Jak zaplatit

Novinky

Členské příspěvky - jaro 2020

23. 1. 2020 U15
TERMÍNY SPLATNOSTI ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ pro sezonu 2019/2020:I. pololetí - 15.9. 2019 / minipřípravka do 30.9.2019II. pololetí - 28.2.2020 PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ:Pouze v hotovosti, vždy v pondělí a čtvrtek od 16:00 do 18:00 v kanceláři ve VIP. Výkonný výbor FK Čáslav, z. s. stanovil výši členských příspěvků takto:kategorie přípravekU6, U7, U8, U9, U10, U11, žákyně1 500 Kčkategorie žákůU12, U13, U14, U152 000 Kčkategorie dorostuU16, U17, U19, dorostenky2 000 Kč Výjimky:Sourozenci1.

FK Čáslav - SK Vysoké Mýto

2. 11. 2019 U15
Dnes se nám moc herně zápas nepovedl. Soupeř většinu utkání zaslouženě vedl. Nám se podařil zápas otočit až v samotným konci zápasu. Utkání by spíše slušela remíza, pro Vysoké Mýto je to tvrdá rána. Kluci zaslouží pochvalu za to že to nezabalili a snažili se výsledek převrátit na svoji stranu. To se taky povedlo.

TJ Sokol Třebeš - FK Čáslav

27. 10. 2019 U15
K předposlednímu mistrovskému zápasu jsme zavítali do Třebeše. Hrálo se za krásného podzimního počasí na přírodní trávě.

FK Čáslav - SK Sparta Kolín

19. 10. 2019 U15
Do utkání jsme dnes vstoupili dobře. Byli jsme aktivnější a výsledkem toho byly dvě velké šance. Bohužel pro nás jsme je nedokázali proměnit. Postupem času se Kolín dostával do hry a začal si vytvářet svoje příležitosti  ke vstřelení branky. Do vedení 0:1se jim podařilo dostat ve 25',  když se prosadili z rychlého brejku. Do poločasu se podařilo Filipu Vargovi vyrovnat na 1:1. Úvod druhého poločasu jednoznačně patřil hostům, kteří dali dvě branky rozmezí dvou minut 1:3. I přes snahu

MFK Chrudim - FK Čáslav

14. 9. 2019 U15
Dnes se nám konečně vydařil vstup do zápasu, když jsme už v 21' vedli 0:2!. Bohužel pro nás, jsme toto vedení nedokázali udržet. Nechali jsme domácí lacino vyrovnat a do kabin jsme odcházeli za stavu 2:2. V druhém poločase jsme trestuhodně neubránili dva rohové kopy a domácí tým poslali do vedení 4:2. Pak už Chrudim kontrolovala hru a zaslouženě zápas dovedla do vítězného konce.