ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Žáci dokázali otočit nepříznivý průběh utkání a z Náchoda přivezli 3 body

13. 9. 2020 U13
V rámci 4. kola odehráli mladší žáci utkání v Náchodě, ve kterém chtěli navázat na kvalitní herní výkon z minulého týdne. Bohužel, zůstalo jen u přání. Předvedená hra, se té proti Hradci Králové příliš nepodobala, výkon nebyl kdovíjaký. Na konečné vítězství 6:4 se naši svěřenci pořádně nadřeli.

Členské příspěvky

10. 9. 2020 U13
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

Zápas s Hradcem se divákům musel líbit

6. 9. 2020 U13
V zápase o čelo žákovské ligy hostili mladší žáci U13 FC Hradec Králové. Hradec Králové patří v této kategorii k absolutní republikové špičce. Není náhodou, že v loňské sezóně ovládli jak Ondrášovka Cup tak i předčasně přerušenou ligu. Díky této skutečnosti byl Hradec jasným favoritem, s tím se ale čáslavští hráči nechtěli spokojit. Naopak. Chtěli navázat na vydařený vstup do sezóny, a i s takto kvalitním soupeřem zaznamenat vítězství. To se málem podařilo. K vidění

Třináctka i ve druhém ligovém utkání zvítězila

29. 8. 2020 U13
V sobotu dopoledne odehráli mladší žáci U13 druhý ligový zápas sezóny. Po minulém vítězném domácím zápase proti Kolínu zavítali tentokrát do Hradce Králové, kde se utkali s místním celkem FC Slavia Hradec Králové. Stejně jako tomu bylo v prvním zápase, i dnes na hřišti dominovali a připsali si 3 body do tabulky.

Ligové vítězství v derby s Kolínem

23. 8. 2020 U13
V neděli dopoledne vstoupili do mistrovské soutěže mladší žáci kategorie U13 a U12. V prvním ligovém kole přivítali na svém hřišti nedaleký Kolín. Jak naše třináctka tak i dvanáctka svá úvodní utkání v soutěži zvládly a připsaly si důležité tři body do tabulky. U13 navíc ovládla derby vysokým rozdílem, když Kolínu nasázela za 90 minut 18 branek. Díky tomu jí po víkendu patří čelo ligové tabulky.

Prohra v generálce na ligu

19. 8. 2020 U13
Generálka před nadcházející sezonou se hráčům FK Čáslav, kategorie U12, nevydařila. V posledním přípravném utkání podlehli na domácím hřišti soupeři z Chrudimi vysoko 13:3. V první třetině ještě naši hráči dokázali protihráčům vzdorovat a jednalo se o relativně vyrovnanou hru. V dalším průběhu zápasu už byl soupeř dominantní, jak v herních kombinacích tak v pohybu. Naši kluci s ním zkrátka nedokázali udržet tempo.

Mladší žáci U13 přivezli z Chotěboře bronzové medaile

16. 8. 2020 U13
Mladší žáci U13  se o víkendu zúčastnili dvoudenního turnaje Chotěbořské strojírny CUP U13. V Chotěboři, kde se celý turnaj odehrával, poměřili síly s 8 kvalitními celky. Ve srovnání s těmito soupeři si naši žáci nevedli vůbec špatně a skončili na krásném 3. místě, když je o celkové prvenství připravila smolná porážka v posledním zápase s MFK Chrudim. Poslední utkání tak trochu zkazilo radost z medailového umístění, ale i tak našim svěřencům patří pochvala za vzornou reprezentaci

Chotěbořské strojírny CUP U13 - informace k turnaji

13. 8. 2020 U13
O víkendu 15. - 16.8.2020 se účastníme dvoudenního žákovského turnaje v Chotěboři. Níže jsou uvedeny základní informace pro rodiče k tomuto turnaji.

Domácí přátelské utkání bylo zcela v režii naší Třináctky

9. 8. 2020 U13
V neděli 9.8. nastoupili čáslavští mladší žáci U13 k prvnímu domácímu přátelskému utkání. Hráči změřili síly s týmem FK Admira Praha. Po nešťastném vstupu do zápasu kdy nás soupeř zaskočil rychlou brankou se v dalším průběhu podařilo naším hráčům vsítit 13 branek, což vedlo ke konečnému výsledku 13:2.

Přátelský duel se Slavií skončil remízou

30. 7. 2020 U13
Mladší žáci v rámci soustředění odehráli přátelské utkání s celkem SK Slavia Praha. S věkově o ročník mladším ale velmi kvalitním soupeřem odehráli vyrovnané utkání, na jehož konci jsme se mohli těšit z výsledku 7:7. V dresu soupeře se představil čáslavský odchovanec František Rajchman, který do pražského klubu přestoupil v polovině uplynulé sezóny a v jejich řadách se neztratil. Z důvodu vysokých teplot a náročného týdenního programu byl čas utkání zkrácen na 3x25 minut.

Zápas se hrál na čtvrtiny. Uhlíři v pohodě stačili

5. 3. 2020 U13
O jednu 'kořist' se ve čtvrtek 5. března podělili čáslavští mladší žáci kategorie U13 a U12. Místo společného tréninku totiž vyzvali k přátelskému duelu Uhlířské Janovice. Jako moc dobří 'lovci' se ale nechovali, a tak rozdíl mezi ligovým a okresním fotbalem nebyl příliš patrný.