PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc
PLES FK ČÁSLAV - Benátská noc

Více informací

Novinky

Nadějně rozehraný zápas na body nestačil

31. 8. 2019 U12
Mladší žáci U12 nastoupili k druhému mistrovskému utkání v soutěži. Po domácí porážce s Náchodem měli možnost získat první ligové body na venkovním hřišti v Hlušici proti týmu RMSK Cidlina. Ačkoliv naši svěřenci v zápase dvakrát vedli a po dobou 60 minut byli Cidlině více než vyrovnaným soupeřem, odchází ze zápasu opět s porážkou.

Ligová premiéra vítězství nepřinesla

24. 8. 2019 U12
Po měsíční přípravě sehráli mladší žáci U12  první mistrovské utkání soutěže České ligy žáků, když na domácí půdě přivítali celek z Náchoda. Jednalo se o velmi vyrovnaný duel, ve kterém byl nakonec štastnější soupeř a odváží si z Vodrant vítězství za 3 body. Čáslavští mladíci tak budou muset na svoje první body v ligové soutěži počkat minimálně do příštího týdne, kdy zavítají na půdu RMSK Cidliny.

Generálka v Benešově skončila nerozhodně

18. 8. 2019 U12
K poslednímu utkání před začátkem ligové soutěže zajížděli mladší žáci U12 do Úročnice u Benešova, kde odehráli generálku proti SK Benešov. Na místním hřišti, které slouží jako střediško benešovské mládeže, byl k vidění velmi zajimavý duel na jehož konci přítomní diváci vítěze nepoznali.

Druhé přátelské utkání letní přípravy skončilo porážkou

14. 8. 2019 U12
V rámci soustředění nastoupili mladší žáci U12 ke druhému přátelskému utkání přípravy. Na Kácovském hřišti přivítali celek z Vlašimi, se kterým budou mít možnost se utkat na podzim i v soutěži. Naši svěřenci doplatili na velké množství neproměněných brankových příležitosti a s Vlašimí prohráli.

Vítězství na začátku přípravy

10. 8. 2019 U12
V sobotu odpoledne nastoupili žáci U12 k premiérovému utkání v žákovské kategorii, v rámci přípravy se na domácím hřišti utkali s Havlíčkovým Brodem. Ačkoliv počasí fotbalu příliš nepřálo, po celou dobu zápasu silně pršelo, byl k vidění kvalitní duel. Naši svěřenci se s podmínkami vypořádali na výbornou a zápas jednoznačně ovládli.

Rozlučka se skládala ze sportovní i znalostní části

25. 6. 2019 U12
Na uzdravení několika zraněných a nemocných hráčů musel počkat čáslavský tým mladších žáků kategorie U12 v případě rozlučky se sezonou 2018/2019. Ta se nakonec konala jen chvíli před začátkem letních prázdnin, a sice v úterý 25. června.

Desetiminutová nakládačka v Trutnově dost bolela

14. 6. 2019 U12
Co bylo pro čáslavskou kategorii U12 příznačné pro většinu letošní sezony, se v plné síle ukázalo v pátek 14. června v posledním duelu v Trutnově. Hosty opět postihl totální herní kolaps, vinou něhož inkasovali v závěrečných deseti minutách pět gólů.

'Čert' vyvolal v náchodském táboře hodně zlé krve

1. 6. 2019 U12
Jsou nepoučitelní! Tak by se mohlo hovořit o čáslavských fotbalistech kategorie U12 po jejich ligovém utkání s Náchodem. V sobotu 1. června se opět nevyvarovali výrazného herního výpadku v jedné ze třetin, což se negativně podepsalo na výsledku.

Cidlina dostala zbytečně čuchnout, ale jinak paráda

29. 5. 2019 U12
Na listopadový třináctigólový výprask s Cidlinou dali v jarní odvetě tím nejlepším způsobem zapomenout čáslavští mladší žáci kategorie U12. Daleko lépe se ve středu 29. května po vytrvalém dešti vyrovnali s podmáčeným terénem a zaslouženě zvítězili.

Výhra v Mladé Boleslavi! Alespoň po první třetině

26. 5. 2019 U12
Tak trochu jako letní příprava na novou sezonu vypadal v neděli 26. května mistrovský zápas mladoboleslavských a čáslavských fotbalistů kategorie U12. Hrací plocha totiž patřila v případě obou celků hlavně 'omladině', kterou ligová soutěž teprve čeká.

Jednoznačné derby! Kolín nasměroval síly jinam

19. 5. 2019 U12
Usnadněnou cestu za třemi ligovými body měli proti Kolínu čáslavští mladší žáci kategorie U12. Jejich soupeř nasměroval všechny své síly na finálový turnaj Ondrášovka Cup v Šumperku a do Čáslavi přijeli v neděli 19. května hlavně hráči ročníku narození 2008.

Únava z nabitého týdne se projevila v Nymburce

11. 5. 2019 U12
Hodně unaveným dojmem působili čáslavští mladší žáci kategorie U12 ve svém dalším ligovém utkání v Nymburce. Ačkoliv v sobotu 11. května spolu hráli sousedé v tabulce, poměr sil na hřišti vyzněl gólově lépe pro domácí celek.