Aktuální informace k příspěvkům na jaro 2020

Nabídka letního soustředění - 9.-14. 8. 2020

Odveta s Uhlířskými Janovicemi

7. 10. 2019 U8
Odveta se hrála v Čáslavi na UMT. Hrálo se na třech hřištích. Na dvou větších systémem 4+1, na jednom malém 3:3. Za podpory rodičů kluci makali od začátku do konce zápasu.

Semifinálový turnaj Ondrášovky? Cenné zkušenosti i skalp Jihlavy.

7. 10. 2019 U8
Čáslav - Pardubice 1:8, branka Pekhart  Soupeř na nás vletěl a my jsme ani nepostřehli, že už jsme na hřišti a hrajeme turnaj.Čáslav - Jihlava 7:3, branky 4x Pekhart, 3 Klapal  Šli jsme rychle do vedení, pak jsme mírně polevili a inkasovali, konec opět patřil nám.Čáslav - Vestec 5:2, branky 3x Pekhart, Klapal, Kočí   Náš nejlepší výkon na turnaji. Soupeř sice není zvučného jména, nicméně byl kvalitní a my jsme si připsali cenné vítězství.Čáslav - Táborsko 1:7, branka Kočí

U8 slaví první výhry a postup do další fáze Ondrášovka Cupu

24. 9. 2019 U8
Šest týmů bojovalo o tři postupová místa v prvním kole celorepublikového turnaje Ondrášovka Cup v kategorii U8 (roč. 2012 a mladší). Soupeři čáslavských benjamínků byly týmy Slovanu Havl. Brod, Slavoje Polná, FC Hlinska, Sparty Kutná Hora a TJ Sokol Lípa. V krásném prostředí areálu v Tisu čekalo na hráče pět dvacetiminutových utkání.FK Čáslav - Havl. Brod 4:0 (3x Klapal, Kočí)   První výhra v turnaji se narodila již v úvodu, kdy jsme čtyřmi góly soupeře zaskočili. A protože Adam Váňa udržel

První přípravné utkání pro nové hráče

23. 9. 2019 U8
Patnáctka hráčů kategorie U8 sehrála přípravné utkání v Uhl. Janovicích. Pro většinu hráčů šlo o první duel po pár trénincích, které absolvovali v září. Takže na hřišti většinou vládl chaos, který se občas ani nedal usměrnit. Přesto na obou hřiští padlo dost gólů, byť většina z nich do naší sítě.

Kvalitně obsazený turnaj 4x4 v Červených Pečkách

14. 9. 2019 U8
    Kvalitně obsazeného a perfektně zorganizovaného turnaje se zůčastnily dva týmy FK Čáslav. Každý z týmů odehrál osm dvanáctiminutových utkání v modelu 3+1. Kluci tak dostali během dopoledne pořádnou dávku minut na hřišti proti soupeřům, mezi něž patřili Dukla Praha, Slovan liberec, FK pardubice a další.    Bílý tým, kde dominovala trojice Pekhart, Jelínek a Klapal, obsadila deváté místo. Dokázal zdolat Duklu Praha 7:5, Viktorku Žižkov 4:0, remizovat s Kolínem 4:4, Jabloncem

Sbírání zkušeností pokračovalo v dešti

7. 9. 2019 U8
Prvního ze série pěti turnajů se zůčastnily čtyři týmy. Domácí Přelouč, Chvaletice, Kolín a my. Hrálo se za typicky anglického počasí dvakrát každý s každým. Všichni soupeři nás vcelku lehce zdolali, my jsme nastříleli i poměrně málo gólů.

Turnaj v Dlouhé Lhotě

1. 9. 2019 U8
Šest sedmnáctiminutových lekcí absolvovali v sobotu benjamínci z U8. Kvalitně obsazený turnaj se po změně konal v Dlouhé Lhotě u Mladé Boleslavi. Kluci se utkali s týmy Havlíčkova Brodu, Xaverova, Aritmy Praha, Zelenče, Děčína a dívkami Slavie. Právě sešívané holčičky suverénně turnaj vyhrály a našim benjamínkům daly co proto.

Pouhá vteřina nás dělila od vítězství na turnaji

15. 6. 2019 U8
V sobotu jsme jeli do Golčova Jeníkova v okleštěné sestavě, neboť těsně před turnajem přišlo několik omluvenek, tudíž jsme dostali k dispozici Šimona Kubína ( 2011 ), aby pomohl našim klukům v turnaji.FK Čáslav - Družba Suchdol  7:2      Jednoznačný zápas, kdy si na hřišti otevřel "střelnici" Šimon Kubín.FK Čáslav - Golčův Jeníkov    4:3       Vyrovnaný zápas.FK Čáslav - Slavoj Vrdy           4:1

Turnaj Golčův Jeníkov

11. 6. 2019 U8
Dne 15.6.2019 od 09:00 hod. se uskuteční v GJ turnaj ročníku 2010 a mladší. Sraz v 08:30 hod. na místě.Nominace max. 10 hráčů. 6 týmů (Sokol Golčův Jeníkov, FK Čáslav 2011, Chotěboř 2011, Sokol Suchdol, TJ Tis, Slavoj Vrdy ). Hrací doba 1x 16 minut. Předběžná nominace : Vondra - brankář, Pekhart, Paula, Mariani, Klapal, Malina, Vosáhlo, Havránek, Jelínek, Babák - hráči.

Informace k tréninkům

11. 6. 2019 U8
Dne 17.6.2019 se uskuteční poslední trénink. Trénink bude i pro rodiče, tudíž si rodiče vezměte s sebou věci na sportování. Od příštího fotbalového roku začnou tréninky v pondělí 29.7.2019. Tréninky začnou pravděpodobně ve Vodrantech a to v době prázdnin. Začátek tréninku v 16 hod. Další trénink ve čtvrtek 1.8.2019. Takže tréninky o prázdninách pondělí a čtvrtek.

Prospaná první třetina

4. 6. 2019 U8
Za velkého vedra se odehrálo další přípravné utkání na půdě Jiskry Heřmanův Městec. Zápas byl hrán na 3x20 minut. První třetina se odehrála především na naší polovině a naši hráči se vůbec nesoustředili na zápas, tudíž jsme první třetinu " projeli " na plné čáře. Druhá a třetí třetina se odehrála v jiném duchu a konečně hráči začali předvádět svoji hru. Výsledkem bylo, že jsme dali spousty branek a předvedli několik krásných individuálních akcí zakončených brankami.