FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Novinky

Prohra v Pardubickém Dolíčku

19. 9. 2018 U13
Pardubice - Čáslav 11:4 (4:3, 4:1, 3:0)

Členské příspěvky

17. 9. 2018 U13
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

Prořídlá sestava na body nedosáhla

15. 9. 2018 U13
Čáslav - Vysoké Mýto 1:7 (0:2, 1:3, 0:2)

Druhá třetina v Hradci Králové byla na ručník

8. 9. 2018 U13
Hradec Králové - Čáslav 11:2 (2:0, 7:0, 2:2)Debakl ve druhé třetině nám vzal šance na příznivější výsledek celého zápasu.

Hodně šancí - málo branek

5. 9. 2018 U13
Chrudim - Čáslav 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)Do zápasu vstoupili aktivněji hosté, bohužel ani jeden z nájezdů na domácí bránu se nepodařilo proměnit. Zaváhání při rozehrávce znamenalo trest v podobě inkasované branky v hostující síti. V poslední minutě první třetiny zápasu přichází nedůrazné bránění a domácí zvýšili na 2:0. Podobný scénář měli i další dvě třetiny.

Zajímavý duel na úvod sezóny

1. 9. 2018 U13
Čáslav - Vlašim 4:6 (2:2, 0:1, 2:3)Hosté z Vlašimi ukázali proč v minulé sezóně obsadili druhou v příčku v ČLŽ skupiny DAbsolutně vyrovnáné utkání začali lépe domácí, ale dvoubrankové vedení bylo do první přestávky srovnáno. Rychlé protiútoky hostů dělali domácím po celý zápas velké problémy. Na druhé straně si domácí vypracovali mírnou převahu a trpělivě dobývali hostující svatyni, ale očekávaný efekt v podobě vstřelených branek stále nepřicházel.

Generálka na ČŽL byla vítězná

28. 8. 2018 U13
Čáslav - RMSK Cidlina 6:4 (2:1, 2:1, 2:2)Poslední přípravný zápas před vstupem do mistrovských soutěží měl výsledkově velmi vyrovnaný průběh

Soustředění Kácov

26. 8. 2018 U13
Pod vedením realizačního týmu v sestavě Paták, Peška, Píška a Rais absolovovalo 16 hráčů týmu U13 soustředění v Kácově.

Výhra nad kvalitním soupeřem

19. 8. 2018 U13
Čáslav - Tempo Praha 9:5 (3:3, 1:0, 5:2)

Informace turnaj Malešov 2018

5. 5. 2018 U13

Odstartuj s námi v neděli 13. května ve Vodrantech - orientační běh pro děti

4. 5. 2018 U13
Protože v loňském roce měl orientační běh v Čáslavi pro děti velký úspěch, letos jsme ho pro vás připravili znovu!

Vysoké Mýto nás přehrálo ve "vápnech"

28. 4. 2018 U13
Vyrovnaná utkání se rozhoduje hra v pokutových územích a tam nás soupeř přehrál. Před naší brankou jsme byli nedůrazní, nekoncentrovaní a dovolili jsme soupeři několikrát skórovat z dorážek. Naopak nadějné situace na útočné polovině 3:2, 4:2, 3:3, ale i několikrát úplně sami na brankáře, jsme nedokázali gólově vyřešit. Znovu však kluci vložili do utkání obrovské úsilí a proto velká pochvala.