KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

Trenéři FK Čáslav získali trenérskou licenci C

Čáslav – Hned devět trenérů klubu FK Čáslav v pátek 4. června absolvovalo závěrečnou praxi trenérské licence C. Pod vedením lektora Milana Kormaníka se na čáslavském stadionu Pod Hrádkem potilo téměř třicet trenérů z celého okresu Kutná Hora.

Za klub FK Čáslav se držiteli licence C nově stali: Václav Vondra ml., Jana Šťasná, Stanislav Kovařík, Marek Lebduška, Josef Záklasník, Adam Ronovský, Jakub Vančura, Matyáš Kotrba. Asistent trenéra U19 Vratislav Junek již licenci získal v minulosti a nyní si ji obnovoval. Všem absolventům kurzu gratulujeme k jeho úspěšnému zakončení!

„Máme mladý trenérský tým, který se chce vzdělávat. To je jen dobře pro čáslavskou kopanou,“ uvedl šéftrenér čáslavské mládeže Miroslav Paták a pokračoval: „Již v červnu někteří trenéři pokračují na další stupeň vzdělání, a to licenci UEFA Grassroots C,“ doplnil.