FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Novinky

Povinné body se vezly domů z Rakovníka

16. 9. 2018 Ženy
V dalším kole jsme chtěli odčinit brankový půst z minulého víkendu, kdy se nám střelecky nedařilo.

Devadesát minut proti zdi

8. 9. 2018 Ženy
Soupeře z Olomouce známe a z minulého roku víme, že dovedou hodně kousat. V podzimním utkání v Olomouci jsme po 1. poločase prohrávali 4:1 a to, že jsme nakonec zápas otočili ve svůj prospěch, bylo jen vyústění zbytečného výpadku v první půli, a přesně tomu jsme se chtěli v tomto zápase vyvarovat.

S Braníkem stále stoprocentní

2. 9. 2018 Ženy
Ani ve druhém kole nejvyšší soutěže fotbalistek Čáslavandy nezaváhaly a nadělily svým soupeřkám z Braníka pěkný příděl. I když první poločas byl vcelku vyrovnaný, druhý se hrál vyloženě v režii hostujících hráček, které prakticky svým soupeřkám nepůjčily míč. Trenérům Čáslavi nadělaly vrásky v sestavě dlouhodobě zraněné Culková s Buchtovou, dále absentující Truhlářová, takže vzali zavděk navrátivší se Beštové po mateřské dovolené a Krejcarové, která si vzala krátkodobý oddech.

Tři body po těsné výhře nad nováčkem soutěže

25. 8. 2018 Ženy
O víkendu se naplno rozjela i druhá nejvyšší soutěž fotbalistek. Úřadující  vítěz, domácí Čáslavandy, hostily nováčka soutěže, celek z Brna - Líšeň, na kterém od úvodních minut bylo vidět, že přijel s obrannou taktikou a nákopy k rychlým únikům.

Příprava na sezonu začala

21. 7. 2018 Ženy
Do přípravy na nadcházející druholigovou sezónu se s chutí zapojily i čáslavské fotbalistky, úřadující vítěz této soutěže. Za červencový azyl zvolily hráčky hřiště v Chotusicích, od příštího měsíce se již přesunou na domácí hřiště, do čáslavských Vodrant.Loňský hráčský kádr dostal určitých změn, ale trenérský tandem Ivo Ducheček a Jindřich Vaněček budou chtít i s novými hráčkami určitě navázat na loňský úspěch. „Zahájili jsme přípravu minulý týden, protože jsme dali děvčatům delší volno po náročné,

Závěr sezony s předčasně ukončeným zápasem

10. 6. 2018 Ženy
O víkendu se hrálo poslední kolo druhé nejvyšší soutěže fotbalistek, ve kterém čáslavské hráčky hostily celek Hodonína, kde nedávno utrpěly jedinou porážku v soutěži. Celková tabulka umístění - 2. liga žen 2017/18 - nadstavba postupPOŘADÍTÝMSKOREBODY1FK Čáslav89:33532SK DFO Pardubice55:31413FC NESYT Hodonín56:57324ABC Braník57:4525Celková tabulka umístění - 2. liga žena 2017/18 - nadstavba sestupPOŘADÍTÝMSKOREBODY1FC Zbrojovka Brno51:44282FK Rakovník46:632231. FC Olomouc38:65214DFK Bohemians

Tříbodový zápas v Pardubicích

2. 6. 2018 Ženy
Druhá nejvyšší soutěž fotbalistek se blíží k závěru. V předposledním kole se střetly dva vedoucí celky a tak utkání slibovalo zajímavou konfrontaci, i když hostující hráčky již měly zajištěné první místo.

Tak jsme první, no a co?!

27. 5. 2018 Ženy
Již dvě kola před koncem druhé nejvyšší soutěže žen si čáslavské fotbalistky zajistily první místo a možnost postupu do 1. ligy. V nedělním odpoledni zvítězily v dalším nadstavbovém kole na hřišti pražského Braníku hokejovým výsledkem. Na své si přišli hlavně diváci, kteří tentokrát nebyli ochuzeni o góly.

První porážka! Body zůstaly v Hodoníně

13. 5. 2018 Ženy
První nadstavbové kolo o postup má za sebou druhá nejvyšší soutěž fotbalistek. Hráčky Čáslavi zajížděly do Hodonína, kde na ně čekal nejen nepříjemný soupeř, ale i nepříjemné „ovzduší“, což se také během utkání potvrdilo.Hostující hráčky si případným vítězstvím mohly zajistit prvenství a postup, což jim zřejmě svazovalo nohy a utkání se jim vůbec nepovedlo, kdy tak utrpěly první porážku v soutěži.Hostující trenéři opět museli skládat základní jedenáctku, což se už stává tradicí, neboť tentokráte

Vítězné tažení pokračuje - body opět zůstaly doma

5. 5. 2018 Ženy
Šlágr kola, tak by se dalo nazvat utkání 2. kola nadstavby o postup do nejvyšší soutěže ženské kopané, který svedl dva dosud nejúspěšnější týmy a diváci museli být určitě spokojeni, neboť byla k vidění řada fotbalových akcí a pěkných gólů.Čáslavští trenéři přemýšleli jak překvapit své soupeřky, navíc při neúčasti své nejlepší střelkyně Buchtové, která plnila repre povinnosti v zahraničí, nakonec se jejich taktika a míchanice v sestavě vyplatila a ukázala jako správná.Čáslavské fotbalistky byly od

Tažení za postupem začalo vítězně

28. 4. 2018 Ženy
Ve druhé nejvyšší soutěži fotbalistek došlo po odehrání utkání základní části k rozdělení tabulky. První čtyři celky utkají dvoukolově v nadstavbové části o postup do první ligy, naopak celky umístěné od 5. místa níže čekají střetnutí o sestup.

Nejúspěšnější sportovec města Čáslavi

23. 4. 2018 Ženy
Město Čáslav každoročně oceňuje a odměňuje své nejúspěšnější sportovce. Společenskou událost letos doprovodí hudebník Petr Štolba (Pekař) a dobrovolné vstupné bude věnováno nadaci Cesta životem bez bariér.

Poslední zápas základní části byl vítězný

14. 4. 2018 Ženy
Lídr soutěže versus mužstvo z poslední příčky se ziskem pouhých třech bodů, tak by se asi dala stručně charakterizovat dvě mužstva, která se utkala v sobotním odpoledni na trávě ve Vodrantech.

Zápas rozhodl jediný gol

8. 4. 2018 Ženy
Základní část druhé nejvyšší soutěže fotbalistek pomalu finišuje.  Čáslavské fotbalistky zavítaly v předposledním kole základní části na jih Moravy, kde je čekal třetí celek tabulky, tým Hodonína, odkud si brankou Burešové přivezly tři body. Hostující trenéři se potýkali opět se sestavou, neboť postrádali zraněné Karafiátovou s Kovaříkovou.Čáslavským hráčkám vyšel úvod utkání, kdy z počátečního tlaku vytěžily vedení. Rohový kop Brothánkové zužitkovala v 9. min Burešová, která si dobře

Další remíza na kontě

24. 3. 2018 Ženy
Další kolo druhé nejvyšší soutěže fotbalistek svedlo k duelu vedoucí celky této soutěže. Nakonec se oba celky rozešly smírně a připsaly si do tabulky po jednom bodu. V utkání se bojovalo o každý metr, soupeřky si nic nedarovaly. Čáslavským trenérům nadělalo vrásky brzké střídání Karafiátové, stejně tak jako ne zcela zdravá Kovaříková, a tak museli zamotat se sestavou. Po prvním poločase byly spokojenější hostující hráčky, které byly lačnější po gólu, kterého se dočkaly ve 25. minutě

Brněnský vichr byl krutý, ale 3 body neodvál!

18. 3. 2018 Ženy
První dojem z Otnic, kde nás hostily hráčky Zbrojovky Brno - už při příjezdu foukal strašný vichr, který provázel utkání po celou dobu, k tomu ještě hřiště na otevřené pláni a povrch doslova zelený beton posypaný gumovými kuličkami.Moc se nám zatím nedařilo, a to ani v přípravných utkáních, proto jsme holkám řekli, ať je to utkání hlavně baví, ať se tím těší.