PŘIHLÁSIT SE

Novinky

Poslední zápas sezóny

13. 6. 2021 U14
Narychlo domluvený zápas mezi hráči U13 a U14 doplněných hráči z týmu U15 měl svůj náboj,Nikdo nikomu nic nedaroval zadarmo. Nejlepšími hráči v obou týmech byli stopeři Hybler - Roček.Skvělou formu po vynucené přestávce měl střelec dvou branek za U14 Vít Koryčánek. V dresu U13 předvedl skvělé zákroky gólman Michal Skokan.

Letní příprava

8. 6. 2021 U14
Letní příprava19.7. první trénink2.8. - 6.8. soustředění formou příměstského kempu v Čáslavi, 2500 Kč3.8. Vyšehrad - Čáslav, bude se hrát v Kácově5.8. Čáslav - Kolín14.8. první mistrovské utkání

Vítězství ve Vlašimi

11. 10. 2020 U14
3. Tlustý zatáhl míč po pravé straně a našel Holého, který se v zakončení nemýlil, 0:132. stejná situace - stejní hráči, 0:257. roh Resla a hlava Patáka zýšila náskok na 0:378. Krejza zatáhl míč do křídelního prostoru a našel před bránou dobře nabíhajícího Fajta, 0:4

Doma bez bodů

3. 10. 2020 U14

S lídrem tabulky jsme drželi krok pouze v 1.poločase

26. 9. 2020 U14
Celkem rychle se všem hráčům podařilo přivyknout podmínkám sobotního zápasu v Chrudimi. Teplota 7 stupňů Celsia, déšť a kaluže, které nepředvídatelně zastavovaly míč.Domácí začali velkým náporem, ale dalekonosná střela Resla překvapila nejen domácího brankáře, ale i všechny aktéry na hřišti. I když hráči Chrudimi neustále ukazovali svou herní kvalitu, dokázali jsme si vypracovat ještě dvě brankové možnosti. Nejprve postupoval na domácí bránu Tlustý, ale rychle vybíhající gólman ho připravil o výsledný

Znovu výhra na penalty

19. 9. 2020 U14
Foto Pavla HájkováIdeální počasí na fotbal, dobrý trávník a chuť všech borců hrát fotbal. To byl základ pro fotbalové představení, plné nebezpečných situací před oběma bránami a dramatická zápletka našla rozuzlení až po poslední penaltě.1:0, útočná kombinace Resl - Holý - Dražinovský překonal brankáře hostů1:1, váhavé a zdlouhavé vyvážení míče od domácí brány potrestali hosté ihned po zisku přesnou střelou do šibenice2:1, po několika minutovém tlaku na bránu hostů přichází aktivní snaha Holého a

Soupeř byl nad naše síly

12. 9. 2020 U14
Tým Náchoda vyhrál všechny tři zápasy podzimní části mistrovské soutěže a tak před čáslavskými žáky nebyl lehký zápas

Spravedlivou remízu nám osladila výhra na penalty

5. 9. 2020 U14
Zápas dvou hodně vyrovnaných soupeřů ve kterém bylo k vidění mnoho gólových šancí. Na první branku hostů se podařilo rychle odpovědět po průniku Petra Holého 1:1.Pak následoval festival neproměněných šancí na obou stranách hřiště. Domácí měli pět "loženek" a dvakrát orazítkovali břevno.Paradoxně to byli hosté,kteří z rychlého protiútoku šli znovu do vedení 1:2. V závěru to bylo hop nebo trop. Rozuzlení přinesla nepřehledná situace před bránou Trutnova, kde se nejrychleji orientoval Mára Šic a vyrovnal

Vydařené utkání v Třebeši

30. 8. 2020 U14
2. rychlý vstup do zápasu,kombinace po ose Vondra - Tlustý - Förster a posledně jmenovaný otevřel skóre 0:1Hattrick v podobě tří branek za 25 minut předvedl aktivně hrající Péťa Holý10. Holý vymetl pavučiny v horním rohu domácí brány 0:228. Holý přehodil domácího brankáře z velké dálky 0:335. Holý převzal perfektní kolmou přihrávku od Resla a brankáři nedal šanci 0:442. po velkém tlaku a několika střelách se prosadil Dražinovský 0:550. Förster si udělal z domácích hráčů(5) "slalomové

Vstup do soutěže se nepovedl

22. 8. 2020 U14
Začátek zápasu patřil domácím,už v 2. minutě vystihnul Víťa Koryčánek rozehrávku hostujícího golmana a otevřel skóre zápasu 1:0.Bohužel už za 10 minut bylo vše jinak.Nedisciplinované chování při rozehrávce od domácí brány využili hosté a rychle vstřelili dva góly. Do konce 1.poločasu bylo k vidění několik šancí před oběma bránami,ale nikdo z aktérů se už brankově neprosadil.Druhý poločas se odehrál v režii hostů.Z mírné převahy v první půli se stala velká převaha a obdržených branek na

Remíza s Juniorem Děčín na soustředění

12. 8. 2020 U14
FK Čáslav - Junior Děčín  4:4 (1:1)Po prvních tréninkových jednotkách na soustředění v Chabařovicích u Ústí nad Labem dorazil do našeho místa pobytu tým Junior Děčín.V odpoledních hodinách jsme sehráli za pěkného vedra přípravný zápas,ve kterém jsme se přetahovali se soupeřem o vedení v zápaseZápas řídil přísný rozhodčí-laik Martin Resl