ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Novinky

Pouhá vteřina nás dělila od vítězství na turnaji

15. 6. 2019 U8
V sobotu jsme jeli do Golčova Jeníkova v okleštěné sestavě, neboť těsně před turnajem přišlo několik omluvenek, tudíž jsme dostali k dispozici Šimona Kubína ( 2011 ), aby pomohl našim klukům v turnaji.FK Čáslav - Družba Suchdol  7:2      Jednoznačný zápas, kdy si na hřišti otevřel "střelnici" Šimon Kubín.FK Čáslav - Golčův Jeníkov    4:3       Vyrovnaný zápas.FK Čáslav - Slavoj Vrdy           4:1

Turnaj Golčův Jeníkov

11. 6. 2019 U8
Dne 15.6.2019 od 09:00 hod. se uskuteční v GJ turnaj ročníku 2010 a mladší. Sraz v 08:30 hod. na místě.Nominace max. 10 hráčů. 6 týmů (Sokol Golčův Jeníkov, FK Čáslav 2011, Chotěboř 2011, Sokol Suchdol, TJ Tis, Slavoj Vrdy ). Hrací doba 1x 16 minut. Předběžná nominace : Vondra - brankář, Pekhart, Paula, Mariani, Klapal, Malina, Vosáhlo, Havránek, Jelínek, Babák - hráči.

Informace k tréninkům

Dne 17.6.2019 se uskuteční poslední trénink. Trénink bude i pro rodiče, tudíž si rodiče vezměte s sebou věci na sportování. Od příštího fotbalového roku začnou tréninky v pondělí 29.7.2019. Tréninky začnou pravděpodobně ve Vodrantech a to v době prázdnin. Začátek tréninku v 16 hod. Další trénink ve čtvrtek 1.8.2019. Takže tréninky o prázdninách pondělí a čtvrtek.

Prospaná první třetina

4. 6. 2019 U8
Za velkého vedra se odehrálo další přípravné utkání na půdě Jiskry Heřmanův Městec. Zápas byl hrán na 3x20 minut. První třetina se odehrála především na naší polovině a naši hráči se vůbec nesoustředili na zápas, tudíž jsme první třetinu " projeli " na plné čáře. Druhá a třetí třetina se odehrála v jiném duchu a konečně hráči začali předvádět svoji hru. Výsledkem bylo, že jsme dali spousty branek a předvedli několik krásných individuálních akcí zakončených brankami.

Informace k tréninkům a zápasu

31. 5. 2019 U8
Dne 3.6.2019 bude trénink zrušen. Dne 4.6.2019 od 17:00 hod. zajíždíme na přátelské utkání do Heřmanova Městce. Sraz na místě v 16:30 hod. Ve čtvrtek 6.6.2019 trénink dle plánu.

Povedená odveta

30. 5. 2019 U8
V odvetě se do naší branky postavil Vojta Vondra a svými fantastickými zákroky nedal soupeři šanci, aby střílel branky. Navíc i spolehlivě rozehrával míče a ty naši hráči dokázali přetavit v branky. Celkově naše mužstvo hrálo hezký fotbal. Své první branky dal Fíla Babák a Péťa Havránek, za což jim blahopřejeme.

Hattrick Fandy Urbana

16. 5. 2019 U8
Naši hráči odehráli utkání v Golčově Jeníkově. Za domácí nastoupili tři hráči ročníku 2010, avšak to našim borcům vůbec nevadilo a  od začátku se do domácích zakousli a napadáním donutili dělat domácí chyby a ty využívali. Zejména Fanda Urban během pěti minut nasázel domácím tři branky a sám nevěřícně koukal, jak dokáže hrát fotbal. V polovině utkání naši hráči odstoupili od napadání a také toho domácí využili a hru srovnali. Do konce utkání byla hra vyrovnaná na obou stranách.

Vodranty CUP 2019 U8

Dne 8.5.2019 se uskutečnil ve sportovním areálu ve Vodrantech první ročník přípravek s názvem Vodranty CUP pro ročník 2011 za kvalitní účasti týmů FK Čáslav, FK Kolín, MFK Chrudim a FK Pardubice. Hrálo se systémem 3 na 3, avšak na dvou hřištích, tudíž do hry bylo najednou zapojeno 12 hráčů z obou týmů. Výsledkem bylo, že padalo mnoho branek a hráči byli neustále v pernamenci. Turnaj se nehrál na body, ale na góly. Nejvíce branek vstřelilo družstvo FK Kolín. Dále byli z každého týmu vybráno nejlepší

Informace k zápasu V Golčově Jeníkově

Dne 16.5.2019 se uskzteční přátelské utkání v Golčově Jeníkově. Zápas se odehraje od 17:00 hod. Sraz na místě v 16:30 hod.

SENDRA CUP

24. 4. 2019 U8
Dne 5.5.2019 od 14:00 hod. se zúčastníme turnaje Sendra CUP, kterého se zúčastní tyto týmy : FC Slovan Liberec, Bohemians 1905, FK Čáslav, FAPV Děčín, FK Kolín Bílá, FK Kolín Modrá, SC Xaverov Horní Počernice I, SC Xaverov Horní Počernice II, FK Červené Pečky. DTurnaj se bude konat v Červených Pečkách, sraz na místě ve 13:30 hod. Turnaje se může zúčastnit 7 hráčů. Systém 3 na 3. Nominovaní hráči : Pekhart, Jelínek, Klepal, Malina, Mariani, Vosáhlo a poslední místo donominuji.

Červencový sportovní tábor

16. 4. 2019 U8
Červencový sportovní táborSportovní tábor je určen pro akční děti, které chtějí trávit svůj volný čas sportovní aktivitou v kolektivu prima kamarádů. Je nabitý akcí, adrenalinem a radostí z pohybu.U nás si děti vyzkouší více sportovních odvětví a mohou se pak lépe rozhodnout, který si nejvíce oblíbí a budou se mu nadále věnovat. Nezažijí nudu, stráví skvělý týden plný sportovních aktivit v bezva kolektivu a v duchu fair play.Určitě bude čas i na klasické táborové aktivity, a tak nebudou chybět

Informace duben

15. 4. 2019 U8
Vážení rodiče a hráči. Tento týden odehrajeme přátelské utkání v Tupadlech. Sraz na místě v 16:30 hod. Zápas od 17:00 hod. Čtvrtek 18.4.2019 a pondělí 22.4.2019 zrušen. Uzavřena ZŠ Sadová.

Informace na březen

19. 3. 2019 U8
Dne 21.3.2019 od 16:30 hod. zápas ve Vrdech. S sebou kopačky, termoprádlo a věci na vysprchování. Odjezd autama od UMT v 16:00 hod. Od 25.3.2019 se trénuje na trávě v ZŠ Sadová! Věci na ven. Trénink začíná v 16:00 hod.

Fotbalový kemp Zbraslavice 2019

V době od 15.7.2019 do 20.7.2019 se uskuteční  fotbalový kemp FK Čáslav ve Zbraslavicích, v rekreačním a sportovním středisku U starého rybníka. O hráče se postará pan Roman Masopust ( trenérská B licence ) a Radek Zoufalý ( trenérská B licence ). Všem rodičům a hráčům tento vynikající kemp doporučuji. Bližší informace a informace k přihlášce Vám sdělí Radek Zoufalý, tel.: 723235812. Po kempu začneme trénovat do konce školního roku ve Vodrantech od 29.7.2019 od 16:00 hod.

Informace prázdniny a přípravné utkání

1. 3. 2019 U8
Vážení rodiče. Během jarních prázdnin budou dva tréninky a to středa, čtvrtek na hřišti ve Vodrantech. Další přátelské utkání sehrajeme ve Vlašimi. Odjezd Busu od hráze v 15:15 hod.

Druhá čtyřka zářila proti Vrdům

28. 2. 2019 U8
Naši hráči se utkali v hale ZS Sadová proti Slavoji Vrdy. Soupeř přivezl hráče ročníku 2010 a 2011 a na začátku byl vidět ostych ze soupeře. Na konci první třetiny se však naši hráči přestali bát a hráli z Vrdama vyrovnanou partii. Zejména druhá čtyřka ve složení Zámečník, T. Jeřicha, Palát a Zelený často soupeře svým napadáním zamkla před jejich brankou a zle zatápěla spolehlivému brankáři Vrdů.

Informace k zápasu Baník Chvaletice

18. 2. 2019 U8
Ve čtvrtek 14.2.2019 se odehraje přípravné utkání proti Baníku Chvaletice. Zápas začíná v 17:00 hod. tělocvičná ZŠ Chvaletice, ul. Spojovací. Odjezd v 16:15 hod. od hráze nad UMT.

Soustředění 2019

Z důvodu nezájmu o soustředění bude zrušeno. V tomto týdnu budou tréninky od 15:30 hod. do 16:45 hod. na víceúčelovém hřišti ve Vodrantech a to 5.3, 6.3. a 7.3.2019

V Chrudimi jsme dali šest branek

14. 2. 2019 U8
Naši hráči odehráli první přípravné utkání s celkem MFK Chrudim. První čtyřka od začátku hrála vyrovnanou partii, vytvářela si šance, avšak nedávala vyložené brankové příležitosti. Vzorně napadala soupeřovi hráče při rozehrávce a postupem času začali dávat i branky. Druhá a třetí čtyřka si nevzala z první ponaučení. Hráči si nedrželi své posty a hůře napadali soupeřovu rozehrávku, tudíž se tolik neprosazovali.