ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Novinky

Body za bojovnost

19. 5. 2019 U17
První poločas byl bojovný, od vápna k vápnu. Do vedení šli domácí, když Vávrovu hlavičku vyrazil gólman k Mužátkovi a ten se nemýlil. Do druhého poločasu vsoupila aktivněji Chrudim, byla pohyblivější, důraznější a zaslouženě vyrovnala. Postupem času se hra zvrhla v nakopávanou a z ní více vytežili domácí hráči. Po skrumáži trefil Vávra tyč a Kvaček dorazil míč za záda hostujícího gólmana. Chrudim mohla vyrovnat v úplném závěru, ale hlavička exčáslavského Špičáka šla nad.

Také mladší dorost prohrál se vztyčenou hlavou

11. 5. 2019 U17
Hrálo se za vytrvalého deště na umělé trávě. V čáslavské sestavě byli Altmann, Honc a Vávra, kteří hráli celé nebo skoro celé utkání za U19, Fišr, který měl v nohách poločas, a na pár minut naskočili i Tůma, Mužátko a Nykodým. První šanci si připravil Mužátko, poté ale Kocprd držel čáslavské naděje na slušný výsledek. V první půli byl překonán 2x, stejně jako ve druhém dějství. Do obrovské šance dostal T. Čálek, bohužel neproměnil sólový únik přes polovinu hřiště. Čáslav po zranění

Fišr hattrickem zařídil výhru na posledním týmem tabulky

8. 5. 2019 U17
První minuta a hned gól - Mužátko střílel do okryté brány po zákroku gólmana. Pak přišel výpadek, který zřejmě způsobilo rychlé vedení. Od dvacáté minuty jsme na hřišti jasně dominovali, udělali jsme několik povedených kombinací. Vypracovali jsme si šance a vstřelili dva góly - Fišr z rychlého protiútoku a Schovanec po chtré kombinaci s Mužátkem.    I vstup do druhé půle patřil Čáslavi. Fišr dvěma brankami završil hattrick a podrtrhl svůj dobrý výkon. V závěru však přišly zbytečné

Dobrý výkon na body nestačil

5. 5. 2019 U17
   Sice jsme vstoupili dobře do utkání a po centru Tůmy vstřelil Honc vedoucí gól. Jenže několik hrubých chyb v naší obranné fázi nás stálo vedení, byť opticky to byl vyrovnaný souboj. Do utkání jsme se dokázali vrátit vzápětí po třetí brance Admiry, akci Konyvky přesně zakončil Mužátko.   Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, vytvořili jsme si tlak a několik slušných šancí. Bohužel jsme je neproměnili a po zranění gólmana hostí a vynuceném střídání za hráče v poli,

Bod z Neratovic? Chtěli jsme víc.

1. 5. 2019 U17
Do utkání vstoupili aktivněji hosté a vcelku zaslouženě se dostali do vedení. Honcův centr v 10.min. skončil za zády překvapeného gólmana. Domácí mohli vyrovnat z penalty, kterou trochu nešikovným zákrokem zavinil Gonda. Kocprd střelu domácího hráče vyrazil a dorážku stihl zblokovat Válek. Ve druhém poločasu se na hřišti na obou stranách objevili hráči, kteří měli v nohách duel starších dorostenců. Čáslav si sice vytvořila mírnou převahu, ale své šance neproměnila a navíc měla štěstí, když

Rozhodnuto bylo po devíti minutách

28. 4. 2019 U17
   Nekoncetrovaný vstup do utkání rozhodl o výsledku. Ve čtvrté minutě nafackoval míč Schovancovi po našem autu na útočné polovině a my z akce, kterou můžeme čtyřikrát přerušit, dostaneme gól. Za dvě minuty nám dal Miláček další a v deváté Veverka třetí. Sice jsme se zvedli, částečně jsme hru vyrovnali, bohužel Mužátko nedal tři stoprocentí šance a trest v podobě čtvrtého gólu přišel od Jarkovského.  Ve druhém poločasu jsme mohli alespoň snížit, bohužel Mužátko, ani Tůma, své

Zvučná posila do našeho trenérského týmu - Tomáš Frejlach!

7. 4. 2019 U17
Dorostenecké realizační týmy FK Čáslav posilují o bývalého prvoligového hráče a zkušeného trenéra, Tomáše Frejlacha.

Povinné vítězství s Náchodem

První poločas si domácí vypracovali dvougólový náskok - při prvním gólu dorážel Fišr vyraženou střelu Konyvky a při druhém trefil hlavou Nykodým střílený centr Mužátka. Úvod druhé půle chvíli vypadal, jako by měla sklapnout Czaplárova past. Hosté snížili a byli nebezpečnější. Domácí probudily až hlasité pokyny z lavičky. Začalo se více běhat a to na slabého soupeře stačilo. Třetí gól vstřelil po Konyvkově kolmici Schovanec a skóre uzavřel hráč, který ho otevřel - Tadeáš Fišr.

V úvodním jarním kole bylo Ústí produktivnější

3. 3. 2019 U17
   Od začátku se hrálo nahoru dolů, šance střídala šanci. První poločas střelecky nakonec vyzněl lépe pro hosty, byť se jako první prosadili domácí. V 11.min. totiž vysunul Kmoníček do samostatného úniku Tůmu, ten si ve vápně zasekl míč na levačku a technickou střelou vymetl pavučinky v horním rohu ústecké brány. Jenže od té chvíle začala kupit chyby čáslavská obrana a  po zásluze ji dvakrát potrestali hosté - nejprve vyrovnal Matoshi a do vedení hosty poslal Joni. Tři minuty

Mladší dorostenci opět nezvládli vstup do utkání a vysoko podlehli Havlíčkovu Brodu

23. 2. 2019 U17
I tentokrát rozhodl utkání mladšího dorostu úvod. V poli se sice hrálo vyrovnané utkání, ale do šancí se dostávali většinou domácí. Tu první založil špatnou rozehrávkou Fišr a Kocprd v bráně zaspal - 1:0. Tůma mohl vyrovnat, ale gólman byl proti. Ve 12. min. se nechal obejít Vávra a centr si srazil Kocprd do brány - 2:0. Třetí gól přišel po dalším brejku domácích (19. min. 3:0) a střídalo se. Sice přišlo zlepšení, zejména díky Vávrovi ve středu hřiště, ale opět padl gól do čáslavské sítě. Ten

Mladší dorostenci v přípravě nestačili na Vysočinu Jihlava

16. 2. 2019 U17
Gólová přestřelka v úvodu předznamenala celkové skóre. Hned první dvě akce hostí skončily gólem. V sedmé minutě  Schovanec hlavou snížil, ale ve dvanácté minutě to bylo zase o dva góly. Další čáslavský roh přetavil v gól Válek, ale jednobrankový rozdíl měl opět jepičí život. V 19.min. padla totiž celkově již šestá branka, čtvrtá v síti Durase.  Do druhého poločasu nastoupil do jihlavské brány Míra Vlček, dřívější čáslavská opora. Překonat se ho povedlo jen L. Altmannovi, který se prosadil

Soustředění

11. 2. 2019 U17
Letní soustředění v Kácově.

Pardubická šestnáctka nás totálně rozebrala

27. 1. 2019 U17
  Do duelu vstoupili domácí jako uragán. Během pár minut vstřelili tři góly, trefili dvě tyčky a jasně dominovali. Zaskočení hosté nestíhali a zaostávali ve všech herních činnostech. Za stavu 3:0 mohl skórovat Honc, v samostatné úniku obešel i gólmana, ale dostal se příliš do úhlu a akci nezakončil. Poté následovala další desetiminutovka se třemi góly v naší síti, tu první si navíc vstřelil Schovanec.  Druhá půle byla z naší strany mírně lepší. Ale nakonec jsme inkasovali stejný počet

Přestřelka s Tempem ve prospěch hostů

19. 1. 2019 U17
    Vstup do utkání se lépe povedl domácím. Ti dobře napadali rozehrávku Tempa a nutili obranu a gólmana k chybám. A dokázali je potrestat - nejprve záložníci donutili chybovat levého obránce a jeho špatnou malou domů potrestal Mužátko. O dvě minuty později si na čáslavského utočníka dovolil kličku gólman a bylo to 2:0. Hosté Durase v bráně téměř neohrozili, jedinou šanci prvních čtyřiceti minut spálil lobem mimo z velké dálky útočník hostů. V závěrečné pětiminutovce se ovšem děli věci

Sedmnáctka vyhrála v Příbrami

12. 1. 2019 U17
Velmi slušných úvodních třicet minut, tlak příbramských (2x nastřelená tyč) v závěrečné patnáctiminutovce první půle. Ve druhém poločasu časté brejkové situace Čáslavi a střelecky vydařená poslední patnáctiminutovka. Branky stříleli Mužátko, který po rychle vhozeném autu ustál tvrdý souboj se stoperem a "koníčkem" poslal míč do sítě. Honc, který po úniku nejprve trefil tyč a poté poslal míč do sítě a Kmoníček, který trefil středlu z dálky. Domácí ihned po rozehrávce (po třetím gólu) skórovali po