ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

B-tým: FK Čáslav B - Sokol Hlízov, neděle 9. srpna od 17:00 hod.
B-tým: FK Čáslav B - Sokol Hlízov, neděle 9. srpna od 17:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Nejmenší hostili v odvetě MFK Chrudim

Ve čtvrtek dorazila k odvetnému utkání Chrudim. Hrálo se na dvou hřištích (větším 4+1, menším 3+0), aby měli kluci co nejvíce miunut na hřišti. Utkání splnilo svůj účel, soupeř i my jsme se loučili spokojení.

Hodnocení trenéra

    Pozitivní je, že kluci se zase o malinko zlepšili. nastříleli už více než deset branek, zapojili se "mláďata" Táda s Oskym (oba velmi dobře). Na druhou stranu máme na hřišti pořád "zmatené pobíhače", "poskakovače" nebo "diváky". Pořád kluky od hry odvede dění okolo nich - trenéři, rodiče, letící letadlo, nepřekonatelná žízeň, a tak ....:).

   Důležité je, aby to všechny bavilo. Zlepšení přijde s počtem odehraných utkání a odtrénovaných hodin. 

   Ve čtvrtek kluci vyzívají na utkání maminky. Sraz bude v kabinách v 16:30 (kabiny u restaurace), hrajeme od 17:00 na hlavním hřišti. Poté bude následovat krátká schůzka s rodiči nahoře ve VIP (prosíme i rodiče nemocných či zraněných) a pro kluky opékaní buřtů (též pro všechny - info na WhatsAppové skupině).   

:

FK Čáslav

 

MFK Chrudim

Branky

7x Kočí, 2x Vančura, Voháňka, Roubíček, Vilímek 

Sestava

Šíma Šafařík, Venka Kočí, Venda Vacek, Dáňa Veselý, Maty Voháňka, Péťa Vilímek, Maty Vančura, Táda Roubíček, Osky Bureš, Ondra Babák, Adam Vojtíšek

Fotogalerie