NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

PŘIHLÁSIT SE

Další posily do trenérského týmu, U17 přebírá duo Ronovský - Lebduška

30. 3. 2021 U17
Čáslav – FK Čáslav hlásí další dvě nové tváře v trenérském štábu. Jedná se o čtyřiadvacetiletého Adama Ronovského a o rok mladšího Marka Lebdušku. Oba budou prozatím působit v roli asistenta trenéra u kategorie U17. Mladí trenéři působí v Čáslavi řadu let, když v čáslavském dresu nastupovali v mládežnických kategoriích. Navíc v současné době hráčsky aktivně působí v A-týmu a B-týmu mužů.

Další bývalý hráč Čáslavi oblékl dres reprezentace, Štěpán Míšek nyní působí v FK Pardubice

22. 3. 2021 U17
Štěpán Míšek s fotbalem začínal v Třemošnici. Následně prošel žákovskými týmy FK Čáslav. Díky spolupráci FK Čáslav s FK Pardubice se přesunul do tamní Regionální fotbalové akademie. Nyní působí v dorosteneckém týmu U17.

Tentokráte bez bodu

12. 9. 2020 U17