ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

B-tým: FK Čáslav B - Sokol Hlízov, neděle 9. srpna od 17:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Nadějně rozehraný zápas na body nestačil

31. 8. 2019 U12
Mladší žáci U12 nastoupili k druhému mistrovskému utkání v soutěži. Po domácí porážce s Náchodem měli možnost získat první ligové body na venkovním hřišti v Hlušici proti týmu RMSK Cidlina. Ačkoliv naši svěřenci v zápase dvakrát vedli a po dobou 60 minut byli Cidlině více než vyrovnaným soupeřem, odchází ze zápasu opět s porážkou.

Ligová premiéra vítězství nepřinesla

24. 8. 2019 U12
Po měsíční přípravě sehráli mladší žáci U12  první mistrovské utkání soutěže České ligy žáků, když na domácí půdě přivítali celek z Náchoda. Jednalo se o velmi vyrovnaný duel, ve kterém byl nakonec štastnější soupeř a odváží si z Vodrant vítězství za 3 body. Čáslavští mladíci tak budou muset na svoje první body v ligové soutěži počkat minimálně do příštího týdne, kdy zavítají na půdu RMSK Cidliny.

Generálka v Benešově skončila nerozhodně

18. 8. 2019 U12
K poslednímu utkání před začátkem ligové soutěže zajížděli mladší žáci U12 do Úročnice u Benešova, kde odehráli generálku proti SK Benešov. Na místním hřišti, které slouží jako střediško benešovské mládeže, byl k vidění velmi zajimavý duel na jehož konci přítomní diváci vítěze nepoznali.

Druhé přátelské utkání letní přípravy skončilo porážkou

14. 8. 2019 U12
V rámci soustředění nastoupili mladší žáci U12 ke druhému přátelskému utkání přípravy. Na Kácovském hřišti přivítali celek z Vlašimi, se kterým budou mít možnost se utkat na podzim i v soutěži. Naši svěřenci doplatili na velké množství neproměněných brankových příležitosti a s Vlašimí prohráli.

Vítězství na začátku přípravy

10. 8. 2019 U12
V sobotu odpoledne nastoupili žáci U12 k premiérovému utkání v žákovské kategorii, v rámci přípravy se na domácím hřišti utkali s Havlíčkovým Brodem. Ačkoliv počasí fotbalu příliš nepřálo, po celou dobu zápasu silně pršelo, byl k vidění kvalitní duel. Naši svěřenci se s podmínkami vypořádali na výbornou a zápas jednoznačně ovládli.

Rozlučka se skládala ze sportovní i znalostní části

25. 6. 2019 U12
Na uzdravení několika zraněných a nemocných hráčů musel počkat čáslavský tým mladších žáků kategorie U12 v případě rozlučky se sezonou 2018/2019. Ta se nakonec konala jen chvíli před začátkem letních prázdnin, a sice v úterý 25. června.

Desetiminutová nakládačka v Trutnově dost bolela

14. 6. 2019 U12
Co bylo pro čáslavskou kategorii U12 příznačné pro většinu letošní sezony, se v plné síle ukázalo v pátek 14. června v posledním duelu v Trutnově. Hosty opět postihl totální herní kolaps, vinou něhož inkasovali v závěrečných deseti minutách pět gólů.

'Čert' vyvolal v náchodském táboře hodně zlé krve

1. 6. 2019 U12
Jsou nepoučitelní! Tak by se mohlo hovořit o čáslavských fotbalistech kategorie U12 po jejich ligovém utkání s Náchodem. V sobotu 1. června se opět nevyvarovali výrazného herního výpadku v jedné ze třetin, což se negativně podepsalo na výsledku.

Cidlina dostala zbytečně čuchnout, ale jinak paráda

29. 5. 2019 U12
Na listopadový třináctigólový výprask s Cidlinou dali v jarní odvetě tím nejlepším způsobem zapomenout čáslavští mladší žáci kategorie U12. Daleko lépe se ve středu 29. května po vytrvalém dešti vyrovnali s podmáčeným terénem a zaslouženě zvítězili.