ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Dominantní výkon proti Pragovce

26. 9. 2020 U19
Páteční vytrvalý déšť nás poslal odehrát utkání proti nováčkovi v soutěži pražské Pragovce na umělou trávu. Malou obavu z přechodu na "umělku" jsme měli, ale utkání jsme zvládli velmi dobře a připsali si třetí výhru v řadě.

Vítězná generálka se Cidlinou

15. 8. 2020 U19
Poslední přípravné utkání před startem soutěže jsme sehráli v Hlušicích s týmem RMSK Cidlina.

Na zkušenou v Sázavě

16. 6. 2020 U19
Do červnového bloku přípravných utkání jsme zařadili i jedno utkání s týmem dospělých. Na zkušenou jsme vyjeli do Sázavy.

Zlepšený výkon v utkání s Čelákovicemi

13. 6. 2020 U19
K dalšímu přípravnému utkání během června nastoupila čáslavská U19 proti vítězi Krajského přeboru ve Středních Čechách týmu Čelákovic.

Pěkné utkání s Chotěboří

30. 5. 2020 U19
Po dlouhé pauze nastoupil čáslavský starší dorost k utkání. Soupeřem byl dorost Chotěboře doplněný pěti hráči z dospělé kategorie.