ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Ples Latino

Fiesta del Baile!

Letos si nasvé přijdou vášniví tanečníci, protože vás přeneseme do latinskoamerické oblasti plné exotických tanečnic a smyslných rytmů, které rozhodně nenechají nikoho klidným.
Představíme vám umění špičkových tanečníků završené brazilskou bubenickou show. Naučíme vás taneční kroky salsy a samby a inspirovat se budete moci také u brazilských tanečnic. A protože víme, že čím více smyslů do večera zapojíme, tím víc si večer užijeme,bude se tedy nejen na co dívat, ale bude i co pít! Karbiský mobilní bar a degustace rumů spolehlivě uspokojí všechny chuťové pohárky. Vzpomínky na ples vám zajistíme naším fotokoutkem a chybět nebude ani trocha brazilského hazardu - myslíte si, že vždycky víte, ve které skořápce se ukrývá předmět? Uvidíme!
Vstupenky jsou v prodeji na recepci Hotelu GRAND (2.patro)!