28. 2. 2019 U13
TERMÍNY SPLATNOSTI ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ pro sezonu 2018/2019:I. pololetí - 30.9. 2018II. pololetí - 28.2.2019 PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ:BEZHOTOVOSTNĚPlatby, prosím, provádějte ve prospěch účtu 442044369/0800, jako VS uvádějte rodné číslo hráče bez čísel za lomítkem + jméno hráče do zprávy pro příjemce HOTOVĚV případě, že budete nechávat proplácet členské příspěvky vaše pojišťovny, je možné příspěvky hradit i hotově. Výkonný výbor FK Čáslav, z. s.

Sebevědomý výkon v Kolíně

26. 2. 2019 U13
Tým Kolína v přípravě drtí jednoho soupeře za druhým a jeho výsledky vzbuzují respekt. Tým z Čáslavi předvedl ve vzájemném duelu svůj hravý kombinační styl s přechodem do rychlého protiútoku a agresivním zakončením. Důraz nebyl kladen na výsledek, ale předvedený výkon. Hostům se podařilo splnit obě kritéria, proto vítězství chutnalo dvojnásobně sladce.

Bojovný výkon v Jihlavě

23. 2. 2019 U13
Jihlava - Čáslav 7:3 (2:1, 1:1, 4:1)Dvě třetiny vyrovnané utkání rozhodl začátek závěrečné části, kdy hosté mírně polevili v bránění a třikrát inkasovali.

V Havlíčkově Brodě se střelecky dařilo

16. 2. 2019 U13
Domácí po celý zápas předváděli hezký kombinační fotbal a prakticky nepasovali. Hosté se 15. minut vyrovnávali se stylem domácích a pak, díky agresivním útočným akcím převzali otěže zápasu.

Výsledková houpačka

10. 2. 2019 U13
Čáslav - Viktoria Žižkov 5:6 (1:1, 2:3, 2:2)Domácí vedli 1:0, prohrávali 1:4 obrátili stav skóre na 5:4 ve svůj prospěch, ale konečný výsledek byl 5:6 pro Viktorii Žižkov.Zápas odstartovala vlastní branka Žižkova. Pak následovaly čtyři branky hostů, na kterých se podepsala špatná komunikace mezi domácími hráči a nedůsledné bránění. Poté přichází "dvacetiminutovka" kapitána Vančury. Dvě branky dá sám a na jednu nahraje Čertekovi (asi za odměnu, že spolu sedí ve školní lavici). Domácí gólový účet

Gólmanský trénink

30. 1. 2019 U13
Tréninky gólmanů jsou každou středu od 18:00 pod vedením Davida Čermáka ( tel. 733279154 )

Remíza na Tempu

27. 1. 2019 U13
Zápas dvou útočně laděných týmů skončil remízou. Po celý zápas si hosté udržovali mírnou převahu a jeden až dvoubrankový náskok. V závěru domácí vše vsadili na útok, dokázali vstřelit dvě branky v závěrečných pěti minutách  a srovnat skóre.

Nevydařený první přípravný zápas

19. 1. 2019 U13
Benešov - Čáslav 8:2 (1:0, 5:0, 2:2)Oba týmy vstoupily do zápasu velmi útočně a hra se přelévala od jedné brány k druhé a snad každý útok byl zakončen. Pět vyložených šancí hostů zůstalo bez gólové odezvy. Jediná branka v úvodní třetině padla po velmi kostrbaté rozehrávce borců z Čáslavi, kterou domácí vystihli i zúročili ke vstřelení branky. Střední část zápasu začala několika důraznými zákroky domácích hráčů, kteří si díky tomu sjednali respekt na hrací ploše. V hlavách hostujících hráčů

Vítězná tečka za podzimem

17. 11. 2018 U13
Svitavy - Čáslav 1:9 (0:2, 1:4, 0:3)Výsledkově to vypadá na jednoznačnou výhru, ale samotný průběh zápasu tomu neodpovídal. Hlavně v první třetině domácí promarnili několik slibných příležitostí, kterými mohli zdramatizovat vývoj zápasu. Střelecky se blýsknul Švanda. Po dvou brankách dokázal vstřelit i třetí, bohužel pro ofsajd nebyla uznána. Asi nejkrásnější brankou zápasu byl "angličan" v podání Lukáše Málka.

Nepovedený domácí zápas

10. 11. 2018 U13
Hlinsko přijelo do Čáslavi s malým počtem hráčů, ale s velkým odhodláním ukázat proč se pohybuje v horních patrech tabulky. Od začátku zápasu domácí zaostávali v soubojích jeden na jednoho a v pohybu bez míče. Hosté stále měli jednoho hráče v pohybu, který se nabízel, že chce míč. Vedení hostů o dvě branky nevypadalo nějak tragicky. Ve druhé i třetí třetině se podařilo domácím zkorigovat vždy na rozdíl jedné branky, ale hosté vždy po pár minutách odskočili znovu do dvoubrankového vedení, které

Vítězný zápas v Cidlině

3. 11. 2018 U13
RMSK Cidlina  - Čáslav 5:8 (1:2, 1:3, 3:3)RMSK Cidlina se představila v domácím prostředím jako velmi kvalitní tým, který od začátku zápasu hýřil svižnějším pohybem, aktiivtou i fotbalovostí. Jen v jedné dovednosti trochu zaostávalo. Kvalitní a efektivní zakončení. Stejná dovednost, která čáslavský tým trápila od začátku této sezóny. Domácí šli do vedení, ale dvě přihrávky Koryčánka zužitkovali nejprve Vančura a pak Čertek. Díky tomu první třetina skončila 1:2.Ve druhé třetině se podařilo

Ondrášovka Cup 4. místo - neoblíbená bramborová medaile pro tým U13

31. 10. 2018 U13
1. Čáslav - Kolín 0:0    vyrovnaný zahajovací zápas turnaje ve kterém chyběly branky2. RMSK Cidlina - Čáslav 0:3    branky: Rais 3    s převahou zvládnutý zápas, ve kterém střelecky exceloval Rais3. Čáslav - Náchod 2:0    branky: Švanda, Rais     soupeř se k ničemu vážnému nedostal a branky zajistilo duo ze Sázavy4. Ml. Boleslav - Čáslav 2:0     jeden z favoritů turnaje, který trpělivě dobýval naší bránu a tomu přineslo vítězství5.

Rozhodlo lepší zakončení ve střední části zápasu

27. 10. 2018 U13
Čáslav - Trutnov 7:5 (1:1, 4:1, 2:3)Vyrovnaná bitva přinesla mnoho šancí na obou stranách. Ve druhé části odskočili  domácí borci na rozdíl tří branek a dovedli zápas do vítězného konce

Mladá Boleslav ukázala svou kvalitu

17. 10. 2018 U13
Čáslav - Mladá Bolelav 1:9 (1:3, 0:3, 0:3)Domácí byli hostům z Mladé Boleslavi rovnoceným soupeřem pouze v prních patnácti minutách. Aktivní vstup do zápasu vygradoval vstřelenou brankou, kdy Rais prošel po pravé straně hřiště jeho centr našel nabíhajícího Patáka, který hlavou udělal radost všem domácím hráčům i fanouškům. Bohužel to byla první a poslední branka domácích v tomto zápase. I když se několikrát podařilo vymyslet a zrealizovat útočnou kombinaci, efektivní zakončení nefungovalo.

Zápas v Kolíně měl příjemnou příchuť z dobrého výkonu a vítězství

7. 10. 2018 U13
Kolín - Čáslav 3:7 (0:2, 0:4, 3:1) 5. minuta 0:1 po nahrávce Čertka překonal domácího brankaře nadvakrát Roček. 8. minuta 0:2 po nahrávce Raise Koryčánek přehodil brankaře domácích. 37. minuta 0:3 Raisova střela se vrátila do hry od břevna a Paták se hlavou nemýlil.40. minuta 0:4 Rais zatáhl míč do pokutového území a našel před bránou dobře stojícího Patáka. 48. minuta 0:5 Spáčil vybojoval míč prostrčil Hyblerovi, který prostřelil domácího brankaře. 51. minuta 0:6 Paták

Prohra v Pardubickém Dolíčku

19. 9. 2018 U13
Pardubice - Čáslav 11:4 (4:3, 4:1, 3:0)

Členské příspěvky

17. 9. 2018 U13
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

Prořídlá sestava na body nedosáhla

15. 9. 2018 U13
Čáslav - Vysoké Mýto 1:7 (0:2, 1:3, 0:2)

Druhá třetina v Hradci Králové byla na ručník

8. 9. 2018 U13
Hradec Králové - Čáslav 11:2 (2:0, 7:0, 2:2)Debakl ve druhé třetině nám vzal šance na příznivější výsledek celého zápasu.