Novinky

Členské příspěvky - podzim 2019

20. 8. 2019 Žákyně
TERMÍNY SPLATNOSTI ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ pro sezonu 2019/2020:I. pololetí - 15.9. 2019 / minipřípravka do 30.9.2019II. pololetí - 28.2.2020 PLATBY ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ:Pouze v hotovosti, vždy v pondělí a čtvrtek od 16:00 do 18:00 v kanceláři ve VIP. Výkonný výbor FK Čáslav, z. s. stanovil výši členských příspěvků takto:kategorie přípravekU6, U7, U8, U9, U10, U11, žákyně1 500 Kčkategorie žákůU12, U13, U14, U152 000 Kčkategorie dorostuU16, U17, U19, dorostenky2 000 Kč Výjimky:Sourozenci1.

SPORTOVNÍ TÁBOR FK ČÁSLAV UŽ SE BLÍŽÍ

10. 7. 2019 Žákyně
Poslední 3 volná místa na týden plný sportu, zábavy a zážitků. Uzavírka přihlášek v sobotu 13. 7. 2019.Více info najdete právě tady.

Tak jsme čtvrtí, no a co ...

2. 6. 2019 Žákyně

Spoustu dřiny bez gólu

19. 5. 2019 Žákyně
Na turnaji v Chotusicích narazily mladší princezny na nejsilnější týmy. V prvním zápase s týmem z Červených Janovic zaslouží fotbalistky pochvalu za první poločas. Byly vyrovnaným soupeřem zkušenějšímu rivalovi, oko diváka zaujala řada pohledných fotbalových akcí a bojovnost. Ve duhém poločase bylo ale vše jinak. Hráčkám docházely síly, přidala se roztržitost a kromě rychlého gólu hned v úvodu jim soupeř už nic nedovolil. V utkání s domácím celkem vše pokračovalo. Soupeř několikrát dívky překvapil

Dvojitá výhra na turnaji v Uhlířských Janovicích

20. 4. 2019 Žákyně
V dalším kole soutěže OFS starších přípravek vyrazily čáslavské princezny na turnaj do vzdálených Uhlířských Janovic. Radost z krásného počasí vyvažoval počet hráček, sešlo se jich totiž pouze šest. I v takto nízkém počtu si fotbalistky s velkou převahou poradily se soupeřem ze Suchdola a nakonec také s Uhlířskými Janovicemi. Ve druhém zápase bylo již ale vidět, že princeznám dochází sály a na rozdíl od úvodního duelu už mnoho hezkých fotbalových akcí vidět nebylo.  Další fotografie

Děvčata dostala v Sázavě našleháno předem

Fotbal se hrál také o Velikonocích, a tak se čáslavské princezny vydaly v sobotu 20. dubna do Sázavy na mistrovský turnaj mladších přípravek. Bylo to spíš jen torzo dívčího týmu, který měl k dispozici pouze jednu hráčku na střídání.

Po vítězství se Zábořím došly v derbíčku síly

13. 4. 2019 Žákyně
Čáslav D - Záboří 9:3Pěkný fotbal na hlavním čáslavském hřišti se pozorovatelům na tribunách líbil. Fanoušky domácích potěšil i výsledek zápasu, ve kterém děvčata přestřílela kluky ze Záboří a hlavně v první půli předvedla i pohledné fotbalové akce. Čáslav D - Čáslav B 6:11V derby s klubovými kamarády zpočátku o maličko lépe hrály, kombinovaly a střílely dívky, ale během prvního poločasu se dění na hřišti vyrovnalo a s ním i výsledek na poločasových 5:5. Druhá půlka byla již zcela v režii

Vložený čtvrteční turnaj v Kutné Hoře

8. 4. 2019 Žákyně
V předehrávce 13. kola, která proběhla ve čtvrtek 11. 4. na hřišti v Kutné Hoře, narazily mladší čáslavské fotbalové princezny na soupeře, se kterými si v tuto chvíli nedokázaly poradit.  více fotografií právě tady

Pro zkušenosti do Vrdů

7. 4. 2019 Žákyně
První jarní turnaj by na mladších čáslavských princeznách znát. Problémy jim dělala orientace na hřišti i rychlejší soupeř. Než se hráčky rozkoukaly, lovily ze sítě čtvrtý míč. Poté ale vzaly hru do vlastních rukou, teda nohou, a ukázaly divákům, že také umí dávat góly. V druhém poločase ale opět zaspaly a z vítězství se zaslouženě radoval soupeř z Vrdů. (5:8)Po nahlášení neúčasti týmu z Kutné hory si přijeli zahrát hráči z Čáslavi. Vlétli na hřiště a princezny se nestačily divit. Čáslavští

Vítězný otvírák jarní části

6. 4. 2019 Žákyně
Dvojnásovným vítězstvím otevřely dívky starší čáslavské přípravky jarní část sezóny 2018/2019. V úvodním utkání se soupeřem z Močovic dominovaly princezny výškou, herní aktivitou a konečně také vstřelenými góly. Za své snažení byly odměněny výhrou 11:2.S následujícím soupeřem z Bratčic sehrály fotbalistky vyrovnanější duel. Úspěšnější hrou ve druhé půli si princezny zajistily vítězství také ve druhém zápase (9:6). Gratulujeme.  více fotografií na https://fkemp.rajce.idnes.cz/6.4.2019_-_Bratcice/