KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Plánované akce

Staň se fotbalovou hvězdou! Hraj fotbal za FK Čáslav!

Chcete, aby Váš syn nebo dcera oblékali modrobílý dres FK Čáslav a stali se tak součástí největšího fotbalového klubu na okrese? Přiveďte je ve středu 2. června odpoledne na nábor nových tváří, který se uskuteční na hlavním stadionu v Čáslavi. Vaše ratolest si pod dohledem licencovaných trenérů FK Čáslav vyzkoušení zábavnou formou různé pohybové aktivity a poprvé pozná místní prostředí a případné budoucí spoluhráče a trenéry.

Fotbalový kemp FK Čáslav - ŽEHUŠICE 2021

Pro kluky a holky, kteří bez sportu nevydrží ani dva dny, natož celé prázdniny, jsme připravili jsme připravili další letní kemp. Tentokrát se jedná o Příměstyský fotbalový kemp FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH! Zatímco rodiče mohou bezstarostně chodit do práce, kvalifikovaní trenéři FK Čáslav se v areálu ZŠ Žehušice postarají o zábavu a sportovní rozvoj jejich ratolestí.

Den Země 2021 - úklidová akce FK Čáslav

FK Čáslav se v letošním roce účastní dobrovolné úklidové akce v rámci Dne Země 2021 (připadá na 22. dubna). Ukliďme svět, ukliďme Čáslav! Akce se uskuteční v sobotu 24. dubna od 9 do 12 hodin. Účast na akci je povinná pro všechny členy jednotlivých týmů.

Trenérský kurz licence "C" - únor 2021, Čáslav

Čáslav - TMK Středočeského KFS ve spolupráci s TMK OFS Kutná Hora pořádá školení trenérů licence „C". Kurz se uskuteční v únoru 2021 ve Sportovním areálu Vodranty v Čáslavi.

FK Čáslav pořádá online seminář pro rodiče

FK Čáslav pořádá v pondělí 30.11. 2020 online seminář pro rodiče čáslavské mládeže. Seminář bude probíhat formou videokonference prostřednictvím aplikace Zoom od 18 do 20 hodin. Seminář povede Daniel Franc, trenér, lekotor FAČR.

Celoroční nábor do tymů přípravek FK Čáslav

Náborovým dnem to neskončilo! Svoji ratolest můžete přivést do klubu FK Čáslav prakticky kdykoliv!

Letní kino na stadionu FK Čáslav

Letošní divizní sezónu startujeme stylově! Nejprve v neděli 30. srpna od 17 hodin vyběhne áčko proti celku Libiše. Ve 21 hodin se můžete těšit na LETNÍ KINO přímo na stadionu FK Čáslav. Na sezení bude k dispozici krytá hlavní tribuna a prostor před plátnem přímo na hrací ploše! TĚŠÍME SE NA VÁS!

Předprázdninový duel děvčat

Čáslav - FK Čáslav pořádá ve čtvrtek 25. června "PŘEDPRÁZADNINOVÝ DUEL DĚVČAT!"

Ledová Show s Elsou

Zábavný program pro děti i rodiče. Děti se během představení vydají společně s Elsou do ledového království, kde se setkají i s dalšími postavami z oblíbené pohádky. Díky představení se na chvilku děti i rodiče ocitnou v pohádkovém světě kouzel s hromadou dárků a splněných přání.

Společně zažijí spoustu zábavy, tancování, legrace a nebude nouze ani o mnohá překvapení. Například v průběhu programu pomocí kouzla ožije malý sněhulák a v závěru se možná podaří vykouzlit i sněhovou nadílku.

Benátská noc

Tradiční ples fotbalistů v Čáslavi bude letos opravdu pestrý, tajuplný a bujarý! Noc v sobotu 15. února bude benátská.