LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Plánované akce

Sportovní kempy jsou pro všechy děti, které prázdniny nejraději tráví v pohybu. Přihlaste jim sportovní prázdninové zážitky!

Pokud přemýšlíte, jak naplánovat pázdniny, aby vaše děti neseděly doma u počítačových her, zatímco vy budete muset chodit do práce, máme pro vás plán! Během letních prázdnin připravujeme dva sportovní tábory specializované na pohyb, hry, zábavu a ty nejlepší prázdninové zážitky! Sportovní kempy proběhnou dva - v červenci a v srpnu

REGIONÁLNÍ DERBY JE TU!

Regionální derby s příchutí boje o druhé místo v tabulce v I. B třídě sk. C je tady! Již v neděli 3. června vyzve rezerva Čáslavi fotbalisty nedalekého Hlízova. Zápas se uskuteční v Čáslavi na hřišti Pod Hrádkem od 17 hodin.

Odstartuj s námi

Protože v loňském roce měl orientační běh v Čáslavi pro děti velký úspěch, letos jsme ho pro vás připravili znovu!

FK ČÁSLAV DĚTEM - DOVEDNOSTNĚ DOVÁDIVÁ PARTA

Členstvím v naší opičí partě se k ničemu nezavazujete, naopak získáte spoustu výhod!