SK Benešov - FK Čáslav

13. 10. 2018 U14

FK Čáslav - FC Sellier&Bellot Vlašim

23. 9. 2018 U14
K dalšímu mistrovskému zápasu k nám zavítalo mužstvo z Vlašimi, které je zatím v naši skupině první. První poločas měli jasnou převahu hosté a jen díky brankáři Kubínovi se šlo do kabin jen za stavu 0:3. V druhém poločase se hra už výrazně vyrovnala a i my jsme dokázali ohrozit branku Vlašimi. To ale nic neměnilo na koněčné výhře hostů 1:4.

Členské příspěvky

17. 9. 2018 U14
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

Výhru v prvním mistrovském zápase zajistil hettrickem David Hybler

1. 9. 2018 U14
V sobotu jsme k prvnímu mistrovskému zápasu přivítali tým z Trutnova. Jelikož bylo nepříznivé počasí, zápas se odehrál na uměle trávě.

Remízová příprava s Vyšehradem

9. 6. 2018 U14
Po dohodě s Vyšehradem se hrálo na třetiny. V té první se hrál výborný fotbal. Kombinační, rychlý, důrazný. Mírnou převahu si udržovali domácí, nicméně do vedení šli hosté - ve 14. min. unikli a rychlý protiútok zakončili přesně - 0:1. Za dvě minuty vyrovnal důrazný Záruba - te se i s trochou štěstí dostal přes tři obránce a tváří v tvář gólmanovi zachoval chladnou hlavu - 1:1.     Po pětinásobném střídání v čáslavském týmu se do tlaku dostal Vyšehrad. Přesto šli do vedení domácí

Čtrnáctka se vrátila s bodem z Nového Bydžova

3. 6. 2018 U14
    Domácí vstoupili do utkání náporem a Kuba tlustý se měl v bráně co ohánět, aby udržel čisté konto. Postupem času se do hry dostávala i Čáslav a paradoxně šla z první větší šance do vedení - Zeman posadil trestný kop přesně na hlavu Howarda - 0:1. Cidlina mohla vyrovnat o několik minut později, jenže penaltu za faul Zemana poslal domácí hráč mimo. Svižný první poločas tak vyhráli hosté.    Druhý poločas byl plně v režii fyzicky vyspělejších hráčů Cidliny. Ti se tlačili do

Čtrnáctka smetla o rok mladší tým Benešova

27. 5. 2018 U14
Soupeř na utkání přijel s ročníkem 2005 a odvezl si pro něj krutý debakl. Kluci z Benešova se snažili, slušně kombinovali a herně určitě nepropadli. Ale síla a důraz byly na domácí straně.

U 14 - Po úspěšném turnaji přišla prohra v Chrudimi

22. 5. 2018 U14
Nadmíru těžké utkání v Chrudimi sehrála čtrnáctka po úspěšném turnaji Amfora Cup v Chorvatsku.    Domácí vlétli do utkání jako uragán. První obrovskou šanci si připsali snad deset vteřin po úvodním hvizdu rozhodčího, a to rozehrávala Čáslav. Po šanci následovala série rohových kopů a břevno Chrudimi. Po deseti minutách se hra více méně vyrovnala a do šancí se začali prosazovat i hosté. Ty největší "zazdil" Hájek.     Druhý poločas poznamenalo nucené střídání Růžka.

Tak jsme druzí, no a cooooo

20. 5. 2018 U14
Semifinále: FC Stadlau (Aut.) – FK Čáslav 0:0, 4:3 pk.             pk. proměnili: Zeman, Míšek, Kotrba a Hájek„Soupeř vyhrál skupinu B bez prohry a obdržel jediný gól. Za sebou nechal i Opavu, která hraje Top skupinu Moravské žákovské ligy. Prezentoval se nejvíce kolektivním fotbalem na turnaji s viditelně nacvičenými akcemi. My jsme v úvodu byly lepším týmem, ale ke konci utkání nás dvakrát podržel J. Tlustý. Kluci věděli, že

Amfora Cup - sobota

19. 5. 2018 U14
Canaletto (It.) – FK Čáslav 1:0 „Nešťastný vstup do turnaje. Již ve 3. min. byl vyloučen Jakub Tlustý za stažení protihráče. Soupeř si v přesilovce vytvořil dvě čisté šance, které ale neproměnil. Branka padla tři minuty před koncem a čáslavský gólman Lacman se při ní hodně červenal. V poslední minutě ještě mohl vyrovnat Míšek, ale minul.Budafoki L.C. (H) – FK Čáslav 0:2             branky: 2´Kotrba, 18´Růžek„Vstup do duelu nám vyšel,