ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Žáci přivezli z Trutnova 3 body

10. 10. 2020 U13
V sobotu 10.října cestovali mladší žáci za specifických podmínek na utkání do Trutnova. Jednalo se o poslední mistrovské utkání před 14 -ti denní pauzou. Z důvodu epidemiologické situace budou totiž soutěže minimálně na dva týdny pozastaveny. Cestu, kterou byli hráči nuceni absolvovat bez rodičů, zkomplikovala dopravní situace, díky které jsme byli do utkání nuceni nastoupit takřka bez rozcvičky. I přesto žáci utkání zvládli a radovali se z konečného výsledku 6:3.

Ztrátu z první třetiny už žáci smazat nedokázali

4. 10. 2020 U13
K prvnímu říjnovému mistrovskému utkání nastoupili mladší žáci doma v neděli 4.10. Soupeřem byl tentokrát tým z Chrudimi. Z důvodu silného ranního deště, po němž bylo travnaté hřiště zcela podmáčené, bylo nutné utkání odehrát netradičně na umělém trávníku. Špatný vstup našich hráčů do zápasu, chyby v obraně i rozehrávce znamenaly rychlé vedení soupeře 3:0. Celkově značně vyhrocený zápas  se i přes tento nevydařený začátek povedlo zdramatizovat. Konečným výsledkem však byla přeci jen

Třináctka po většinu utkání vedla, i přesto odjela z Pardubic s prázdnou

23. 9. 2020 U13
Ve středu odpoledne předehrávali mladší žáci U13 utkání 6. kola v Pardubicích. Po minulém nevydařeném zápase s RMSK Cidlinou měli co napravovat a dá se říct, že svůj nepovedený výkon z neděle napravili. Ačkoliv hráli s velice silným soupeřem, který atakuje čelo ligové soutěže,  po většinu  utkání vedli. O vítězství přišli pár minut před koncem, kdy nevydrželi velký nápor domácích.

Třináctce ve třetí třetině došel dech

20. 9. 2020 U13
V neděli dopoledne nastoupili mladší žáci k dalšímu ligovému utkání doma proti Cidlině. První dvě třetiny zápasu byly víceméně vyrovnané. Ačkoliv naši mladíci prohrávali, měli šance výsledek zvrátit ve svůj prospěch. Ve třetí třetině ale došly našemu týmu síly. Během pár minut jsme dostali tři laciné branky a bylo po zápase. Výsledek vypadá nekompromisně, ale rozhodně se o tak jednoznačné utkání nejednalo.

Žáci dokázali otočit nepříznivý průběh utkání a z Náchoda přivezli 3 body

13. 9. 2020 U13
V rámci 4. kola odehráli mladší žáci utkání v Náchodě, ve kterém chtěli navázat na kvalitní herní výkon z minulého týdne. Bohužel, zůstalo jen u přání. Předvedená hra, se té proti Hradci Králové příliš nepodobala, výkon nebyl kdovíjaký. Na konečné vítězství 6:4 se naši svěřenci pořádně nadřeli.

Zápas s Hradcem se divákům musel líbit

6. 9. 2020 U13
V zápase o čelo žákovské ligy hostili mladší žáci U13 FC Hradec Králové. Hradec Králové patří v této kategorii k absolutní republikové špičce. Není náhodou, že v loňské sezóně ovládli jak Ondrášovka Cup tak i předčasně přerušenou ligu. Díky této skutečnosti byl Hradec jasným favoritem, s tím se ale čáslavští hráči nechtěli spokojit. Naopak. Chtěli navázat na vydařený vstup do sezóny, a i s takto kvalitním soupeřem zaznamenat vítězství. To se málem podařilo. K vidění

Třináctka i ve druhém ligovém utkání zvítězila

29. 8. 2020 U13
V sobotu dopoledne odehráli mladší žáci U13 druhý ligový zápas sezóny. Po minulém vítězném domácím zápase proti Kolínu zavítali tentokrát do Hradce Králové, kde se utkali s místním celkem FC Slavia Hradec Králové. Stejně jako tomu bylo v prvním zápase, i dnes na hřišti dominovali a připsali si 3 body do tabulky.

Ligové vítězství v derby s Kolínem

23. 8. 2020 U13
V neděli dopoledne vstoupili do mistrovské soutěže mladší žáci kategorie U13 a U12. V prvním ligovém kole přivítali na svém hřišti nedaleký Kolín. Jak naše třináctka tak i dvanáctka svá úvodní utkání v soutěži zvládly a připsaly si důležité tři body do tabulky. U13 navíc ovládla derby vysokým rozdílem, když Kolínu nasázela za 90 minut 18 branek. Díky tomu jí po víkendu patří čelo ligové tabulky.

Prohra v generálce na ligu

19. 8. 2020 U13
Generálka před nadcházející sezonou se hráčům FK Čáslav, kategorie U12, nevydařila. V posledním přípravném utkání podlehli na domácím hřišti soupeři z Chrudimi vysoko 13:3. V první třetině ještě naši hráči dokázali protihráčům vzdorovat a jednalo se o relativně vyrovnanou hru. V dalším průběhu zápasu už byl soupeř dominantní, jak v herních kombinacích tak v pohybu. Naši kluci s ním zkrátka nedokázali udržet tempo.

Mladší žáci U13 přivezli z Chotěboře bronzové medaile

16. 8. 2020 U13
Mladší žáci U13  se o víkendu zúčastnili dvoudenního turnaje Chotěbořské strojírny CUP U13. V Chotěboři, kde se celý turnaj odehrával, poměřili síly s 8 kvalitními celky. Ve srovnání s těmito soupeři si naši žáci nevedli vůbec špatně a skončili na krásném 3. místě, když je o celkové prvenství připravila smolná porážka v posledním zápase s MFK Chrudim. Poslední utkání tak trochu zkazilo radost z medailového umístění, ale i tak našim svěřencům patří pochvala za vzornou reprezentaci

Chotěbořské strojírny CUP U13 - informace k turnaji

13. 8. 2020 U13
O víkendu 15. - 16.8.2020 se účastníme dvoudenního žákovského turnaje v Chotěboři. Níže jsou uvedeny základní informace pro rodiče k tomuto turnaji.

Domácí přátelské utkání bylo zcela v režii naší Třináctky

9. 8. 2020 U13
V neděli 9.8. nastoupili čáslavští mladší žáci U13 k prvnímu domácímu přátelskému utkání. Hráči změřili síly s týmem FK Admira Praha. Po nešťastném vstupu do zápasu kdy nás soupeř zaskočil rychlou brankou se v dalším průběhu podařilo naším hráčům vsítit 13 branek, což vedlo ke konečnému výsledku 13:2.