Jak zaplatit

Novinky

Vítězství nad nad týmem Junior Teplice

23. 2. 2020 U14
Čáslav -Junior Teplice 2:1 (1:1)Vyrovnaný duel,který po celou dobu provázel silný vítr a déšť.Domácí byli aktivnější,dařily se útočné kombinace a hra jeden na jednoho,pouze střelcům se absolutně nadařilo.Hosté velmi pozorně bránili a vyráželi k rychlým protiútokům.Z jednoho takového přišla dalekonosná střela,která podklouzla pod tělem domácího golmana 0:1.Domácí měli možnost vyrovnat z penalty nařízené za faul na Raise,ale i tam se projevila špatná muška střelce.Vyrovnání zařídil Rais,vybojoval

Atraktivní soupeř -Sparta Praha,starší žákyně

19. 2. 2020 U14
Čáslav - Sparta Praha(starší žákyně)  6:0(2:0)Silný vítr a déšť provázel přípravný zápas s dívkami Sparty Praha,ale nikdo z aktérů se počasí nezalekl a všichni předvedli co nejlepší výkon.Neúspěšné pokusy vstřelit branku zastávil rychlý průnik Moce,který našel Raise,ten proměnil 1:0.Po faulu na Brázdu se k míči sebevědomě postavil Koryčánek a zvýšil na 2:0.Rais centr,Koryčánek proti noze Vejrostovi a ten technicky na 3:0.Moc do běhu Koryčánkovi 4:0.Poslední dvě branky na sebe vzal Moc,předvedl

Amfora Cup Chorvatsko

V květnu se zúčastníme fotbalového turnaje Amfora Cup v Chorvatsku.

Zajímavá konfrontace s týmem z Číny

12. 2. 2020 U14
Beijing Sport University(Čína) - Čáslav 3:3 (1:2) Hráno ve sportovním středisku v NymburceČínský výběr trénuje a hraje své zápasy pod vedením českých trenérů v ČR od léta 2019Smíšený výběr hráčů Čáslavi z několika kategorií podal velmi dobrý výkon a o vítězství jsme přišli až v závěrečných minutách,kdy čínský tým vystupňoval tlak na naši bránu.

Členské příspěvky - jaro 2020

23. 1. 2020 U14
TERMÍNY SPLATNOSTI ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ pro sezonu 2019/2020:I. pololetí - 15.9. 2019 / minipřípravka do 30.9.2019II. pololetí - 28.2.2020 PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ:Pouze v hotovosti, vždy v pondělí a čtvrtek od 16:00 do 18:00 v kanceláři ve VIP. Výkonný výbor FK Čáslav, z. s. stanovil výši členských příspěvků takto:kategorie přípravekU6, U7, U8, U9, U10, U11, žákyně1 500 Kčkategorie žákůU12, U13, U14, U152 000 Kčkategorie dorostuU16, U17, U19, dorostenky2 000 Kč Výjimky:Sourozenci1.

Poctivá obrana a lepší produktivita rozhodly o výhře nad Kolínem

19. 1. 2020 U14
Kolín přijel na UMT v Čáslavi výrazně útočně naladěn.O tom svědčí i poměr střel na bránu v 1.poločase 3:8.Poločasový stav 0:0 dával šance oběma týmům.Ve druhé polovině domácí nepolevili v obranné činnosti a zvýšili tlak na bránu hostů a výsledek se dostavil.Nejdříve Resl chytře prostrčil míč na Raise a ten otevřel skore zápasu na 1:0.Potom Švanda odvážně vniknul do pokutového ůzemí hostů,obešel tři hráče a míč nasměroval před bránu.Tam ho hostující obránce nešťastně poslal do vlastní brány 2:0.Na

Derby s Kutnou Horou mělo náboj

12. 1. 2020 U14
V 1.poločase byly k vidění šance na obou stranách hřiště,ale poločas skončil spravedlivou remízou 0:0.O výsledek se začalo hrát až po poločasové přestávce.Hned v 1.minutě 2.poločasu chyboval domácí obránce a hosté šli do vedení 0:1.O několik minut později domácí obrana nedůsledně obsazovala hostující hráče při rohovém kopu a bylo 0:2.V 56.minutě zavelel k obratu asi nejlépe hrající domácí hráč Hybler a z velké dálky přehodil golmana Kutné Hory.Vstřelená branka rozpumpovala domácí hráče,kteří nechtěli

Nepovedené utkání v Jihlavě

3. 12. 2019 U14
Vyrovnaný začátek zápasu vyzněl lépe pro tým z Čáslavi.Dobrý presink na útočné polovině přinesl chybu domácího brankáře a aktivní Koryčánek využil nabídnuté šance a poslal hosty do vedení.Bohužel,to bylo to první a poslední,kdy hosté ohrozili soupeřovu bránu.Domácí předváděli hezké útočné akce,ale jejich koncovka byla nepřesná a proto první poločas skončil 0:1.V 2.poločase obrana hostů předváděla obětavou práci a M.Málek v některých chvílích čaroval.Čelil deseti střelám a dalších osm jich minulo

V Kolíně smírně

17. 11. 2019 U14

Kvalitní přátelský zápas

6. 11. 2019 U14
Dva rozdílné poločasy byly k vidění v Čáslavi na UMT v prvním přátelském zápase proti týmu Pardubic.Aktivní vstup do zápasu patřil domácím. V 6.minutě nahrál Vejrosta Hyblerovi a domácí šli do vedení 1:0.V 32.minutě předvedl Píška "svůj" slalom z vlastní poloviny až před bránu Pardubic,kde našel Vargu a pro něj to už byla lehká záležitost poslat míč do brány 2:0.Druhý poločas začal v úplně jiném rytmu než ten první. Hráči Pardubic zrychlili hru ,zpřesnili kombinace a začali mít zjevně navrch. Jeden

Týmový výkon slavil úspěch

2. 11. 2019 U14
V prvním poločase vynikali oba týmy kvalitní defenzivní činnosti,takže poločasový stav skore 0:0 odpovídal tomu co se na hřišti odehrávaloVstup do druhého poločasu se vydařil domácím.43.minuta - 1:0 - střely Holého a Patáka obránci hostů zablokovali,míč se odrazil k Raisovi,který pohodlně zasunul míč za golmanova záda 48.minuta - v "tlačenici" před bránou se prosadil Šolta a zvýšil na 2:068.minuta - kombinace Vejrosta - Hybler - Resl a posledně jmenovaný na druhý pokus překonal vysokého brankáře

Vydřené tři body

27. 10. 2019 U14
První polovinu prvního poločasu darovali hosté domácímu týmu.1:0-míč za obranu na který reagoval poze domácí útočník.2:0-rozehra obránce hostů přímo na kopačky domácího hráče.Následovala špatná rozehra hostujícího golmana a penalta,kterou domácí hráč neproměnil.Na špatný začátek bylo třeba zareagovat,takže přišlo střídání,které přineslo oživení do útočné fáze a současně vyztužení obranných řad.Efekt v podobě snižující branky Raise na 2:1 byl signálem ke snaze otočit tento zápas.Ve druhém poločase