ONLINE SEMINÁŘ pro rodiče čáslavské mládeže

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Zprávy pro rodiče hráček, aktualizováno 1. prosince

1. 12. 2020 Žákyně
Vážení rodiče, dovolte, abychom vás informovali o nejbližších záležitostech našeho týmu.

Před koronapauzou se z těsného vítězství radovala Zruč

11. 10. 2020 Žákyně
Zřejmě na delší dobu poslední utkání odehrály čáslavské mladší žákyně v neděli 11. října ve Zruči nad Sázavou. Na vině je rychle se šířící nákaza covid-19, kvůli němuž Vláda ČR vyhlásila s platností hned od dalšího dne mimo jiné koronavirovou fotbalovou pauzu.

Pochopit snadný recept na Křesetice chvíli trvalo

5. 10. 2020 Žákyně
Ideální možnost dostat se do herní pohody před sérií čtyř zápasů s těžšími soupeři využily čáslavské mladší žákyně v pondělí 5. října v domácím utkání s nulovými Křeseticemi. Základem bylo na rozdíl od protivníka nehonit se houfně za míčem a využívat celou šířku hřiště.

Uplakaný svátek vylepšila výhra v Uhlířských Janovicích

28. 9. 2020 Žákyně
Třetím zápasem v pěti dnech měla zakončit náročnou sérii čáslavská děvčata. Počasí jim nakonec duel v Uhlířských Janovicích oddálilo, protože v sobotu 26. září vytrvale pršelo a hřiště se stalo nezpůsobilé. Náhradním termínem proto bylo hned sváteční pondělí.

Za první zaváhání se Suchdolem mohla špatná koncovka

23. 9. 2020 Žákyně
Neschopnost vstřelit branku se ve středu 23. září podepsala pod první prohru čáslavských mladších žákyň v okresním přeboru. Ačkoliv měly po většinu utkání územní převahu, nakonec doma Suchdolu podlehly těsným rozdílem. Jeden gól jim na bodový zisk nestačil.

V Církvici dívky trénovaly bojovnost i fotbalové myšlení

22. 9. 2020 Žákyně
Dva rozdílné poločasy odehrály čáslavské mladší žákyně v úterý 22. září v Církvici. Nejprve se to snažily ukopat samy a po změně stran už daly hře řád chlapecké posily, jejichž hlavním cílem bylo posílat děvčatům míč do prostor, kde by měly být, a vytvářet jim šance.

Na šesti z osmi branek se podílela jedna hráčka

16. 9. 2020 Žákyně
Poprvé v sezoně se čáslavské mladší dívky, opět doplněné chlapeckým čtyřlístkem, představily na domácím hřišti. Po vítězstvích v Záboří nad Labem a v Malešově uspěly ve středu 16. září také s Golčovým Jeníkovem, pro něhož to byla vůbec první ztráta bodů.

Kanonýrka si schovala hattrick také do Malešova

9. 9. 2020 Žákyně
Úspěšný vstup do fotbalového okresního přeboru potvrdily čáslavské mladší žákyně ve středu 9. září v Malešově. Ačkoliv předvedly horší výkon než minule v Záboří nad Labem, tak paradoxně zvítězily výraznějším rozdílem. Druhý hattrick za sebou si připsala kanonýrka N. Levinská.

K vítěznému vstupu do sezony zavelela kapitánka

5. 9. 2020 Žákyně
Správnou nohou vykročily do další sezony čáslavské mladší žákyně pod vedením nového trenéra L. Hájka. Premiéru v okresním přeboru si odbyly v sobotu 5. září v Záboří nad Labem, odkud si nakonec po výhře 4:1 odvezly tři body. Hattrickem se blýskla kapitánka týmu N. Levinská.

V předprázdninovém duelu děvčat se představilo 18 mladých fotbalistek

26. 6. 2020 Žákyně
Čáslav – Předprázdninový duel děvčat se uskutečnil ve čtvrtek 25. června odpoledne na hlavním stadionu v Čáslavi. Proti sobě nastupily dívky FK Čáslav proti mladým slečnám z klubů ze soutěží v rámci OFS Kutná Hora.

Předprázdninový duel děvčat chystáme na čtvrtek 25. června

22. 6. 2020 Žákyně
Čáslav - FK Čáslav pořádá ve čtvrtek 25. června "PŘEDPRÁZDNINOVÝ DUEL DĚVČAT!".

Začátek tréninků v roce 2020

13. 1. 2020 Žákyně
Tréninky v novém roce začínají již v úterý 21. 1. 2020 v ZŠ Sadová.V měsíci lednu trénink pouze 1x týdně. Únor bude upřesněn.