ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Novinky

Soustředění Modrá

12. 6. 2019 U14
Místo:    FC Jiskra ModráWeb:     http://www.jiskramodra.czDatum: 11.8. - 16.8.2019Cena:     4000 Kč   - záloha 2000 Kč - do 15.6.                                  doplatek 2000 Kč - zaplatit nejdéle v den odjezdu ( pouze hotově ).Možno zaplatit převodem na účet 35-9434650247/0100 ( nejdéle týden před odjezdem ).

FC Sellier&Bellot Vlašim - FK Čáslav

4. 5. 2019 U14
Stejný výsledek jako minulou sobotu, jen tentokrát v náš neprospěch. Tak bohužel dopadl sobotní zápas s Vlašimí, která v této sezóně neztratila jediný bod.

FK Čáslav - SK Sparta Kolín

27. 4. 2019 U14
V sobotu 27.4 jsme doma hostili tým z Kolína. Do zápasu jsme šli z jasným cílem, navázat na předchozí dobré výkony.

FK Čáslav - FK Jablonec

6. 4. 2019 U14
V sobotu 6.4. jsme doma hostili druhý tým tabulky,FK Jablonec. Do utkání jsme nastupovali z jasným cílem, navázat na dobrý výkon z posledního domácího zápasu.V prvním poločase se hrál v celku vyrovnaný fotbal. Jablonec se snažil do naší obrany dostat kombinací, naopak my jsme se snažili o rychlý přechod do útočné fáze. Největší šanci v prvním poločase si vytvořili hosté, ale pozorného Tomáše Kubína v bráně nenachytali. I proto se do kabin šlo za stavu 0:0.V druhém poločase byla už převaha Jablonce

FK Čáslav - FK Náchod

23. 3. 2019 U14
V prvním jarním kole k nám zavítal druhý celek tabulky, tým z Náchoda. Jelikož jsme se vrátili den před zápasem ze soustředění, tak jsme byli zvědaví jak se kluci popasují z únavou.

FK Čáslav - RMSK Cidlina

10. 3. 2019 U14
 Dnes jsme doma přivítali naše tradičního soupeře tým z Bydžova . Jelikož u nás teď byli jarní prázdniny, tak jsme se sešli po týdnu až na dnešní zápas.

FK Čáslav - FK Bohemia Poděbrady

27. 2. 2019 U14
K dalšímu přípravnému utkání jsme si pozvali Poděbrady. Hostující tým nastoupil se staršími hráči a tak jsme byli zvědaví jak se nám v zápase bude dařit .

Gólmanský trénink

30. 1. 2019 U14
Tréninky gólmanů jsou každou středu od 18:00 pod vedením Davida Čermáka ( tel. 733279154 )

FK Čáslav - TJ Sokol Třebeš

11. 11. 2018 U14
K poslednímu soutěžnímu utkání k nám přijelo mužstvo z Třebeše. Do utkání jsme nastupovali s jasným cílem zakončit podzimní část sezóny výhrou.