Mini přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

MiniZprávy ze dne 23.4.2018

Aktuální informace pro rodiče hráčů Minipřípravky

Vážení rodiče,

hráči přípravky mají za sebou první trénink s patronem týmu Jakubem Vančurou, čímž bychom mu chtěly moc poděkovat. Věříme, že trénink s "chlapem" se všem dětem líbil a že se už teď těší, až zase Kuba přijde znovu. My určitě ano!

A teď v krátkosti organizační body:

1. Domácí utkání v neděli 29.4. od 17:00  - pošlete mi prosím do čtvrtka info (sms nebo na tréninku), kdo půjde jako doprovod hráčů
  2. Prosím, pošlete mi zároveň info, jestli máte Facebookový profil, popř. jméno  - vytvořila bych uzavřenou skupinu pro naši interaktivní komunikaci
  3. o poločasu nedělního zápasu na hřIšti zapálíme čarodejnici a opečeme si buřtíky! Více info v odkazu Na nedělní domácí zápas budou dohlížet čarodějnice!
  4. PONDĚLNÍ TRÉNINKY 30. 4. A 7.5. RUŠÍME, plánujeme však náhradu v podobě akcí a výletu. Bude to překvapení ;)

Děkujeme, BiP