FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Společnost BigMat podpoří naše mládežnické celky

2. 5. 2021 U15
Je to oficiální: FK Časlav je mezi 20-ti kluby vybranými BigMat CZ! Díky La Centrale du Sport budou od sezóny 2021-2022 naše týmy věkové kategorie 13 - 15 let sponzorovány jako profesionálové a budou zažívat mimořádná dobrodružství... Už se nemůžeme dočkat!

FK Čáslav snižuje výši členského příspěvku

20. 4. 2021 U15
Vážení členové klubu, Vážení rodiče,v návaznosti na současnou situaci týkající se pandemie covid-19 vedení FK Čáslav v pondělí 19. dubna 2021 rozhodlo o snížení členských příspěvků o částku 500 Kč jednorázově pro všechny kategorie.

Do členské sekce FK Čáslav se registrovalo již přes dvě stovky členů!

16. 3. 2021 U15
Jen sedm dní běží registrace do členské klubové sekce FK Čáslav a s radostí můžeme oznámit, že se přihlásilo již 214 členů. Přihlášeným děkujeme za spolupráci a „zdolání“ přihlašovacího procesu … Věříme, že si v členské sekci najdete potřebné interní informace a budete ji hojně využívat jak skrz notebook, tak prostřednictvím mobilní aplikace eos club zone.

FK Čáslav vyhlašuje nejlepší hráče roku 2020 – kategorie žáků

6. 3. 2021 U15
Čáslav – Tradiční akt vyhlášení nejlepších hráčů jednotlivých kategorií fotbalového klubu Čáslav probíhá na únorovém plese klubu. Letos však tato akce musela být z důvodů pandemie zrušena. Avšak na vyhlášení top hráčů FK Čáslav přeci jenom dojde!

Mladý fotbalista z Čáslavi Tadeáš Vančura nakoukl do výběrového kempu české reprezentace

2. 2. 2021 U15
Čáslav – Jedním z mladých talentů čáslavské kopané je čtrnáctiletý Tadeáš Vančura. Ten v současné době působí v Regionální fotbalové akademii v FAČR v Pardubicích, kam zamířil právě z čáslavského klubu. Tadeáš Vančura se v září minulého roku objevil také na výběrovém kempu České reprezentace žákovské kategorie U15.

Trenér Miroslav Paták bude hostem live streamu

8. 12. 2020 U15
Čáslav - Trenér Grassroots OFS Kutná Hora a FK Čáslav Miroslav Paták bude v živém přenosu mluvit na dnes velmi často skloňované téma - Děti, mládež a sport. Jak jsou na tom dnešní děti po pohybové stránce? Kdy by se měly začít věnovat fotbalu? A jak motivovat děti k pravidelnému sportu?

" Rocky " otočil zápas

11. 10. 2020 U15