17. 9. 2018 U19
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

Starší dorost v Náchodě opět stoprocentně zvládl penalty

9. 9. 2018 U19
Hodnocení zápasu trenéra FK Náchod:Utkání jsme začali velmi zakřiknutě. Na hráčích byla vidět přímo obava z toho, aby něco nepokazili. Naopak soupeř měl naši hru velmi dobře přečtenou a bez větších problémů začal diktovat tempo hry. Jeho rychlé náběhy po stranách nebo průniky přes střed hřiště jsem jen s velkými obtížemi zachytávali, většinou za cenu našich faulů před pokutovým územím. Z těchto situací pak pramenily brankové šance soupeře, které jsme s fotbalovým štěstím přestáli.

Devatenáctka nedostala v Boleslavi ani kousek prostoru

25. 8. 2018 U19
Boleslavští nám nedali ani centimetr prostoru navíc a to jak v kabině, tak i poté hlavně v první půli na hrací ploše. Předvedli agresivní a rychlý fotbal, ze kterého mají ještě teď čáslavští mžitky před očima. Zlepšená hra Čáslavi v druhé půli stačila pouze na optické vyrovnání hry, ale reálných šancí na korekci výsledku bylo velmi málo.

Klubové oblečení

17. 8. 2018 U19

U19 začala v přípravě vítězně

15. 7. 2018 U19
V prvním přípravném zápasu jsme přivítali na hřišti v Chotusicích celek TJ Mezilesí Načešice, který hraje 1. A třídu mužů Pardubického kraje.

Nominace na PU Načešice

13. 7. 2018 U19
Na PU  s Načešicemi je sraz v Chotusicích v neděli ve 12:45. Začátek zápasu 14:00. Po utkání večeře v Restauraci Na hřišti v Čáslavi plus sledování finále MS. Nominovaní hráči: Havrda, Masopust, Jelínek, Vajgl, Kurka, Vágner, Pytlík, Suchý, Černý, Švajcr, Chábera, Salač, Šmídl, Oswald, Varga, Altmann, Honc, Fišr, Tůma, Chaloupka

ČLD U19 rozlosování soutěží

22. 6. 2018 U19
Ligová U19 již zná své soupeře pro příští sezónu.

Top tréninkovým střelcem Dan Švajcr

26. 5. 2018 U19
100% úspěšnost při tréninkové dovednostní soutěži přinesla Danovi titul Top střelce a pamětní fotbalovou medaili.