Novinky

Členské příspěvky - podzim 2019

2. 9. 2019 U17
TERMÍNY SPLATNOSTI ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ pro sezonu 2019/2020:I. pololetí - 15.9. 2019 / minipřípravka do 30.9.2019II. pololetí - 28.2.2020 PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ:Pouze v hotovosti, vždy v pondělí a čtvrtek od 16:00 do 18:00 v kanceláři ve VIP. Výkonný výbor FK Čáslav, z. s. stanovil výši členských příspěvků takto:kategorie přípravekU6, U7, U8, U9, U10, U11, žákyně1 500 Kčkategorie žákůU12, U13, U14, U152 000 Kčkategorie dorostuU16, U17, U19, dorostenky2 000 Kč Výjimky:Sourozenci1.

Třetí místo na Bavaria Cupu

10. 6. 2019 U17
Bavaria Cup - 8.-9. 6., 12 týmů, 5 utkání, 3. místo, skóre 8:0

Prohra se vztyčenou hlavou

2. 6. 2019 U17
První poločas, hraný v úmorném teple, si sice mírnou převahu vytvořili hosté, ale největší šanci spálil čáslavský Mužátko. Ve druhém poločasu se postupně zvyšovaly obrátky jak na tribuně, tak na hřišti. Mužátko mohl opět poslat domácí do vedení, ale v cestě mu stál gólman a posléze i tyč. Pár minut před koncem se prosadil Jablonec po křídelní akci a centru před bránu. Za dvě minuty stejná akce Jablonce, jen z druhého křídla, a míč do sítě usměrnil vracející se Válek. No a frustraci z výsledku

Dukla jasně lepší

26. 5. 2019 U17
Utkání mladšího dorostu ovlivnila sestava hostů, složená převážně z hráčů, kteří již nastoupili za starší dorost. Dokud síly stačily, vytvořili si hosté i nějaké šance. Bohužel se dvacet minut před koncem zranil Honc, za kterého už nebyla náhrada. V tu chvíli už to bylo pouze na jednu bránu.

Body za bojovnost

19. 5. 2019 U17
První poločas byl bojovný, od vápna k vápnu. Do vedení šli domácí, když Vávrovu hlavičku vyrazil gólman k Mužátkovi a ten se nemýlil. Do druhého poločasu vsoupila aktivněji Chrudim, byla pohyblivější, důraznější a zaslouženě vyrovnala. Postupem času se hra zvrhla v nakopávanou a z ní více vytežili domácí hráči. Po skrumáži trefil Vávra tyč a Kvaček dorazil míč za záda hostujícího gólmana. Chrudim mohla vyrovnat v úplném závěru, ale hlavička exčáslavského Špičáka šla nad.

Také mladší dorost prohrál se vztyčenou hlavou

11. 5. 2019 U17
Hrálo se za vytrvalého deště na umělé trávě. V čáslavské sestavě byli Altmann, Honc a Vávra, kteří hráli celé nebo skoro celé utkání za U19, Fišr, který měl v nohách poločas, a na pár minut naskočili i Tůma, Mužátko a Nykodým. První šanci si připravil Mužátko, poté ale Kocprd držel čáslavské naděje na slušný výsledek. V první půli byl překonán 2x, stejně jako ve druhém dějství. Do obrovské šance dostal T. Čálek, bohužel neproměnil sólový únik přes polovinu hřiště. Čáslav po zranění

Fišr hattrickem zařídil výhru na posledním týmem tabulky

8. 5. 2019 U17
První minuta a hned gól - Mužátko střílel do okryté brány po zákroku gólmana. Pak přišel výpadek, který zřejmě způsobilo rychlé vedení. Od dvacáté minuty jsme na hřišti jasně dominovali, udělali jsme několik povedených kombinací. Vypracovali jsme si šance a vstřelili dva góly - Fišr z rychlého protiútoku a Schovanec po chtré kombinaci s Mužátkem.    I vstup do druhé půle patřil Čáslavi. Fišr dvěma brankami završil hattrick a podrtrhl svůj dobrý výkon. V závěru však přišly zbytečné