Novinky

Rais a Vančura řádili!

7. 9. 2019 U14
Neskutečný vstup do zápasu s Benešovem se podařil základní sestavě domácích,ve které excelovali Rais a Vančura. Ve 12.-té minutě byl stav na ukazateli skóre 4:0!O všechny branky i asistence se svorně rozdělili zmínění hráči.Na jejich ofenzivní činnost nedokázali  hosté z Benešova  najít protizbraň.V závěru 1.poločasu přidal Rais ještě jednu asistenci,když našel v pokutovém území Růžičku a ten nasměroval míč do brányDruhý poločas už neměl takovou kvalitu jako první polovina.Hosté

Členské příspěvky - podzim 2019

2. 9. 2019 U14
TERMÍNY SPLATNOSTI ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ pro sezonu 2019/2020:I. pololetí - 15.9. 2019 / minipřípravka do 30.9.2019II. pololetí - 28.2.2020 PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ:Pouze v hotovosti, vždy v pondělí a čtvrtek od 16:00 do 18:00 v kanceláři ve VIP. Výkonný výbor FK Čáslav, z. s. stanovil výši členských příspěvků takto:kategorie přípravekU6, U7, U8, U9, U10, U11, žákyně1 500 Kčkategorie žákůU12, U13, U14, U152 000 Kčkategorie dorostuU16, U17, U19, dorostenky2 000 Kč Výjimky:Sourozenci1.

Vítězný zápas na soustředění v Modré

16. 8. 2019 U14
FK Čáslav - Junior Teplice 16:2 (9:1)Utkání sehrané na konci soustředění v Modré přineslo mnoho branek. Zvýšená fyzická námaha, kterou kluci absolovovali během posledních dnů, jakoby zmizela nebo se přeměnila v chuť hrát a vyhrát. Soupeř Junior Teplice je účastníkem Ústeckého krajského přeboru. V týmu měl nekolik výborných fotbalistů a podal velmi houževnatý výkon, který se neměnil ani s přibývajícími brankami na jejich kontě. Celý zápas se hrál za mírného deště a s přehledem ho rozhodoval

Soustředění týmu FK Čáslav U14 - Modrá u Děčína

10. 8. 2019 U14
Soustředění se zúčastnilo 14 hráčů a celý realizační tým. Kvalitní travnaté plochy, příjemnéubytování a velké porce jídla nám znovu ukázali, jak kdo jí, spí a jak se umí o sebe postarat bez rodičů

První zápas letní přípravy

7. 8. 2019 U14
První zápas letní přípravy jsme sehráli v Tisu proti účastníkovi jihomoravské skupiny divize starších žáků U14,který měl v nohách několik tréninkových jednotek,protože začal o 14 dnů dříve.Sestava byla ovlivněna díky prázdninám,dovoleným a fotbalovým kempům.