KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Děti z čáslavských mateřinek oslavily svůj svátek programem s FK Čáslav

Fotbalový klub v Čáslavi připravil pro děti z místních mateřských škol program k oslavě Dne dětí. Hlavní fotbalový stadion v Čáslavi v úterý dopoledne navštívily desítky dětí. Pro malé ratolesti byl připraven bohatý sportovní program s dovednostními soutěžemi. Po absolvování všech stanovišť na děti čekala sladká odměna.

„Děkujeme paním učitelkám za skvělou spolupráci při této sportovní akci. Na dětech byla vidět radost z pohybu a věřím, že si sportovní odpoledne v čáslavských Vodrantech užily,“ řekl Miroslav Paták, šéftrenér mládeže FK Čáslav.

Fotbalový klub na středu 2. června od 16:30 hod. připravil tradiční náborovou akci. Pokud chcete, aby Váš syn nebo dcera oblékali modrobílý dres FK Čáslav a stali se tak součástí největšího fotbalového klubu na okrese? Přiveďte je ve středu 2. června odpoledne na nábor nových tváří, který se uskuteční na hlavním stadionu v Čáslavi. Vaše ratolest si pod dohledem licencovaných trenérů FK Čáslav vyzkoušení zábavnou formou různé pohybové aktivity a poprvé pozná místní prostředí a případné budoucí spoluhráče a trenéry.

Akce startuje ve středu 2. června v 16:30 hodin na hlavním fotbalovém hřišti v Čáslavi. Vítání jsou chlapci i dívky ročníků 2011 - 2016. Těšit se můžete na odpoledne plné her, soutěží a sportování. Na každého pak bude čekat sladká odměna.

Veškeré informace či jakékoliv dotazy Vám s radostí poskytne sekretář klubu a trenér mládeže Radek Zoufalý na tel. čísle 723 235 812 nebo formou e-mailu na adrese info@fkcaslav.cz.

FOTOGALERII Z AKCE NALEZNETE ZDE!