NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

PŘIHLÁSIT SE

Proběhly volby do OFS Kutná Hora, FK Čáslav má ve vedení dva zástupce

19. 3. 2021 U19
Zástupci klubů z Kutnohorska na včerejší řádné volební valné hromadě zvolili nové vedení Okresního fotbalového svazu Kutná Hora. Post předsedy OFS Kutná Hora bude v příštích čtyřech letech zastávat Jan Ďoubal.

Termín pro uhrazení členských příspěvků prodloužen!

13. 3. 2021 U19
FK Čáslav prodlužuje termín pro úhradu členských příspěvků za II. pololetí, a to do 30. dubna 2021.

FK Čáslav vyhlašuje nejlepší hráče roku 2020 – kategorie dorostu

7. 3. 2021 U19
Čáslav – Tradiční akt vyhlášení nejlepších hráčů jednotlivých kategorií fotbalového klubu Čáslav probíhá na únorovém plese klubu. Letos však tato akce musel být z důvodů pandemie zrušena. Avšak na vyhlášení top hráčů FK Čáslav přeci jenom dojde!

Získali jsme licenci Sportovního střediska mládeže Krajského fotbalového svazu na rok 2021!

10. 2. 2021 U19
Čáslav – Fotbalový klub Čáslav získal na rok 2021 licenci Sportovního střediska mládeže Krajského fotbalového svazu (SpSM KFS). Přidělení licence na letošní rok potvrdil Výkonný výbor fotbalové asociace České republiky svým rozhodnutím na konci ledna letošního roku. FK Čáslav je tak mezi devětatřiceti kluby z celé České republiky, které se mohou pyšnit statutem Sportovního střediska mládeže Krajského fotbalového svazu.

O fotbalové talenty není v Čáslavi nouze. Mladý Štěpán Machů již třikrát oblékl reprezentační dres!

8. 2. 2021 U19
Čáslav – Skutečnost, že v Čáslavi není o fotbalové talenty nouze, potvrzuje teprve šestnáctiletý Štěpán Machů. Mladý záložník vzešel z líhně čáslavské kopané a díky spolupráci s FK Pardubice nabírá své další fotbalové zkušenosti již v prvoligovém klubu. Štěpán Machů v šestnácti letech působí již v kategorii staršího dorostu U19. V minulém roce mladičký odchovanec Čáslavi nastoupil k jednomu utkání za reprezentaci České republiky do šestnácti let. V roce 2018 pak odehrál dvě reprezentační střetnutí

Příprava s Pardubicemi U17

12. 12. 2020 U19
Proti extraligovému mladšímu dorostu Pardubic jsme sehráli z mého pohledu zajímavé utkání, ve kterém jsme i přes porážku obstáli. Do utkání nenastoupili 4 stabilní hráči základní sestavy neb hráli utkání za A - tým (Schovanec, Fišr, Nykodým, Novák) + David Tůma kvůli zranění

Dominantní výkon proti Pragovce

26. 9. 2020 U19
Páteční vytrvalý déšť nás poslal odehrát utkání proti nováčkovi v soutěži pražské Pragovce na umělou trávu. Malou obavu z přechodu na "umělku" jsme měli, ale utkání jsme zvládli velmi dobře a připsali si třetí výhru v řadě.