Fotbalový kroužek ve školách

Fotbalový kroužek ve školách pokračuje i v novém školním roce 2022/2023

FK Čáslav spustil v minulém školním roce pilotní projekt fotbalového kroužku na základních školách v Čáslavi. Kroužek se setkal s oblibou dětí a kladné ohlasy putovaly do klubu i od ředitelů těchto škol. Do kroužků docházelo více jak padesát dětí, které se pak v červnu na hlavním stadionu FK Čáslav mezi sebou utkaly v turnaji 3 na 3.

Fotbalový klub Čáslav tedy od nového školního roku 2022/2023 pokračuje ve spolupráci se Základní školou Masarykova a Základní školou Náměstí v Čáslavi v projektu fotbalového kroužku pro děti mladšího školního věku. Nově odstartuje také fotbalový kroužek na ZŠ Žehušuce, a to v pátek 4. listopadu 2022. Do kroužku se může Vaše dítě přihlásit online odkazem níže ve článku.

Kroužek je pro žáky těchto základních škol zcela zdarma! Fotbalový kroužek je na ZŠ Masarykova a v ZŠ Žehušice určen pro holky a kluky z první a druhé třídy. Na ZŠ Náměstí pak pro děti od první do třetí třídy. Kroužky probíhají v tělocvičnách jednotlivých škol.

Trenéry fotbalového kroužku jsou Jakub Svoboda, Dominik Lengál, Jana Šťastná, Jan Spáčil a Miroslav Paták.

Fotbalové kroužky probíhají formou zábavných her, soutěží a pohybových aktivit. „Děti se naučí základní fotbalové dovednosti, týmové spolupráci,“ upřesnil Jan Spáčil, trenér FK Čáslav.

Fotbalový kroužek – ZŠ Žehušice, každy pátek od 12:15 do 13:15 hod. Určeno pro děti 1. a 2. třídy. První hodina se uskuteční 4. listopadu!

ONLINE PŘIHLÁŠKA JE ZDE!

Fotbalový kroužek – ZŠ Masarykova, každé úterý od 13:15 do 14:15 hod. Určeno pro děti 1. a 2. třídy. První hodina se uskuteční 20. září!

Fotbalový kroužek – ZŠ Náměstí, každý pátek od 13:00 do 14:00 hod. Určeno pro děti od 1. do 3. třídy. První hodina se uskuteční 23. září!

DALŠÍ INFORMACE NA EMAILU: INFO@FKCASLAV.CZ, TEL.:  JAN SPÁČIL – 724 349 287.

ZAMĚŘENÍ FOTBALOVÉHO KROUŽKU FK ČÁSLAV
- Rozvoj pohybové gramotnosti dětí na základě všestranných
- pohybových aktivit (75%)
- Základy fotbalových dovedností (25%)