Novinky

MFK Chrudim - FK Čáslav

14. 9. 2019 U15
Dnes se nám konečně vydařil vstup do zápasu, když jsme už v 21' vedli 0:2!. Bohužel pro nás, jsme toto vedení nedokázali udržet. Nechali jsme domácí lacino vyrovnat a do kabin jsme odcházeli za stavu 2:2. V druhém poločase jsme trestuhodně neubránili dva rohové kopy a domácí tým poslali do vedení 4:2. Pak už Chrudim kontrolovala hru a zaslouženě zápas dovedla do vítězného konce.

SK Benešov - FK Čáslav

7. 9. 2019 U15
Do zápasu jsme z jasným cílem. Navázat na poslední domácí výhru.

Členské příspěvky - podzim 2019

2. 9. 2019 U15
TERMÍNY SPLATNOSTI ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ pro sezonu 2019/2020:I. pololetí - 15.9. 2019 / minipřípravka do 30.9.2019II. pololetí - 28.2.2020 PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ:Pouze v hotovosti, vždy v pondělí a čtvrtek od 16:00 do 18:00 v kanceláři ve VIP. Výkonný výbor FK Čáslav, z. s. stanovil výši členských příspěvků takto:kategorie přípravekU6, U7, U8, U9, U10, U11, žákyně1 500 Kčkategorie žákůU12, U13, U14, U152 000 Kčkategorie dorostuU16, U17, U19, dorostenky2 000 Kč Výjimky:Sourozenci1.

FK Náchod - FK Čáslav

31. 8. 2019 U15

FC Velim - FK Čáslav

21. 8. 2019 U15
Ve středu 21.8. jsme v Nové Vsi u Kolína sehrály poslední přátelský zápas před sobotním mistrovském utkání.  V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, kde bylo plno důrazných osobních soubojů. Domácí Velim spíše hrála na brejky, naopak Čáslav se snažila prosadit postupnou kombinací. Druhý  poločas se hrálo už za mírné převahy Čáslavi, které se už více dařila kombinační hra.

Turnaj Vysoké Mýto

10. 8. 2019 U15

FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Čáslav

7. 8. 2019 U15
V zápase jsme byli herně horším mužstvem, ale výsledkově šťastnějším. Co bylo příčinou? Asi to, že soupeř trénuje od 15.července, jak je mimochodem obvyklé u ligových týmu. Naopak u nás, má jedna polovina týmu dva tréninky a druhá polovina ještě ani nezačala trénovat. Další důvod je, že my jsme měli polovinu mužstva ročník 2006. Branky, které jsme dali byli po velkých hrubkách soupeře. Můžeme jen děkovat soupeři že zahazoval jednu brankovou šanci za druhou. Utkání nám ukázalo, že nás čeká opravdu

Informace k letní přípravě

30. 1. 2019 U15
Blíží se přechod do dorostenecké kategorie.

Gólmanský trénink

Tréninky gólmanů jsou každou středu od 18:00 pod vedením Davida Čermáka ( tel. 733279154 )

Organizace prosinec

2. 12. 2018 U15

Informace k utkání s Vlašimí

21. 9. 2018 U15
Termín: neděle 23. 9. 2018Čas: 10:00Sraz: 9:00 v kabiněNominace: Lacman, Schmidt, Tvrdý, Howard, Kubín, Zeman, Hadrovský, Zoul, Žiško, Míšek, Růžek, Záruba, Houfek, Kotrbas U14: Houfek, Moc, Míšek (část utkání)V úterý 25. 9. 2018 cca od 18:15 (po tréninku) se bude konat v kabinách u atletického hřiště informační schůzka s rodiči. Srdečně všechny zveme.