ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Výhra na závěr sezóny

19. 6. 2020 U12
Mladší žáci U12 odehráli v pátek podvečer poslední přátelské utkání sezóny 2019/2020. Na svém hřišti je už podruhé v této sezóně přivítal celek FC Žďas Žďár nad Sázavou. Stejně jako tomu bylo na podzim, i dnes se podařilo našim svěřencům zvítězit.

Zápas dvou rozdílných poločasů

16. 6. 2020 U12
Po minulém zápase v Pardubicích zavítala tentokrát naše dvanáctka na Vysočinu, kde se v úterý odpoledne utkala s týmem starších žáků SK Habry. I přes nepřesvědčivý herní výkon z první půle, mohla radovat s konečného vítězství 2:6.

Dvanáctka zůstala první třetinu v kabině, a proto na lepší výsledek nedosáhla

9. 6. 2020 U12
K dalšímu přátelskému duelu nastoupili naši žáci U12 ve Starém Hradišti, kde se utkali s celkem FK Pardubic. Utkání s kvalitním soupeřem mělo prověřit, jak na tom naši kluci doopravdy jsou, a s kým se mohou rovnat. Nebýt první třetiny, kde nezachytili tempo zápasu a nechali si nasázet pět branek, dokázali být Pardubickým rovným soupeřem.

I druhé víkendové klání přineslo vítězství

7. 6. 2020 U12
Mladší žáci dohánějí zápasové jarní manko, a tak měli na programu kromě sobotního duelu v Kutné Hoře zápas i na nedělní dopoledne. Zavítali do Suchdola, kde se utkali s místním mixem starších a mladších žáků. V porovnání s až o 3 roky staršími protihráči si velmi dobře, prezentovali se opět kvalitní týmovou hrou a vyhráli 8:1.

Týmové vítězství v derby s Kutnou Horou

6. 6. 2020 U12
Po dlouhé době měli mladší žáci U12 možnost opět se utkat s Kutnou Horou. Předchozí duely bývaly vždy velmi vyrovnané, což zaručovalo pro fanoušky obou táborů atraktivní podívanou. Sobotní klání se od těch předchozích přece jen trochu lišilo. Týmy proti sobě nastoupily po více než půlroční pauze. Zápas se hrál 3 x 30 minut a na větším hřišti než tomu bylo zvykem v kategorii přípravek. Naši svěřenci si v zápase vedli skvěle, předvedli parádní týmový výkon a i díky tomu zvítězili 14:2.

Vítězný návrat dvanáctky

24. 5. 2020 U12
Téměř po dvouměsíční pauze měli žáci U12 opět možnost odehrát přátelské utkání, a to na půdě nedalekého Kolína. V zápase si naše dvanáctka nevedla vůbec špatně, na hřišti byla mnohem aktivnější než soupeř a tak zaslouženě vyhrála.