11. V neděli 27. května však zůstalo jen u přání, protože domácí tým potvrdil, proč se mu v této sezoně stabilně daří.

Páteční podvečery ve znamení výher 4:3, teď s Církvicí

18. 5. 2018 U11
Soupeře, který vzbuzoval velký respekt, přivítali v pátek 18. května čáslavští fotbalisté kategorie U11. Ve čtvrtém kole finálové části okresního přeboru mladších žáků hostili Církvici, která před týdnem dokázala porazit Vrdy 2:0, zatímco Čáslav s nimi před čtrnácti dny prohrála 0:9.

Vynikající pětiminutovka rozhodla o výhře nad uhlíři

11. 5. 2018 U11
Spravit si chuť po gólovém výprasku ve Vrdech chtěli ve třetím zápase finálové skupiny okresního přeboru mladších žáků čáslavští fotbalisté kategorie U11. S Uhlířskými Janovicemi to v pátek 18. května zprvu vypadalo na chutnou lahůdku, ovšem málem z toho byl břichabol.

Nic netrvá věčně! Skvělá vítězná série skončila ve Vrdech

6. 5. 2018 U11
Fotbal z té méně příjemné stránky poznali čáslavští hráči kategorie U11 v neděli 6. května ve Vrdech. V utkání vítězů obou skupin základní části okresního přeboru mladších žáků se sice snažili, ale na svého protivníka nestačili a odvezli si devítigólový debakl.

Odstartuj s námi v neděli 13. května ve Vodrantech - orientační běh pro děti

4. 5. 2018 U11
Protože v loňském roce měl orientační běh v Čáslavi pro děti velký úspěch, letos jsme ho pro vás připravili znovu!