28. 2. 2019 U15
TERMÍNY SPLATNOSTI ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ pro sezonu 2018/2019:I. pololetí - 30.9. 2018II. pololetí - 28.2.2019 PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ:BEZHOTOVOSTNĚPlatby, prosím, provádějte ve prospěch účtu 442044369/0800, jako VS uvádějte rodné číslo hráče bez čísel za lomítkem + jméno hráče do zprávy pro příjemce HOTOVĚV případě, že budete nechávat proplácet členské příspěvky vaše pojišťovny, je možné příspěvky hradit i hotově. Výkonný výbor FK Čáslav, z. s.

Absolutně podprůměrný výkon s Viktorkou Žižkov

9. 2. 2019 U15
Herně nepovedené utkání sehrála U15 v sobotu dopoledne na hrišti Metreoru Kčerov proti Viktorii Žižkov.

Informace k letní přípravě

30. 1. 2019 U15
Blíží se přechod do dorostenecké kategorie.

Gólmanský trénink

Tréninky gólmanů jsou každou středu od 18:00 pod vedením Davida Čermáka ( tel. 733279154 )

Organizace prosinec

2. 12. 2018 U15

Dva body v Nymburce

26. 10. 2018 U15
V 1. poločase se 2 x trefil Míšek, další šance jsme bohužel nevyužili a to se ukázalo jako klíčové do 2. poločasu. Ve 2. poločasu soupeř zvýšil aktivitu, ve 38. minutě snížil na 1:2 a my se začali bát o výsledek. V 51. minutě přišlo zákonité vyrovnání. V našem týmu se nenašla osobnost, která by tým strhla, ať výkonem nebo komunikačními prostředky, někdo, kdo by dal hře řád a organizaci. V 1. poločase tuto roli dokázal plnit Vojta Záruba, ve 2. poločase jsme již byli soubor individualistů

Záznam utkání s Chrudimí

6. 10. 2018 U15
Záznam utkání: 1. část: https://www.youtube.com/watch?v=iAvv4h2fUTo&feature=youtu.be2. část: https://www.youtube.com/watch?v=mfF2MxbdlLw&feature=youtu.be3. část:https://www.youtube.com/watch?v=qeqx5nnJG8Y&feature=youtu.be4. část: http://https://www.youtube.com/watch?v=AKqdKNgItMA&feature=youtu.beKluci, koukněte se na video a sami hodnoťtev obranné fázi hry:- dostupování soupeře a soubojové chování na obranné polovině hřiště- přepínání po ztrátě míče- zkracování

Dobré tréninkové utkání v Kutné Hoře

2. 10. 2018 U15
Úsloví, že je vždy lepší hrát utkání, nežli pouze trénovat se naplnilo i v Kutné Hoře. Kluci si mohli hlavně vyzkoušet mnohá řešení v útočné fázi, kde akcí bylo opravdu hodně. Tématem bylo jak překonat offsajdovou past, či zda volit při útoku ze strany rychlý balón útočníkům do vápna nebo míče podržet, řešení samostatných nájezdů na brankáře atd. Věřím, že ty dobrá řešení kluci uložili a třeba je začnou použivat automaticky.