120 let fotbalu v Čáslavi

FK Čáslav chystá na konec června dvoudenní oslavy 120 let od svého založení.

24_20220620_142130.png

Chystají letní kino

Veřejnost se pak v pátek 24. června večer může těšit na letní kino. Přímo na hlavní hrací ploše proběhne promítání aktuálně velmi populárního filmu: Vyšehrad: Fylm.

Sportovní program

Hlavní program oslav je naplánován na sobotu 25. června. Od ranních hodin bude na obou dvou fotbalových hřištích v čáslavských Vodrantech probíhat turnaj nejmenších fotbalistů klubu (kategorie U7 – U10). Mladí fotbalisté poměří své síly s celky partnerského klubu FK Pardubice a FK Viktoria Žižkov.

Charitativní utkání

Největším sportovním tahákem je charitativní zápas mezi starou gardou Čáslavi a týmem známých osobností TOP REAL PRAHA. Výtěžek z utkání poputuje malému Jakoubkovi, který utrpěl vážné poranění míchy. Malý Jakoubek je synem nejslavnějšího odchovance klubu Petra Jandy, jenž působil ve Slavii Praha a s českou reprezentací do dvaceti let získal na MS stříbrné medaile. Po utkání se diváci mohou těšit na autogramiádu aktérů zápasu.

Výstava historických artefaktů

Ve venkovníchprostorách fotbalového klubu bude k vidění výstava historických fotografií, dresů, vlajek, pohárů a dalších zajímavostí.

Herní zóna pro děti

Pro děti bude v areálu připraveno vyžití v podobě skákacích hradů, skluzavek, nebo dráhy pro šlapací motokáry. Odpoledne si děti užijí show kouzelníka Davida Kopeckého. Na hlavním stadionu pak před hlavním utkání a v jeho přestávce proběhnou taneční vystoupení skupin z DDM Čáslav.

Večerní taneční zábava

Celodenní program uzavře venkovní taneční zábava, která v areálu odstartuje v 18 hodin. K tanci a poslechu zahraje na Kutnohorsku oblíbené hudební uskupení 4G Hudba Kutná Hora.

Bohatý výběr občerstvení

Postaráno bude také o chuťové buňky návštěvníků oslav. K dispozici bude občerstvení v restauraci Na hřišti. Chybět ovšem ale nebudou ani stánky se zmrzlinou, cukrovou vatou, pizzou nebo speciální mobilní koktejlový bar.

Podrobný program dvoudenních oslav 120 výročí založení FK Čáslav brzy naleznete na oficiálních webových stránkách klubu: www.fkcaslav.cz.