FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Novinky

Remízové utkání béčka s Vrdy

19. 9. 2018 U19 B
Hned v úvodu utkání měli šance hráči Vrdů, kteří se prezentovali jednoduchým, ale důrazným způsobem hry. Čáslav třikrát podržel Duras a nebo neschopnost hostujících hráčů trefit bránu. Postupem času se hra vyrovnávala, ale až na jedinou vyjímku bez šancí na straně domácích.Druhý poločas byl bez brankových příležitostí na obou stranách. Domácí měli více míč na svých kopačkách, ale naráželi na dobrou obranu v čele s kapitánem Vrdů Svobodou. Hosté se k Durasově bráně téměř nedostali, s vyjímkou

Členské příspěvky

17. 9. 2018 U19 B
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

V Úvalech bodovalo béčko naplno

12. 9. 2018 U19 B
    První poločas byl ve znamení trvalého náporu Čáslavi. Ten zužitkoval již v 7. min. hlavou Schovanec, který se trefil po rychle rozehraném rohovém kopu. Domácí první poločas slušně bránili a odolávali tlaku.    Ve druhém poločasu zvýšil skóre po průniku Schovance dorážející Trtík - 0:2 v 51. min. Stejný hráč skóre ještě navýšil, ale branka mu nebyla uznána. Domácí občas zazlobili a připravili si i dvě obrovské šance, které likvidoval Pipek a střelecká nemohoucnost. Čáslav

Rezerva dorostu výsledkově nezvládla utkání s Jestřábí Lhotou

1. 9. 2018 U19 B
Soupeř sice do Čáslavi dorazil s jedenácti hráči, jenže domácí jedenáctka proti nim vypadala jako mladší žáci. Ráz utkání byl dán od začátku - Čáslav se snažila kombinovat o hosté spoléhali na svou rychlost a důraz. Byť na pohled se hrálo vyrovnané utkání, skóre narůstalo rychleji ve prospěch hráčů Jestřábí Lhoty.   branky: 12´ nákop hostí přes naši pravou stranu, únik Pavlova - 0:120´ akce jako přes kopírák - 0:232´ lehká ztráta na naší levé straně (J. Čálek), přihrávka před bránu

Béčko dorostu zvládlo úvodní duel v I.A třídě

26. 8. 2018 U19 B
Úvodní duel I.A třídy přinesl chvílemi pohledný fotbal, chvílemi vesnickou kopanou. Po vzájemném oťukávání se dostali do tlaku hosté a zužitkovali ho. Nejprve T. Čálek (chytré zakončení podél brankáře) a poté Kmoníček (tečovaná střela). Domácí trefili tyč Durasovy brány po jednom z brejků, o které se snažili.  Vstup do druhého poločasu vyšel opět lépe hostům. Nejprve Vondra obešel beka a posadil míč na hlavu Kvačka - 0:3. A o dvě minuty později se asistent proměnil ve střelce, když po