CELÁ ZPRÁVA

Novinky

Vítězství ve Vlašimi

11. 10. 2020 U14
3. Tlustý zatáhl míč po pravé straně a našel Holého, který se v zakončení nemýlil, 0:132. stejná situace - stejní hráči, 0:257. roh Resla a hlava Patáka zýšila náskok na 0:378. Krejza zatáhl míč do křídelního prostoru a našel před bránou dobře nabíhajícího Fajta, 0:4

Doma bez bodů

3. 10. 2020 U14

S lídrem tabulky jsme drželi krok pouze v 1.poločase

26. 9. 2020 U14
Celkem rychle se všem hráčům podařilo přivyknout podmínkám sobotního zápasu v Chrudimi. Teplota 7 stupňů Celsia, déšť a kaluže, které nepředvídatelně zastavovaly míč.Domácí začali velkým náporem, ale dalekonosná střela Resla překvapila nejen domácího brankáře, ale i všechny aktéry na hřišti. I když hráči Chrudimi neustále ukazovali svou herní kvalitu, dokázali jsme si vypracovat ještě dvě brankové možnosti. Nejprve postupoval na domácí bránu Tlustý, ale rychle vybíhající gólman ho připravil o výsledný

Znovu výhra na penalty

19. 9. 2020 U14
Foto Pavla HájkováIdeální počasí na fotbal, dobrý trávník a chuť všech borců hrát fotbal. To byl základ pro fotbalové představení, plné nebezpečných situací před oběma bránami a dramatická zápletka našla rozuzlení až po poslední penaltě.1:0, útočná kombinace Resl - Holý - Dražinovský překonal brankáře hostů1:1, váhavé a zdlouhavé vyvážení míče od domácí brány potrestali hosté ihned po zisku přesnou střelou do šibenice2:1, po několika minutovém tlaku na bránu hostů přichází aktivní snaha Holého a

Soupeř byl nad naše síly

12. 9. 2020 U14
Tým Náchoda vyhrál všechny tři zápasy podzimní části mistrovské soutěže a tak před čáslavskými žáky nebyl lehký zápas

Spravedlivou remízu nám osladila výhra na penalty

5. 9. 2020 U14
Zápas dvou hodně vyrovnaných soupeřů ve kterém bylo k vidění mnoho gólových šancí. Na první branku hostů se podařilo rychle odpovědět po průniku Petra Holého 1:1.Pak následoval festival neproměněných šancí na obou stranách hřiště. Domácí měli pět "loženek" a dvakrát orazítkovali břevno.Paradoxně to byli hosté,kteří z rychlého protiútoku šli znovu do vedení 1:2. V závěru to bylo hop nebo trop. Rozuzlení přinesla nepřehledná situace před bránou Trutnova, kde se nejrychleji orientoval Mára Šic a vyrovnal

Vydařené utkání v Třebeši

30. 8. 2020 U14
2. rychlý vstup do zápasu,kombinace po ose Vondra - Tlustý - Förster a posledně jmenovaný otevřel skóre 0:1Hattrick v podobě tří branek za 25 minut předvedl aktivně hrající Péťa Holý10. Holý vymetl pavučiny v horním rohu domácí brány 0:228. Holý přehodil domácího brankáře z velké dálky 0:335. Holý převzal perfektní kolmou přihrávku od Resla a brankáři nedal šanci 0:442. po velkém tlaku a několika střelách se prosadil Dražinovský 0:550. Förster si udělal z domácích hráčů(5) "slalomové

Vstup do soutěže se nepovedl

22. 8. 2020 U14
Začátek zápasu patřil domácím,už v 2. minutě vystihnul Víťa Koryčánek rozehrávku hostujícího golmana a otevřel skóre zápasu 1:0.Bohužel už za 10 minut bylo vše jinak.Nedisciplinované chování při rozehrávce od domácí brány využili hosté a rychle vstřelili dva góly. Do konce 1.poločasu bylo k vidění několik šancí před oběma bránami,ale nikdo z aktérů se už brankově neprosadil.Druhý poločas se odehrál v režii hostů.Z mírné převahy v první půli se stala velká převaha a obdržených branek na

Remíza s Juniorem Děčín na soustředění

12. 8. 2020 U14
FK Čáslav - Junior Děčín  4:4 (1:1)Po prvních tréninkových jednotkách na soustředění v Chabařovicích u Ústí nad Labem dorazil do našeho místa pobytu tým Junior Děčín.V odpoledních hodinách jsme sehráli za pěkného vedra přípravný zápas,ve kterém jsme se přetahovali se soupeřem o vedení v zápaseZápas řídil přísný rozhodčí-laik Martin Resl

Vítězství na úvod

8. 8. 2020 U14

Individuální plán

27. 7. 2020 U14

Zápas proti Jihlavě měl úroveň

16. 6. 2020 U14
Jihlava hraje nejvyšší soutěž starších žáků na Moravě a v zimním přátelském zápase čáslavský tým U14 pěkně vyučila...