KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Zprávy pro rodiče hráček, aktualizováno 27. července

27. 7. 2021 Žákyně
Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

Co vstřelený gól v Malíně, to uběhnutý kilometr

24. 6. 2021 Žákyně
Sérii čtyř přátelských fotbalových utkání po rozvolnění protikoronavirových opatření zakončila čáslavská děvčata ve čtvrtek 24. června v Malíně. Poslední zápas před letními prázdninami si pořádně užila, když soupeři nasázela jedenáct branek, aniž by inkasovala.

Golčův Jeníkov vrátil porážku z okresního přeboru

15. 6. 2021 Žákyně
Třetí přátelský duel v posledních deseti dnech měly na programu čáslavské dívky. V úterý 15. června zavítaly na fotbalové hřiště v Golčově Jeníkově, kde na ně čekal soupeř z předčasně ukončeného okresního přeboru mladších žáků.

Na přehnaný optimismus bylo v odvetě moc brzy

12. 6. 2021 Žákyně
S velkým odhodláním vrátit soupeři porážku z minulého víkendu vstoupila čáslavská děvčata v sobotu 12. června do domácí odvety s mladšími žáky z Bratčic. A začátek měla velice povedený, vždyť v prvních deseti minutách se ujala třígólového vedení.

Přestřelka v Bratčicích dala zapomenout na pandemii

6. 6. 2021 Žákyně
Téměř osm měsíců bez fotbalového zápasu musely kvůli koronavirové pandemii vydržet čáslavské mladší žákyně. Dočkaly se přesně po 238 dnech. V neděli 6. června si zajely k přátelskému utkání do Bratčic, v jejichž dresu nastoupily i čtyři dívky.

Před koronapauzou se z těsného vítězství radovala Zruč

11. 10. 2020 Žákyně
Zřejmě na delší dobu poslední utkání odehrály čáslavské mladší žákyně v neděli 11. října ve Zruči nad Sázavou. Na vině je rychle se šířící nákaza covid-19, kvůli němuž Vláda ČR vyhlásila s platností hned od dalšího dne mimo jiné koronavirovou fotbalovou pauzu.

Pochopit snadný recept na Křesetice chvíli trvalo

5. 10. 2020 Žákyně
Ideální možnost dostat se do herní pohody před sérií čtyř zápasů s těžšími soupeři využily čáslavské mladší žákyně v pondělí 5. října v domácím utkání s nulovými Křeseticemi. Základem bylo na rozdíl od protivníka nehonit se houfně za míčem a využívat celou šířku hřiště.

Uplakaný svátek vylepšila výhra v Uhlířských Janovicích

28. 9. 2020 Žákyně
Třetím zápasem v pěti dnech měla zakončit náročnou sérii čáslavská děvčata. Počasí jim nakonec duel v Uhlířských Janovicích oddálilo, protože v sobotu 26. září vytrvale pršelo a hřiště se stalo nezpůsobilé. Náhradním termínem proto bylo hned sváteční pondělí.

Za první zaváhání se Suchdolem mohla špatná koncovka

23. 9. 2020 Žákyně
Neschopnost vstřelit branku se ve středu 23. září podepsala pod první prohru čáslavských mladších žákyň v okresním přeboru. Ačkoliv měly po většinu utkání územní převahu, nakonec doma Suchdolu podlehly těsným rozdílem. Jeden gól jim na bodový zisk nestačil.

V Církvici dívky trénovaly bojovnost i fotbalové myšlení

22. 9. 2020 Žákyně
Dva rozdílné poločasy odehrály čáslavské mladší žákyně v úterý 22. září v Církvici. Nejprve se to snažily ukopat samy a po změně stran už daly hře řád chlapecké posily, jejichž hlavním cílem bylo posílat děvčatům míč do prostor, kde by měly být, a vytvářet jim šance.

Na šesti z osmi branek se podílela jedna hráčka

16. 9. 2020 Žákyně
Poprvé v sezoně se čáslavské mladší dívky, opět doplněné chlapeckým čtyřlístkem, představily na domácím hřišti. Po vítězstvích v Záboří nad Labem a v Malešově uspěly ve středu 16. září také s Golčovým Jeníkovem, pro něhož to byla vůbec první ztráta bodů.

Kanonýrka si schovala hattrick také do Malešova

9. 9. 2020 Žákyně
Úspěšný vstup do fotbalového okresního přeboru potvrdily čáslavské mladší žákyně ve středu 9. září v Malešově. Ačkoliv předvedly horší výkon než minule v Záboří nad Labem, tak paradoxně zvítězily výraznějším rozdílem. Druhý hattrick za sebou si připsala kanonýrka N. Levinská.