LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

chci více informací

Nejúspěšnější sportovec města Čáslavi

23. 4. 2018 U19
Město Čáslav každoročně oceňuje a odměňuje své nejúspěšnější sportovce. Společenskou událost letos doprovodí hudebník Petr Štolba (Pekař) a dobrovolné vstupné bude věnováno nadaci Cesta životem bez bariér.

Čáslavanda Radka Hlouchová úspěšně v reprezentaci České republiky WU 15

22. 4. 2018 U19
Radka odehrála své první dva zápasy za reprezentaci WU 15 proti Slovensku. V druhém z nich nastoupila v základní sestavě a na výhře 3:1 se podílela gólem a brankovou asistencí. Gratulujeme.

U19 - Mladá Boleslav si z pozdní koledy odvezla trojku

8. 4. 2018 U19
 Reportáž  a foto ze zápasu s Mladou Boleslaví na svoboda.info zde.

U19 bojovala s Bohemias do posledního muže

28. 3. 2018 U19
V první čtvrthodince vyrovnaná hra s vyloženou šancí na straně hostů, když po rychlém protiútoku šel Oliva sám na branku. Míč mu však zůstal v poslední chvíli pod tělem a zakončení tak nebylo úplně stoprocentní. Domácí se ujali vedení v 16. minutě, když jejich akci a následný centr z levé strany využil jejich nedůsledně obsazený útočník, kterému čáslavští dali v malém vápně na přední tyči prostor pro zpracování a zakončení. Ve zbývající části poločasu měli domácí výraznou herní převahu. Gólové šance

U19 - po boji udolala Náchod

25. 3. 2018 U19
V první půli domácí zkraje neproměnili Koppem a Olivou dva samostatné nájezdy. Poté si oba týmy připravovaly střídavě své šance, ale bez výsledného efektu. Domácí brankář Vyhnánek se předvedl při dalekonosné střele z voleje i hlavičce Pavlíčka z rohu malého vápna.První úspěšná gólová akce byla až v 54. minutě, kdy odražený míč po standartní situaci vrátil zpět do vápna Jelínek a Oliva po zpracování posunul míč podél brankáře do sítě. V 67. minutě se zleva uvolnil Havrda, nacentroval před branku

Testování hráčů s Tomášem Ujfalušim

20. 3. 2018 U19
Bývalý hráč Atlético de Madrid a kapitán reprezentačního týmu Tomáš Ujfaluši do Čáslavi přiveze celosvětový program pro analýzu a zlepšení fotbalových dovedností mladých hráčů ProFútbolAnalytics

U19 "Pod lízátky" zvládla s Hradcem pouze jeden poločas

18. 3. 2018 U19
Začátek zápasu přinesl aktivitu obou týmů. Na branku domácích ze 14. minuty odpověděli hosté o pět minut později, kdy kombinaci Kurka , Havrda z levé strany zakončil náběhem a střelou z malého vápna Čuchal. Před koncem poločasu mohl dostat hosty do vedení Kopp, ale jeho pohotová střela skončila pouze na břevně. Domácí poté zakončili poločas tlakem a  sérií rohových kopů.Druhá půle již přinesla změnu skóre v 50. a 55. minutě. Čáslavští se ještě pokoušeli o zvrat utkání, ale čtvrtá branka v 70.

U19 odevzdala v druhé půli Varnsdorfu všechny body

11. 3. 2018 U19
Začátek utkání byl z obou stran upracovaný, přinesl špatný první dotek a mnoho pokažených přihrávek.  Od 20. minuty byla Čáslav aktivnější,  měla sérii rohových kopů, střel na branku a vyložené šance Koppa  a Uhra. Branku však přinesl až výborně kopnutý Čuchalův roh, který zapadl do varnsdorfské branky. I ve zbytku poločasu byli čáslavští aktivnější a akci z pravé strany zakončil po přhrávce proti noze z hranice vápna krásnou střelou Havrda.Druhá půle přinesla zezačátku dvě příležitosti

U19 v generálce na Varnsdorf splnila cíl

4. 3. 2018 U19
V první čtvrthodině měli nažhavení hosté několik příležitostí po nedůrazech čáslavské obrany. Narozdíl od domácích je však nedokázali využít. S přibývajícím časem se převaha domácích stala výraznější a po zásluze v poločase vedli. V druhém poločase došel hostům dech, byli ve všech soubojích později a Čáslav se začala výrazněji prosazovat i gólově. Přesto měli i Uhlířské Janovice své šance. Brankář Vyhnánek však předvedl několik dobrých zákroků a uspěl i proti Jarůňkově penaltě.

Po zakolísání v Pardubicích potvrdila venkovní formu vítězstvím ve Varnsdorfu.

26. 11. 2017 U19
U19 se v posledních šesti mistrovských zápasech 5× musela vydat na půdu soupeřů. Z Pardubic se z těchto zápasů poprvé vrátila bez bodového zisku, ale hned v dalším mistrovském utkání ve Varnsdorfu potvrdila, že ji druhá půlka sezóny zastihla ve výborné formě, a že zápasy venku zvládá.

Nezvládnutý zápas v Pardubicích

19. 11. 2017 U19
Devatenáctka nezvládla zápas v Pardubicích a takticky propadla.

U19 venku umí!

12. 11. 2017 U19
Devatenáctka navlékla na vítěznou šnůru čtvrtý  korálek. Tentokrát skvěle zvládla konec zápasu v Hradci Králové. Počtvrté zasebou venku vyhrála. Znovu zvládla penaltový rozstřel  a veze z Hradce dva body.

Dva body z Jablonce za 100% zvládnutý penaltový rozstřel

5. 11. 2017 U19
Devatenáctka potřetí za sebou venku vyhrála. Tentokrát skvěle zvládla penaltový rozstřel  a veze ze severu Čech dva body.

Uragán přišel ze severních Čech

29. 10. 2017 U19
Konec vítězné série přinesl uragán ze severu. Hosté z Liberce sfoukli v prvním poločase i za výrazné podpory extrémně silného větru domácí borce jako svíčku. A ukázali, že jsou z pod Ještědu na nepříznivé počasí zvyklí.

Povedený zájezd do Ústí

22. 10. 2017 U19
Sérii vítězných utkání prodloužila devatenáctka na čtyři. Po Admiře, Teplicích a Chrudimi zdolala také Ústí nad Labem a připsala si další důležité body.

Tři body za charakter!

15. 10. 2017 U19
V malém derby s Chrudimí dokázali dorostenci Čáslavi otočit nepříznivý stav vybojovali cenné vítězství !

První tři body z venku !

8. 10. 2017 U19
U19 vyhrála souboj týmů z dolní části tabulky a odvezla si z Teplic 3 body.

První výhra za tři body

1. 10. 2017 U19
Starší dorost dokázal poprvé ve druhé lize získat tři body, když se mu podařilo nejtěsnějším rozdílem zdolat pražskou Admiru.