chci více informací

Novinky

U19 začala v přípravě vítězně

15. 7. 2018 U19
V prvním přípravném zápasu jsme přivítali na hřišti v Chotusicích celek TJ Mezilesí Načešice, který hraje 1. A třídu mužů Pardubického kraje.

Nominace na PU Načešice

13. 7. 2018 U19
Na PU  s Načešicemi je sraz v Chotusicích v neděli ve 12:45. Začátek zápasu 14:00. Po utkání večeře v Restauraci Na hřišti v Čáslavi plus sledování finále MS. Nominovaní hráči: Havrda, Masopust, Jelínek, Vajgl, Kurka, Vágner, Pytlík, Suchý, Černý, Švajcr, Chábera, Salač, Šmídl, Oswald, Varga, Altmann, Honc, Fišr, Tůma, Chaloupka

Změny v termínech - Letní příprava U19

Soustředění v Kácově je povinné.  Záloha 2000,-Kč nejpozději ve středu 20.6. Doplatek 2000,- pak na začátku přípravy, nejpozději do 15.7.

ČLD U19 rozlosování soutěží

22. 6. 2018 U19
Ligová U19 již zná své soupeře pro příští sezónu.

Top tréninkovým střelcem Dan Švajcr

26. 5. 2018 U19
100% úspěšnost při tréninkové dovednostní soutěži přinesla Danovi titul Top střelce a pamětní fotbalovou medaili.

Nejúspěšnější sportovec města Čáslavi

23. 4. 2018 U19
Město Čáslav každoročně oceňuje a odměňuje své nejúspěšnější sportovce. Společenskou událost letos doprovodí hudebník Petr Štolba (Pekař) a dobrovolné vstupné bude věnováno nadaci Cesta životem bez bariér.

U19 - Mladá Boleslav si z pozdní koledy odvezla trojku

8. 4. 2018 U19
 Reportáž  a foto ze zápasu s Mladou Boleslaví na svoboda.info zde.

U19 bojovala s Bohemias do posledního muže

28. 3. 2018 U19
V první čtvrthodince vyrovnaná hra s vyloženou šancí na straně hostů, když po rychlém protiútoku šel Oliva sám na branku. Míč mu však zůstal v poslední chvíli pod tělem a zakončení tak nebylo úplně stoprocentní. Domácí se ujali vedení v 16. minutě, když jejich akci a následný centr z levé strany využil jejich nedůsledně obsazený útočník, kterému čáslavští dali v malém vápně na přední tyči prostor pro zpracování a zakončení. Ve zbývající části poločasu měli domácí výraznou herní převahu. Gólové šance

U19 - po boji udolala Náchod

25. 3. 2018 U19
V první půli domácí zkraje neproměnili Koppem a Olivou dva samostatné nájezdy. Poté si oba týmy připravovaly střídavě své šance, ale bez výsledného efektu. Domácí brankář Vyhnánek se předvedl při dalekonosné střele z voleje i hlavičce Pavlíčka z rohu malého vápna.První úspěšná gólová akce byla až v 54. minutě, kdy odražený míč po standartní situaci vrátil zpět do vápna Jelínek a Oliva po zpracování posunul míč podél brankáře do sítě. V 67. minutě se zleva uvolnil Havrda, nacentroval před branku