Novinky

Nepovedený domácí zápas

10. 11. 2018 U13
Hlinsko přijelo do Čáslavi s malým počtem hráčů, ale s velkým odhodláním ukázat proč se pohybuje v horních patrech tabulky. Od začátku zápasu domácí zaostávali v soubojích jeden na jednoho a v pohybu bez míče. Hosté stále měli jednoho hráče v pohybu, který se nabízel, že chce míč. Vedení hostů o dvě branky nevypadalo nějak tragicky. Ve druhé i třetí třetině se podařilo domácím zkorigovat vždy na rozdíl jedné branky, ale hosté vždy po pár minutách odskočili znovu do dvoubrankového vedení, které

Vítězný zápas v Cidlině

3. 11. 2018 U13
RMSK Cidlina  - Čáslav 5:8 (1:2, 1:3, 3:3)RMSK Cidlina se představila v domácím prostředím jako velmi kvalitní tým, který od začátku zápasu hýřil svižnějším pohybem, aktiivtou i fotbalovostí. Jen v jedné dovednosti trochu zaostávalo. Kvalitní a efektivní zakončení. Stejná dovednost, která čáslavský tým trápila od začátku této sezóny. Domácí šli do vedení, ale dvě přihrávky Koryčánka zužitkovali nejprve Vančura a pak Čertek. Díky tomu první třetina skončila 1:2.Ve druhé třetině se podařilo

Ondrášovka Cup 4. místo - neoblíbená bramborová medaile pro tým U13

31. 10. 2018 U13
1. Čáslav - Kolín 0:0    vyrovnaný zahajovací zápas turnaje ve kterém chyběly branky2. RMSK Cidlina - Čáslav 0:3    branky: Rais 3    s převahou zvládnutý zápas, ve kterém střelecky exceloval Rais3. Čáslav - Náchod 2:0    branky: Švanda, Rais     soupeř se k ničemu vážnému nedostal a branky zajistilo duo ze Sázavy4. Ml. Boleslav - Čáslav 2:0     jeden z favoritů turnaje, který trpělivě dobýval naší bránu a tomu přineslo vítězství5.

Rozhodlo lepší zakončení ve střední části zápasu

27. 10. 2018 U13
Čáslav - Trutnov 7:5 (1:1, 4:1, 2:3)Vyrovnaná bitva přinesla mnoho šancí na obou stranách. Ve druhé části odskočili  domácí borci na rozdíl tří branek a dovedli zápas do vítězného konce

Zápas v Kolíně měl příjemnou příchuť z dobrého výkonu a vítězství

7. 10. 2018 U13
Kolín - Čáslav 3:7 (0:2, 0:4, 3:1) 5. minuta 0:1 po nahrávce Čertka překonal domácího brankaře nadvakrát Roček. 8. minuta 0:2 po nahrávce Raise Koryčánek přehodil brankaře domácích. 37. minuta 0:3 Raisova střela se vrátila do hry od břevna a Paták se hlavou nemýlil.40. minuta 0:4 Rais zatáhl míč do pokutového území a našel před bránou dobře stojícího Patáka. 48. minuta 0:5 Spáčil vybojoval míč prostrčil Hyblerovi, který prostřelil domácího brankaře. 51. minuta 0:6 Paták

Prohra v Pardubickém Dolíčku

19. 9. 2018 U13
Pardubice - Čáslav 11:4 (4:3, 4:1, 3:0)

Členské příspěvky

17. 9. 2018 U13
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

Prořídlá sestava na body nedosáhla

15. 9. 2018 U13
Čáslav - Vysoké Mýto 1:7 (0:2, 1:3, 0:2)

Druhá třetina v Hradci Králové byla na ručník

8. 9. 2018 U13
Hradec Králové - Čáslav 11:2 (2:0, 7:0, 2:2)Debakl ve druhé třetině nám vzal šance na příznivější výsledek celého zápasu.

Hodně šancí - málo branek

5. 9. 2018 U13
Chrudim - Čáslav 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)Do zápasu vstoupili aktivněji hosté, bohužel ani jeden z nájezdů na domácí bránu se nepodařilo proměnit. Zaváhání při rozehrávce znamenalo trest v podobě inkasované branky v hostující síti. V poslední minutě první třetiny zápasu přichází nedůrazné bránění a domácí zvýšili na 2:0. Podobný scénář měli i další dvě třetiny.

Zajímavý duel na úvod sezóny

1. 9. 2018 U13
Čáslav - Vlašim 4:6 (2:2, 0:1, 2:3)Hosté z Vlašimi ukázali proč v minulé sezóně obsadili druhou v příčku v ČLŽ skupiny DAbsolutně vyrovnáné utkání začali lépe domácí, ale dvoubrankové vedení bylo do první přestávky srovnáno. Rychlé protiútoky hostů dělali domácím po celý zápas velké problémy. Na druhé straně si domácí vypracovali mírnou převahu a trpělivě dobývali hostující svatyni, ale očekávaný efekt v podobě vstřelených branek stále nepřicházel.

Generálka na ČŽL byla vítězná

28. 8. 2018 U13
Čáslav - RMSK Cidlina 6:4 (2:1, 2:1, 2:2)Poslední přípravný zápas před vstupem do mistrovských soutěží měl výsledkově velmi vyrovnaný průběh

Soustředění Kácov

26. 8. 2018 U13
Pod vedením realizačního týmu v sestavě Paták, Peška, Píška a Rais absolovovalo 16 hráčů týmu U13 soustředění v Kácově.