ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

V Církvici dívky trénovaly bojovnost i fotbalové myšlení

22. 9. 2020 Žákyně
Dva rozdílné poločasy odehrály čáslavské mladší žákyně v úterý 22. září v Církvici. Nejprve se to snažily ukopat samy a po změně stran už daly hře řád chlapecké posily, jejichž hlavním cílem bylo posílat děvčatům míč do prostor, kde by měly být, a vytvářet jim šance.

Zprávy pro rodiče hráčů, aktualizováno 20. září

20. 9. 2020 Žákyně
Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

Na šesti z osmi branek se podílela jedna hráčka

16. 9. 2020 Žákyně
Poprvé v sezoně se čáslavské mladší dívky, opět doplněné chlapeckým čtyřlístkem, představily na domácím hřišti. Po vítězstvích v Záboří nad Labem a v Malešově uspěly ve středu 16. září také s Golčovým Jeníkovem, pro něhož to byla vůbec první ztráta bodů.

Členské příspěvky

10. 9. 2020 Žákyně
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

Kanonýrka si schovala hattrick také do Malešova

9. 9. 2020 Žákyně
Úspěšný vstup do fotbalového okresního přeboru potvrdily čáslavské mladší žákyně ve středu 9. září v Malešově. Ačkoliv předvedly horší výkon než minule v Záboří nad Labem, tak paradoxně zvítězily výraznějším rozdílem. Druhý hattrick za sebou si připsala kanonýrka N. Levinská.

K vítěznému vstupu do sezony zavelela kapitánka

5. 9. 2020 Žákyně
Správnou nohou vykročily do další sezony čáslavské mladší žákyně pod vedením nového trenéra L. Hájka. Premiéru v okresním přeboru si odbyly v sobotu 5. září v Záboří nad Labem, odkud si nakonec po výhře 4:1 odvezly tři body. Hattrickem se blýskla kapitánka týmu N. Levinská.

V předprázdninovém duelu děvčat se představilo 18 mladých fotbalistek

26. 6. 2020 Žákyně
Čáslav – Předprázdninový duel děvčat se uskutečnil ve čtvrtek 25. června odpoledne na hlavním stadionu v Čáslavi. Proti sobě nastupily dívky FK Čáslav proti mladým slečnám z klubů ze soutěží v rámci OFS Kutná Hora.

Předprázdninový duel děvčat chystáme na čtvrtek 25. června

22. 6. 2020 Žákyně
Čáslav - FK Čáslav pořádá ve čtvrtek 25. června "PŘEDPRÁZDNINOVÝ DUEL DĚVČAT!".

Začátek tréninků v roce 2020

13. 1. 2020 Žákyně
Tréninky v novém roce začínají již v úterý 21. 1. 2020 v ZŠ Sadová.V měsíci lednu trénink pouze 1x týdně. Únor bude upřesněn.

Dvojnásobně úspěšný sobotní turnaj v Tupadlech

16. 9. 2019 Žákyně
I na mistrovském turnaji v Tupadlech pokračovala letošní dívčí jízda.

Vítězná premiéra pro žákyně U12

12. 9. 2019 Žákyně
Dívčí tým si v novém ročníku připsal na mistrovském turnaji v Záboří dvě vítězství.

SPORTOVNÍ TÁBOR FK ČÁSLAV UŽ SE BLÍŽÍ

10. 7. 2019 Žákyně
Poslední 3 volná místa na týden plný sportu, zábavy a zážitků. Uzavírka přihlášek v sobotu 13. 7. 2019.Více info najdete právě tady.