Novinky

Sedmnáctka vyhrála v Příbrami

12. 1. 2019 U17
Velmi slušných úvodních třicet minut, tlak příbramských (2x nastřelená tyč) v závěrečné patnáctiminutovce první půle. Ve druhém poločasu časté brejkové situace Čáslavi a střelecky vydařená poslední patnáctiminutovka. Branky stříleli Mužátko, který po rychle vhozeném autu ustál tvrdý souboj se stoperem a "koníčkem" poslal míč do sítě. Honc, který po úniku nejprve trefil tyč a poté poslal míč do sítě a Kmoníček, který trefil středlu z dálky. Domácí ihned po rozehrávce (po třetím gólu) skórovali po

Analýza hráčů přístrojem In Body

20. 11. 2018 U17
Ve spolupráci s RFA Pardubice proběhne v Čáslavi měření přístrojem InBody. Přístroj InBody je jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, trvá okolo 30-ti sekund.MĚŘENÍ MAJÍ VŠICHNI HRÁČI/HRÁČKY FK ČÁSLAV ZDARMA!

Neratovice si odvezly bůra

17. 11. 2018 U17
     Celý první poločas se hrál naprosto vyrovnaný fotbal. Jediný rozdíl byl v proměňování šancí - v 7. min. se poprvé prosadil Mužátko, který přes hlavu zakončil dlouhý aut. V 10. min. se povedl krásný brejk - po rohovém kopu Neratovic Konyvka vyslal do úniku Batelku, ten nacentroval a Mužátko mířil hlavou přesně k tyči. Třetí gól padl po penaltě, když byl faulován agilní Batelka. Kubínovi gólman penaltu vyrazil, bohužel pro něj tak něšťastně, že míč poskakoval po břevně a Kubín

Sedmnáctka konečně dosáhla na body

11. 11. 2018 U17
      Od úvodních minut byly hosté aktivnějším týmem. První nebezpečnou střelu vyslal Schovanec, gólman jeho povedenou ránu vyrazil před Batelku, ale ten napálil míč jen do břevna. Do další šance se mohl dostat Tůma, ale chyběla mu větší rozhodnost, co má vlastně udělat. První gól tak padl ve 28. min. - Honc přenesl dlouhou přihrávkou míč na Batelku, ten ještě uvolňoval Schovance, kterému nejprve patičku gólman vyrazil, ale na dorážku už byl krátký - 0:1. I druhý gól padl až na druhý

Sedmička v Jablonci? Silná káva.

4. 11. 2018 U17
V úvodu utkání jsme si vytvořili tlak, dvě pološance a tutovku Kubína. Ten bohužel neproměnil samostatný nájezd. Zhruba od patnácté minuty nás domácí začali přehrávat a vytvořili si také slušné šance. Dvě ještě Kocprd dokázal zlikvidovat, ale ve 28. a 32. min. inkasoval dva slepené góly.  V úvodu druhé půle jsme byli opět aktivnější. Mužátko po Cháberově hlavičce snížil, a vypadalo to, že by mohla sklapnout Caplárova past. Bohužel nás zlomil laciný třetí gól inkasovaný po nedorozumění

Debakl s béčkem Dukly

28. 10. 2018 U17

Další prohra o jeden gól - Teplice vyloupily Vodranty

14. 10. 2018 U17
       Do Čáslavi dorazil druhý tým tabulky s bilancí 9 výher z 9 utkání a skóre 43:6. Zřejmě z respektu před Teplicemi vstoupili domácí do utkání bojácně. Nicméně postupem času čáslavští mladíci zjistili, že soupeřem jim jsou stejně staří kluci, kteří "jen" hrají za Teplice. Bojovností domácí eliminovali větší technickou vyspělost a kombinační schopnosti soupeře a hra se odehrávala spíše ve středu hřiště.       Góly padaly v prvním poločasu - na 0:1

Sedmnáctka prohrála o gól na Admiře

7. 10. 2018 U17
Od úvodu se hrálo vyrovnané utkání. Důrazný fotbal více vyhovoval domácím, kteří donutili čáslavské obránce k chybám. Tu první ještě hasil výborným zákrokem Kocprd, druhý samostatný únik však již nevychytal - 17. min. Galič 1:0. Během první půle se ještě jednou blýskl Kocprd, který reflexivně vyrazil střelu z úrovně penalty a zvládl i dorážku. Hosté mohli skórovat při akcích Schovance a Fišra.Do druhé půle opět vstoupili aktivněji domácí - ztrátu Válka na půlce trestal v 54. min. Fousek. Po

Penaltová výhra nad Pardubicemi

28. 9. 2018 U17
    V prvním poločasu měli více ze hry hosté, kteří se prosazovali kombinační hrou. Domácím zasáhla do sestavy zranění - nehráli Mužátko a L. Altmann a v sedmé minutě musel střídat Fišr. Přes větší aktivitu Pardubic vstřelil branku Chábera, který po ideální přihrávce Kubína unikl obráncům a byť z úhlu, svůj únik bravurně zakončil - 1:0.    Ve druhé půli se nejprve hrálo hlavně ve středu pole. Jenže vynucená střídání Chábery (křeče), Konyvky (záda) a Honce (hlava) rozhodila hru

Smolná prohra v Ústí nad Labem

23. 9. 2018 U17
   Kdo přišel na utkání ve čtvrté minutě, neviděl tři branky. V první minutě rozehrávku gólmana zachytil Kubín, narazil si s Honcem, obešel protihráče a přistrčil míč Batelkovi - 0:1. Ve 2.min. domácí pronikli přes naši levou stranu, na přihravku "pod sebe" si naběhl Ryska, jehož nepříliš prudkou střelu tečoval M.Altmann - 1:1. O další minutu později již domácí vedli - po autovém vhazování dokázali odcentrovat a nabíhají Carrassi se hlavou nemýlil - 2:1. Branky v průběhu

Členské příspěvky

17. 9. 2018 U17
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

Sparta nad síly sedmnáctky

16. 9. 2018 U17
     Sparta přijela do Čáslavi po výhře 8:1 s Jaboncem, domácí povzbuzeni polovičním vítězstvím v Náchodu.     Úvod utkání vyzněl lépe pro hosty, kteří několikrát zahrozili. Postupem času se hra vyrovnávala, byť sparťani byli technicky zdatnější. Duel se rozhodl ve dvou minutách - ve 30. min. poslal reprezentant Vydra Spartu do vedení po rohovém kopu. O minutu později zaváhala obrana a Kaštánek z bezprostřední blízkosti zdvojnásobil skóre - 0:2.

Sedmnáctka přivezla všechny body z Náchoda

9. 9. 2018 U17
     V pátém kole sedmnáctka konečně naplno bodovala. Do Náchoda jela s jasným cílem vyhrát a role favorita jí moc nesvědčila. V úvodu si sice vytvořila tlak, díky Mužátkovi se dostala i do vedení 1:0, jenže od té chvíle výkon zdaleka nepřipomínal povedené utkání s Bohemkou. Množství chyb pustilo do hry i Náchod a tak se první půle odehrála především ve středu hřiště.    Ve druhém dějství byla převaha hostí znatelnější. Skóre posunul opět Mužátko, který po ideální přihrávce

Sedmnáctka na senzaci nedosáhla - Bohemka v závěru otočila skóre

2. 9. 2018 U17
Čáslavská sedmnáctka narazila v neděli na favorita celé soutěže - pražskou Bohemku. Těžký terén po nočním dešti nahrával domácím a ti svého soka málem zaskočili.Bohemka sice držela míč, ale jako první se radovala Čáslav - Batelka si narazil s Honcem, utekl po křídle a z úhlu překonal uklouznuvšího gólmana - 1:0. Vyrovnání přinesla 30.min. - za obranu naběhl kapitán hostí Novák a tváří v tvář Kocprdovi nezaváhal - 1:1.Druhý poločas začali lépe hosté - na další průnikovou přihrávku mezi beky

V Mladé Boleslavi měla sedmnáctka na víc

25. 8. 2018 U17
Hrál se oboustranně důrazný, rychlý a pro diváky atraktivní duel se spoustou gólů, šancí a pohledných akcí. V prvním poločasu bylo skóre vyrovnané, přestože domácí měli více ze hry a větší počet brankových příležitostí. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale skóre se překlopilo na stranu domácích. Rozhodla druhá minuta druhé půle, kdy po naší chybě Boleslav vstřelila třetí gól. Mohli jsme dvakrát vyrovnat, bohužel jsme velké příležitosti nedali a byli po zásluze potrestáni

Sedmnáctka podlehla favorizovanému Liberci

19. 8. 2018 U17
Podobně jako v minulém kole inkasovala Čáslav velmi brzy. V 6.min. se dorážkou prosadil hostující Flesner a udal ráz duelu. Gól padl zřejmě z ofsajdu, ale platil - 0:1. Liberec domácí přehrával po většinu první půle, ale ani čáslavští pouze nebránili. Když přežili úvodní tlak, unikl Mužátko, uvolnil Cháberu, ale ten se střelou otálel a o míč přišel. Další dva závary přinesly rohy, ale ani tam domácí nebyli úspěšní. A v závěru poločasu dvakrát udeřili hosté - nejprve zopakovali gólovou akci

Junek vs. Junek - střední záložník Hradce proti trenérovi Čáslavi

11. 8. 2018 U17
Domácí vlétli do utkání jako velká voda. Hned první útok hasil Kocprd faulem mimo pokutové území a následný trestný kop vytáhl nad břevno. Bohužel ve 4.min. již úspěšný nebyl a Hradec vedl 1:0. Než se Čáslav vzpamatovala, mohl být bankový rozdíl větší. V hlavní roli byl opět Kocprd a přidala se i zbrklost domácích. Ve druhé části prvního poločasu se pustili do útočení i hosté, ale brejkové situace nedotáhli do zakončení.  Ve druhém dějství byla hra přeci jen vyrovnanější. A vyrovnalo se i skóre

Šestnáctka Vyšehradu vzdorovala poločas

7. 8. 2018 U17
První poločas byl výkon čáslavských hráčů bezkrevný. Vyráběli zbytečné chyby, nepřesně kombinovali a ani bojovnost nebyla příkladná. Za to byli jednou potrestáni a několikrát zastavil akce Vyšehradu odmávaný ofsajd. Soupeř ve dvou případech vstřelil gól.  Po poločasové přestávce zvýšili hosté aktivitu a čtyřmi góly otočili skóre. Druhá půle byla výrazně lepší zejména v nasazení a bojovnosti. Kombinačně se příliš nedařilo.

Přestřelka "sedmnáctky" s Havlíčkovým Brodem

4. 8. 2018 U17
Úvod utkání byl "divočejší". V první minutě se hnal sám na gólmana Kvaček, střílel ale mimo. Vzápětí se blýskl Kocprd, který chytil také samostatný nájezd. V 8.min. zaskočila špatně stojícího čáslavského gólmana slabá střela a Brod vedl - 1:0. Vyrovnáno bylo za tři minuty - Mužátko v souboji přistrčil míč Novákovi a ten tváří v tvář gólmanovi nezaváhal - 1:1. Čáslav se dostala do vedení v 18. min. kdy centroval Fišr a Konývka měl jednoduchou pozici. Od té doby hosté hru ovládli a vytvořili si několik