Celá zpráva

Novinky

Obnovení tréninků květen - červen 2020

11. 5. 2020 U9
Vážení rodiče a hráči. Od 25.5.2020 obnovujeme tréninkovou činnost dle tréninkových plánu na naší stránce. Trénovat budeme na hlavním hřišti ve sportovním areálu Vodranty a to od 15:00 - 16:15 hod. Upozorňuji, že trénink je dobrovolný a dle situace, která panuje nebude hráč nucen k tréninkům. Dále zvažte, zda-li z důvodů nějaké nemoci Vašeho dítěte ( alergie, astma, srdeční poruchy, apod. ) je bezpečné, aby se hráč zúčastnil tréninků. Byl vypracován tréninkový manuál, se kterým Vás seznámím

Letní soustředění Desná - Souš

22. 1. 2020 U9
V době od 29.7. ( středa ) do 2.9.2020 se uskuteční letní soustředění ročníku 2011-12 v Jizerských horách a to penzion Beránek, Desná - Souš. Do konce února prosím dejte vědět, zda - li se zúčastníte. S sebou kola, helmy. Strava zajištěna. Předběžná kalkulace je 1600,- Kč. Bližší info na konci února.

Informace Jaro 2020 a letní soustředění

31. 12. 2019 U9
Tréninky začínají od 13.1.2020. Budou v hale ZŠ Sadová od 15:30 hod. - 16:45 hod.  Navíc bude trénink v kleci na hřišti Vodranty od 13.2.2020 v 15:30 hod. Po tomto tréninku bude vždy sauna ( ručníky a šampon ). Takto se bude trénovat do 5.3.2020. Poté budou Jarní prázdniny od 9.3.2020 do 15.3.2020, kdy v tomto týdnu trénink nebude. Od 16.3.2020 budou všechny tréninky na trávěv ZŠ Sadová a to vždy pondělí, středa, čtvrtek od 15:30 hod. do 16:45 hod.Tréninky na příští sezónu začnou od 27.7.2020.

Veselé Vánoce

13. 12. 2019 U9
Veselé Vánoce a šťastný Nový rok všem hráčům a rodičům přejí trenéři U9

Hodnocení podzim 2019

25. 11. 2019 U9
Pomalu nám končí fotbalový podzim 2019 a chtěl bych zhodnotit jeho průběh. Sezóna nám začala již poslední červencový týden a to tréninky, kdy nám na trénink chodilo v průměru 8 hráčů, což bylo vynikající vzhledem k prázdninám. Tréninky byly 2x v týdnu. Po prázdninách jsme najeli na tréninky 3x v týdnu. V sezóně jsme hráli dvě soutěže a to Okresní přebor přípravek U10, kde mohou hrát hráči ročníku 2010 a Krajskou miniligu. Okresní soutěž hráli všichni hráči ze stejnou minutáží a od počátečních

Vítězství v halovém turnaji OFS Kutná Hora

23. 11. 2019 U9
Naši hráči se zúčastnili halového turnaje v Čáslavi pořádaného OFS Kutná Hora. Na tomto turnaji ztratili body pouze za remízu s týmem Star Tupadly. Cenu za nejlepšího střelce turnaje si odnesl Šimon Kubín, který nastřílel 8 branek.FK - Chotusice 4:0FK - Zruč n/S 3:0FK - Sparta KH 2:1FK - Star Tupadly 3:3FK - Vrdy 5:0

Informace k turnaji OFS v Čáslavi

19. 11. 2019 U9
Dne 23.11.2019 od 09:00 hod. se uskuteční turnaj OFS v Čáslavi ( hala Bios SPŠ Čáslav ). Sraz v 08:30 hod. Zúčastní se 6 týmů. Obuv do haly. Předběžná nominace : Rek, Zelený, Havránek, Jelínek, Paula, Mariani, Zámečník, Babák.

Informace Krajská miniliga Benešov

30. 10. 2019 U9
V sobotu odjíždíme na Krajskou miniligu do Benešova. Sraz v 07:45 hod. Odjezd v 08:00 hod. Busem. Nominace : Vondra, Pekhart, Klapal, Mariani, Paula, Havránek ( Zelený ), Babák, Jelínek, Rek. Soupeři : Sparta Kolín, Sparta Kutná Hora, ABC Braník, SK Benešov, SK Český Brod.

Informace k tréninkům

27. 10. 2019 U9
Trénink bude středa 30.10.2019 od 15:30 hod. ZŠ Sadová. Přátelské utkání FK Čáslav - Slavoj Vrdy čtvrtek 31.10.2019 od 17:00 hod. UMT Čáslav.  Sraz v 16:30 hod. atl. kabiny. Další tréninky od listopadu dle počasí ZŠ Sadová - hřiště nebo ZŠ Sadová - hala od 15:30 hod. Nosit kopačky a i obuv do tělocvičny.

Hodně branek v přátelském utkání

24. 10. 2019 U9
FK Čáslav 1 - Jiskra Heřmanův Městec 4:5 a 8:6 : přátelské utkání hráno na 2 zápasy a to 2x 20 minut. První utkání bylo zezačátku v naší režii. Snadné vedení 2:0. Poté začali naši hráči polevovat, soupeř hru vyrovnal a narodila se se prohra. Druhý zápas v prvním poločase se nesl zcela v nekoncentovanosti a hádkách hráčů mezi sebou a tak jsme v poločase prohrávali 6:0!!!! V přestávce byla dána hráčům velká domluva a najednou se naši hráči mávnutím kouzelného proutku  do soupeře zakousli

2. místo v Českém Brodu

20. 10. 2019 U9
FK Čáslav - FK Neratovice 4:9 - zápas proti nejlepšímu týmu turnaje Krajské miniligy byl zezačátku bázlivý. Po půlce zápasu se naši hráči zvedli a dali soupeřovi 4 brankyFK Čáslav - Polaban Nymburk 5:1 - druhý zápas byl oproti prvnímu zápasu velice kvalitní. Naši hráči rozebírali soupeře svým obsazováním, odebírali mu míče a vytvářeli si brankové příležitosti. Soupeř si nevěděl rady s naší hrou a tak jsme slavili první vítězstvíFK Čáslav - ČLU Beroun  4:3 - v další zápase jsme pokračovali

Poslední okresní přebor

17. 10. 2019 U9
Poslední mistrovské utkání bylo hráno na UMT v Kutné Hoře z důvodu pozdního odpoledního času, ale i tak domácí nerozsvítili světla na UMT a dohrávalo se za tmy. My jsme přijeli ze čtrnácti hráči a tak jsme dali Ondru Paláta, Dana Zeleného a i Fandu Urbana k dispozici dívkám ( Fanda protestoval nad růžovým dresem ), aby měli větší herní vytížení.První poločas proti Kutné Hoře byl z naší strany jako ze říše snů. Byli jsme aktivní, napadali jsme a vytvářeli jsme si šance a to dostavávali příležitost