LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Plánované akce

Na nedělní domácí zápas budou dohlížet čarodějnice!

Nedělní odpoledne bude mít ve Vodrantech kouřový nádech. Nečekáme žádné " ultras" fanoušky ze Dvora Králové nad Labem, ale na zápas budou dohlížet čadojenice. A protože to mají prakticky za pár, budou si to chtít u nás ještě pořádně užít.

Odstartuj s námi

Dovednostně dovádivá opičí parta. To je skupina při Fotbalovém klubu Čáslav, která ve sportovním areálu ve Vodrantech organizuje různá setkání, na nichž má slovo nuda vstup zakázán. Děti bez ohledu na věk si vždy užijí spoustu legrace a vyhrají bezva ceny.

FK ČÁSLAV DĚTEM - DOVEDNOSTNĚ DOVÁDIVÁ PARTA

Členstvím v naší opičí partě se k ničemu nezavazujete, naopak získáte spoustu výhod!

Sportovní kempy jsou pro všechy děti, které prázdniny nejraději tráví v pohybu. Přihlaste je na sportovní zážitky!

Ať už máte doma fotbalistu nebo fotbalistku, co chodí v kopačkách snad i spát anebo jsou vaše děti experti pro každou legraci, u nás se nudit rozhodně nebudou!

FOTBALOVÉ KEMPY

SPORTOVNÍ KEMPY