Celá zpráva

Novinky

Soustředění Modrá

29. 6. 2020 U14
Místo:    FC Jiskra ModráWeb:     http://www.jiskramodra.czDatum: 11.8. - 16.8.2020Cena:     4000 Kč   - záloha 2000 Kč ( do 15.6.)                                 doplatek 2000 Kč ( zaplatit nejdéle v den odjezdu).Platba: v hotovosti vždy v pondělí a čtvrtek od 16:00 do 18:00 u p. Vlčkové

Zápas proti Jihlavě měl úroveň

16. 6. 2020 U14
Jihlava hraje nejvyšší soutěž starších žáků na Moravě a v zimním přátelském zápase čáslavský tým U14 pěkně vyučila...

Chrudim nad naše síly

13. 6. 2020 U14
Tým MFK Chrudim skončil po podzimu na 3.místě s nepatrným odstupem za vedoucími celky soutěže.Tomu odpovídal i vývoj přípravného utkání

Hokejový výsledek v Golčově Jeníkově

9. 6. 2020 U14
Dva modelové zápasy na rozkoukání a třetí zápas proti týmu z OP byl znovu výbornou průpravou pro hráče ročníku 2007 v přechodu na velké hřiště.

Modelové utkání týmů složených z hráčů U13 a U14

31. 5. 2020 U14
Vyrovnaný zápas v deštivém a chladném počasí posloužil hráčům ročníku 2007 ke sbírání prvních zkušeností při přechodu na "velké" hřiště.Hrací doba 4x20 minutVýsledek zápasu nebyl důležitý i když prohrát samozřejmě nechtěl nikdo.Důležitým jazýčkem na váhách byl příchod Matyáše Málka na hrot týmu "modrých".Maty,co by hrající brankář,dokázal skórovat ve všech čtyřech zápasech po nucené přestávce ...Tým "modrých" - Tým "bílých"  9:4 (2:3,3:1,2:0,2:0)Tým "modrých" : Beránek-Hájek,Holý,M.Málek,Novotný,Paták,Píška,Roček,Švanda,Trzaskalík,Vančura,VilímekTým

Derby s Kolínem mělo náboj

24. 5. 2020 U14
Domácí po celý zápas ohrožovali hostující bránu,díky rychlostním typům hráčů,bohužel,jejich zakončení v 1.poločase bylo žalostné.Hosté po celý zápas dobře kombinovali a v koncovce byli efektivnější.I když hosté v průběhu zápasu vedli 0:4,zlepšený výkon domacích v druhé půli zápas mírně zdramatizoval

Konečně zápas

21. 5. 2020 U14

Vítězství nad nad týmem Junior Teplice

23. 2. 2020 U14
Čáslav -Junior Teplice 2:1 (1:1)Vyrovnaný duel,který po celou dobu provázel silný vítr a déšť.Domácí byli aktivnější,dařily se útočné kombinace a hra jeden na jednoho,pouze střelcům se absolutně nadařilo.Hosté velmi pozorně bránili a vyráželi k rychlým protiútokům.Z jednoho takového přišla dalekonosná střela,která podklouzla pod tělem domácího golmana 0:1.Domácí měli možnost vyrovnat z penalty nařízené za faul na Raise,ale i tam se projevila špatná muška střelce.Vyrovnání zařídil Rais,vybojoval

Atraktivní soupeř -Sparta Praha,starší žákyně

19. 2. 2020 U14
Čáslav - Sparta Praha(starší žákyně)  6:0(2:0)Silný vítr a déšť provázel přípravný zápas s dívkami Sparty Praha,ale nikdo z aktérů se počasí nezalekl a všichni předvedli co nejlepší výkon.Neúspěšné pokusy vstřelit branku zastávil rychlý průnik Moce,který našel Raise,ten proměnil 1:0.Po faulu na Brázdu se k míči sebevědomě postavil Koryčánek a zvýšil na 2:0.Rais centr,Koryčánek proti noze Vejrostovi a ten technicky na 3:0.Moc do běhu Koryčánkovi 4:0.Poslední dvě branky na sebe vzal Moc,předvedl

Zajímavá konfrontace s týmem z Číny

12. 2. 2020 U14
Beijing Sport University(Čína) - Čáslav 3:3 (1:2) Hráno ve sportovním středisku v NymburceČínský výběr trénuje a hraje své zápasy pod vedením českých trenérů v ČR od léta 2019Smíšený výběr hráčů Čáslavi z několika kategorií podal velmi dobrý výkon a o vítězství jsme přišli až v závěrečných minutách,kdy čínský tým vystupňoval tlak na naši bránu.