ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Plánované akce

Sportovní tábor je pro všechny děti, které prázdniny nejraději tráví v pohybu. Přihlaste jim sportovní prázdninové zážitky!

Pokud přemýšlíte, jak naplánovat pázdniny, aby vaše děti neseděly doma u počítačových her, zatímco vy budete muset chodit do práce, máme pro vás plán! Během letních prázdnin připravujeme sportovní tábor specializovaný na pohyb, hry, zábavu a ty nejlepší prázdninové zážitky!

Ples Latino

Fiesta del Baile!

MADAGASCAR Party pro děti

Letos to bude pořádná divočina!

Halloween

Večer 31.10. bude ve Vodrantech patřit všem malým i velkým strašidlům a strašidýlkům.

REGIONÁLNÍ DERBY JE TU!

Regionální derby s příchutí boje o druhé místo v tabulce v I. B třídě sk. C je tady! Již v neděli 3. června vyzve rezerva Čáslavi fotbalisty nedalekého Hlízova. Zápas se uskuteční v Čáslavi na hřišti Pod Hrádkem od 17 hodin.

Odstartuj s námi

Protože v loňském roce měl orientační běh v Čáslavi pro děti velký úspěch, letos jsme ho pro vás připravili znovu!

FK ČÁSLAV DĚTEM - DOVEDNOSTNĚ DOVÁDIVÁ PARTA

Členstvím v naší opičí partě se k ničemu nezavazujete, naopak získáte spoustu výhod!