Novinky

V úvodním jarním kole bylo Ústí produktivnější

3. 3. 2019 U17
   Od začátku se hrálo nahoru dolů, šance střídala šanci. První poločas střelecky nakonec vyzněl lépe pro hosty, byť se jako první prosadili domácí. V 11.min. totiž vysunul Kmoníček do samostatného úniku Tůmu, ten si ve vápně zasekl míč na levačku a technickou střelou vymetl pavučinky v horním rohu ústecké brány. Jenže od té chvíle začala kupit chyby čáslavská obrana a  po zásluze ji dvakrát potrestali hosté - nejprve vyrovnal Matoshi a do vedení hosty poslal Joni. Tři minuty

Mladší dorostenci opět nezvládli vstup do utkání a vysoko podlehli Havlíčkovu Brodu

23. 2. 2019 U17
I tentokrát rozhodl utkání mladšího dorostu úvod. V poli se sice hrálo vyrovnané utkání, ale do šancí se dostávali většinou domácí. Tu první založil špatnou rozehrávkou Fišr a Kocprd v bráně zaspal - 1:0. Tůma mohl vyrovnat, ale gólman byl proti. Ve 12. min. se nechal obejít Vávra a centr si srazil Kocprd do brány - 2:0. Třetí gól přišel po dalším brejku domácích (19. min. 3:0) a střídalo se. Sice přišlo zlepšení, zejména díky Vávrovi ve středu hřiště, ale opět padl gól do čáslavské sítě. Ten

Mladší dorostenci v přípravě nestačili na Vysočinu Jihlava

16. 2. 2019 U17
Gólová přestřelka v úvodu předznamenala celkové skóre. Hned první dvě akce hostí skončily gólem. V sedmé minutě  Schovanec hlavou snížil, ale ve dvanácté minutě to bylo zase o dva góly. Další čáslavský roh přetavil v gól Válek, ale jednobrankový rozdíl měl opět jepičí život. V 19.min. padla totiž celkově již šestá branka, čtvrtá v síti Durase.  Do druhého poločasu nastoupil do jihlavské brány Míra Vlček, dřívější čáslavská opora. Překonat se ho povedlo jen L. Altmannovi, který se prosadil

Soustředění

11. 2. 2019 U17
Letní soustředění v Kácově.

Pardubická šestnáctka nás totálně rozebrala

27. 1. 2019 U17
  Do duelu vstoupili domácí jako uragán. Během pár minut vstřelili tři góly, trefili dvě tyčky a jasně dominovali. Zaskočení hosté nestíhali a zaostávali ve všech herních činnostech. Za stavu 3:0 mohl skórovat Honc, v samostatné úniku obešel i gólmana, ale dostal se příliš do úhlu a akci nezakončil. Poté následovala další desetiminutovka se třemi góly v naší síti, tu první si navíc vstřelil Schovanec.  Druhá půle byla z naší strany mírně lepší. Ale nakonec jsme inkasovali stejný počet

Přestřelka s Tempem ve prospěch hostů

19. 1. 2019 U17
    Vstup do utkání se lépe povedl domácím. Ti dobře napadali rozehrávku Tempa a nutili obranu a gólmana k chybám. A dokázali je potrestat - nejprve záložníci donutili chybovat levého obránce a jeho špatnou malou domů potrestal Mužátko. O dvě minuty později si na čáslavského utočníka dovolil kličku gólman a bylo to 2:0. Hosté Durase v bráně téměř neohrozili, jedinou šanci prvních čtyřiceti minut spálil lobem mimo z velké dálky útočník hostů. V závěrečné pětiminutovce se ovšem děli věci

Sedmnáctka vyhrála v Příbrami

12. 1. 2019 U17
Velmi slušných úvodních třicet minut, tlak příbramských (2x nastřelená tyč) v závěrečné patnáctiminutovce první půle. Ve druhém poločasu časté brejkové situace Čáslavi a střelecky vydařená poslední patnáctiminutovka. Branky stříleli Mužátko, který po rychle vhozeném autu ustál tvrdý souboj se stoperem a "koníčkem" poslal míč do sítě. Honc, který po úniku nejprve trefil tyč a poté poslal míč do sítě a Kmoníček, který trefil středlu z dálky. Domácí ihned po rozehrávce (po třetím gólu) skórovali po

Analýza hráčů přístrojem In Body

20. 11. 2018 U17
Ve spolupráci s RFA Pardubice proběhne v Čáslavi měření přístrojem InBody. Přístroj InBody je jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, trvá okolo 30-ti sekund.MĚŘENÍ MAJÍ VŠICHNI HRÁČI/HRÁČKY FK ČÁSLAV ZDARMA!

Neratovice si odvezly bůra

17. 11. 2018 U17
     Celý první poločas se hrál naprosto vyrovnaný fotbal. Jediný rozdíl byl v proměňování šancí - v 7. min. se poprvé prosadil Mužátko, který přes hlavu zakončil dlouhý aut. V 10. min. se povedl krásný brejk - po rohovém kopu Neratovic Konyvka vyslal do úniku Batelku, ten nacentroval a Mužátko mířil hlavou přesně k tyči. Třetí gól padl po penaltě, když byl faulován agilní Batelka. Kubínovi gólman penaltu vyrazil, bohužel pro něj tak něšťastně, že míč poskakoval po břevně a Kubín

Sedmnáctka konečně dosáhla na body

11. 11. 2018 U17
      Od úvodních minut byly hosté aktivnějším týmem. První nebezpečnou střelu vyslal Schovanec, gólman jeho povedenou ránu vyrazil před Batelku, ale ten napálil míč jen do břevna. Do další šance se mohl dostat Tůma, ale chyběla mu větší rozhodnost, co má vlastně udělat. První gól tak padl ve 28. min. - Honc přenesl dlouhou přihrávkou míč na Batelku, ten ještě uvolňoval Schovance, kterému nejprve patičku gólman vyrazil, ale na dorážku už byl krátký - 0:1. I druhý gól padl až na druhý

Sedmička v Jablonci? Silná káva.

4. 11. 2018 U17
V úvodu utkání jsme si vytvořili tlak, dvě pološance a tutovku Kubína. Ten bohužel neproměnil samostatný nájezd. Zhruba od patnácté minuty nás domácí začali přehrávat a vytvořili si také slušné šance. Dvě ještě Kocprd dokázal zlikvidovat, ale ve 28. a 32. min. inkasoval dva slepené góly.  V úvodu druhé půle jsme byli opět aktivnější. Mužátko po Cháberově hlavičce snížil, a vypadalo to, že by mohla sklapnout Caplárova past. Bohužel nás zlomil laciný třetí gól inkasovaný po nedorozumění

Debakl s béčkem Dukly

28. 10. 2018 U17

Další prohra o jeden gól - Teplice vyloupily Vodranty

14. 10. 2018 U17
       Do Čáslavi dorazil druhý tým tabulky s bilancí 9 výher z 9 utkání a skóre 43:6. Zřejmě z respektu před Teplicemi vstoupili domácí do utkání bojácně. Nicméně postupem času čáslavští mladíci zjistili, že soupeřem jim jsou stejně staří kluci, kteří "jen" hrají za Teplice. Bojovností domácí eliminovali větší technickou vyspělost a kombinační schopnosti soupeře a hra se odehrávala spíše ve středu hřiště.       Góly padaly v prvním poločasu - na 0:1

Sedmnáctka prohrála o gól na Admiře

7. 10. 2018 U17
Od úvodu se hrálo vyrovnané utkání. Důrazný fotbal více vyhovoval domácím, kteří donutili čáslavské obránce k chybám. Tu první ještě hasil výborným zákrokem Kocprd, druhý samostatný únik však již nevychytal - 17. min. Galič 1:0. Během první půle se ještě jednou blýskl Kocprd, který reflexivně vyrazil střelu z úrovně penalty a zvládl i dorážku. Hosté mohli skórovat při akcích Schovance a Fišra.Do druhé půle opět vstoupili aktivněji domácí - ztrátu Válka na půlce trestal v 54. min. Fousek. Po

Penaltová výhra nad Pardubicemi

28. 9. 2018 U17
    V prvním poločasu měli více ze hry hosté, kteří se prosazovali kombinační hrou. Domácím zasáhla do sestavy zranění - nehráli Mužátko a L. Altmann a v sedmé minutě musel střídat Fišr. Přes větší aktivitu Pardubic vstřelil branku Chábera, který po ideální přihrávce Kubína unikl obráncům a byť z úhlu, svůj únik bravurně zakončil - 1:0.    Ve druhé půli se nejprve hrálo hlavně ve středu pole. Jenže vynucená střídání Chábery (křeče), Konyvky (záda) a Honce (hlava) rozhodila hru

Smolná prohra v Ústí nad Labem

23. 9. 2018 U17
   Kdo přišel na utkání ve čtvrté minutě, neviděl tři branky. V první minutě rozehrávku gólmana zachytil Kubín, narazil si s Honcem, obešel protihráče a přistrčil míč Batelkovi - 0:1. Ve 2.min. domácí pronikli přes naši levou stranu, na přihravku "pod sebe" si naběhl Ryska, jehož nepříliš prudkou střelu tečoval M.Altmann - 1:1. O další minutu později již domácí vedli - po autovém vhazování dokázali odcentrovat a nabíhají Carrassi se hlavou nemýlil - 2:1. Branky v průběhu