ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Novinky

Po vítězství se Zábořím došly v derbíčku síly

13. 4. 2019 Žákyně
Čáslav D - Záboří 9:3Pěkný fotbal na hlavním čáslavském hřišti se pozorovatelům na tribunách líbil. Fanoušky domácích potěšil i výsledek zápasu, ve kterém děvčata přestřílela kluky ze Záboří a hlavně v první půli předvedla i pohledné fotbalové akce. Čáslav D - Čáslav B 6:11V derby s klubovými kamarády zpočátku o maličko lépe hrály, kombinovaly a střílely dívky, ale během prvního poločasu se dění na hřišti vyrovnalo a s ním i výsledek na poločasových 5:5. Druhá půlka byla již zcela v režii

Vložený čtvrteční turnaj v Kutné Hoře

8. 4. 2019 Žákyně
V předehrávce 13. kola, která proběhla ve čtvrtek 11. 4. na hřišti v Kutné Hoře, narazily mladší čáslavské fotbalové princezny na soupeře, se kterými si v tuto chvíli nedokázaly poradit.  více fotografií právě tady

Pro zkušenosti do Vrdů

7. 4. 2019 Žákyně
První jarní turnaj by na mladších čáslavských princeznách znát. Problémy jim dělala orientace na hřišti i rychlejší soupeř. Než se hráčky rozkoukaly, lovily ze sítě čtvrtý míč. Poté ale vzaly hru do vlastních rukou, teda nohou, a ukázaly divákům, že také umí dávat góly. V druhém poločase ale opět zaspaly a z vítězství se zaslouženě radoval soupeř z Vrdů. (5:8)Po nahlášení neúčasti týmu z Kutné hory si přijeli zahrát hráči z Čáslavi. Vlétli na hřiště a princezny se nestačily divit. Čáslavští

Vítězný otvírák jarní části

6. 4. 2019 Žákyně
Dvojnásovným vítězstvím otevřely dívky starší čáslavské přípravky jarní část sezóny 2018/2019. V úvodním utkání se soupeřem z Močovic dominovaly princezny výškou, herní aktivitou a konečně také vstřelenými góly. Za své snažení byly odměněny výhrou 11:2.S následujícím soupeřem z Bratčic sehrály fotbalistky vyrovnanější duel. Úspěšnější hrou ve druhé půli si princezny zajistily vítězství také ve druhém zápase (9:6). Gratulujeme.  více fotografií na https://fkemp.rajce.idnes.cz/6.4.2019_-_Bratcice/

Ve Zruči nad Sázavou s mužskou posilou

23. 9. 2018 Žákyně
Nejmladší dívčí sestava vyrazila v neděli 23. 9. 2018 na turnaj do Zruče nad Sázavou.

Vítězný turnaj v Suchdole

22. 9. 2018 Žákyně
Starší princezny vyjely v sobotu 22. 9. 2018 na turnaj do Suchdola.

Členské příspěvky

17. 9. 2018 Žákyně
Členský příspěvek je finanční poplatek povinně hrazený pololetně členem FK Čáslav a slouží jako jeden ze zdrojů vytváření finančního fondu fotbalového klubu.

Turnaj v Kutné Hoře

16. 9. 2018 Žákyně

Starší princezny se radovaly z vítězství

15. 9. 2018 Žákyně
I přes počáteční komplikace mohly princezny v samém závěru slavit.

Nové princezně se dařilo, připravovala se s tátou

9. 9. 2018 Žákyně
Jeden nebo dva tréninky a pak rovnou na zápasy. Taková šance se naskytla nově příchozím hráčkám čáslavské mladší přípravky, jejíž kádr prošel v porovnání s loňskou sezonou výraznou obměnou. Turnaj v Čáslavi proto byl pro některá děvčata hlavně o nabírání herní praxe.

Dívčí starší přípravka zahájila sezónu

8. 9. 2018 Žákyně
Z důvodu vysoké absence hráček zahájily čáslavské princezny sezónu 2018/2019 až ve druhém kole.

Turnaj v Červených Janovicích

2. 9. 2018 Žákyně
V sobotu 25. 8. 2018 se šestice dívek zúčastnla turnaje v Červených Janovicích. Fotbalistky v oslabené sestavě vybojovaly 5. místo. zúčastněné týmy: Červené Janovice, Čáslav dívky, Kutná Hora, Uhlířské Janovice, Křesetice, Zruč nad Sázavou