ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Novinky

Chrudim slavila záchranu

19. 5. 2019 U19
První poločas byl vyrovnaný. Do vedení mohly jít oba týmy, Chrudim hned v úvodu, Čáslav ve střední části. Bohužel pro domácí se hostům povedla pěkná akce (po našem nedohraném souboji) a Bakeš se sám před gólmanem nemýlil.Ve druhém poločasu byla Chrudim lepší, byť góly vstřelila po zbytečných chybách domácích hráčů. Skóre korigovala šibenice trefená Havrdou těsně před koncem.

Přijatelná prohra na půdě lídra tabulky

11. 5. 2019 U19
Do sestavy jsme zařadili Durase, který si podal výborný výkon. Jen na postu gólmana jsme měli na výběr ze všech tří možností. Jinak jsme sestavu poskládali z hráčů, kteří byli ochotni do Teplic pro očekávanou porážku vyrazit. Celkový výkon nebyl vůbec špatný. Domácí nastoupili v plné síle, i s hráči, kteří mají ligové smlouvy. Vytvořili si sice tlak, ale nešla jim finální přihrávka, popřípadě šance zahodili nebo zasáhl Duras. My jsme si v duelu s vedoucím celkem tabulky vytvořili také šance, tu

Totální kolaps

8. 5. 2019 U19

Další možnost na zisk bodů je pryč

5. 5. 2019 U19
Rozhodly hrozné individuální chyby. Soupeř vyhrál zaslouženě, ovšem skóre neodpovídá dění na hřišti. První gól padne, když rozeháváme trestný kop - tak nešikovně, že nám jde Admira do brejku. Druhá a třetí branka jde za Martinem Gronem, který nejprve neuhlídal hráče při rohovém kopu a pak přihraje přesně na nohu soupeře, který střelou zpoza vápna zvýšil na 3:1. Při páté brance se nechá gólman Beran přehlavičkovat jedním z nejmenších hráčů na hřišti a na šestý "namaže" Kubín nepřesnou rozehrávkou.

Ve dvacáté minutě bylo hotovo

1. 5. 2019 U19
Utkání rozhodly první minuty, kdy jsme inkasovali po zbytečných ztrátách ve středu hřiště. Domácí byli agresivnější, důraznější a chtěli vyhrát. My jsme se zúčastnili a ještě přišli o dalšího zraněného hráče. Svůj penaltový zákrok odnesl Beran. Paradoxně jsme se mohli do zápasu vrátit ještě v prvním poločasu. Jenže když se nedaří, nezvládli jsme proměnit ani vyložené šance. Vrchol zmaru předvedl ve drhé půli Vávra, který při odkopu z vápna trefil míč tak, že skončil v šibenici Kocprdovy brány.

Prohra, která nebolí

14. 4. 2019 U19

Když ne Náchod, tak koho?

7. 4. 2019 U19
Vodranty viděly utkání, které s dorosteneckou ligou nemá nic společného. Klukům buď svázala nohy důležitost duelu nebo jim neseděl terén, ale k vidění nebyla téměř žádná kombinace, pohledná akce, či povedená střela. Hosté zahustili svoji polovinu a snažili se vyrážet do brejků. V první poločasu si vyloženější příležitost nevytvořili, ale trefili se na začátku druhé půle. Rychlý brejk obrana nezachytila, první střelu Beran výborně zlikvidoval, ale dorážka už mířila do prázdné brány, Čáslavští

Devatenáctka zdolala Mladou Boleslav nejtěsnějším rozdílem

24. 3. 2019 U19
        Vstup do utkání vyšel lépe domácím - hned v první minutě měl gól na noze Vajgl, ve druhé střílený centr Jelínka chytil gólman Barták. Hosté se připomněli v sedmé minutě, ale ani oni gól nedali. Během úvodní pětačtiřicetiminutovky měli více šancí, střel na bránu i rohů čáslavští, hosté ale trefili tyč.        A trefili ji hned v první minutě druhé půle, kdy zazmatkovala domácí obrana. V 58. min. chybovali pro změnu boleslavští - špatnou malou domů vystihl

Smutný rekord

17. 3. 2019 U19

Devatenáctka po slušném výkonu podlehla Hradci Králové

13. 3. 2019 U19
Od začátku se na umělce děly věci -hned ve druhé minutě byl faulován Chábera, výborně kopnutý "zkrácený roh" Klepala zakončoval na zadní tyči Jelínek, ale z metru minul. Na druhé straně přišla první chyba obrany a osamocený hradecký útočník nechal vyniknout Berana. Čáslavský gólman za chvíli zlikvidoval i samostatný únik. Ve 12.min. přišel první gól - krátký výkop gólmana, vyhraná hlavička hradečáků, únik, gólmanem vyražená střela a dorážka do prázdné - 0:1. Zanedlouho mohl vyrovnat opět Jelínek

Ústí potrestalo chyby starších dorostenců

3. 3. 2019 U19
Vstup do utkání patřil hostům. Ti se ve 4.min. zlobili na rozhodčího, který nechal bez povšimnutí zákrok Olivy. Stejně se rozčilovali i domácí, kteří reklamovali ruku ve zdi po trestném kopu Havrdy. A do třetice sporný zákrok, podruhé v hlavní roli Oliva, píšťalka mlčela. Paradoxně v době, kdy začali domácí vyrovnávat hru, přišla minela Jelínka a Jakš si tváří v tvář Beranovi poradil - 0:1. Hned po rozehrání vysunul Klepal Batelku, čáslavský rychlík byl faulován a penalta se pískala. Havrda

Starší dorost zvládl generálku, připsal si těsné vítězství v Havl. Brodu

23. 2. 2019 U19
   V úvodu utkání se domácí snažili o precizní zónovou obranu s vystavováním čáslavských hráčů do ofsajdu. To se jim docela dařilo, až na dvě vyjímky. Nejprve totiž unikl Vajgl a těsně minul bránu. Druhou šanci již zužitkoval Chábera, který naběhl za obranu a chytrým lobem zužitkoval Havrdovu přihrávku - 0:1. Domácím se povedlo vyrovnat o devět minut později, když se kombinací prosadili přes střed obrany - 1:1.   Druhou půli začali lépe hosté. Po přihrávce Pytlíkal unikla Jelínek,

Starší dorostenci v přípravě zdolali Jihlavu

16. 2. 2019 U19
Úvod patřil domácím - ve 3.min. postupoval sám na gólmana Gron, ale levačkou zakončil velmi slabě. Dva rohové kopy jihlavští odvrátili a v další vyložené šanci opět selhal Gron - Honcovu přihrávku pod sebe zakončil velmi slabě. K první nebezpečné akci pomohl Jihlavě gólman Beran, který špatně vyběhl, ale lob z úhlu naštěstí mířil mimo jeho svatyni. Úplně čisté svědomí neměl čáslavský gólman ani při brance - střela po odvráceném tresťáku totiž šla blízko jeho rukavicím, ale díky kombinaci ostrého

U19 - Vedoucí tým I.B třídy nad síly dorostenců

10. 2. 2019 U19
   S kvalitním soupeřem, jehož několik hráčů prošlo čáslavským dresem, dorostenci sehráli relativně vyrovnané utkání.  Výsledkově doplatili na produktivitu hostů, pramenící z výrazně větších zkušeností.   Duel začal lépe Hlízov a dvě standartky zaváněly gólem. Postupem času se dorostenci zvedli, zjistili, že se nemají čeho bát a hra se vyrovnávala. Na každé straně zvonila tyč - za domácím gólmanem po střele Křeliny, za Míškem v bráně Hlízova se klepalo břevno

Remíza s pardubickou sedmnáctkou

27. 1. 2019 U19
Začátek vyšel lépe hostům, ve výhodné pozici se ocitl Pytlík, ale přihrávka nebyla přesná. Postupem času se rozehráli domácí a začali si vytvářet nebezpečné situace. Beran zlikvidoval dvě velké šance, několik střel mířilo těsně mimo. Nakonec se domácí přeci jen dostali do vedení, když akci přes naši levou stranu zakončili přesnou střelou. Vyrovnat mohl ještě do poločasu Honc, opřel se do míče a nádhernou střelou trefil spojnici.  Vzápětí se ocitl sám před gólmanem Jelínek, ale bránu

Vyrovnaný duel s Tempem rozhodly brejky hostů

19. 1. 2019 U19
    Tempo je hlavním aspirantem na postup z divize k nám do soutěže a tak nás čekal kvalitní soupeř. Během úvodní pětadvacetiminutovky byly k vidění 4 branky. Nejprve se trevil bombou z přímého kopu Klepal 1:0. Hosté vyrovnali po pohledné akci přes naši pravou stranu v 15. min. 1:1. Po průnikovce, která zaváněla ofsajdem, to bylo 1:2 o čtyři minuty později. A za další čtyři minuty bylo srovnáno - faul na sebe potrestal z penalty Kurka - 2:2. Po vystřídání se nám rozpadla hra a soupeř

Příbram si ve druhém poločasu otevřela střelnici

12. 1. 2019 U19
    V prvním poločasu se domácí prosadili jen jednou - hned v 6.min. se individuální akcí přes naši levou stranu blýskl domácí hráč a překonal Berana. Domácí si po celý první poločas udržovali mírnou převahu, ale několik zajímavých akcí předvedli i hosté.    Ve druhé půli se s brankami roztrhl pytel. Hosté udělali několik individuálních chyb, které nebyli schopni opravit. Některé góly padly i po pěkných akcích Příbrami. V závěru mohla skórovat i Čáslav, do šancí se