ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Novinky

Vítězství se nerodilo lehce

19. 5. 2019 U13
Čáslav - Kolín 8:2 (1:0, 1:2, 6:0)Dvě třetiny naprosto vyrovnané utkání, které odpovídalo bodovému zisku a postavení obou týmů v tabulce. Šest vstřelených branek v závěrečné části udělalo velkou radost domácím hráčům.

Vítězství v Nymburce

11. 5. 2019 U13
Nymburk - Čáslav 7:9 (2:4, 3:4, 2:1)Očekávané vítězství přišlo, ALE ...Defenzivní činnost hostů byla velmi podprůměrná a domácí byli gólově stále na dostřel.

Domácí prohra s HK

1. 5. 2019 U13
Čáslav - Hradec Králové 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)

Mnoho šancí - málo branek

28. 4. 2019 U13
Vysoké Místo - Čáslav 4:2 (3:0, 1:1, 0:1)Tým Vysokého Mýta disponuje kvalitním kádrem hráčů a díky tomu se nachází na druhé příčce současné tabulky ČLŽ U 13 D. Když domácí vstřelili ve dvanácté minutě třetí branku bylo to na vhozený ručník do "ringu". Hosté z Čáslavi nesložili zbraně, vyrovnali hru, vytvořili si hodně šancí, ale domácí gólman podal vynikající výkon a nedovolil výsledkový zvrat v utkání.Jak to viděl soupeř:http://www.skvm.wbs.cz/Mladsi-zaci-U-13.html

Golčův Jeníkov - Čáslav

18. 4. 2019 U13
Golčův Jeníkov - Čáslav 5:15 (2:4, 1:7, 2:4)Branky: Čertek 4, Resl 4, Beránek 2, M. Málek 2, Šolta, Vančura, KoryčánekSestava: Beránek, Málek - Čertek, Koryčánek, Píška, Resl, Šolta, Vančura, Vondra, Zavadil, Břinčil, L. Málek, Bureš, VejrostaAbychom nevypadli ze zápasového rytmu, podařilo se domluvit zápas před volným prodlouženým víkendem s vedoucím týmem okresního přeboru žáků. Výsledek není důležitý. Sympaticky hrající domácí nám nedali nic zadarmo a díky tomu měl zápas svou kvalitu. V nové

Kolaps ve Vlašimi

13. 4. 2019 U13
Vlašim - Čáslav 13:2 (4:1, 4:0, 5:1)  Neuvěřitelné množství individuálních chyb hostujícího týmu ovlivnilo výsledek ve Vlašimi.

Vedoucí tým jsme řádně potrápili

10. 4. 2019 U13
Čáslav - Pardubice 3:7 ( 1:2, 1:2, 1:3)Pardubice vedou s náskokem skupinu D ČLŽ U13. Jejich hráčská i herní kvalita byla po celý zápas zřejmá. Domácí podali nebojácný výkon podpořený chutí hrát a bojovat. Díky tomu dlouho silnému soupeři vzdorovali.

Proti Svitavám se nám daří

6. 4. 2019 U13
Čáslav - Svitavy 9:2 (4:0, 2:1, 3:1)První jarní zápas, který se odehrál na přírodní trávě za krásného slunečného počasí.Dobrý vstup do zápasu se vydařil domácím a předznamenal celý vývoj utkání. Díky efektivnímu zakončení se postupně navyšoval počet vstřelených branek, který se zastavil stejně jako na podzim ve Svitavách na čísle devět.

Spravedlivá remíza

30. 3. 2019 U13
Čáslav - Chrudim 5:5 (2:2, 0:2, 3:1)Vyrovnaný zápas po všech stránkách. V zápase bylo k vidění mnoho soubojů a bojovný výkon obou týmů přinesl mnoho dramatických momentů. Přetahování o výsledek skončilo nerozhodným stavem.

Hlinsko bylo úspěšnější

24. 3. 2019 U13
Hlinsko-Čáslav 6:3 (3:2,3:0,0:1)Domácí měli od začátku zápasu vysoké procento držení míče a při každém útoku byli velmi nebezpeční.Výsledkově na dostřel držel hosty aktivní Čertek.Ve střední části zápasu nejdříve vysoko nakopnutý míč o kterém nikdo nevěděl jestli to je střela nebo centr skončil v bráně hostů.K tomu se přidala chyba v rozehrávce a nedůrazné přistupování při bránění a domácí si vybudovali slušný náskok.V posledním dějství se hra postupně přesunula na polovinu domácích,ale hosté měli

Rozpačitá generálka na ligu

17. 3. 2019 U13
Neratovice - Čáslav 7:4 (2:0, 4:0, 1:4)

Sebevědomý výkon v Kolíně

26. 2. 2019 U13
Tým Kolína v přípravě drtí jednoho soupeře za druhým a jeho výsledky vzbuzují respekt. Tým z Čáslavi předvedl ve vzájemném duelu svůj hravý kombinační styl s přechodem do rychlého protiútoku a agresivním zakončením. Důraz nebyl kladen na výsledek, ale předvedený výkon. Hostům se podařilo splnit obě kritéria, proto vítězství chutnalo dvojnásobně sladce.

Bojovný výkon v Jihlavě

23. 2. 2019 U13
Jihlava - Čáslav 7:3 (2:1, 1:1, 4:1)Dvě třetiny vyrovnané utkání rozhodl začátek závěrečné části, kdy hosté mírně polevili v bránění a třikrát inkasovali.

V Havlíčkově Brodě se střelecky dařilo

16. 2. 2019 U13
Domácí po celý zápas předváděli hezký kombinační fotbal a prakticky nepasovali. Hosté se 15. minut vyrovnávali se stylem domácích a pak, díky agresivním útočným akcím převzali otěže zápasu.

Výsledková houpačka

10. 2. 2019 U13
Čáslav - Viktoria Žižkov 5:6 (1:1, 2:3, 2:2)Domácí vedli 1:0, prohrávali 1:4 obrátili stav skóre na 5:4 ve svůj prospěch, ale konečný výsledek byl 5:6 pro Viktorii Žižkov.Zápas odstartovala vlastní branka Žižkova. Pak následovaly čtyři branky hostů, na kterých se podepsala špatná komunikace mezi domácími hráči a nedůsledné bránění. Poté přichází "dvacetiminutovka" kapitána Vančury. Dvě branky dá sám a na jednu nahraje Čertekovi (asi za odměnu, že spolu sedí ve školní lavici). Domácí gólový účet

Gólmanský trénink

30. 1. 2019 U13
Tréninky gólmanů jsou každou středu od 18:00 pod vedením Davida Čermáka ( tel. 733279154 )

Remíza na Tempu

27. 1. 2019 U13
Zápas dvou útočně laděných týmů skončil remízou. Po celý zápas si hosté udržovali mírnou převahu a jeden až dvoubrankový náskok. V závěru domácí vše vsadili na útok, dokázali vstřelit dvě branky v závěrečných pěti minutách  a srovnat skóre.

Nevydařený první přípravný zápas

19. 1. 2019 U13
Benešov - Čáslav 8:2 (1:0, 5:0, 2:2)Oba týmy vstoupily do zápasu velmi útočně a hra se přelévala od jedné brány k druhé a snad každý útok byl zakončen. Pět vyložených šancí hostů zůstalo bez gólové odezvy. Jediná branka v úvodní třetině padla po velmi kostrbaté rozehrávce borců z Čáslavi, kterou domácí vystihli i zúročili ke vstřelení branky. Střední část zápasu začala několika důraznými zákroky domácích hráčů, kteří si díky tomu sjednali respekt na hrací ploše. V hlavách hostujících hráčů

Vítězná tečka za podzimem

17. 11. 2018 U13
Svitavy - Čáslav 1:9 (0:2, 1:4, 0:3)Výsledkově to vypadá na jednoznačnou výhru, ale samotný průběh zápasu tomu neodpovídal. Hlavně v první třetině domácí promarnili několik slibných příležitostí, kterými mohli zdramatizovat vývoj zápasu. Střelecky se blýsknul Švanda. Po dvou brankách dokázal vstřelit i třetí, bohužel pro ofsajd nebyla uznána. Asi nejkrásnější brankou zápasu byl "angličan" v podání Lukáše Málka.

Nepovedený domácí zápas

10. 11. 2018 U13
Hlinsko přijelo do Čáslavi s malým počtem hráčů, ale s velkým odhodláním ukázat proč se pohybuje v horních patrech tabulky. Od začátku zápasu domácí zaostávali v soubojích jeden na jednoho a v pohybu bez míče. Hosté stále měli jednoho hráče v pohybu, který se nabízel, že chce míč. Vedení hostů o dvě branky nevypadalo nějak tragicky. Ve druhé i třetí třetině se podařilo domácím zkorigovat vždy na rozdíl jedné branky, ale hosté vždy po pár minutách odskočili znovu do dvoubrankového vedení, které