ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Nejmenší sbírali první zkušenosti

Hrálo se natřech hřištích. "Zkušenější" hráči pod vedení J. Záklasníka systémem 4+1 na přípravkovské brány. A benjamínci pak systémem 3+0 na dvou hřištích na malé branky. 

Hodnocení trenéra

     Musím říct, že jsem se pobavil. Kluci ještě nevnímají fotbal jako soutěž, ale jako společenskou událost. Byla sranda sledovat, jak nevědí, co dřív. Jestli běhat za míčem, koukat na maminky, babičky, trenérku soupeře, poslouchat tatínky, dědečky, bubnování našich rowdies, sledovat dění na vedlejším hřišti, házet umělku, chodit se napít, vyplazovat jazyk nebo se významně koukat na rodiče. Malí kolíňáci byli v tomhle o (větší) kousek před námi. Důležité je, že snad žádný kluk nešel ze hřište s tím, že už nikdy více. A ještě důležitější je, že byla vidět radost po vstřeleném gólu. 

    Pro kluky je každý "opravdový" zápas zkušeností. A je víceméně jedno, jestli je ta zkušenost pozitivní nebo negativní. Kolín byl kompletně s hráči roč. 2012, což bylo znát. Znatelný rozdíl byl ve vnímání hry a nevnímání okolí. V tom to těm našim klukům musíme ulehčit. Domluvíme se na zápasových pravidlech pro rodiče :).

    Aby toho nebylo málo, hrajeme ve čtvrtek 30.5. od 16:00 v Chrudimi. Dopravu doladíme na pondělním tréninku. Čeká nás soupeř roč. 2013.  

:

FK Čáslav

 

SK Sparta Kolín

Branky

opravdu si nepamauji

Sestava

O. Babák, P. Vilímek, M. Vančura, T. Roubíček, J. Klinkáček, V. Kočí, D. Veselý, M. Voháňka, Z. Vondráček, A. Holík, V. Vacek, A. Vojtíšek, Š. Šafařík

doplněni o - Pekhart, Vosáhlo, Jelínek, Klapal, Zelený, Havránek